Neoficiální Výsledková listina Počátky Race
6. 8. 2022

5 km (20 překážek)

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtráta
1. Krakovič VojtěchUbožáci#17#M00:42:25Detail
2. Bednář Matěj Praha#153#M2.00:42:46+00:00:21Detail
3. Mikeš PetrVlačice#72#M3.00:43:43+00:01:18Detail
4. Václavík KarelSezimovo Ústí 2#111#M4.00:44:10+00:01:45Detail
5. Nořinský LukášNová Olešná#106#M5.00:45:00+00:02:35Detail
6. Bečka VáclavSokol Častrov#40#M6.00:45:05+00:02:40Detail
7. Helcl VojtěchAtom Kids Praha#170#M7.00:45:27+00:03:02Detail
8. Just PavelVyrobsitričko.cz#117#M8.00:45:47+00:03:22Detail
9. Kváš Martin#105#M9.00:45:49+00:03:24Detail
10. Pechouš MiroslavČeské Budějovice#167#M10.00:46:30+00:04:05Detail
11. Vala JaromírPekelňák Race (Polná)#107#M11.00:47:16+00:04:51Detail
12. Behenský JanUltimátní krabice#68#M12.00:47:25+00:05:00Detail
13. Šorf PetrHavlíčkův Brod#67#M13.00:48:03+00:05:38Detail
14. Fuxa JanSokol Častrov#41#M14.00:48:58+00:06:33Detail
15. Jelínek Martin#181#M15.00:49:21+00:06:56Detail
16. Štefánek PetrSkuhrov#45#M16.00:49:25+00:07:00Detail
17. Batók Miroslav Jindřichův Hradec#168#M17.00:49:31+00:07:06Detail
18. Lauš PavelProstý#3#M18.00:49:31+00:07:06Detail
19. Ryšavý ZdeněkRun fór Fun #151#M19.00:49:41+00:07:16Detail
20. Záviška JaroslavTučňák race team#94#M20.00:50:01+00:07:36Detail
21. Valentová Markétavelosport Valenta scott team#172#F1.00:50:03+00:07:38Detail
22. Hubingerová Hana Predátor Workout České Budějov...#136#F2.00:50:08+00:07:43Detail
23. Novák LubošEvolution gym#24#M21.00:50:19+00:07:54Detail
24. Hájek Petr#36#M22.00:50:55+00:08:30Detail
25. Zdražil Martin#101#M23.00:51:02+00:08:37Detail
26. Souček TomášZnojmo#53#M24.00:51:13+00:08:48Detail
27. Irha PavelTelč #89#M25.00:51:23+00:08:58Detail
28. Benda StanislavNové Syrovice#115#M26.00:52:35+00:10:10Detail
29. Valachovič TiborSRTG České Budějovice#149#M27.00:52:42+00:10:17Detail
30. Novák Jaroslav Chrudim #99#M28.00:52:46+00:10:21Detail
31. Radilová KristýnaTučňák race team#93#F3.00:53:05+00:10:40Detail
32. Vala FrantišekPekelňák Race (Polná)#108#M29.00:53:14+00:10:49Detail
33. Dvořáková LenkaEvolution gym#23#F4.00:53:23+00:10:58Detail
34. Hrádek DavidPČR Nová Bystřice#95#M30.00:53:28+00:11:03Detail
35. Sedláček VáclavTřebíč#152#M31.00:53:32+00:11:07Detail
36. Karasek Tomáš BC REBEL#63#M32.00:53:40+00:11:15Detail
37. Starka DavidŽirovnice#165#M33.00:53:46+00:11:21Detail
38. Čech Martin#134#M34.00:53:57+00:11:32Detail
39. Soukup ZdeněkGym Humpolec#130#M35.00:54:00+00:11:35Detail
40. Žďánský PetrStonařov#50#M36.00:54:07+00:11:42Detail
41. Čuda DanielBest Cycle Chotěboř #97#M37.00:54:08+00:11:43Detail
42. Korel Marek Bačkov#98#M38.00:54:44+00:12:19Detail
43. Voltr MichalKlub bodrých mužů#88#M39.00:54:53+00:12:28Detail
44. Novotný MichalJindřichův Hradec#1#M40.00:54:56+00:12:31Detail
45. Švarc Lukáš#182#M41.00:55:15+00:12:50Detail
46. Svatoš Zdeněk Tučňák race team#92#M42.00:55:45+00:13:20Detail
47. Cimler TomášHappyweed CBD#157#M43.00:56:01+00:13:36Detail
48. Špaček Jiři Polná #155#M44.00:56:03+00:13:38Detail
49. Bártová HanaRun Fór Fun#150#F5.00:56:12+00:13:47Detail
50. Kratochvíl Tomáš#133#M45.00:56:36+00:14:11Detail
51. Hazová MichaelaWorkout Počátky#113#F6.00:56:57+00:14:32Detail
52. Marušák OndřejSkuhrov#83#M46.00:56:57+00:14:32Detail
53. Říha JanJindřichův Hradec#47#M47.00:57:07+00:14:42Detail
54. Cidlíková Jana#118#F7.00:57:13+00:14:48Detail
55. Houzar DanielČeské Budějovice#96#M48.00:57:16+00:14:51Detail
56. Hrdina Michal#52#M49.00:57:17+00:14:52Detail
57. Žďánský VojtěchStonařov#43#M50.00:57:26+00:15:01Detail
58. Čakrtová MichaelaJihlávka#19#F8.00:57:34+00:15:09Detail
59. Pelikán RadekDačice#11#M51.00:57:34+00:15:09Detail
60. Marušáková MartaSkuhrov#82#F9.00:57:43+00:15:18Detail
61. Šedivý MartinMilevsko#154#M52.00:58:17+00:15:52Detail
62. Sokolova MartinaJihlava#9#F10.00:58:30+00:16:05Detail
63. Palásek PetrHavlíčkův Brod #141#M53.00:58:40+00:16:15Detail
64. Fiala MartinPolná#31#M54.00:58:42+00:16:17Detail
65. Hlas MilanVeselí nad Lužnicí #156#M55.00:58:46+00:16:21Detail
66. Kubínova KláraRantířov#51#F11.00:58:53+00:16:28Detail
67. Novotná LenkaČeské Budějovice#158#F12.00:59:00+00:16:35Detail
68. Knotková LucieŽer slimáky#20#F13.00:59:06+00:16:41Detail
69. Tůmová Tereza#55#F14.00:59:54+00:17:29Detail
70. Dolejš TomášTučňák race team#90#M56.00:59:59+00:17:34Detail
71. Lauš Lukáš#2#M57.01:00:10+00:17:45Detail
72. Kadlec PetrCT Saunabar Horni Cerekev#102#M58.01:00:24+00:17:59Detail
73. Šašek JindřichKamenice nad Lipou#123#M59.01:00:29+00:18:04Detail
74. Křížek PavelDačice#137#M60.01:01:08+00:18:43Detail
75. Leflerová Nikola#166#F15.01:01:15+00:18:50Detail
76. Mooren RomanaGym Humpolec#128#F16.01:01:20+00:18:55Detail
77. Berounský JosefPolná #42#M61.01:01:27+00:19:02Detail
78. Míka OndřejSK Svárov#171#M62.01:01:33+00:19:08Detail
79. Mrázek MilanDindina#56#M63.01:01:55+00:19:30Detail
80. Novotný VojtěchČeské Budějovice#159#M64.01:02:18+00:19:53Detail
81. Radilová AnnaTučňák race team#91#F17.01:02:31+00:20:06Detail
82. Plavcová JanaPočátky#22#F18.01:02:35+00:20:10Detail
83. Bočková VeronikaHavlíčkův Brod#62#F19.01:02:35+00:20:10Detail
84. Vobůrka PavelTřebíč #39#M65.01:02:50+00:20:25Detail
85. Boček JiříTřebíč#33#M66.01:03:02+00:20:37Detail
86. Stráský Eduard#164#M67.01:03:15+00:20:50Detail
87. Horálek MilošVlačice#74#M68.01:03:21+00:20:56Detail
88. Schneider DavidUbožáci#18#M69.01:03:33+00:21:08Detail
89. BRNICKÁ VeronikaJihlava#135#F20.01:04:11+00:21:46Detail
90. Vávrů FilipJindřichův Hradec#169#M70.01:04:16+00:21:51Detail
91. Blažíček JanJihlava#140#M71.01:04:16+00:21:51Detail
92. Soukupová Markéta#132#F21.01:04:20+00:21:55Detail
93. Zábojová ZuzanaDušejov#71#F22.01:04:35+00:22:10Detail
94. Vojta Jiří Počátky #32#M72.01:04:51+00:22:26Detail
95. Tichý JosefFitness MB#109#M73.01:05:03+00:22:38Detail
96. Aberle Jiří Wild Grizzly #13#M74.01:05:08+00:22:43Detail
97. Škárková Alena Jihlava#139#F23.01:05:14+00:22:49Detail
98. Martínek VáclavSTG Pardubice#147#M75.01:05:15+00:22:50Detail
99. Vondrák MichalJihlava#78#M76.01:05:17+00:22:52Detail
100. Nováčková Valérie#70#F24.01:05:27+00:23:02Detail
101. Štefánková Naděždaskuhrov#46#F25.01:05:36+00:23:11Detail
102. Janoušková Kateřina#100#F26.01:05:50+00:23:25Detail
103. Bednář Ondřej Prostějov#146#M77.01:05:53+00:23:28Detail
104. Glanc LukášGym Humpolec#131#M78.01:05:56+00:23:31Detail
105. Hubková JanaŽer slimáky#4#F27.01:05:58+00:23:33Detail
106. Rudolf JanHavlíčkův Brod#142#M79.01:06:05+00:23:40Detail
107. Kubovič JozefPraha#77#M80.01:06:53+00:24:28Detail
108. Paloncy MartinaProstějov#145#F28.01:07:00+00:24:35Detail
109. Svoboda ZdenekCNT#127#M81.01:07:02+00:24:37Detail
110. Olexová PetraCNT#124#F29.01:07:02+00:24:37Detail
111. Olexová PavlínaCNT#125#F30.01:07:03+00:24:38Detail
112. Vopat JiříCNT#126#M82.01:07:04+00:24:39Detail
113. Filípek MiroslavVeselí nad Lužnicí#48#M83.01:07:04+00:24:39Detail
114. Vávrová PetraHabry#103#F31.01:07:17+00:24:52Detail
115. Točíková LuciePelhřimov #38#F32.01:07:26+00:25:01Detail
116. Chlupáček PatrikJihlava#81#M84.01:07:51+00:25:26Detail
117. Málek ZdeněkJemnice#110#M85.01:07:58+00:25:33Detail
118. Peštová KateřinaHumpolec#37#F33.01:08:27+00:26:02Detail
119. Tesařová Nováková ZdenkaJihlava#138#F34.01:08:44+00:26:19Detail
120. Blaho Jan#112#M86.01:08:49+00:26:24Detail
121. Bendová PetraNové Syrovice#114#F35.01:08:58+00:26:33Detail
122. Musilová PetraSRTG České Budějovice#148#F36.01:09:01+00:26:36Detail
123. Beneš Vojtěch#144#M87.01:09:53+00:27:28Detail
124. Kotková LenkaGym Humpolec#129#F37.01:10:19+00:27:54Detail
125. Švadlák PetrSvídnický Extrém Team#10#M88.01:11:54+00:29:29Detail
126. Beneš Jiří#143#M89.01:12:20+00:29:55Detail
127. Faktorová MartinaJihlava#79#F38.01:12:52+00:30:27Detail
128. Vašíček VojtěchPolesí#21#M90.01:13:56+00:31:31Detail
129. Amchová LenkaElite Lhenice#65#F39.01:14:20+00:31:55Detail
130. Tomová AnetaHabry#104#F40.01:14:40+00:32:15Detail
131. Pejcharová Nela#73#F41.01:14:41+00:32:16Detail
132. Klement JakubHavlíčkův Brod#54#M91.01:18:56+00:36:31Detail
133. Strašilová KláraChlumec#116#F42.01:20:08+00:37:43Detail
134. Faktorová PetraJihlava#80#F43.01:22:20+00:39:55Detail
135. Brada JiříBatelov#15#M92.01:22:32+00:40:07Detail
136. Brada JiříBatelov#16#M93.01:23:33+00:41:08Detail
137. Bradová JaroslavaBatelov#14#F44.01:24:31+00:42:06Detail
138. Oujezdská Vendula Třebíč#35#F45.01:29:31+00:47:06Detail
139. Mühlfeit DominikPolná#44#M94.01:30:03+00:47:38Detail
140. Bočková VlastaTřebíč#34#F46.01:30:29+00:48:04Detail
141. Molda Milan#milanbezi#76#M95.01:32:04+00:49:39Detail
142. Heralová Michaela#61#F47.01:32:04+00:49:39Detail
143. Erdová Kristýna#kikaamilankobezi#75#F48.01:32:41+00:50:16Detail
Krakovič VojtěchUbožáci#17#M1.00:00:00Detail
Šašková Zuzana#gladiatorraceteam##12#F00:00:00Detail
Škodová DenisaTelč#49#F00:00:00Detail
Václavík KarelÚstí nad Labem#64#M00:00:00Detail
Herzová ZoraTJ Řásná#66#F00:00:00Detail
Nováčková Karolína #69#F00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo