Oficiální Výsledková listina Železný muž Vyžlovky
18. 7. 2020

Železný muž ELITE

St. č. 325 DQ pro použití pravidly nepovoleného kola

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Němeček OndřejBřezí#323#22731985M1.M1.01:14:02.8600:10:15.4100:01:43.3300:36:04.7400:00:36.6100:25:22.75Detail
2. Hamršmíd Ondřej#322#22721989M2.M2.01:14:22.65+00:00:19.7800:10:59.8900:01:02.2200:36:53.3300:00:34.3400:24:52.84Detail
3. Lebeda PetrTT Astra Benešov#308#22581975M3.M401.01:14:30.64+00:00:27.7700:10:38.6300:01:14.0100:37:04.1900:00:32.4100:25:01.38Detail
4. Matějec HynekSokol Spořilov#313#22631982M4.M3.01:15:50.78+00:01:47.9100:10:44.1000:00:54.4200:36:25.5800:00:47.9900:26:58.67Detail
5. Vedral JanKrymlov#318#22681984M5.M4.01:18:13.81+00:04:10.9400:11:35.9000:01:07.0300:37:38.8700:00:35.2900:27:16.69Detail
6. Šťovíček MartinJoskateL TEAM#303#22821974M6.M402.01:19:28.71+00:05:25.8400:11:36.7100:01:11.6200:37:41.4300:00:57.5700:28:01.37Detail
7. Rulc MichalŘíčanský JELITA#305#22551971M7.M403.01:19:33.93+00:05:31.0600:10:48.1500:01:06.8600:37:41.9600:00:45.6400:29:11.29Detail
8. Lauer MartinRicany#309#22591971M8.M404.01:20:10.41+00:06:07.5400:10:39.9700:01:52.6500:39:13.7600:00:49.5500:27:34.45Detail
9. Pavlů DušanEtriatlon#307#22571974M9.M405.01:21:34.38+00:07:31.5100:11:12.8800:01:44.2800:39:09.2800:00:49.6100:28:38.31Detail
10. Žvejkal Jakub#310#22601974M10.M406.01:22:12.15+00:08:09.2800:12:25.5000:01:12.2400:38:08.4600:00:30.1000:29:55.83Detail
11. Makovec MartinLTC Modřany 2005#302#22521970M11.M407.01:22:22.97+00:08:20.1001:22:22.97Detail
12. Hájek Petr#321#22711996M12.M5.01:23:17.95+00:09:15.0800:12:45.2300:02:11.3000:40:30.8500:00:42.3800:27:08.17Detail
13. Král MartinTSK Praha#316#22661982M13.M6.01:23:21.49+00:09:18.6200:10:45.2800:00:57.1100:37:57.5400:00:41.9100:32:59.62Detail
14. Morávek JanHammer OCR Team#324#22741992M14.M7.01:24:14.33+00:10:11.4600:12:35.0900:01:50.8600:40:20.5600:00:48.3400:28:39.46Detail
15. Kadleček VáclavKonica Minolta#315#22651991M15.M8.01:24:46.60+00:10:43.7300:12:17.0700:01:01.2300:40:40.9100:01:02.1000:29:45.27Detail
16. Čech DanielŘíčany#314#22641980M16.M408.01:25:19.76+00:11:16.8900:11:23.2200:01:06.2900:38:01.1700:01:14.3500:33:34.71Detail
17. Pilecký MichalTRI-SKI Horní Počernice#312#22621992M17.M9.01:25:26.52+00:11:23.6500:12:27.7400:02:01.7000:40:08.3100:00:58.8400:29:49.91Detail
18. Brzek Pavel#319#22691987M18.M10.01:25:34.08+00:11:31.2100:13:11.6500:01:19.4000:40:27.3800:00:48.9800:29:46.64Detail
19. Korandová Petra#335#22791992F1.Z1.01:25:45.32+00:11:42.4500:12:53.8900:01:02.2600:42:13.5900:00:57.0600:28:38.52Detail
20. Teplá Jana#336#22801979F2.Z2.01:26:00.88+00:11:58.0100:12:12.5400:01:13.2300:43:19.3700:00:42.8700:28:32.86Detail
21. Chlum MiloslavLunos#304#22541979M19.M409.01:26:01.05+00:11:58.1800:12:58.9800:01:29.6600:41:30.4800:00:53.9400:29:07.96Detail
22. Drahoš MartinBrandys#301#22511962M20.M4010.01:26:14.96+00:12:12.0900:13:35.1200:01:54.0900:39:56.5000:01:01.0800:29:48.15Detail
23. Šmíd MichalSK Vyžlovka#317#22671982M21.M11.01:27:28.52+00:13:25.6500:12:51.4800:01:49.4800:41:09.1700:00:26.2300:31:12.15Detail
24. Sýkorová Radka#331#22751982F3.Z3.01:28:18.18+00:14:15.3100:13:43.8100:01:07.7100:43:46.6200:00:55.6100:28:44.41Detail
25. Král Adam#320#22701992M22.M12.01:30:16.10+00:16:13.2300:11:55.7100:02:02.9800:42:06.7000:01:15.0800:32:55.61Detail
26. Cermakova AlenaStg Praha - Rokytka#333#22771985F4.Z4.01:33:59.82+00:19:56.9500:13:52.7500:02:30.7400:44:05.3000:00:43.7200:32:47.30Detail
27. Zůnová PetraTJ Rapid Příkopy#334#22781987F5.Z5.01:35:27.07+00:21:24.2000:13:32.7300:02:31.0800:44:47.5200:00:40.3000:33:55.42Detail
28. Ptáková Lucie#332#22761983F6.Z6.01:37:26.58+00:23:23.7100:14:05.6800:01:31.2100:45:15.2500:01:10.5200:35:23.91Detail
DNS Vrbovský MartinBetri#306#22561978MM40DNS Detail
DNS Ravizza FilippoSK Český Brod#311#22612001MMDNS Detail
DQ Teplý Ondřej#325#22811978MM40DQ 00:09:00.8500:00:50.5700:35:30.9000:00:33.4900:26:18.31Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz