Výsledková listina Zručský májový běh
23. 5. 2020

Hlavní závod 10100 m


# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Homoláč JiříŠtefko running team#6015#Muži A1.00:34:53Detail
2. Miler JiříLAWI STARS MB#6065#Muži B1.00:36:18+00:01:25Detail
3. Exner Jakub Swoboda Pteam Jihlava #6007#Muži A2.00:36:39+00:01:46Detail
4. Eremka Libor#6006#Muži A3.00:37:17+00:02:24Detail
5. Kudrna ZbyněkEnduraining#6062#Muži B2.00:37:26+00:02:33Detail
6. Tvrdík PavelWlach Transport#6075#Muži A4.00:37:50+00:02:57Detail
7. Vaněk David Swoboda-Pteam#6045#Muži A5.00:38:31+00:03:38Detail
8. Harnoš PetrAtletika Kolín#6012#Muži A6.00:38:51+00:03:58Detail
9. Dvořák TomášKola Ledeč#6054#Muži B3.00:39:29+00:04:36Detail
10. Vrbenský JakubKutná Hora#6047#Muži A7.00:39:36+00:04:43Detail
11. Herel LubošLESK Kolín#6055#Muži B4.00:39:46+00:04:53Detail
12. Kudrna DavidTJ Slavoj Čáslav#6061#Muži B5.00:40:03+00:05:10Detail
13. Neděla ŠtěpánTrhový Štěpánov#6033#Muži A8.00:41:05+00:06:12Detail
14. Stolárik PeterBenešovský běžecký klub#5052#Muži C1.00:41:35+00:06:42Detail
15. Dubják PetrJiskra Zruč nad Sázavou#5045#Muži C2.00:41:57+00:07:04Detail
16. Šimek PavelPolná#6071#Muži B6.00:42:07+00:07:14Detail
17. Makarov AleksandrŠtefko Running Team#6029#Muži A9.00:42:28+00:07:35Detail
18. Žaba JiříBenešovský běžecký klub#6049#Muži A10.00:42:33+00:07:40Detail
19. Albrecht Luboš #6001#Muži A11.00:42:40+00:07:47Detail
20. Malík VítCEWC Borovany#5048#Muži C3.00:42:50+00:07:57Detail
21. Hach Lukᚊtefko Running Team#6010#Muži A12.00:43:40+00:08:47Detail
22. Krčálová OlgaPolná#5015#Ženy B1.00:43:50+00:08:57Detail
23. Hoskovec LukášSDH Zruč nad Sázavou#6016#Muži A13.00:43:53+00:09:00Detail
24. Vrabec JiříPlzeň#5056#Muži C4.00:44:02+00:09:09Detail
25. Peroutka VincencBlanky crew a Maty#6036#Muži A14.00:44:03+00:09:10Detail
26. Kos VojtěchSenohraby#6022#Muži A15.00:44:10+00:09:17Detail
27. Pavlíček MartinAC SPARTA PRAHA#6035#Muži A16.00:44:19+00:09:26Detail
28. Frátrik PeterAPPA Žilina#5046#Muži C5.00:44:35+00:09:42Detail
29. Vinš PavelBenátky nad Jizerou#6046#Muži A17.00:44:54+00:10:01Detail
30. Tillmann IngridAC Čáslav#5010#Ženy A1.00:45:26+00:10:33Detail
31. Kučera MartinSokol Kolín - atletika#6026#Muži A18.00:45:42+00:10:49Detail
32. Jandus DanielZbraslavice#6018#Muži A19.00:46:04+00:11:11Detail
33. Tillmann WolfgangAC Čáslav#5053#Muži C6.00:46:08+00:11:15Detail
34. Novák MartinAMCYKL Humpolec#6067#Muži B7.00:46:21+00:11:28Detail
35. Marek JaroslavJihlava#6064#Muži B8.00:46:35+00:11:42Detail
36. Hájek LukášTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#6011#Muži A20.00:46:40+00:11:47Detail
37. Kovařík Martin Zruč nad Sázavou#6023#Muži A21.00:46:49+00:11:56Detail
38. Tichý FrantišekAZ Tým Světlá#902#Muži C7.00:46:57+00:12:04Detail
39. Adamcová AndreaAtletika Vlašim#5028#Ženy C1.00:47:12+00:12:19Detail
40. Prchal PavelGP Kolín#5062#Muži D1.00:47:18+00:12:25Detail
41. Petrásková NikolTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#5007#Ženy A2.00:47:22+00:12:29Detail
42. Častvaj DanielMnichovice#6053#Muži B9.00:47:23+00:12:30Detail
43. Dubják OndřejJiskra Zruč nad Sázavou#6005#Muži A22.00:47:36+00:12:43Detail
44. Vít JiříTonda Sport Prušánky#6074#Muži B10.00:47:39+00:12:46Detail
45. Grivalský MichalZruč nad Sázavou#6009#Muži A23.00:47:44+00:12:51Detail
46. Šibrava Stanislav Zruč nad Sázavou#6042#Muži A24.00:47:58+00:13:05Detail
47. Suchá JanaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#5021#Ženy B2.00:48:04+00:13:11Detail
48. Hampejsová MartinaŠNECI na MAX#5029#Ženy C2.00:48:09+00:13:16Detail
49. Sadílek LubošSázava#6069#Muži B11.00:48:20+00:13:27Detail
50. Stožický PetrTýnec nad Sázavou#6070#Muži B12.00:48:20+00:13:27Detail
51. Krejčí AlešHavlíčkův Brod#6025#Muži A25.00:48:46+00:13:53Detail
52. Kroužilová IvaGP Kolín, Poděbrady#5016#Ženy B3.00:48:52+00:13:59Detail
53. Tůma Jiří Obchodní akademie Vlašim #5054#Muži C8.00:49:02+00:14:09Detail
54. Březinová Monika #5001#Ženy A3.00:49:08+00:14:15Detail
55. Matoušek LukášBlanky crew a Maty#6030#Muži A26.00:49:31+00:14:38Detail
56. Jiroušková HanaZnosim#5031#Ženy C3.00:49:48+00:14:55Detail
57. Klouda TomášBosch Diesel Jihlava#6020#Muži A27.00:49:53+00:15:00Detail
58. Anděl JaroslavChabeřice#6050#Muži B13.00:50:01+00:15:08Detail
59. Polívka PetrČáslav#6037#Muži A28.00:50:06+00:15:13Detail
60. Kos PavelSenohraby#6058#Muži B14.00:50:10+00:15:17Detail
61. Nerad JiříSportklub Soutice#6034#Muži A29.00:50:16+00:15:23Detail
62. Neděla Tomáš Trhový Štěpánov#6066#Muži B15.00:50:34+00:15:41Detail
63. Dubjáková KateřinaTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#5004#Ženy A4.00:50:36+00:15:43Detail
64. Šperkerová VendulaM Team Praha#5037#Ženy C4.00:50:46+00:15:53Detail
65. Cibulka LukášKutná Hora#6052#Muži B16.00:51:08+00:16:15Detail
66. Drbal LubošTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#6004#Muži A30.00:51:31+00:16:38Detail
67. Krátká AnnaHvězda Pardubice#5032#Ženy C5.00:51:42+00:16:49Detail
68. Blažek VladimírŘíčany#5043#Muži C9.00:51:49+00:16:56Detail
69. Říha Karel#5049#Muži C10.00:52:13+00:17:20Detail
70. Asník Tomáš Ledeč nad Sázavou #6002#Muži A31.00:52:14+00:17:21Detail
71. Doležal JaromírSABZO Praha#5059#Muži D2.00:52:15+00:17:22Detail
72. Magala LukášEl Magic - Herálec#6028#Muži A32.00:52:25+00:17:32Detail
73. Šindelářová Stanislava Kačenky Zhoř#5022#Ženy B4.00:52:30+00:17:37Detail
74. SVÍTIL VašekSKP Olymp Praha#5065#Muži D3.00:52:31+00:17:38Detail
75. Borowitz StanislasCommissaire Divisionnaire#6051#Muži B17.00:52:40+00:17:47Detail
76. Němec JiříAtletika Vlašim#5066#Muži E1.00:52:45+00:17:52Detail
77. Závorka MilanSDH Chabeřice#6048#Muži A33.00:53:01+00:18:08Detail
78. Vinšová MichaelaBenátky nad Jizerou#5012#Ženy A5.00:53:11+00:18:18Detail
79. Prchlíková BarboraBenešovský běžecký klub#5034#Ženy C6.00:53:30+00:18:37Detail
80. Kovařík TomášZruč nad Sázavou#6024#Muži A34.00:53:56+00:19:03Detail
81. Titmanová MichaelaŘíčany#5025#Ženy B5.00:54:01+00:19:08Detail
82. Cinka IvanAtletika Benešov#5058#Muži D4.00:54:16+00:19:23Detail
83. Václavík TomášJihlava#6044#Muži A35.00:55:13+00:20:20Detail
84. Slavíček JindřichJiskra Zruč nad Sázavou#5063#Muži D5.00:55:32+00:20:39Detail
85. Prošek JiříZruč nad Sázavou#6038#Muži A36.00:55:42+00:20:49Detail
86. Lenhart DavidBrno#6063#Muži B18.00:55:50+00:20:57Detail
87. Štěpánek JanSázava#6072#Muži B19.00:56:11+00:21:18Detail
88. Nováková MartinaSlavia Žižkov - Voláč#5039#Ženy D1.00:56:14+00:21:21Detail
89. Vaňková Andrea Swoboda-Pteam #5011#Ženy A6.00:56:22+00:21:29Detail
90. Švandová MiroslavaČelákovice#5024#Ženy B6.00:56:41+00:21:48Detail
91. Malá JanaZručské běhny#5006#Ženy A7.00:57:06+00:22:13Detail
92. Belobrad FilipOsamelé lvíče#6003#Muži A37.00:57:09+00:22:16Detail
93. Korel DavidZruč nad Sázavou#6021#Muži A38.00:57:23+00:22:30Detail
94. Mayer JanAtletika Benešov#5068#Muži D6.00:57:30+00:22:37Detail
95. Exnerova MarieSwoboda Pteam Jihlava #5005#Ženy A8.00:57:43+00:22:50Detail
96. Vynšová MonikaAtletika Benešov #5026#Ženy B7.00:57:50+00:22:57Detail
97. Pfefferová Pavla #5008#Ženy A9.00:58:35+00:23:42Detail
98. Otava MilošJiskra Zruč nad Sázavou#5061#Muži D7.00:58:37+00:23:44Detail
99. Peukert JiříZruč nad Sázavou#6068#Muži B20.00:58:41+00:23:48Detail
100. Filip RomanBlanky crew a Maty#6008#Muži A39.00:58:52+00:23:59Detail
101. Hálová PetraBBK Benešov#5014#Ženy B8.00:58:59+00:24:06Detail
102. Šulc JiříZruč nad sázavou#6073#Muži B21.00:59:20+00:24:27Detail
103. Závorková VendulaTJ JISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOU#5013#Ženy A10.00:59:29+00:24:36Detail
104. Švanda PavelPečky#6043#Muži A40.00:59:48+00:24:55Detail
105. Nádvorník JosefSDH Zruč#6032#Muži A41.01:00:03+00:25:10Detail
106. Picková JanaBBK#5033#Ženy C7.01:00:43+00:25:50Detail
107. Vilímovský VladimírSokol Trhový Štěpánov#5055#Muži C11.01:01:11+00:26:18Detail
108. Hasala JiříKutná Hora#5060#Muži D8.01:01:41+00:26:48Detail
109. Sabo PetrSabovi#5050#Muži C12.01:01:46+00:26:53Detail
110. Kuliš PetrVlašim#6027#Muži A42.01:02:44+00:27:51Detail
111. Buksová IvanaLuka nad Jihlavou#5002#Ženy A11.01:03:17+00:28:24Detail
112. Sabová ŠárkaSabovi#5019#Ženy B9.01:03:28+00:28:35Detail
113. Říhová Radka #5035#Ženy C8.01:03:28+00:28:35Detail
114. Srna JakubPraha#6040#Muži A43.01:04:06+00:29:13Detail
115. Slabá PavlínaŠneci v běhu#5020#Ženy B10.01:04:06+00:29:13Detail
116. Hnízdilová EvaBBK#5030#Ženy C9.01:04:18+00:29:25Detail
117. Pavelková PavlínaVlašim#5018#Ženy B11.01:06:44+00:31:51Detail
118. Došková LenkaGladiator race team#5003#Ženy A12.01:07:08+00:32:15Detail
119. Rauvolfová NicoleGP Kolín/ Báječné ženy v běhu#5009#Ženy A13.01:08:34+00:33:41Detail
120. Sloup JanCukráři Praha#5051#Muži C13.01:09:02+00:34:09Detail
121. Zoufalá StanislavaKutná Hora#5027#Ženy B12.01:11:40+00:36:47Detail
122. Slavíčková AlenaJiskra Zruč nad Sázavou#5040#Ženy D2.01:12:34+00:37:41Detail
123. Krátký JosefHvězda Pardubice#5047#Muži C14.01:15:11+00:40:18Detail
124. Starý StanislavRoubíčkova Lhota#5064#Muži D9.01:16:01+00:41:08Detail
125. Špalková KateřinaBěžec+#5023#Ženy B13.01:18:42+00:43:49Detail
126. Merašická DagmarContinental Automotive Czech Republic s.r.o,#5038#Ženy D3.01:26:31+00:51:38Detail
DNS Jírů David#6057#Muži BDNS Detail
DNS Chvátal JakubZruč nad Sázavou#6017#Muži ADNS Detail
DNS Jánošík RudolfVlašim#6056#Muži BDNS Detail
DNS Brožík František Sellier & Bellot Vlašim#5044#Muži CDNS Detail
DNS Ševců PetrTJ Jiskra Zruč nad Sázavou#6041#Muži ADNS Detail
DNS Kouba LiborJihlava#6059#Muži BDNS Detail
DNS Miláček PetrLedeč n/S#6031#Muži ADNS Detail
DNS Rychlík JakubKřečhoř#6039#Muži ADNS Detail
DNS Bartoš DušanAtletika Písek#5042#Muži CDNS Detail
DNS Herout FrantišekSKC Zruč nad Sázavou#6014#Muži ADNS Detail
DNS Bambas JaroslavPlzeň#5057#Muži DDNS Detail
DNS Skalinová KamilaSK Babice#5036#Ženy CDNS Detail
DNS Jareš TomášVotice#6019#Muži ADNS Detail
DNS Truhlářová ElenaSokol Kobylisy#5041#Ženy DDNS Detail
DNS Růžička JosefBuková-Pravonín#5067#Muži EDNS Detail
DNS Havrda Lukáš Praha#6013#Muži ADNS Detail
DNS Palubová PavlaPraha#5017#Ženy BDNS Detail
DNS Kubánek JiříJiřice#6060#Muži BDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz