Oficiální Výsledková listina Triatlon Poděbrady 2016
22. 5. 2016

hlavní závod muži

DSQ 91, 96 nezastavili v penalty boxu
DSQ 150 hákování
DSQ 175 žlutá blokování, neuposlechnutí pokynu červená

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Brynda JaroslavLABE TRI CLUB Hradec Králové - Poděbrady#82#M30-391.01:10:09.9400:09:09.5900:00:32.7100:34:48.2200:00:24.0800:25:15.32Detail
2. Krátký ŠtěpánSportovní Klub Kola Víšek zapsaný spolek#164#M20-291.01:10:52.80+00:00:42.8500:08:59.7800:00:36.3300:35:48.1300:00:23.0800:25:05.46Detail
3. Slatinský LukášHISPORT Team#111#M30-392.01:11:12.37+00:01:02.42Detail
4. Kowalski DariuszFabryka Triathlonu#53#M20-292.01:11:22.41+00:01:12.4600:09:01.1300:00:40.0400:37:05.8600:00:24.2300:24:11.12Detail
5. Minařík PetrHISPORT Team#147#M40-491.01:11:33.23+00:01:23.2800:10:32.6000:00:52.8400:35:11.8800:00:27.6900:24:28.20Detail
6. Šneberger JanTriatlon Team Příbram, z.s.#13#M30-393.01:11:36.08+00:01:26.13Detail
7. Langhammer JakubKrušnoman triathlon team Litvínov#49#M20-293.01:11:53.91+00:01:43.9600:09:22.9200:00:37.6600:36:28.7800:00:29.1400:24:55.39Detail
8. Sommer VojtěchSlavia Praha - plavání o.s.#244#M20-294.01:12:35.86+00:02:25.9100:08:57.3800:00:33.9900:37:14.4800:00:26.1800:25:23.81Detail
9. Oppolzer JanIndividuální#148#M30-394.01:12:56.83+00:02:46.8800:10:34.4300:00:54.4600:35:40.8700:00:44.3800:25:02.67Detail
10. Schoval FrantišekEndurance Lab Team, z.s.#146#M20-295.01:13:02.93+00:02:52.9800:10:45.8100:00:56.3700:36:38.2900:00:27.4300:24:15.00Detail
11. Kyral VáclavHISPORT Team#57#M30-395.01:13:20.36+00:03:10.4100:09:29.4900:00:40.7900:36:47.0400:00:33.7700:25:49.26Detail
12. Vabroušek PetrTitan Trilife Zlín#227#M40-492.01:13:22.42+00:03:12.47Detail
13. Procházka DavidIRON STARS BEROUN#74#M40-493.01:13:30.02+00:03:20.0700:10:30.8500:00:48.6800:36:40.6600:00:35.2800:24:54.52Detail
14. Souček JiříLawi Sport Team z.s.#23#M20-296.01:13:45.70+00:03:35.75Detail
15. Teplý OndřejHISPORT Team#106#M30-396.01:13:50.02+00:03:40.07Detail
16. Ploc JaroslavSportovní Klub Kola Víšek zapsaný spolek#228#M30-397.01:14:19.50+00:04:09.55Detail
17. Bednarský VojtěchIndividuální#31#Junioři1.01:14:31.33+00:04:21.38Detail
18. Plojhar TomášTriatlonový klub Slavia VŠ Plzeň, z.s.#67#Junioři2.01:14:31.67+00:04:21.7200:09:24.9700:00:38.2900:37:27.1100:00:34.4100:26:26.87Detail
19. Bavor JanIndividuální#95#M30-398.01:15:02.30+00:04:52.3500:11:20.7100:00:51.8800:37:19.3400:00:22.0700:25:08.29Detail
20. Škobrtal MichalCYKLOADAM RACING#44#M30-399.01:15:12.88+00:05:02.93Detail
21. Semerád MartinTJ BIŽU JABLONEC#5#Junioři3.01:15:35.95+00:05:26.00Detail
22. Stříhavka JindřichCzech Tri K. Team, o.s.#37#Junioři4.01:16:10.24+00:06:00.29Detail
23. Sanitrnik MichaelEtriatlon Team#115#M30-3910.01:16:11.68+00:06:01.7300:12:55.3300:01:21.1400:36:43.0100:00:42.5000:24:29.68Detail
24. Oslík MilanKanoistika Chomutov#246#M30-3911.01:16:22.37+00:06:12.4200:10:24.3500:00:52.2300:37:10.9800:00:30.3500:27:24.44Detail
25. Polesný MartinIndividuální#59#M30-3912.01:16:27.52+00:06:17.5700:10:20.8100:01:02.4700:36:37.7800:00:26.3800:28:00.07Detail
26. Walter JanTělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice...#80#M20-297.01:16:45.32+00:06:35.3700:10:46.5300:00:44.9000:38:05.7100:00:24.8900:26:43.26Detail
27. Pavelka MarekCzech Tri K. Team, o.s.#40#M20-298.01:16:55.18+00:06:45.23Detail
28. Svozil VítEKOL TEAM o.s.#87#M20-299.01:17:03.47+00:06:53.5200:10:32.1300:01:12.4100:38:28.1100:00:26.9600:26:23.84Detail
29. Kesl JiříUniverzitní sportovní klub Akademik z.s.#135#M20-2910.01:17:15.98+00:07:06.0300:10:59.2800:01:15.7300:37:20.1100:00:36.2200:27:04.62Detail
30. Pleskot OndřejCzech Tri K. Team, o.s.#62#M30-3913.01:17:21.66+00:07:11.7100:11:28.7300:01:01.6900:37:48.8000:00:40.8200:26:21.60Detail
31. Capoušek Miroslav3D Fitness Race Team, z.s.#52#M40-494.01:17:29.58+00:07:19.6300:10:42.0300:01:01.1900:36:48.6900:00:36.8900:28:20.75Detail
32. Student MartinKrušnoman triathlon team Litvínov#50#M40-495.01:17:35.05+00:07:25.1000:11:17.6700:00:53.1100:36:13.5600:00:27.9400:28:42.76Detail
33. Sládeček DavidEndurance Lab Team, z.s.#88#M30-3914.01:17:48.47+00:07:38.5200:11:05.5100:00:52.9800:36:25.1600:00:37.5300:28:47.27Detail
34. Peterka MarekIndividuální#191#M40-496.01:17:52.59+00:07:42.6400:11:34.0600:00:42.6200:36:01.9700:00:32.4400:29:01.48Detail
35. Zeman ZbyšekTriatlonový klub Slavia VŠ Plzeň, z.s.#219#M40-497.01:17:52.74+00:07:42.79Detail
36. Bulava FrantišekTJ Lokomotiva Beroun z.s.#45#M50-591.01:17:56.71+00:07:46.76Detail
37. Procházka RomanSportovní oddíl plavání Kolín#71#M40-498.01:18:00.71+00:07:50.7600:11:54.0200:01:17.2200:36:18.9600:00:53.8900:27:36.60Detail
38. Dočkálek LiborIndividuální#193#M40-499.01:18:34.44+00:08:24.4900:11:51.8100:00:49.5300:38:16.1200:00:27.4100:27:09.56Detail
39. Jurica JosefCzech Tri K. Team#42#Junioři5.01:18:38.75+00:08:28.80Detail
40. Löffelmann PetrEasyGoRun#236#M30-3915.01:18:44.52+00:08:34.5700:08:59.2800:00:52.4400:38:20.6400:00:28.3000:30:03.84Detail
41. Hrouda MatějTJ Lokomotiva Nymburk#196#Junioři6.01:18:49.74+00:08:39.7900:12:13.3900:01:06.9300:38:43.3400:00:34.4100:26:11.66Detail
42. Klicpera Petr#81#M40-4910.01:18:59.45+00:08:49.5000:12:16.6500:01:05.0500:36:36.3900:00:52.8200:28:08.52Detail
43. Burdych TomášEasyGoran#238#M30-3916.01:19:05.89+00:08:55.9400:10:47.9800:01:00.2600:38:07.0300:00:49.9000:28:20.71Detail
44. Štěpánský JanTělovýchovná jednota Lokomotiva Trutnov o.s....#179#M20-2911.01:19:14.40+00:09:04.45Detail
45. Pešl JosefTJ Lokomotiva Beroun z.s.#129#M30-3917.01:19:22.28+00:09:12.33Detail
46. Ryashko BorisDHL ITS running club#124#M40-4911.01:19:23.72+00:09:13.77Detail
47. Veselý VítElab#199#M20-2912.01:19:32.28+00:09:22.3300:10:28.1800:00:38.0500:39:22.9800:00:31.7400:28:31.31Detail
48. Knyttl JanKBELY Cycling Team#151#M30-3918.01:19:36.41+00:09:26.4600:12:23.0000:01:07.1100:38:11.5200:00:46.1500:27:08.61Detail
49. Svoboda Milan#239#M30-3919.01:19:43.10+00:09:33.1500:12:46.1000:01:21.3300:39:15.3100:00:29.6400:25:50.70Detail
50. Bican StanislavTJ Packa Praha C#116#M30-3920.01:19:48.68+00:09:38.73Detail
51. Jíra JaroslavTT Cyklorenova Cvikov#39#M40-4912.01:19:49.15+00:09:39.20Detail
52. Vosejpka JanTRIGUNS#30#Junioři7.01:19:51.65+00:09:41.70Detail
53. Myšička DavidSlavia Praha - plavání o.s.#223#Junioři8.01:19:51.71+00:09:41.76Detail
54. Saidl FilipTJ Packa Praha#92#M40-4913.01:19:56.48+00:09:46.5300:11:14.6300:01:51.2400:39:35.9600:00:58.3900:26:16.23Detail
55. Materna JanCYKLOADAM RACING#113#M40-4914.01:20:10.41+00:10:00.46Detail
56. Valtr MatějTRIVA Praha#194#M30-3921.01:20:22.34+00:10:12.3900:10:54.0500:00:52.5600:41:05.5500:00:34.2800:26:55.88Detail
57. Fibiger RichardEtriatlon Team#200#M30-3922.01:20:25.14+00:10:15.1900:11:25.2800:00:58.3700:37:37.4400:00:39.6800:29:44.34Detail
58. Dvořák MartinEtriatlon Team#25#M40-4915.01:20:26.17+00:10:16.22Detail
59. Buršík MichalChotěboř#158#M20-2913.01:20:35.84+00:10:25.8900:11:11.9000:01:02.1500:37:09.5800:00:32.2200:30:39.96Detail
60. Černohorský TomášTriatlon Team Příbram, z.s.#140#Junioři9.01:20:40.85+00:10:30.9000:10:32.8800:00:43.8700:37:17.2700:00:34.9000:31:31.91Detail
61. Chotěborský JanTTT#232#M30-3923.01:20:42.01+00:10:32.06Detail
62. Peřinka FilipIndividuální#60#M20-2914.01:20:48.75+00:10:38.8000:11:13.7100:01:01.9500:41:22.3100:00:41.2700:26:29.50Detail
63. Erben Lukáš#34#M30-3924.01:20:50.64+00:10:40.69Detail
64. Noáček Ivanteam Louny#165#M40-4916.01:20:57.73+00:10:47.7800:12:43.4700:01:05.8500:36:05.1600:00:39.8900:30:23.34Detail
65. Jalovecký MichalLABE TRI CLUB Hradec Králové - Poděbrady#248#M30-3925.01:21:02.56+00:10:52.6100:11:01.7300:00:49.8400:40:18.5700:00:33.2000:28:19.20Detail
66. Škoda MilanTriatlonový klub LEFFI TEAM#180#M30-3926.01:21:08.96+00:10:59.01Detail
67. Kudrna DavidTJ Slavoj Čáslav#114#M30-3927.01:21:21.90+00:11:11.95Detail
68. Jiráň AlešHISPORT Team#167#M30-3928.01:21:28.85+00:11:18.9000:11:10.9500:01:11.4800:37:40.3300:00:38.7700:30:47.30Detail
69. Karásek AntonínRSFK#225#M30-3929.01:22:04.07+00:11:54.12Detail
70. Holy MarekFalgy#240#M30-3930.01:22:05.07+00:11:55.1200:11:28.1900:01:45.2100:45:50.5900:00:58.1800:22:04.41Detail
71. Řehák MartinAlltraining.cz LAWI TEAM#215#M20-2915.01:22:14.59+00:12:04.64Detail
72. Král Štěpán#202#M30-3931.01:22:19.94+00:12:09.99Detail
73. Hejna MarekTělovýchovná jednota Háje - Jižní Město...#14#M30-3932.01:22:34.04+00:12:24.09Detail
74. Kovařík VítCykloVAPE#78#M30-3933.01:22:36.01+00:12:26.0600:11:51.1700:01:14.0000:39:40.9100:01:06.2600:28:43.65Detail
75. Král RomanKeep Moving#109#M30-3934.01:22:36.76+00:12:26.81Detail
76. Nosek Lukáš#149#M20-2916.01:22:47.16+00:12:37.2100:10:29.5000:01:05.8400:40:17.6500:00:41.8600:30:12.30Detail
77. Nykl KarelSportovní Klub Kola Víšek zapsaný spolek#102#M40-4917.01:22:51.83+00:12:41.88Detail
78. Szabó NorbertTriatlonový klub Slavia VŠ Plzeň, z.s.#153#M40-4918.01:22:57.12+00:12:47.1700:11:39.9400:00:55.6500:39:29.6100:00:36.3800:30:15.53Detail
79. Kuznetsov StanislavIndividuální#186#M30-3935.01:23:02.50+00:12:52.5500:14:04.7300:01:59.0100:40:11.5900:00:45.0900:26:02.07Detail
80. Šlegr KamilKrleš#85#M40-4919.01:23:10.28+00:13:00.3300:13:11.5500:01:58.8500:38:15.5000:00:49.0400:28:55.32Detail
81. Bret TomášRUN4FUN.CZ#93#M40-4920.01:23:15.79+00:13:05.8400:11:20.5600:01:46.7100:40:18.0100:00:51.4500:28:59.04Detail
82. Mittner LeošSCP#117#M40-4921.01:23:16.48+00:13:06.53Detail
83. Nejedlý JakubSlavia Praha - plavání o.s.#224#Junioři10.01:23:28.68+00:13:18.73Detail
84. Karabinoš TomášIndividuální#177#M30-3936.01:23:33.94+00:13:23.9900:12:08.9600:01:27.8300:39:36.6700:00:26.1000:29:54.37Detail
85. Mrkvička RobertPteam JIhlava#247#M40-4922.01:23:36.39+00:13:26.4400:12:52.8000:01:03.5700:38:25.3300:00:47.6100:30:27.05Detail
86. Vyskočil Jančáslav#174#M40-4923.01:23:38.61+00:13:28.6600:11:17.7300:00:59.3300:38:59.1000:00:39.8600:31:42.58Detail
87. Mareš JiříNeVrSport Team#198#M40-4924.01:23:41.54+00:13:31.5900:12:55.4400:01:40.6000:38:54.4800:00:36.3000:29:34.69Detail
88. Suchomel MatoušKupkolo MTB Pardubice#234#M30-3937.01:23:43.09+00:13:33.14Detail
89. Petratur Radim#201#M30-3938.01:23:53.63+00:13:43.68Detail
90. Rejda JanSK OMT Pardubice#73#M40-4925.01:23:56.19+00:13:46.2400:12:28.6200:01:27.1900:39:36.7700:00:41.8300:29:41.75Detail
91. Lazar MarekNovis triatlon klub Praha#97#M30-3939.01:24:11.08+00:14:01.1300:11:31.8700:01:00.7100:41:35.0100:00:56.9700:29:06.50Detail
92. Lachout LukášHISPORT Team#166#M30-3940.01:24:17.29+00:14:07.3400:13:33.9200:01:18.7900:38:25.1500:00:44.1400:30:15.26Detail
93. Dvořák TomášEndurance Lab Team, z.s.#141#M40-4926.01:24:17.59+00:14:07.6400:12:50.5900:01:02.1300:39:34.3200:00:40.1500:30:10.39Detail
94. Vavák LiborBK Sadská#197#M50-592.01:24:20.16+00:14:10.2100:13:30.2800:01:02.7000:39:01.7200:00:55.9000:29:49.54Detail
95. Mlckovsky PetrHisport #163#M30-3941.01:24:22.42+00:14:12.4700:12:58.8200:01:32.8000:38:48.8100:00:45.6900:30:16.27Detail
96. Krajíček MartinSokol Veltez#159#M30-3942.01:24:40.20+00:14:30.2500:11:43.7300:01:39.1000:39:49.1800:01:06.2100:30:21.96Detail
97. Malinský Petr#98#M20-2917.01:25:06.88+00:14:56.9300:12:42.0000:01:01.7800:40:05.6200:00:53.4300:30:24.02Detail
98. Glinz JakubJakubGlinz.com#38#M20-2918.01:25:44.21+00:15:34.26Detail
99. Horák Tomáš#143#M30-3943.01:25:49.35+00:15:39.4000:13:35.1700:01:38.4900:40:37.3800:00:52.9500:29:05.34Detail
100. Moravec Filip#104#M20-2919.01:25:50.13+00:15:40.18Detail
101. Liška JanElab#176#M30-3944.01:25:53.53+00:15:43.5800:12:11.4300:02:01.8000:39:55.5000:00:41.3300:31:03.44Detail
102. Kroupa ŠtěpánHISPORT Team#43#M40-4927.01:26:02.07+00:15:52.12Detail
103. Strnad Tomáš3D Fitness Race Team, z.s.#51#M40-4928.01:26:04.44+00:15:54.4900:13:59.9600:01:05.0500:40:04.8300:00:41.4000:30:13.19Detail
104. Holeček PetrEndurance Lab Team, z.s.#27#M50-593.01:26:17.73+00:16:07.78Detail
105. Fořt VítězslavKolinecký Nerezák#132#M30-3945.01:26:25.79+00:16:15.84Detail
106. Jurčo MichalVSK FTVS UK Praha#20#M20-2920.01:26:27.51+00:16:17.56Detail
107. Moravec PavelTri club Dobruška, z.s.#169#M30-3946.01:26:27.76+00:16:17.8100:14:05.8800:01:08.0600:38:13.5600:00:41.3100:32:18.92Detail
108. Teufel Jan#9#M40-4929.01:26:35.73+00:16:25.78Detail
109. Paroulek Jaroslav Sportovní klub POLICIE Nymburk, z.s.#65#M40-4930.01:26:36.39+00:16:26.4400:15:40.9300:01:16.3000:38:35.7700:00:49.3200:30:14.05Detail
110. Kešner AdamTrimoto#205#M30-3947.01:26:42.86+00:16:32.91Detail
111. Tvrzník TomášHISPORT Team#160#M30-3948.01:26:45.43+00:16:35.4800:14:10.7000:01:22.7500:39:47.7700:00:51.5400:30:32.65Detail
112. Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav#66#M40-4931.01:26:53.77+00:16:43.8200:14:35.5300:01:48.4300:41:42.9800:00:55.2700:27:51.55Detail
113. Flak DavidKellys Bike Ranch Team#41#M30-3949.01:27:07.78+00:16:57.83Detail
114. Krupička Tomáš#233#M20-2921.01:27:15.85+00:17:05.90Detail
115. Fiala AlešSlavia Praha - plavání o.s.#47#M50-594.01:27:40.29+00:17:30.3400:11:59.5300:01:16.4400:40:17.1100:00:38.0100:33:29.19Detail
116. Sliwka ZenonIndividuální#119#M30-3950.01:28:02.98+00:17:53.03Detail
117. Šlauf DaliborAKS#183#M30-3951.01:28:08.44+00:17:58.4900:14:59.9300:00:00.5600:41:18.4200:01:15.0700:30:34.44Detail
118. Šiška JakubIndividuální#217#M20-2922.01:28:38.05+00:18:28.10Detail
119. Pavlů DušanIndividuální#86#M40-4932.01:28:38.28+00:18:28.3300:13:43.7900:02:08.3300:41:28.2300:00:40.8400:30:37.07Detail
120. Stach JanZentiva Praha#121#M40-4933.01:28:45.37+00:18:35.42Detail
121. David PavelTJ Lokomotiva Nymburk z.s.#118#M40-4934.01:29:02.11+00:18:52.16Detail
122. Laur Zbyněk#61#M50-595.01:29:13.21+00:19:03.2600:12:20.8200:01:26.4700:42:23.0200:00:56.8500:32:06.04Detail
123. Oliva MarekEndurance Lab Team, z.s.#152#M30-3952.01:29:21.59+00:19:11.6400:13:32.9100:01:11.9100:45:02.3000:00:46.4800:28:47.97Detail
124. Jelínek PetrKostelec u HM#134#M30-3953.01:29:23.76+00:19:13.81Detail
125. Lejček Viktor#204#M40-4935.01:29:31.84+00:19:21.89Detail
126. Hurych Roman#237#M40-4936.01:29:34.24+00:19:24.2900:14:36.3700:01:25.0100:43:07.5300:00:50.3400:29:34.98Detail
127. Soukup Martin#63#M40-4937.01:29:46.08+00:19:36.1300:13:47.6400:01:29.8200:41:26.9900:00:46.9800:32:14.63Detail
128. Zezulka DušanIndividuální#1#M40-4938.01:29:52.29+00:19:42.34Detail
129. Kysela Ondřej#10#M20-2923.01:29:52.70+00:19:42.75Detail
130. Bláha JiříEndurance Lab Team, z.s.#8#M40-4939.01:30:51.23+00:20:41.28Detail
131. Havlík David#11#M40-4940.01:30:56.03+00:20:46.08Detail
132. Veselý LukášCSC klub #24#M20-2924.01:31:17.45+00:21:07.50Detail
133. Steiner Jan#17#M30-3954.01:31:29.80+00:21:19.85Detail
134. Zukal JanEDEN Boskovice#70#M40-4941.01:32:00.66+00:21:50.7100:11:49.1000:01:43.0500:44:41.3200:00:51.0900:32:56.07Detail
135. Krátký LuděkKvětinářství Letizia Dobříš#189#M50-596.01:32:01.23+00:21:51.2800:13:02.8000:01:08.7700:42:37.3300:00:54.9200:34:17.39Detail
136. Kohoutek PavelSK Vyžlovka#170#M20-2925.01:32:21.26+00:22:11.31Detail
137. Ježek Michalwww.bjez.cz#55#M30-3955.01:32:30.49+00:22:20.5400:15:30.2500:01:18.4800:43:40.8300:00:39.5100:31:21.41Detail
138. Poupa Petr#162#M30-3956.01:32:35.55+00:22:25.6000:15:45.5600:01:26.9700:45:11.0800:00:48.4000:29:23.51Detail
139. Tejkal Šimon#107#M20-2926.01:32:37.67+00:22:27.72Detail
140. Panenka OndřejRK Troja#231#M30-3957.01:32:56.16+00:22:46.21Detail
141. Belli Michael#15#M40-4942.01:32:59.13+00:22:49.18Detail
142. Lipták LukášTJ Slavoj Český Brod#195#M30-3958.01:33:15.20+00:23:05.2500:11:55.7500:01:22.2200:41:59.5100:00:50.8000:37:06.90Detail
143. Cech Jakub#83#M20-2927.01:33:20.83+00:23:10.8800:13:23.3200:01:38.7900:41:08.9600:00:50.8200:36:18.93Detail
144. Lhotsky MichalKovarstvi Soucek Team Benatky#2#M40-4943.01:33:53.41+00:23:43.46Detail
145. Šiml JanNovis triatlon klub Praha#36#M40-4944.01:33:56.42+00:23:46.47Detail
146. Mathy JanTT Cyklorenova Cvikov#226#M30-3959.01:33:57.28+00:23:47.33Detail
147. Němec VáclavPardubice#112#M40-4945.01:34:28.07+00:24:18.12Detail
148. Bálek Oldřich#64#M40-4946.01:34:35.70+00:24:25.7500:14:43.5000:02:10.5900:43:11.5100:00:51.8900:33:38.19Detail
149. Zeman Danielwww.zdraveusmevy.cz#139#M30-3960.01:34:41.68+00:24:31.7300:13:31.3400:01:40.8600:46:49.5300:00:40.9200:31:59.01Detail
150. Kirsch RadomírTělovýchovná jednota Lokomotiva Trutnov o.s....#220#M40-4947.01:34:50.25+00:24:40.30Detail
151. Tomko MariánHisport#242#M30-3961.01:34:58.57+00:24:48.6200:13:36.8400:01:28.2700:41:56.2700:00:51.1000:37:06.07Detail
152. Kotval PavelEtriatlon Team#138#M40-4948.01:35:04.84+00:24:54.8900:13:36.2100:02:10.7800:44:21.2400:00:59.8500:33:56.74Detail
153. Smékal Jan#100#M20-2928.01:35:16.86+00:25:06.9100:16:44.2400:01:19.8200:45:05.0500:00:42.7800:31:24.95Detail
154. Mucha PavelWild Gym#173#M30-3962.01:35:32.54+00:25:22.5900:14:18.7900:01:39.9000:44:27.2100:00:57.9600:34:08.66Detail
155. Värtö JuhoTeam CA#16#M20-2929.01:35:38.12+00:25:28.17Detail
156. Bartošek Michal#84#M20-2930.01:35:44.91+00:25:34.9600:14:54.2100:01:24.0500:51:27.4100:00:46.2200:27:13.00Detail
157. Cindr MartinABT Česana Rohozec#69#M30-3963.01:36:14.26+00:26:04.3100:15:26.7700:02:52.8800:43:48.3800:01:32.4600:32:33.75Detail
158. Paleček MichalStratton#157#M30-3964.01:36:23.16+00:26:13.2100:13:27.0800:01:45.9200:45:32.4300:00:56.4900:34:41.22Detail
159. Fisenko OndřejTělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice...#21#M20-2931.01:36:30.78+00:26:20.83Detail
160. Kollár JanRacing Olešná#133#M20-2932.01:36:33.75+00:26:23.80Detail
161. Redou Anthony#79#M40-4949.01:36:37.21+00:26:27.2600:17:15.3300:02:41.0700:42:19.5600:01:42.1200:32:39.11Detail
162. Šůs JaroslavNovis triatlon klub Praha#123#M50-597.01:36:48.44+00:26:38.49Detail
163. Novotný PavelTJVV#120#M40-4950.01:36:51.07+00:26:41.12Detail
164. Dobiáš LuděkPoděbrady#216#M40-4951.01:37:10.12+00:27:00.17Detail
165. Dvořáček Ladislav#48#M40-4952.01:37:36.28+00:27:26.3300:15:49.5300:01:56.8900:44:14.9100:00:56.0900:34:38.84Detail
166. Semenchukov MaximIndividuální#155#M30-3965.01:37:36.81+00:27:26.86Detail
167. Stenzl LiborFanda und Ozzy#245#M30-3966.01:37:55.88+00:27:45.9300:15:34.3500:03:00.8200:44:27.8500:01:17.2800:33:35.56Detail
168. Vopálenský TomášCykloservis Pankrác#56#M40-4953.01:38:07.35+00:27:57.4000:20:56.0400:01:47.6600:40:37.4500:01:11.1400:33:35.04Detail
169. Jiřička Miloš#75#M40-4954.01:38:25.99+00:28:16.0400:15:24.7800:01:56.2500:45:56.5900:01:27.5400:33:40.82Detail
170. Drozd MarekORGSU#168#M30-3967.01:39:45.81+00:29:35.86Detail
171. Kohout LiborTriatlon Mladá Boleslav#221#M40-4955.01:39:59.77+00:29:49.82Detail
172. Rijerkerk HarmKovářství Souček team#137#M30-3968.01:40:29.22+00:30:19.2700:13:22.7600:02:43.1500:46:21.9700:01:05.5700:36:55.74Detail
173. Boketta BerndIndividuální#3#M50-598.01:40:53.60+00:30:43.65Detail
174. Zeman ZbyněkKrušnoman triathlon team Litvínov#103#M50-591.01:40:58.07+00:30:48.12Detail
175. Linke Vítězslav#76#M20-2933.01:40:59.74+00:30:49.7900:14:19.5100:02:51.4000:47:17.7000:01:41.7900:34:49.32Detail
176. Beneš JiříMSV Vagonka Studenka#214#M50-599.01:41:35.48+00:31:25.53Detail
177. Bennett James#4#M30-3969.01:42:00.86+00:31:50.91Detail
178. Lukášek JiříIndividuální#125#M30-3970.01:43:34.02+00:33:24.07Detail
179. Marcol Lukáš#77#M20-2934.01:43:39.56+00:33:29.6100:14:25.3500:03:03.3800:48:23.8900:01:15.6500:36:31.27Detail
180. Dufek Milan#128#M30-3971.01:44:08.19+00:33:58.24Detail
181. Poduška PatrikTJ Sokol Trója#156#M40-4956.01:44:54.02+00:34:44.0700:15:20.8800:02:27.5100:47:43.3900:01:37.7700:37:44.46Detail
182. Siblík Vladislav#182#M40-4957.01:46:08.59+00:35:58.6400:17:20.4600:02:06.5600:46:10.2000:01:23.2700:39:08.09Detail
183. Řípa MilanTJ Slavoj Čáslav#29#M50-592.01:49:19.32+00:39:09.37Detail
184. Nádhera Petr#171#M40-4958.01:50:39.43+00:40:29.4800:23:23.8300:02:50.3300:48:07.1300:01:41.0800:34:37.05Detail
185. Čížek PetrPoděbrady#127#M30-3972.01:52:26.14+00:42:16.19Detail
186. Červ Martin#72#M40-4959.01:52:27.68+00:42:17.7300:15:31.1100:03:19.3200:57:02.5600:01:37.2100:34:57.47Detail
187. Eichler JakubBjež.cz#54#M30-3973.01:52:29.91+00:42:19.9600:20:11.2200:01:49.2900:52:31.3500:00:44.9400:37:13.08Detail
188. Tesner VladimírPS Cycling HK#130#M30-3974.01:54:24.09+00:44:14.14Detail
189. Soukup Vladimírmax4dog.cz#28#M30-3975.01:55:11.10+00:45:01.15Detail
190. Borecky Ladislav#161#M20-2935.01:56:02.63+00:45:52.6800:14:32.3200:02:48.3900:51:23.0000:00:35.2400:46:43.66Detail
191. Drnek Jan#108#M30-3976.01:56:31.69+00:46:21.74Detail
192. Panuščík PetrTJ Sokol Trója#35#M30-3977.01:57:01.00+00:46:51.05Detail
193. Nádhera Jiří#172#M20-2936.01:58:11.08+00:48:01.1300:19:20.4000:06:27.8700:52:07.9700:02:58.0900:37:16.72Detail
194. Pilař LiborSK Jizera i.m.#6#M50-5910.02:02:56.38+00:52:46.43Detail
195. Knýř MartinIndividual #241#M30-3978.02:12:32.83+01:02:22.8800:17:30.7700:02:41.4700:59:39.4900:01:23.4300:51:17.65Detail
DNF Bílý ZdeněkTRI ManiaX#110#M40-49DNF Detail
DNF Vácha OndřejIndividuální#131#M30-39DNF Detail
DNF Klamert Rudolf#235#M50-59DNF Detail
DNF Dragoun RadekTriatlon Mladá Boleslav#222#M40-49DNF Detail
DNS Matejcek MartinKarlsruher Lemminge#178#M30-39DNS Detail
DNS Pirkl MiroslavPísek#187#M40-49DNS Detail
DSQ Pospíšil MatyášPlavecký klub Jindřichův Hradec, z.s.#150#JuniořiDSQ 00:08:58.2600:00:44.6000:38:30.0100:00:39.2700:25:49.37Detail
DSQ Cibulka StanislavIRON STARS BEROUN#91#M30-39DSQ 00:11:19.5700:00:56.3600:36:12.2700:00:31.5400:26:29.69Detail
DSQ Sajner DavidVO2MAX Sport z.s.#175#M30-39DSQ 00:11:04.5200:00:51.0800:36:14.1800:00:35.6900:26:57.54Detail
DSQ Richter Miroslav#96#M30-39DSQ 00:10:13.0500:01:19.1800:36:44.7800:00:45.1500:27:31.74Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz