Oficiální Výsledková listina Běh Cvikovem
13. 9. 2020

Hlavní závod 15 km (2 okruhy)

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Miler JiříLAWI stars#227#1975M491.00:54:2000:26:48.0900:27:31.88Detail
2. Lajtkep PetrAC Slovan Liberec#154#1973M492.00:56:11+00:01:51.0100:28:05.2700:28:05.00Detail
3. Karko JanAC Česká Lípa#241#1992M391.00:56:45+00:02:25.0100:27:21.7400:29:23.14Detail
4. Sirůček DavidMultisport team#246#1987M392.00:57:46+00:03:26.0100:28:00.6300:29:44.51Detail
5. Třešňák TomášČeská Lípa#239#1979M493.00:58:23+00:04:03.0100:28:49.7300:29:32.51Detail
6. Chramosta JaroslavJaboja team#161#1966M591.00:58:58+00:04:38.0100:28:48.6300:30:08.38Detail
7. németh miloňsk zš jvp#238#1978M494.01:00:40+00:06:20.0100:29:20.4300:31:19.08Detail
8. Vachula PavelRunBo Team#232#1974M495.01:00:58+00:06:38.0100:29:38.0800:31:19.82Detail
9. Kauler MartinTJ Sokol Mšeno#295#1976M496.01:02:12+00:07:52.0100:29:30.2300:32:40.93Detail
10. Louda PetrAC Česká Lípa#296#1964M592.01:02:15+00:07:55.0100:30:10.6300:32:03.79Detail
11. Vetešník LadislavTJ Jiskra Nový Bor#7#1982M393.01:05:43+00:11:23.0100:31:59.7700:33:42.78Detail
12. Šrachta VladimírCvikov KV Klíč#285#1960M691.01:05:57+00:11:37.0100:32:14.9600:33:41.98Detail
13. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#244#1957M692.01:06:08+00:11:48.0100:32:18.4300:33:49.43Detail
14. Souhrada PavelKonverzační výběh na Klíč#242#1982M394.01:06:31+00:12:11.0100:33:41.8000:32:49.03Detail
15. Wessnitzer MaxmiliánKutil Gym#180#2003M395.01:07:55+00:13:35.0100:31:20.5800:36:34.27Detail
16. Ryšavá VendulkaAC Česká Lípa#187#2002Z341.01:08:47+00:14:27.0100:32:15.2400:36:31.03Detail
17. Krejný KamilNový Bor#229#1977M497.01:09:25+00:15:05.0100:33:34.3800:35:50.60Detail
18. Krafková ItaCyklorenova Cvikov#92#1981Z35plus1.01:09:33+00:15:13.0100:33:37.8700:35:54.97Detail
19. Clemenz Silvio PSV Zittau #235#1979M498.01:10:13+00:15:53.0100:32:15.6200:37:56.49Detail
20. Greb EduardTenisový klub Cvikov#289#1995M396.01:10:51+00:16:31.0100:33:38.4500:37:12.52Detail
21. Šíp LadislavSCMT Liberec#247#1964M593.01:11:19+00:16:59.0100:34:38.4700:36:39.64Detail
22. Podoláková TerezaCvikov#44#1988Z342.01:11:57+00:17:37.0100:34:38.7700:37:17.43Detail
23. Skočovský PetrFarma Písečná#226#1962M594.01:15:33+00:21:13.0100:37:04.4700:38:27.75Detail
24. Václavík PetrAtletika Nový Bor#58#1981M397.01:16:36+00:22:16.0100:35:50.9300:40:44.27Detail
25. Sokol MartinSokolíci Česká Lípa #222#1985M398.01:17:14+00:22:54.0100:35:59.7600:41:13.33Detail
26. Dogaru VasilSwahil Beer Team#236#1981M399.01:18:14+00:23:54.0100:37:25.3200:40:48.06Detail
27. Švejcar DanielVarnsdorf#218#1981M3910.01:20:42+00:26:22.0100:38:03.1700:42:38.46Detail
28. Ehrlich Jaroslavklub biatlonu Manušice#115#1981M3911.01:23:04+00:28:44.0100:38:34.8600:44:28.60Detail
29. hlinčík davidčeská lípa#237#1971M499.01:23:39+00:29:19.0100:38:41.8800:44:56.45Detail
30. Pytlík Jaroslavnový bor#87#1975M4910.01:25:27+00:31:07.0100:39:34.2100:45:51.83Detail
DNF Nevečeřal PetrCvikov#5#1968M59DNF 00:43:50.33Detail
DNS Bartoš DaliborLIAZ Jablonec#243#1975M49DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz