Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2016
4. 6. 2016

47 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Rybařík IvanČistý sport#1#B11.01:48:22.84Detail
2. Kníže DavidPRODOLI Racing team#36#B12.01:48:42.13+00:00:19.28Detail
3. Jakeš TomášPRODOLI Racing team#26#C11.01:50:42.75+00:02:19.90Detail
4. Pavlík VáclavRBB Invesy J. Hradec#131#A11.01:51:58.48+00:03:35.63Detail
5. Tomeček ZdeněkGS cyklo team Jistebnice#25#B13.01:51:59.15+00:03:36.30Detail
6. Bambula StanislaČEZ cyklo team Tábor#168#B14.01:54:03.60+00:05:40.75Detail
7. Vítů ŠimonUniqa Jihlava#108#A12.01:54:11.56+00:05:48.71Detail
8. Zavadil LiborVelo Dvořák#149#C12.01:54:23.46+00:06:00.61Detail
9. Šitner JaroslavGS cyklo team Jistebnice#30#A13.01:54:54.31+00:06:31.46Detail
10. Lepič MartinPRODOLI Racing team#21#C13.01:56:02.32+00:07:39.47Detail
11. Novák RadekGS cyklo team Jistebnice#31#A14.01:56:47.53+00:08:24.68Detail
12. Štrosmajer RadekVelosport Valenta Scott Team#148#B15.01:57:26.52+00:09:03.67Detail
13. Benda JanSK FIT Tábor#59#C14.01:59:24.49+00:11:01.64Detail
14. Polák MartinCyklo Atom cycling team#24#C15.01:59:51.53+00:11:28.68Detail
15. Kejzlar Stanislavwww.vikingfootwcar.cz#177#B16.02:00:11.15+00:11:48.30Detail
16. Suchánek JiříVelosport Valenta Scott Team#141#C16.02:00:11.42+00:11:48.57Detail
17. Jedlička LubošAutoKarlov#84#B17.02:02:06.70+00:13:43.85Detail
18. Staněk PavelApex-bike Tábor#150#B18.02:03:25.65+00:15:02.80Detail
19. Soukup JosefCyklo Atom cycling team#19#B19.02:03:40.20+00:15:17.35Detail
20. Weber TomášHangover Team#174#B110.02:03:46.20+00:15:23.35Detail
21. Eybert DanielCykloklub Chýnov#22#C17.02:03:52.79+00:15:29.94Detail
22. Novotný PetrCBC Team#51#B111.02:04:01.51+00:15:38.66Detail
23. Šmejkal JiříKola BSP Planá nad Lužnicí#138#C18.02:05:13.15+00:16:50.30Detail
24. Cesnaková MilenaCyklo Team Weber#3#H11.02:07:38.98+00:19:16.13Detail
25. Navrkal MichalCKK Znojmo#63#C19.02:07:42.62+00:19:19.77Detail
26. Miňha PetrGS cyklo team Jistebnice#32#C110.02:07:51.25+00:19:28.40Detail
27. Kořínek PetrEurofoam Sport Team#109#B112.02:08:18.88+00:19:56.03Detail
28. Fišer OndřejCykloklub Chýnov#14#A15.02:08:52.75+00:20:29.90Detail
29. Míka OldřichGalaxy Cyklo Švec#45#C111.02:09:27.49+00:21:04.64Detail
30. Jehně VáclavCykloklub Chýnov#12#C112.02:09:56.01+00:21:33.16Detail
31. Ryjáček FilipApex Bike#2#C113.02:11:24.56+00:23:01.71Detail
32. Codl LukášCykloklub Chýnov#4#B113.02:11:24.69+00:23:01.84Detail
33. Pohan JanSniper#171#A16.02:12:13.36+00:23:50.51Detail
34. Viktora JanSB Cyklo Olympia#53#B114.02:12:24.77+00:24:01.92Detail
35. Hynšt FrantišekGS Cyklo team Jistebnice#79#B115.02:12:50.83+00:24:27.98Detail
36. Tichý DanielCykloklub Chýnov#69#A17.02:12:51.84+00:24:28.99Detail
37. Stropnický OndraPRODOLI Racing team#37#A18.02:12:54.73+00:24:31.88Detail
38. Budín JanBike space#179#B116.02:12:57.32+00:24:34.47Detail
39. Bubla LadislavMilevsko L.R.T.#33#D11.02:12:57.68+00:24:34.83Detail
40. Hadáček FrantišekGS cyklo team Jistebnice#28#C114.02:12:58.84+00:24:35.99Detail
41. Vácha PavelCK Chýnov#95#C115.02:12:59.83+00:24:36.98Detail
42. Kubálek FilipSniper#170#B117.02:13:32.53+00:25:09.68Detail
43. Habrda JiříGW Jihotrans#135#D12.02:13:34.25+00:25:11.40Detail
44. Filip VojtěchCyklo Atom cycling team#16#A19.02:13:35.58+00:25:12.73Detail
45. Florián PetrSK FIT Tábor#61#C116.02:14:15.89+00:25:53.04Detail
46. Němeček AlešČeské Budějovice#85#A110.02:14:56.51+00:26:33.66Detail
47. Bartáček JaroslavCykloklub Chýnov#9#B118.02:15:42.02+00:27:19.17Detail
48. Skalka PavelCBC Team#48#C117.02:16:01.93+00:27:39.08Detail
49. Havránek MartinČistý sport#65#C118.02:16:03.26+00:27:40.41Detail
50. Němeček SlávekGS Cyklo Team Jistebnice#104#C119.02:16:31.01+00:28:08.16Detail
51. Janů LadislavCykloklub Chýnov#75#B119.02:17:05.63+00:28:42.78Detail
52. Florián AntonínSK FIT Tábor#60#C120.02:17:07.17+00:28:44.32Detail
53. Bušek LukášCBC Team#13#A111.02:18:02.61+00:29:39.76Detail
54. Krejza LubošAtletika Frymburk#101#C121.02:18:09.94+00:29:47.09Detail
55. Šitler PavelKola BSP#172#D13.02:18:09.96+00:29:47.11Detail
56. Novák MartinKola BSP Planá nad Lužnicí#173#C122.02:18:29.87+00:30:07.02Detail
57. Štědrý AdamTábor#106#C123.02:19:23.46+00:31:00.61Detail
58. Skazík MarekBSP - Trek Planá nad Lužnicí#124#B120.02:19:26.06+00:31:03.21Detail
59. Havránek PetrČistý sport#66#D14.02:19:39.95+00:31:17.10Detail
60. Linhart JiříBikespace Tábor#160#B121.02:20:38.45+00:32:15.60Detail
61. Řezáč MartinAtletika Frymburk#103#B122.02:20:50.34+00:32:27.49Detail
62. Vobora OndřejSniper team#169#A112.02:21:14.70+00:32:51.85Detail
63. Vrbka TomášCyklo Atom cycling team#18#D15.02:21:30.84+00:33:07.99Detail
64. Píša VáclavČSOB#175#B123.02:21:44.82+00:33:21.97Detail
65. Vitáček TomášViessmann#165#D16.02:21:45.45+00:33:22.60Detail
66. Florián AntonínSK FIT Tábor#58#D17.02:21:45.60+00:33:22.75Detail
67. Veselý PavelPRODOLI Racing team#34#C124.02:21:47.01+00:33:24.16Detail
68. Stádník MarekKralupy nad Vltavou#156#C125.02:22:10.60+00:33:47.75Detail
69. Novák VáclavOceloví letci#39#D18.02:22:41.11+00:34:18.26Detail
70. Beran TomášDobrovice#91#B124.02:22:56.63+00:34:33.78Detail
71. Novák VáclavGW Jihotrans#76#C126.02:23:15.14+00:34:52.29Detail
72. Grünn JanRBB Invest J. Hradec#132#A113.02:23:15.67+00:34:52.82Detail
73. Mařík RaimundBS JOMA Jindřichův Hradec#43#D19.02:23:19.29+00:34:56.44Detail
74. Dvořák VojtěchCBC Team#23#A114.02:23:41.68+00:35:18.83Detail
75. Coufal KarelJunior Cycling Projekt Team#81#C127.02:23:42.62+00:35:19.77Detail
76. Kolář MichalApex-Bike klub Tábor#74#B125.02:23:56.49+00:35:33.64Detail
77. Smitka LiborTurovec#112#B126.02:23:57.33+00:35:34.48Detail
78. Zeman ZdeněkSK FIT Tábor#98#C128.02:23:57.40+00:35:34.55Detail
79. Pokorný PetrMTB Citrus Team#145#C129.02:24:27.02+00:36:04.17Detail
80. Raba TomášPRODOLI Racing team#44#D110.02:24:27.72+00:36:04.87Detail
81. Laňka KarelPísek#46#C130.02:24:34.01+00:36:11.16Detail
82. Petráková KamilaApex-bike Lady#139#H12.02:24:37.62+00:36:14.77Detail
83. Novák VladimírGS cyklo team Jistebnice#27#C131.02:24:37.63+00:36:14.78Detail
84. Pícha JosefG.Benedikt Švec Cykloteam Želeč#49#C132.02:25:03.51+00:36:40.66Detail
85. Kolesa LuděkKbely Cycling Team#97#D111.02:25:13.02+00:36:50.17Detail
86. Babidorič VladimírDům barev Český Krumlov#92#D112.02:25:17.99+00:36:55.14Detail
87. Kulíček DavidRally-cross Lukavec#116#B127.02:25:58.90+00:37:36.05Detail
88. Marhoun ZdeněkČeské Budějovice#176#C133.02:26:16.89+00:37:54.04Detail
89. Malík MartinCBC Team#54#B128.02:26:40.84+00:38:17.99Detail
90. Babáček MartinHovorčovice#70#C134.02:26:40.91+00:38:18.06Detail
91. Frecer LeošCKK Znojmo#62#C135.02:26:42.67+00:38:19.82Detail
92. Prágr MichalCykloklub Chýnov#10#C136.02:26:43.12+00:38:20.27Detail
93. Aujezdecký JosefStehýnka Tábor#120#C137.02:27:11.84+00:38:48.99Detail
94. Pinďák JiříOceloví letci#42#D113.02:27:14.67+00:38:51.82Detail
95. Prouza PetrAntonka#147#B129.02:28:02.81+00:39:39.96Detail
96. Pytlíková SandraPteam#159#H13.02:28:07.05+00:39:44.20Detail
97. Mráček JanCykloklub Chýnov z.s.#300#C138.02:28:24.91+00:40:02.06Detail
98. Krůček PetrAlltraining.cz - Hobby Team#130#C139.02:29:16.74+00:40:53.89Detail
99. Zlámalík MartinZlama-sport#162#B130.02:30:43.94+00:42:21.09Detail
100. Linhart StanislavBikespace Tábor#161#C140.02:31:05.01+00:42:42.16Detail
101. Kratochvíl MartinCykloklub Chýnov#100#C141.02:31:07.51+00:42:44.66Detail
102. Macková PavlínaCykloklub Chýnov#7#Z11.02:31:25.47+00:43:02.62Detail
103. Příplata ZdeněkApex-bike Tábor#111#C142.02:31:40.28+00:43:17.43Detail
104. Mafhová TerezaBSP#153#H14.02:31:46.67+00:43:23.82Detail
105. Staněk MilanCykloklub Chýnov#11#C143.02:31:54.68+00:43:31.83Detail
106. Lejsek Tomáš#122#D114.02:33:09.53+00:44:46.68Detail
107. Husa ZdeněkCC Man#152#C144.02:33:35.67+00:45:12.82Detail
108. Boháč ZdeněkApex-bike Tábor#134#D115.02:33:53.21+00:45:30.36Detail
109. Šťastný PetrProtocycles#155#B131.02:34:40.93+00:46:18.08Detail
110. Dvořáková MarieApex-Bike klub Tábor#64#H15.02:35:20.36+00:46:57.51Detail
111. Homolka LiborRBB Invest J. Hradec#133#C145.02:36:44.25+00:48:21.40Detail
112. Tomečková LucieGS cyklo team Jistebnice#29#H16.02:36:59.80+00:48:36.95Detail
113. Kordina ZdeněkPivo Team/Ústrašice#127#A115.02:37:10.27+00:48:47.42Detail
114. Machek JiříČervená Řečice#142#C146.02:37:12.91+00:48:50.06Detail
115. Gajda JanPraha 4#178#C147.02:37:32.02+00:49:09.17Detail
116. Svačina LuděkBrno#143#D116.02:39:51.67+00:51:28.82Detail
117. Šraga DanielAtletico Frymburk#110#B132.02:40:22.03+00:51:59.18Detail
118. Petrů MichalKotnov Tábor#114#C148.02:40:33.57+00:52:10.72Detail
119. Vlach Martin#166#C149.02:41:05.20+00:52:42.35Detail
120. Kolářová AnnaVelosport Valenta Scott Team#140#H17.02:41:14.07+00:52:51.22Detail
121. Princ JanTábor#82#A116.02:41:14.88+00:52:52.03Detail
122. Máša DanielIN-GASTRO#86#C150.02:41:59.20+00:53:36.35Detail
123. Šimeček VáclavSezimovo Ústí#68#C151.02:41:59.28+00:53:36.43Detail
124. Polanský OndřejBike team Vodňany#57#A117.02:43:23.85+00:55:01.00Detail
125. Vlach JiříRally-cross Lukavec#119#C152.02:44:09.54+00:55:46.69Detail
126. Drobná JanaPraha#146#H18.02:44:11.48+00:55:48.63Detail
127. Král MartinTábor#80#A118.02:44:54.16+00:56:31.31Detail
128. Indra JindřichFitness Bikers Team Nuzbely#126#B133.02:44:55.93+00:56:33.08Detail
129. Tomišová AlenaDům barev Český Krumlov#93#H19.02:46:07.54+00:57:44.69Detail
130. Nováková VeronikaOceloví letci#40#Z12.02:48:11.49+00:59:48.64Detail
131. Hyka DanielTrauma CB#164#B134.02:48:47.28+01:00:24.43Detail
132. Ebertová LindaCykloklub Chýnov#5#H110.02:49:01.78+01:00:38.93Detail
133. Švec JanG.Benedikt Švec Cykloteam Želeč#38#C153.02:49:22.92+01:01:00.07Detail
134. Pražma Radek#87#B135.02:50:18.63+01:01:55.78Detail
135. Vachta OndřejChýnov#123#A119.02:50:18.97+01:01:56.12Detail
136. Kukla JiříPraha 8#78#C154.02:51:27.51+01:03:04.66Detail
137. Bacílková LenkaOceloví letci#55#H111.02:51:47.65+01:03:24.80Detail
138. Skoták MiroslavCyklo Hobby Rynárec#105#D117.02:53:08.77+01:04:45.92Detail
139. Křížová VlaďkaCykloklub Chýnov#8#Z13.02:53:24.69+01:05:01.84Detail
140. Mládek TomášPierrine team Želiv#167#C155.02:54:17.52+01:05:54.67Detail
141. Koubík StanislavPacov#151#C156.02:54:35.48+01:06:12.63Detail
142. Němec MarekBirel Advertising#107#C157.02:54:45.27+01:06:22.42Detail
143. Hanták VladimírApex-Bike klub Tábor#72#C158.02:55:07.41+01:06:44.56Detail
144. Novák JakubApex-Bike klub Tábor#73#A120.02:55:07.92+01:06:45.07Detail
145. Capouch DavidApex-Bike Tábor#71#A121.02:55:09.67+01:06:46.82Detail
146. Legát DavidKarlovy Vary#90#B136.02:55:52.88+01:07:30.03Detail
147. Turek Milan#125#B137.02:56:24.00+01:08:01.15Detail
148. Bartošová LuciePísek#96#H112.02:56:50.36+01:08:27.51Detail
149. Krejčí JiříChotoviny#77#C159.02:57:51.58+01:09:28.73Detail
150. Krátký Miroslav#163#B138.02:58:40.28+01:10:17.43Detail
151. Krešáková PavlaCykloklub Chýnov#6#H113.03:00:35.44+01:12:12.59Detail
152. Legát MartinTábor#89#C160.03:01:50.71+01:13:27.86Detail
153. Macek PetrKotnov Team Tábor#67#C161.03:02:57.43+01:14:34.58Detail
154. Hrušková EliškaPRODOLI Racing team#41#Z14.03:04:35.32+01:16:12.47Detail
155. Žák MichalFBT Nuzbely#99#B139.03:06:08.24+01:17:45.39Detail
156. Huml JiříVelosport Domažlice#144#D118.03:10:50.92+01:22:28.07Detail
157. Votápek JosefRally-cross Lukavec#117#C162.03:14:59.10+01:26:36.25Detail
158. Mrázik LubošAtletika Frymburk#102#C163.03:15:00.47+01:26:37.62Detail
159. Mišoň PavelRally-cross Lukavec#118#C164.03:16:50.74+01:28:27.89Detail
160. Pospíchal PavelChýnov#157#A122.03:19:56.10+01:31:33.25Detail
161. Matějka Petr#137#B140.03:22:51.16+01:34:28.31Detail
162. Hrodek LukášMost#94#C165.03:35:34.03+01:47:11.18Detail
163. Nováček RomanCyklo klub#158#D119.03:36:13.44+01:47:50.59Detail
164. Cimburek OndřejTábor team#83#A123.03:47:40.58+01:59:17.73Detail
165. Myšiková JitkaKotnov Tábor#113#H114.03:49:57.75+02:01:34.90Detail
166. Šimeček OndřejKotnov Tábor#115#B141.03:49:57.90+02:01:35.05Detail
167. Rohel LukášMěšice#121#A124.04:06:34.59+02:18:11.74Detail
DNF Hořejší JiříCyklo Atom cycling team#15#C1DNF Detail
DNF Dytrych TomášHangover Team#154#C1DNF Detail
DNF Sýkora Jindřich#52#B1DNF Detail
DNF Peták JakubBike team Vodňany#56#A1DNF Detail
DNF Doležal PetrCK Kněžice#88#C1DNF Detail
DNF Čepička MatějMegabike Kolín#136#A1DNF Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz