Oficiální Výsledková listina Kramolínské peklo
5. 9. 2020

60 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1234
1. Koblic RadekCT Weber#26#MA 19-291.01:40:5500:26:42.6500:24:46.6100:24:45.1800:24:40.26Detail
2. Vondráček JanSKC TUFO PARDUS Prostějov#76#MA 19-292.01:41:28+00:00:33.2700:26:34.5800:24:59.4600:24:40.9000:25:13.04Detail
3. Otta JosefSKC TUFO PARDUS Prostějov#43#MA 19-293.01:41:59+00:01:04.2700:26:43.2300:24:49.4800:24:48.2900:25:37.35Detail
4. Slaník MartinLapierre#57#MD 50-591.01:42:03+00:01:08.2700:26:44.2600:24:53.5000:24:15.4800:26:09.34Detail
5. Plechata RadekVelo club Tábor#48#MC 40-491.01:42:10+00:01:15.2700:26:43.6800:24:55.0000:24:40.9600:25:49.70Detail
6. Halík JaroslavVeloservis Team#10#MC 40-492.01:42:10+00:01:15.2700:26:44.4100:24:55.0500:24:35.9700:25:54.36Detail
7. Němeček AlešPROMPT 2 Servis#39#MA 19-294.01:42:11+00:01:16.2700:26:46.7500:24:55.7300:24:38.1300:25:49.69Detail
8. Hořejší JosefJája team#13#MA 19-295.01:42:12+00:01:17.2700:26:42.4100:24:57.6300:24:39.9800:25:51.46Detail
9. Lacina PetrCYKLOSERVEX#33#MC 40-493.01:42:13+00:01:18.2700:26:44.9100:24:55.2800:24:41.8600:25:50.40Detail
10. Růta JosefAxonsportteam#55#MC 40-494.01:42:16+00:01:21.2700:26:50.6700:24:52.4500:24:37.9000:25:54.84Detail
11. Ackermann KamilAxon Sport team#1#MC 40-495.01:42:19+00:01:24.2700:26:47.6300:24:53.4200:24:39.4500:25:57.79Detail
12. Ježek KamilCK Kramolín#20#MD 50-592.01:42:21+00:01:26.2700:26:47.5700:24:54.4200:24:40.7300:25:58.01Detail
13. Černý RadekCyklo ATOM#4#MB 30-391.01:42:24+00:01:29.2700:26:48.9800:24:55.7600:24:38.8000:25:59.56Detail
14. Ploner RobertRPR Římov#49#MC 40-496.01:42:24+00:01:29.2700:26:48.0500:24:55.9700:24:39.6900:25:59.72Detail
15. Vlk KarelCK Kramolín#74#MC 40-497.01:42:27+00:01:32.2700:26:51.0300:24:54.6900:24:42.7000:25:57.87Detail
16. Šubrt JanCyklo Atom#69#MA 19-296.01:42:39+00:01:44.2700:26:49.4400:24:55.2800:24:08.0800:26:45.58Detail
17. Jiřička MiroslavCyklo Jiřička#21#MC 40-498.01:42:54+00:01:59.2700:26:58.0600:24:41.0000:24:51.0200:26:23.42Detail
18. Vyleta RadekCk Kramolin#81#MB 30-392.01:43:01+00:02:06.2700:26:51.6000:24:56.6900:24:42.8800:26:28.85Detail
19. Voráček JiříCK Kramolín#79#MC 40-499.01:46:06+00:05:11.2700:26:56.4700:24:45.3900:25:50.3200:28:33.71Detail
20. Šrain JiříDexter Cycling#66#MC 40-4910.01:46:12+00:05:17.2700:26:59.1000:25:54.4100:26:49.1700:26:28.94Detail
21. Řehák JiříElita Mělník#56#MD 50-593.01:46:26+00:05:31.2700:26:55.6300:25:59.1200:26:45.3800:26:44.93Detail
22. Vodák MartinAxon Sport Team#75#MB 30-393.01:46:38+00:05:43.2700:27:37.5300:25:55.9800:26:08.8900:26:55.48Detail
23. Halamka JiříCK Kramolín#9#MD 50-594.01:47:05+00:06:10.2700:27:37.7400:25:56.3300:26:09.3900:27:20.85Detail
24. Belfín JiříKOVO BELFIN cyklo team#2#MC 40-4911.01:49:08+00:08:13.2700:27:05.6400:25:48.0100:27:08.4900:29:05.32Detail
25. Hochmut MilanGril Míšov#89#MB 30-394.01:49:49+00:08:54.2700:27:08.6700:26:49.8300:28:44.5900:27:05.62Detail
26. Rada MarekCyklo ATOM#50#MC 40-4912.01:50:01+00:09:06.2700:26:51.1900:26:13.2400:28:11.5500:28:44.37Detail
27. Fuhrmann GeronymoPlzeň Team#8#MA 19-297.01:51:19+00:10:24.2700:26:53.8800:26:00.3000:27:57.7000:30:26.24Detail
28. Kudlák TomášGalaxy CykloŠvec Stevens#31#MA 19-298.01:51:25+00:10:30.2700:27:01.7200:26:44.2000:29:26.0800:28:12.74Detail
29. Sobotka JiříRožmitál pod Třemšínem#59#MC 40-4913.01:51:29+00:10:34.2700:27:44.3900:27:56.6300:27:50.4700:27:56.70Detail
30. Feferle FrantišekČistý Sport Racing team#7#MD 50-595.01:51:31+00:10:36.2700:27:46.5900:27:53.4800:27:49.6700:28:01.13Detail
31. Rašev EugenAxon Sport#52#ME 60-691.01:51:33+00:10:38.2700:27:54.7700:27:48.5200:27:52.4600:27:56.39Detail
32. Doležalová HanaAC Sparta Praha#5#Z1.01:51:34+00:10:39.2700:27:45.3800:27:58.3700:27:50.1700:28:00.02Detail
33. Hrach MartinAxon Sport Team#14#MB 30-395.01:51:47+00:10:52.2700:27:13.8300:26:55.2400:29:23.8600:28:13.17Detail
34. Svoboda Tomáš#62#MA 19-299.01:51:55+00:11:00.2700:27:11.2400:28:30.0800:27:52.1600:28:20.96Detail
35. Strieženec MartinBike Terror Crew#60#MB 30-396.01:51:56+00:11:01.2700:27:03.2200:27:26.0600:29:08.0600:28:17.90Detail
36. Janko EmilAxon#16#ME 60-692.01:52:15+00:11:20.2700:27:47.6800:27:55.5800:27:53.4600:28:37.56Detail
37. Mikulášek MichalCK Kramolín#37#MB 30-397.01:55:47+00:14:52.2700:28:01.1700:28:54.5900:29:09.8800:29:41.22Detail
38. Zahradník MatějPlzeň#84#MA 19-2910.01:57:19+00:16:24.2700:26:56.3200:28:27.0800:31:08.4300:30:47.04Detail
39. Kubík LukášCK Sport Beran Chrást#30#MC 40-4914.01:57:37+00:16:42.2700:27:12.0200:27:13.5600:31:30.9000:31:39.91Detail
40. Matoušek BohumilCK-Kramolín#36#MD 50-596.01:58:07+00:17:12.2700:29:04.4500:28:52.1500:29:48.0200:30:21.37Detail
41. Dychtl Michal#6#MA 19-2911.01:58:10+00:17:15.2700:28:29.4800:29:28.2000:29:56.4700:30:15.37Detail
42. Jan DostalíkOstrava#15#MC 40-4915.02:00:30+00:19:35.2700:30:26.5100:29:31.9200:30:38.5100:29:52.06Detail
43. Janoušek JakubPlzeň#17#MA 19-2912.02:00:30+00:19:35.2700:30:27.1300:29:15.0600:30:44.7400:30:02.84Detail
44. Kříž JiříCyklo extra#86#MD 50-597.02:00:31+00:19:36.2700:29:57.0700:29:59.7900:30:37.5900:29:56.46Detail
45. Klabouch JanAC Sparta cycling akademy#25#ME 60-693.02:00:41+00:19:46.2700:30:25.4300:29:30.8700:30:39.4800:30:04.46Detail
46. Krbec TomášDiablo Český Krumlov#29#MD 50-598.02:00:51+00:19:56.2700:28:38.8700:29:39.3000:31:52.3200:30:39.92Detail
47. Šrejma MarekAxon Sport Team#68#MC 40-4916.02:01:52+00:20:57.2700:31:07.6000:30:08.1100:30:27.6400:30:08.10Detail
48. Randova IvetaCK-Kramolin#51#Z2.02:02:01+00:21:06.2700:31:32.8000:29:41.7300:30:32.8700:30:13.11Detail
49. Hořejší JosefZŠ Rožmitál#12#MD 50-599.02:02:11+00:21:16.2700:32:03.5400:29:09.4400:30:29.3700:30:27.93Detail
50. Matlášková Janacyklo jiřička#35#Z3.02:02:16+00:21:21.2700:32:05.7400:29:14.8500:30:28.0200:30:26.98Detail
51. Vopat JanDiablo sport CK#78#MB 30-398.02:02:32+00:21:37.2700:31:06.6000:30:12.4600:30:30.7400:30:41.84Detail
52. Plánička JaroslavKovo Belfin cyklo team#47#MC 40-4917.02:02:32+00:21:37.2700:30:25.3000:29:30.3500:30:39.7200:31:56.52Detail
53. Zobal PetrGalaxy Cyklošvec#88#MC 40-4918.02:02:42+00:21:47.2700:32:02.7100:29:15.4200:30:32.8600:30:50.45Detail
54. Zápotocký RobertCK Kramolín#85#MA 19-2913.02:02:43+00:21:48.2700:31:33.4900:29:43.9800:30:25.0900:30:59.44Detail
55. Majer KarelCk Kramolín#34#ME 60-694.02:06:51+00:25:56.2700:31:33.6300:29:46.4700:30:51.3100:34:39.18Detail
56. Jeníček RobertBob cyklo team#19#MC 40-4919.02:08:51+00:27:56.2700:34:03.1000:32:07.3700:31:45.9200:30:54.04Detail
57. Kalousek JosefCykloservis Malát#24#ME 60-695.02:10:18+00:29:23.2700:32:21.3200:31:53.0200:32:43.9900:33:18.78Detail
58. Petrle PavelAxon Sport Team#46#MF 70p1.02:10:18+00:29:23.2700:34:19.0700:31:54.3100:31:43.2600:32:21.08Detail
59. Smáha KarelCykloservis Malát#58#MD 50-5910.02:10:19+00:29:24.2700:32:19.8900:31:52.1200:32:46.6700:33:19.57Detail
60. Peltan Zdeněkcyklo jiřička#45#ME 60-696.02:13:16+00:32:21.2700:34:19.4200:32:01.6800:32:06.6100:34:47.35Detail
61. Hlaváč JiříČejetice#11#MB 30-399.02:13:53+00:32:58.2700:34:00.4200:31:27.8700:33:41.9800:34:42.67Detail
62. Tančouz OndraCK Kramolín#71#MB 30-3910.02:14:10+00:33:15.2700:32:20.3200:33:17.0800:33:41.8300:34:50.48Detail
63. Šíma MiroslavCK Kramolín#64#MD 50-5911.02:14:26+00:33:31.2700:33:01.8000:33:25.8600:32:54.4500:35:03.32Detail
64. Vopat JanDiablo sport CK#77#ME 60-697.02:15:08+00:34:13.2700:34:18.4000:32:13.7800:33:10.3500:35:24.69Detail
65. Jiřík ZdeněkBikesport Mohelnice#22#ME 60-698.00:00:00+-01:40:54.700:34:46.0800:32:55.0300:34:07.86Detail
66. Carik DanielCykloservis Malát#3#MC 40-4920.00:00:00+-01:40:54.700:34:19.9100:32:01.9700:35:46.38Detail
67. Neščák JánCykloservis Malát#40#MD 50-5912.00:00:00+-01:40:54.700:34:41.4200:34:48.3500:36:26.79Detail
68. Šefl JosefAxon Sport Team#63#ME 60-699.00:00:00+-01:40:54.700:36:50.4200:34:38.3300:35:40.93Detail
69. Mlynář JanCyklo Jiřička#38#MB 30-3911.00:00:00+-01:40:54.700:35:49.8500:35:58.4400:37:25.82Detail
70. Šrejma JiříAxon Sport Team#67#MF 70p2.00:00:00+-01:40:54.700:37:02.4400:37:15.8300:35:10.71Detail
71. Šustr MiloslavRicohimpromat Tábor#70#MF 70p3.00:00:00+-01:40:54.700:38:32.8800:36:42.2200:37:28.99Detail
72. Vyletová LenkaCk Kramolin#82#Z4.00:00:00+-01:40:54.700:38:13.4400:37:10.1200:37:46.05Detail
73. Kobylka PetrCK STAVMAL#27#ME 60-6910.00:00:00+-01:40:54.700:38:33.1500:37:01.2000:38:58.67Detail
74. Jůza MildaCykloservis Malát#23#ME 60-6911.00:00:00+-01:40:54.700:40:27.3400:37:32.9200:37:53.57Detail
75. Vrana JiriTachov#80#MC 40-4921.00:00:00+-01:40:54.700:39:17.6400:38:44.3900:37:59.20Detail
76. Lacina JiříCK Kramolín#32#MF 70p4.00:00:00+-01:40:54.700:40:29.7200:37:49.8800:38:33.86Detail
77. Černý JanKola Šilhavý#87#MF 70p5.00:00:00+-01:40:54.700:45:45.5200:41:18.6100:42:32.96Detail
78. Šimon MilanCykloservis Malát#65#ME 60-6912.00:00:00+-01:40:54.700:52:21.1900:47:28.1500:49:50.79Detail
DNS Jaroš RomanPříbor#18#MB 30-39DNS Detail
DNS Koprnický KamilLAPIERRE#28#MD 50-59DNS Detail
DNS Pech Jan#44#MB 30-39DNS Detail
DNS Rieger MarekKovo Praha#53#MA 19-29DNS Detail
DNS Rubeš Pavel#54#MC 40-49DNS Detail
DNS Suda LukášCK Kramolín#61#MB 30-39DNS Detail
DNS Tomáš JandaCyklo Atom#72#MC 40-49DNS Detail
DNS Tuma RomanAC Sparta Praha Cycling Akademie#73#MD 50-59DNS Detail
DNS Vyplel JakubAuthor Team Stupno#83#MC 40-49DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz