Oficiální Výsledková listina Triatlon Brandýs 2020
14. 6. 2020

jednotlivci

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Strnad TomášCycology Triathlon Team#40#M1.M16-391.01:12:01.6100:15:55.6400:00:19.4900:43:57.0500:00:28.6300:11:20.77Detail
2. Slabý JanEleven Blackbet#45#M2.M16-392.01:17:09.73+00:05:08.1100:17:17.8200:00:42.3300:46:55.1100:00:34.1700:11:40.28Detail
3. Kudrna DavidTJ Slavoj Čáslav#41#M3.M40-491.01:17:14.79+00:05:13.1700:17:16.8000:00:33.0600:47:04.1800:00:32.9700:11:47.75Detail
4. Čejka BořivojTriathlon Team Chrudim#13#M4.M40-492.01:18:21.58+00:06:19.9600:17:39.4700:00:36.5500:47:04.7100:00:33.4200:12:27.41Detail
5. Janeček PetrHejvy's Intimmate Team#43#M5.M40-493.01:19:38.80+00:07:37.1800:18:35.3100:00:36.8000:47:25.6100:00:23.1100:12:37.95Detail
6. Cibulka StanislavIronstars Beroun#31#M6.M16-393.01:19:48.73+00:07:47.1100:18:38.5200:00:32.6500:47:31.8000:00:23.4600:12:42.28Detail
7. Kopecký LiborDobřichovice#15#M7.M16-394.01:21:05.02+00:09:03.4000:19:35.2700:00:51.4100:46:28.7800:00:36.8700:13:32.68Detail
8. Vokurka PavelVOKOLOPOLE TRI TEAM#11#M8.M40-494.01:21:13.01+00:09:11.3900:19:29.8800:00:46.1200:46:23.7300:00:30.7200:14:02.54Detail
9. Zušťák VladislavTriatlon Praha Háje#44#M9.M40-495.01:21:30.84+00:09:29.2200:19:16.7100:00:44.8000:47:07.4400:00:45.1100:13:36.76Detail
10. Ocelák MartinPraha Hostavice #35#M10.M40-496.01:21:37.70+00:09:36.0800:18:46.6800:00:37.1100:48:28.6700:00:49.6100:12:55.61Detail
11. Vopat MilanMilan z hor#23#M11.M50p1.01:21:56.82+00:09:55.2000:18:42.7900:00:44.7000:49:07.6100:00:37.0900:12:44.60Detail
12. Chalabala PavelMratín#38#M12.M40-497.01:22:13.64+00:10:12.0200:18:45.3900:00:53.4800:48:55.0700:00:37.4700:13:02.21Detail
13. Duba Lucas2B WINNER#6#M13.M16-395.01:23:11.87+00:11:10.2500:19:13.5600:00:32.5800:50:51.2300:00:22.8100:12:11.66Detail
14. Diviš MilanBříství#52#M14.M16-396.01:23:27.69+00:11:26.0700:18:46.4200:00:43.6700:49:49.0800:00:21.0000:13:47.50Detail
15. Rudolf TomášEnergy Team#9#M15.M40-498.01:23:57.26+00:11:55.6400:19:57.7100:00:36.4600:48:31.7100:00:42.0200:14:09.34Detail
16. Fiala AlešSK Slavia Praha#12#M16.M50p2.01:24:05.30+00:12:03.6800:20:31.8400:00:25.0500:47:54.6500:00:09.5300:15:04.21Detail
17. Vetešník LadislavJiskra Nový Bor#27#M17.M16-397.01:25:30.37+00:13:28.7500:20:05.5700:00:50.5900:50:09.9300:00:49.1700:13:35.10Detail
18. Škoda Milan Tj Haje#46#M18.M40-499.01:26:36.71+00:14:35.0900:19:49.3800:00:48.2200:51:46.7400:00:35.5600:13:36.79Detail
19. Šilhán JanPraha 6#10#M19.M16-398.01:26:40.23+00:14:38.6100:19:43.0300:00:26.5500:52:18.7600:00:27.5800:13:44.29Detail
20. Beneš VladimírJoskatel team#4#M20.M50p3.01:27:00.23+00:14:58.6100:19:04.5100:01:08.8100:52:45.9800:00:44.1000:13:16.80Detail
21. Bartoš LadislavLamači skal#42#M21.M40-4910.01:27:17.09+00:15:15.4700:21:43.8700:00:55.4600:48:11.2800:00:42.1000:15:44.37Detail
22. Kébl KarelTriatlon Mladá Boleslav#28#M22.M50p4.01:28:25.86+00:16:24.2400:21:17.3000:00:55.5200:51:02.5500:00:35.7200:14:34.75Detail
23. Cibulková MarkétaIRONSTARS BEROUN#32#F1.Z16-391.01:28:53.40+00:16:51.7800:20:01.7600:00:47.5000:53:26.8300:00:34.8900:14:02.41Detail
24. Matyáš RomanMATY Training Centrum#2#M23.M50p5.01:29:07.39+00:17:05.7700:20:09.8700:00:47.1800:53:19.6000:00:35.6100:14:15.10Detail
25. Costiou PierrePodebrady#51#M24.M16-399.01:29:18.07+00:17:16.4500:19:58.9300:00:17.6800:54:08.0800:00:15.4000:14:37.97Detail
26. Turčová AdélaPlzeň#48#F2.Z16-392.01:29:52.01+00:17:50.3900:21:52.7300:00:48.3300:50:51.6500:00:44.9900:15:34.30Detail
27. LAUER MartinŘíčany#47#M25.M40-4911.01:30:08.43+00:18:06.8100:21:23.6100:01:05.8000:51:44.8400:01:14.8400:14:39.31Detail
28. Königsmark PetrPlzeň#37#M26.M16-3910.01:30:42.08+00:18:40.4600:21:06.1500:01:03.1600:53:34.3500:00:16.6200:14:41.78Detail
29. Baťka TomášPraha 6#5#M27.M16-3911.01:31:07.46+00:19:05.8400:22:07.1200:00:41.7300:50:59.1900:00:53.5000:16:25.90Detail
30. Olšová VeronikaTri Ski Horní Počernice#49#F3.Z16-393.01:31:44.90+00:19:43.2800:19:50.3900:00:33.6400:57:00.9200:00:19.8900:14:00.03Detail
31. Pokorný MarekKralupy nad Vltavou#33#M28.M40-4912.01:32:07.34+00:20:05.7200:22:57.4500:01:15.7800:50:48.3500:01:12.2300:15:53.51Detail
32. Černý LadislavHostín#50#M29.M50p6.01:32:15.03+00:20:13.4100:22:38.0000:00:27.8800:54:34.7100:00:17.2400:14:17.18Detail
33. Sukennik PeterLSG Karlsruhe#3#M30.M40-4913.01:32:35.78+00:20:34.1600:21:04.3500:00:22.5400:56:29.6400:00:24.3700:14:14.86Detail
34. Korandová PetraDobřichovice#14#F4.Z16-394.01:32:37.93+00:20:36.3100:21:29.5900:00:47.2500:55:14.0600:00:41.2100:14:25.79Detail
35. Marková KristýnaHO Požitkáři#25#F5.Z16-395.01:32:41.54+00:20:39.9200:21:32.3600:00:47.1300:53:20.1000:01:05.7100:15:56.21Detail
36. tomsa pavelPraha 20#54#M31.M50p7.01:34:20.06+00:22:18.4400:20:10.1200:01:35.1800:55:45.2000:01:40.5100:15:09.03Detail
37. Krajča Marek#8#M32.M16-3912.01:34:29.48+00:22:27.8600:20:00.5700:01:14.8200:57:58.9300:01:14.2300:14:00.90Detail
38. Beck PavelKrušnohorský výšvih#18#M33.M40-4914.01:34:38.21+00:22:36.5900:21:37.3100:00:49.8300:56:30.1300:01:04.9200:14:36.00Detail
39. Vesecká Nicol TRI KLUB Příbram #30#F6.Z16-396.01:35:01.48+00:22:59.8600:20:29.8700:00:23.1700:58:24.4300:00:19.0000:15:24.99Detail
40. Špás MartinPraha#22#M34.M16-3913.01:35:07.30+00:23:05.6800:21:35.9600:00:45.9900:55:06.4300:00:17.3400:17:21.56Detail
41. Pelc JaroslavKrušnohorský výšvih#17#M35.M40-4915.01:36:09.18+00:24:07.5600:19:54.3900:00:24.4801:01:25.2700:00:23.0300:14:01.99Detail
42. Königsmarková EvaPlzeň#36#F7.Z16-397.01:38:08.75+00:26:07.1300:23:04.5500:00:25.4900:57:16.0100:00:18.2100:17:04.47Detail
43. Sommer JiříTuchoměřice#20#M36.M16-3914.01:41:12.20+00:29:10.5800:23:22.2100:01:20.2800:58:17.4000:01:10.5000:17:01.78Detail
44. Pánková IvanaVokolopole Tri Team#55#F8.Z40-491.01:41:41.64+00:29:40.0200:23:06.3600:00:58.8800:59:09.9500:01:22.3900:17:04.04Detail
45. Abraham PavelPraha 8#39#M37.M40-4916.01:43:27.79+00:31:26.1700:23:01.0200:00:35.9900:59:24.5100:00:28.9100:19:57.33Detail
46. Kramolišová Markéta TJ Stodůlky Praha #1#F9.Z16-398.01:43:28.68+00:31:27.0600:20:31.4800:00:31.0901:07:50.6600:00:19.8200:14:15.61Detail
47. Tomsová LuciePraha 20#53#F10.Z16-399.01:44:05.65+00:32:04.0300:22:45.8600:00:59.7601:03:59.1900:00:44.5900:15:36.24Detail
48. Andrová MartinaMilovice#24#F11.Z40-492.01:46:00.74+00:33:59.1200:23:02.6400:00:23.8101:05:05.3600:00:16.9400:17:11.98Detail
49. Šlapák PetrKrušnohorský výšvih#16#M38.M40-4917.01:47:23.05+00:35:21.4300:24:30.2500:00:27.1701:03:27.7700:00:38.6700:18:19.17Detail
50. Vesecká RenátaPankration gym Příbram #29#F12.Z40-493.01:48:54.62+00:36:53.0000:24:34.5300:00:29.5701:05:07.9700:00:26.5000:18:16.02Detail
51. Sommerová MichaelaTuchoměřice#21#F13.Z16-3910.01:50:22.78+00:38:21.1600:24:05.7400:00:52.7301:05:58.7300:00:37.8600:18:47.70Detail
52. Boušková StanislavaPatriot Čelákovice#26#F14.Z40-494.01:53:12.55+00:41:10.9300:25:11.4700:00:10.0501:09:01.8800:00:26.8200:18:22.30Detail
53. Pánek ŠimonVOKOLOPOLE TRI TEAM#19#M39.M16-3915.01:55:17.45+00:43:15.8300:21:24.1600:00:46.4901:14:41.8500:01:17.6200:17:07.31Detail
DNF Hantych Petr#56#MM40-49Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz