Oficiální Výsledková listina Triatlon LABE ARÉNA Sprint
7. 6. 2020

jednotlivci

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Olšar OndřejKerberos#112#M18-391.00:55:00.0900:08:30.2500:00:20.0000:28:39.8000:00:24.5400:17:05.48Detail
2. Šneberger JanTT Příbram, z. s.#111#M18-392.00:55:11.21+00:00:11.1100:09:15.9100:00:38.9800:27:54.5400:00:35.8200:16:45.94Detail
3. Kučera JanIndividuální#118#M18-393.00:59:13.16+00:04:13.0600:09:34.5800:00:19.5800:29:41.9100:00:24.5300:19:12.54Detail
4. Knejzlík TomášTri club Česká Lípa#142#M16-171.00:59:30.44+00:04:30.3400:09:02.2600:00:43.6700:31:14.9400:00:24.6600:18:04.89Detail
5. Gajdoš Ondřej#140#M16-172.01:00:34.95+00:05:34.8500:09:52.4200:00:49.9700:31:14.3100:00:29.5800:18:08.65Detail
6. Tonder Oliver#123#M18-394.01:01:28.70+00:06:28.6000:10:03.6400:00:48.8600:31:05.5300:00:25.9800:19:04.67Detail
7. Bača MatyášCzechTRI K. Team#137#M16-173.01:01:47.87+00:06:47.7700:09:06.1500:00:56.1400:31:43.9200:00:32.7300:19:28.91Detail
8. Bača JanCzechTRI K. Team#126#M40p1.01:03:03.61+00:08:03.5100:11:09.8700:00:41.9100:31:01.1900:00:32.9000:19:37.73Detail
9. Knobloch FlorianVOKOLOPOLE#143#M16-174.01:03:16.81+00:08:16.7100:10:14.4900:00:39.1800:31:05.7000:00:25.4400:20:51.97Detail
10. Kuznetsov StanislavIndividuální#119#M18-395.01:04:29.22+00:09:29.1200:12:32.2600:01:26.7700:31:28.3700:00:43.3000:18:18.50Detail
11. Sirůček DavidMultisport team#121#M18-396.01:04:57.09+00:09:56.9900:12:34.6500:00:59.2100:32:16.4300:00:29.4700:18:37.29Detail
12. Vokroj PetrHISPORT Team#135#M40p2.01:05:22.77+00:10:22.6700:10:04.0400:00:40.9900:32:40.9500:00:43.8600:21:12.91Detail
13. Franc PetrTriatlon Mladá Boleslav#129#M40p3.01:05:46.45+00:10:46.3500:12:45.4400:01:28.6000:31:32.7800:00:43.3400:19:16.26Detail
14. Kroupa ŠtěpánCafé racers#114#M40p4.01:06:22.12+00:11:22.0200:10:28.8200:00:36.2300:33:39.6800:00:28.8200:21:08.54Detail
15. Varlamov AntonTRIEXPERT MILT racing team#125#M18-397.01:06:34.51+00:11:34.4100:12:33.7300:01:03.3000:32:22.9300:00:30.0000:20:04.53Detail
16. Skořepa AdamLoko Trutnov#145#M16-175.01:06:45.21+00:11:45.1100:08:59.9700:00:30.0000:33:12.8300:00:31.7100:23:30.68Detail
17. Štěpánek Libor#167#M40p5.01:07:45.77+00:12:45.6700:12:02.8400:01:12.0500:31:54.9300:00:31.6100:22:04.32Detail
18. Dobiáš DavidCSG TRI TEAM#127#M40p6.01:08:26.65+00:13:26.5500:11:57.8300:01:21.3600:29:27.9600:00:44.6100:24:54.86Detail
19. Kahoun Filip#166#M40p7.01:08:29.85+00:13:29.7500:11:28.3100:01:21.3300:33:52.6500:00:55.5800:20:51.95Detail
20. Štěpka TadeášTJ Sokol TRI SKI Horní Počernice #146#M16-176.01:09:15.23+00:14:15.1300:09:17.1800:00:31.1600:33:02.4100:00:24.5000:25:59.97Detail
21. Hašlar MatyášVOKOLOPOLE#141#M16-177.01:09:40.75+00:14:40.6500:11:29.5200:01:36.6000:33:23.5700:00:50.8300:22:20.20Detail
22. Dobiáš Simon DavidCSG TRI TEAM#139#M16-178.01:09:43.98+00:14:43.8800:12:15.5800:01:21.9700:32:11.5300:00:39.7000:23:15.17Detail
23. Khýr Rosťa#164#M40p8.01:10:33.21+00:15:33.1100:13:32.5200:01:07.1500:34:18.4100:00:37.9100:20:57.19Detail
24. Holeček PetrElab#131#M40p9.01:11:09.60+00:16:09.5000:10:48.1000:01:21.7400:34:58.2500:00:42.4500:23:19.04Detail
25. Solár Vojtěch#176#M18-398.01:11:22.60+00:16:22.5000:11:48.6800:00:45.9400:37:06.8000:00:48.3900:20:52.76Detail
26. Bondar Grygorii 2BWINNER TEAM#113#M18-399.01:11:46.07+00:16:45.9700:14:22.0000:01:35.3000:35:37.9200:00:37.6600:19:33.16Detail
27. Brabec Tomáš#124#M18-3910.01:12:33.12+00:17:33.0200:15:01.2100:01:38.4000:33:45.0600:00:54.5700:21:13.85Detail
28. Fík ZdeněkPraha#115#M18-3911.01:13:35.54+00:18:35.4400:14:34.2300:01:27.3100:34:00.3400:00:30.0000:23:03.64Detail
29. Šimral VítPiráti#120#M18-3912.01:13:57.00+00:18:56.9000:14:31.3400:03:21.1800:34:49.8800:01:18.1100:19:56.46Detail
30. Lhotský MichalKovářství Souček benátky#132#M40p10.01:14:38.62+00:19:38.5200:14:54.9900:01:28.3800:32:18.9300:00:42.4900:25:13.82Detail
31. Vít Ondřej#147#M16-179.01:14:43.02+00:19:42.9200:14:17.7500:01:21.6400:33:31.5800:00:32.2500:24:59.78Detail
32. Kassas Christoph 2BWINNER TEAM#117#M18-3913.01:15:44.68+00:20:44.5800:13:05.1800:01:08.1900:36:03.3100:00:50.2300:24:37.75Detail
33. Heran RobertIndividuální#130#M40p11.01:15:59.08+00:20:58.9800:16:58.0400:00:25.0000:35:50.6400:00:34.3200:22:11.07Detail
34. Zářecký Miloš#136#M40p12.01:16:59.03+00:21:58.9300:12:37.6800:01:56.0800:36:50.2600:01:17.2000:24:17.79Detail
35. Griščik Matuš#174#M18-3914.01:17:13.13+00:22:13.0300:16:14.4300:00:43.6400:35:16.2900:01:05.3600:23:53.40Detail
36. Kubínek František#175#M18-3915.01:18:32.38+00:23:32.2800:14:07.7700:00:54.1300:35:38.4900:01:32.9700:26:19.00Detail
37. Zloský Petr#165#M40p13.01:22:24.95+00:27:24.8500:13:39.7400:01:28.3300:36:40.9700:00:37.0300:29:58.85Detail
38. Sofin Ivan#122#M18-3916.01:24:44.21+00:29:44.1100:15:45.6500:02:00.6000:39:13.1200:01:08.2200:26:36.61Detail
39. Glebov Kirill#116#M18-3917.01:25:02.62+00:30:02.5200:15:56.2600:01:11.6300:39:22.2400:00:41.8600:27:50.60Detail
40. Čermák Jakub#138#M16-1710.01:27:10.16+00:32:10.0600:19:49.6400:02:09.8300:43:47.7800:00:40.6300:20:42.25Detail
41. Hantych Petr#177#M40p14.01:42:53.95+00:47:53.8500:15:53.2000:02:50.6100:47:05.1500:01:24.9100:35:40.07Detail
Dočkálek LiborIndividuální#128#M40pDetail
Rudolf TomášENERGY TEAM#133#M40pDetail
Valtr MatějTRIVA Praha#134#M40pDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz