Oficiální Výsledková listina Hostivařská 15
20. 9. 2020

patnáctka

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Novotný JanTTT#109#CZEM1.M41.01:01:34Detail
2. Netík LukášMyQ, spol. s.r.o.#120#CZEM2.M31.01:03:11+00:01:37Detail
3. Bittner MiroslavTTT#83#CZEM3.M42.01:03:26+00:01:52Detail
4. Fujtík OndřejPraha 15#115#CZEM4.M32.01:03:48+00:02:14Detail
5. Mašita JiříSokol Šeberov#52#CZEM5.M43.01:03:52+00:02:18Detail
6. Seidl MiroslavOB Říčany#22#CZEM6.M44.01:04:35+00:03:01Detail
7. Veverka JakubPraha #21#CZEM7.M33.01:05:45+00:04:11Detail
8. Muzicek PavelTTT#26#CZEM8.M34.01:06:40+00:05:06Detail
9. Petržílek IvoPywec#68#CZEM9.M35.01:06:50+00:05:16Detail
10. Préma RámaPraha#18#CZEM10.M11.01:06:52+00:05:18Detail
11. Ginzel PetrPraha 9 - Letňany#44#CZEM11.M45.01:07:11+00:05:37Detail
12. Opatrný LukášPraha#69#CZEM12.M36.01:08:52+00:07:18Detail
13. Vopařil MarekTřebestovice#58#CZEM13.M37.01:10:03+00:08:29Detail
14. Hampala Sebastian LeoUhříněves#113#CZEM14.M12.01:10:19+00:08:45Detail
15. Kapletová KateřinaLiberec / Frankfurt a.M.#23#CZEF1.Z31.01:10:46+00:09:12Detail
16. Pham LinhPraha 5#25#CZEF2.Z32.01:11:15+00:09:41Detail
17. Procházka TomPraha#29#CZEM15.M38.01:11:58+00:10:24Detail
18. Škoda MilanTj Haje#24#CZEM16.M46.01:12:02+00:10:28Detail
19. Nezveda ViktorPraha#93#CZEM17.M13.01:12:12+00:10:38Detail
20. Jeřábek PetrSokol Královice#14#CZEM18.M39.01:13:04+00:11:30Detail
21. Franc RadekPraha#81#CZEM19.M47.01:13:16+00:11:42Detail
22. Bakus OldřichHC Dukla Jihlava#15#CZEM20.M48.01:13:21+00:11:47Detail
23. Růžička Jakubpražští povaleči#53#CZEM21.M310.01:13:56+00:12:22Detail
24. Jiřičná DanaBonbon Praha#87#CZEF3.Z51.01:14:09+00:12:35Detail
25. Kovář PavelPywec#35#CZEM22.M311.01:14:48+00:13:14Detail
26. Beneš RadekPraha 18#102#CZEM23.M51.01:14:48+00:13:14Detail
27. Slováček PavelPraha#117#CZEM24.M49.01:15:35+00:14:01Detail
28. Pragrová LucieLinde#56#CZEF4.Z33.01:16:06+00:14:32Detail
29. Linda JanEmma Team#38#CZEM25.M410.01:16:17+00:14:43Detail
30. Štěpánková RomanaPraha 4 #91#CZEF5.Z34.01:16:20+00:14:46Detail
31. Stolz JanMyQ Solution#48#CZEM26.M411.01:17:01+00:15:27Detail
32. Řezníček TomášPraha#79#CZEM27.M312.01:17:06+00:15:32Detail
33. Tunega IvanPrimetals Technologies CZ - Ru...#108#SVKM28.M313.01:17:18+00:15:44Detail
34. Horák VojtěchLiberec#13#CZEM29.M314.01:17:32+00:15:58Detail
35. Matoušková KristýnaPraha#90#CZEF6.Z35.01:17:41+00:16:07Detail
36. Herbst LubosHerbstici Run#61#CZEM30.M412.01:17:46+00:16:12Detail
37. Herbst JarmilaHerbstici Run#60#CZEF7.Z41.01:17:46+00:16:12Detail
38. Král Adam Liberec #12#CZEM31.M315.01:17:52+00:16:18Detail
39. Zíma Martin#106#CZEM32.M413.01:17:53+00:16:19Detail
40. Šnajdr FilipPraha 4 #92#CZEM33.M316.01:18:24+00:16:50Detail
41. Barth VítPraha 3#71#CZEM34.M317.01:18:58+00:17:24Detail
42. Paták PavelHOSTIVAR tým#119#CZEM35.M414.01:19:36+00:18:02Detail
43. Šuta MichalPraha#72#CZEM36.M318.01:19:38+00:18:04Detail
44. Cerny JiriPraha 10#88#CZEM37.M415.01:19:46+00:18:12Detail
45. Veselý OttoMěcholupská vinárna#59#CZEM38.M52.01:20:05+00:18:31Detail
46. Šťastný PetrPraha#19#CZEM39.M319.01:20:26+00:18:52Detail
47. Semerád VojtaMatějovy běhny#27#CZEM40.M320.01:21:32+00:19:58Detail
48. Jarabková JanaMYQ#94#CZEF8.Z42.01:21:58+00:20:24Detail
49. Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady #103#CZEF9.Z36.01:22:08+00:20:34Detail
50. Hrvol MarekKRNOV#33#CZEM41.M321.01:22:33+00:20:59Detail
51. Matoušková ZuzkaPraha#28#CZEF10.Z37.01:23:49+00:22:15Detail
52. Stenzl LiborPivovar ZBIROŽÁK #96#CZEM42.M416.01:23:57+00:22:23Detail
53. Vlasáková PavlínaPraha#2#CZEF11.Z38.01:24:06+00:22:32Detail
54. Synek pavelPrezijem#46#CZEM43.M322.01:24:15+00:22:41Detail
55. Švec JiříPoděbrady#89#CZEM44.M61.01:24:25+00:22:51Detail
56. Hujňák VilémMorava#34#CZEM45.M323.01:24:28+00:22:54Detail
57. Seman Tomáš #64#SVKM46.M324.01:24:46+00:23:12Detail
58. Blažková Dita#116#CZEF12.Z39.01:24:59+00:23:25Detail
59. Blažek Martin#111#CZEM47.M325.01:24:59+00:23:25Detail
60. Šizling JiříPraha#118#CZEM48.M14.01:25:23+00:23:49Detail
61. Opatrný Botha LizaPraha#70#CZEF13.Z43.01:25:51+00:24:17Detail
62. Jung RomanPivovar Zbirožák#39#CZEM49.M417.01:26:09+00:24:35Detail
63. Biniová KarolínaPraha 9-Černý Most#78#CZEF14.Z310.01:26:19+00:24:45Detail
64. Rudová Tereza#98#CZEF15.Z311.01:26:21+00:24:47Detail
65. Šaldová Gabriela#84#CZEF16.Z312.01:26:25+00:24:51Detail
66. Lachmanová JanaPraha#65#CZEF17.Z313.01:26:27+00:24:53Detail
67. KALIBA MARTINPraha 10#3#CZEM50.M326.01:26:38+00:25:04Detail
68. Pundová KristýnaStráž nad Nežárkou#16#CZEF18.Z314.01:27:09+00:25:35Detail
69. Kotvová Klára #100#CZEF19.Z315.01:27:13+00:25:39Detail
70. Bartoníček JosefBabice#51#CZEM51.M327.01:27:24+00:25:50Detail
71. Lyon Robert#10#CZEM52.M418.01:27:29+00:25:55Detail
72. Bouchal AlbertMatějovy běhny#40#CZEM53.M328.01:27:38+00:26:04Detail
73. Semerád Matěj Matějovy běhny#30#CZEM54.M329.01:27:49+00:26:15Detail
74. Holubová PavlaPraha 8#8#CZEF20.Z316.01:27:55+00:26:21Detail
75. Štros Karelpivovar Hostivar#11#CZEM55.M53.01:28:15+00:26:41Detail
76. Sabo PetrSabovi#1#CZEM56.M54.01:28:20+00:26:46Detail
77. Šalda DavidPraha#85#CZEM57.M330.01:28:31+00:26:57Detail
78. Senczak JanPraha#66#CZEM58.M331.01:28:31+00:26:57Detail
79. Stolz TonitoMYQ#55#CZEM59.M15.01:28:41+00:27:07Detail
80. Forejtková IvaNeratovice#45#CZEF21.Z317.01:29:03+00:27:29Detail
81. Hálek JaroslavJe to v hlavě!#43#CZEM60.M419.01:29:05+00:27:31Detail
82. Kondělková JanaPK FSV UK#104#CZEF22.Z318.01:29:35+00:28:01Detail
83. Chromý PavelPraha#95#CZEM61.M420.01:29:40+00:28:06Detail
84. Němec TomášPraha#7#CZEM62.M332.01:30:44+00:29:10Detail
85. Švácha LubošSokol Mšeno#4#CZEM63.M62.01:30:52+00:29:18Detail
86. Honzickova BarboraPraha#5#CZEF23.Z319.01:32:02+00:30:28Detail
87. Hosnedl JakubPraha#6#CZEM64.M421.01:32:03+00:30:29Detail
88. Čechová Lucie#62#CZEF24.Z320.01:32:06+00:30:32Detail
89. Jelínková Petra#63#CZEF25.Z44.01:32:07+00:30:33Detail
90. Vaňousová VeronikaTesilovy šlapky#50#CZEF26.Z321.01:34:38+00:33:04Detail
91. Sedlář JakubBrno#31#CZEM65.M333.01:34:55+00:33:21Detail
92. Kozelka VladimirKladno#107#CZEM66.M422.01:35:05+00:33:31Detail
93. Kadavý LubošPraha 10#17#CZEM67.M423.01:35:37+00:34:03Detail
94. Marková StefaniePříbram#77#CZEF27.Z322.01:35:48+00:34:14Detail
95. Vach PetrLitoměřice#97#CZEM68.M334.01:36:32+00:34:58Detail
96. Buschová MichaelaPraha#36#CZEF28.Z323.01:40:01+00:38:27Detail
97. Tesař LuborNeumětel#49#CZEM69.M424.01:40:26+00:38:52Detail
98. Ruzickova Stanislava#101#CZEF29.Z324.01:42:11+00:40:37Detail
99. Doležal PetrPraha 15#9#CZEM70.M335.01:42:31+00:40:57Detail
100. Vopařilová Kamila Nymburk #57#CZEF30.Z325.01:42:41+00:41:07Detail
101. Ramaislová Veronika6602#86#CZEF31.Z326.01:44:48+00:43:14Detail
102. Svobodová MichaelaOhrobec#99#CZEF32.Z327.01:46:05+00:44:31Detail
103. Šámalová TerezaPraha#42#CZEF33.Z328.01:46:06+00:44:32Detail
104. Veverka MartinPraha 9 - Újezd nad Lesy#47#CZEM71.M336.01:47:48+00:46:14Detail
105. Brenton Patrick#54#CZEM72.M55.01:47:49+00:46:15Detail
106. Charvát TomášPraha 15#41#CZEM73.M337.01:48:49+00:47:15Detail
107. Cabalka LadislavICA#20#CZEM74.M63.01:49:27+00:47:53Detail
108. Krovina PetrPraha#73#CZEM75.M338.01:49:36+00:48:02Detail
109. Lukášek JiříPoděbrady#112#CZEM76.M339.01:49:40+00:48:06Detail
110. Pikna Stanislav6601#76#CZEM77.M340.01:52:02+00:50:28Detail
111. Strutynska HalynaPraha#37#CZEF34.Z329.01:56:29+00:54:55Detail
112. Vrček Spomenka#32#CZEF35.Z330.02:07:51+01:06:17Detail
113. Hronková LuciaPraha#67#CZEF36.Z331.02:12:56+01:11:22Detail
114. Fikejzlová Lenka#110#CZEF37.Z332.02:13:00+01:11:26Detail
DNF Kolář Josef#105#CZEMM3Detail
DNF Beránková MartaPraha 4#114#CZEFZ4Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo