Oficiální Výsledková listina Račice 226
27. 6. 2020

jednotlivci Kategorie Muži 40-49

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměOficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Vabroušek PetrTITAN TRILIFE#4#CZEM2.09:12:59.2700:55:27.0000:01:03.0804:28:16.9900:01:29.5903:46:42.59Detail
2. Galandr DanielIndividuální#5#CZEM6.09:44:42.98+01:30:04.1601:05:22.7500:03:00.0004:42:17.1300:01:44.9403:52:18.15Detail
3. Weimann JakubIndividuální#48#CZEM9.10:00:17.94+01:45:39.1201:09:58.2400:04:00.0005:13:25.4200:02:32.0403:30:22.22Detail
4. Nosek DaliborTriatlon Team Trnva#51#SVKM10.10:12:16.58+01:57:37.7601:09:49.6500:03:00.0005:16:23.7300:01:45.5403:41:17.64Detail
5. Hašlar PřemyslVOKOLOPOLE#7#CZEM11.10:12:30.95+01:57:52.1301:01:16.2500:01:52.7205:07:09.5000:01:19.5104:00:52.94Detail
6. Polak RadekAD team#40#CZEM12.10:18:07.45+02:03:28.6301:08:01.9800:01:26.7504:58:24.2900:01:20.6804:08:53.72Detail
7. Dvořák TomášEtriatlon Team#8#CZEM13.10:26:34.59+02:11:55.7701:05:00.9100:03:00.0005:15:14.0500:02:34.7404:00:44.87Detail
8. Odvářka LiborMika training#39#CZEM15.10:49:47.13+02:35:08.3101:12:04.7400:03:00.0005:01:37.7900:02:07.8904:30:56.71Detail
9. Tříska JaroslavVSK Humanita Praha#45#CZEM16.10:50:59.51+02:36:20.6901:08:25.2400:03:03.2505:12:10.7100:02:18.5204:25:01.77Detail
10. Javornický TomášDBK Kadan#54#CZEM20.11:13:55.56+02:59:16.7401:17:47.2300:04:08.4105:19:11.7500:02:15.1504:30:33.00Detail
11. Sliwka ZenonCafé racers#44#CZEM21.11:17:11.51+03:02:32.6901:18:01.6800:03:00.0005:17:24.3700:02:38.2804:36:07.16Detail
12. Hanžl MichalMika training#11#CZEM23.11:21:47.99+03:07:09.1701:11:01.7400:03:00.0005:22:50.9000:01:46.7504:43:08.58Detail
13. Nahorniak Tomáš#53#CZEM24.11:24:23.13+03:09:44.3100:49:55.8700:02:38.2605:25:47.1400:01:52.6805:04:09.16Detail
14. Bartík MichalMST Jihlava#25#CZEM25.11:25:20.92+03:10:42.1001:10:05.0200:03:00.0004:57:22.4400:02:00.8005:12:52.64Detail
15. Zelenka Filip#49#CZEM26.11:29:04.93+03:14:26.1101:14:11.4800:03:00.0005:10:22.3300:02:16.7904:59:14.32Detail
16. Kirsch RadomírLoko Trutnov#35#CZEM27.11:32:50.14+03:18:11.3201:18:10.2400:03:00.0005:20:38.9800:04:22.6304:46:38.27Detail
17. Bartík DavidMST Jihlava#24#CZEM28.11:37:05.23+03:22:26.4101:10:16.3200:03:00.0004:57:17.0300:02:23.5505:24:08.31Detail
18. Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová#32#CZEM29.11:41:28.96+03:26:50.1401:21:30.1600:03:21.6204:59:36.7200:02:25.3705:14:35.07Detail
19. Hendrych JaroslavTri club Česká Lípa#29#CZEM30.11:42:27.59+03:27:48.7701:10:20.1500:03:00.0005:01:50.7000:01:27.7305:25:49.00Detail
20. Chadim VáclavHaka Racing Team #12#CZEM32.11:56:42.64+03:42:03.8201:18:11.9700:01:59.6805:12:04.4000:02:51.9105:21:34.65Detail
21. Škarka RenéSK Termit#43#CZEM36.12:20:08.82+04:05:30.0001:22:58.9900:03:00.0005:59:19.5400:00:59.7904:53:50.48Detail
22. Klemsa JanDBK Kadaň #50#CZEM39.12:40:34.63+04:25:55.8101:23:06.1800:03:55.3205:38:02.6400:01:00.0005:34:30.47Detail
23. Nemčík Marek TRIAX Supernova Team#9#SVKM43.13:09:50.81+04:55:11.9901:12:58.8200:03:00.0005:57:33.1400:01:00.0005:55:18.84Detail
24. Škarka DanielSK Termit#42#CZEM46.13:24:46.33+05:10:07.5101:27:38.8100:04:14.1706:08:18.0900:03:32.6205:41:02.63Detail
25. Meszaros Danseznam.cz#38#CZEM47.13:39:38.29+05:24:59.4701:33:38.7000:10:12.9306:20:18.0900:05:30.7505:29:57.81Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz