Oficiální Výsledková listina City Cross Run 2020
26. 9. 2020

1/2 Maraton

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Chour OndřejAC Česká Lípa#70#M1.01:16:05Detail
2. Mazůrek RomanAC Česká Lípa#32#M2.01:19:33+00:03:28.28Detail
3. Lajtkep PetrFYZIO SPORT TEAM#65#M3.01:19:59+00:03:54.28Detail
4. Jirák KarelTri club Česká Lípa#118#M4.01:20:25+00:04:20.28Detail
5. Vaníček JanSTG-Česká Lípa#36#M5.01:26:41+00:10:36.28Detail
6. Hromádka PetrHonzík, Míša a Rozárka#63#M6.01:29:06+00:13:01.2801:29:04.66Detail
7. Polák TomášBěžecký kroužek Varnsdorf#78#M7.01:29:17+00:13:12.2801:29:15.98Detail
8. Pleva ZdeněkTeam Česká Tlama#45#M8.01:30:57+00:14:52.28Detail
9. Kamarád Jan#43#M9.01:31:37+00:15:32.2801:31:30.26Detail
10. Moravík JanČeská Lípa#48#M10.01:31:38+00:15:33.2801:31:36.61Detail
11. Novák RadekLitvínov#86#M11.01:31:38+00:15:33.2801:31:33.91Detail
12. Hriadel StefanJagr Team#50#M12.01:31:39+00:15:34.2801:31:37.31Detail
13. Moravík JanČeská Lípa#49#M13.01:31:54+00:15:49.2801:31:53.65Detail
14. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#75#M14.01:32:38+00:16:33.28Detail
15. Nováček VítAC Česká Lípa#83#M15.01:33:11+00:17:06.2801:33:06.28Detail
16. Bába Jaroslav#108#M16.01:33:58+00:17:53.2801:33:50.82Detail
17. Veselá AdélaAC Česká Lípa#117#F1.01:35:38+00:19:33.2801:35:34.54Detail
18. Souhrada PavelKonverzační výběh na Klíč#87#M17.01:36:07+00:20:02.2801:36:04.55Detail
19. Štefaničová HanaCardiolab Racing Team#111#F2.01:37:08+00:21:03.2801:36:59.80Detail
20. Krejný KamilAktivit bike team Nový Bor#95#M18.01:37:18+00:21:13.2801:37:15.98Detail
21. Mečíř Petr#21#M19.01:38:02+00:21:57.2801:37:55.54Detail
22. Kapletová KateřinaLiberec/Frankfurt#97#F3.01:38:18+00:22:13.28Detail
23. Štefanič MichalCardiolab Racing Team#110#M20.01:38:24+00:22:19.2801:38:15.70Detail
24. Jankot RomanČMK#115#M21.01:38:55+00:22:50.2801:38:45.43Detail
25. Hudec JiříPraha 6#56#M22.01:39:06+00:23:01.2801:39:02.85Detail
26. Veselý JiříPotěhy u Čáslavi#18#M23.01:40:14+00:24:09.2801:40:10.37Detail
27. Picek Daniel#4#M24.01:40:22+00:24:17.2801:40:20.59Detail
28. Venhuda JanKounice#68#M25.01:40:29+00:24:24.2801:40:28.35Detail
29. Novák Patrik#64#M26.01:42:01+00:25:56.2801:41:55.80Detail
30. Zavadil VojtěchŠneci Chřibská#103#M27.01:43:17+00:27:12.2801:43:07.91Detail
31. Studený RadekUnlimited Nutri Clinic#96#M28.01:43:41+00:27:36.2801:43:39.34Detail
32. Hendrych Jiří#26#M29.01:44:42+00:28:37.28Detail
33. Pipek Lukáš#81#M30.01:44:53+00:28:48.2801:44:50.45Detail
34. Záruba Jan#55#M31.01:45:14+00:29:09.2801:45:04.09Detail
35. Sokol MartinSokolíci#91#M32.01:46:31+00:30:26.2801:46:29.59Detail
36. Kožurik MarekeasyMed#57#M33.01:46:45+00:30:40.2801:46:39.47Detail
37. Tseyelmaa Zayabaatar#112#M34.01:47:24+00:31:19.28Detail
38. Dogaru VasilSwahil Beer Team#15#M35.01:48:13+00:32:08.2801:48:05.80Detail
39. Štrébl DanielČeská Lípa#33#M36.01:48:36+00:32:31.2801:48:34.94Detail
40. Otčenášek Jan#116#M37.01:48:48+00:32:43.2801:48:43.91Detail
41. Dub Aleš#8#M38.01:49:08+00:33:03.2801:49:00.41Detail
42. Kalus MartinZahrádky#41#M39.01:50:46+00:34:41.2801:50:38.50Detail
43. Vimr Micham#119#M40.01:50:52+00:34:47.2801:50:44.52Detail
44. Nováková Dagmar#74#F4.01:50:57+00:34:52.2801:50:51.72Detail
45. Pícha JanŠneci v běhu#113#M41.01:51:07+00:35:02.2801:50:59.10Detail
46. Diart TomášČeská Lípa#88#M42.01:51:18+00:35:13.2801:51:12.69Detail
47. Hlinčík DavidČeská Lípa#12#M43.01:51:44+00:35:39.2801:51:38.91Detail
48. Kožená MarcelaČeská Lípa#47#F5.01:51:54+00:35:49.2801:51:49.55Detail
49. Mareš Jakub#84#M44.01:52:36+00:36:31.2801:52:29.02Detail
50. Hlincik DavidČeská Lípa#73#M45.01:52:55+00:36:50.2801:52:49.84Detail
51. Pröller MiroslavUnlimited Nutri Clinic#100#M46.01:53:20+00:37:15.28Detail
52. Mucha Jakub#80#M47.01:54:13+00:38:08.2801:54:09.12Detail
53. Šťástková StanislavaNový Bor#106#F6.01:54:24+00:38:19.2801:54:18.03Detail
54. Košan Jan#114#M48.01:54:26+00:38:21.2801:54:17.39Detail
55. Zelenková AliceKladno#99#F7.01:55:09+00:39:04.2801:55:05.80Detail
56. Zelenka VladimírKladno#98#M49.01:55:09+00:39:04.2801:55:05.40Detail
57. Jelínek Michal#17#M50.01:55:37+00:39:32.2801:55:27.59Detail
58. Radoňský JiříČeská Lípa#7#M51.01:55:49+00:39:44.28Detail
59. Konvalinka MartinKravaře v Čechách#1#M52.01:56:29+00:40:24.28Detail
60. Odnoha DavidKosmorunners#2#M53.01:56:54+00:40:49.2801:56:42.97Detail
61. Kačerovský JanPřátelé Polánky#62#M54.01:56:55+00:40:50.2801:56:43.65Detail
62. Musil JanNebeští jezdci cyklo - spin sosnová#104#M55.01:56:57+00:40:52.2801:56:51.28Detail
63. Krutina JiříČeská Lípa#37#M56.01:57:05+00:41:00.2801:57:03.86Detail
64. Střílek RadislavŠneci Chřibská#105#M57.01:58:24+00:42:19.2801:58:15.90Detail
65. Král LiborCyklo-Spinn#5#M58.01:58:32+00:42:27.2801:58:29.29Detail
66. Hánová JitkaČeská Lípa#79#F8.01:59:00+00:42:55.2801:58:53.39Detail
67. Hynek PetrAdient#52#M59.01:59:08+00:43:03.2801:58:56.52Detail
68. Popová Petra#51#F9.02:00:25+00:44:20.2802:00:16.28Detail
69. Hipský MartinŠluknov#60#M60.02:00:28+00:44:23.2802:00:21.24Detail
70. Tovstukha Anton#10#M61.02:00:52+00:44:47.2802:00:43.53Detail
71. Šesták JindřichARP#53#M62.02:01:07+00:45:02.2802:01:04.72Detail
72. Damdindorj Sumira-Ochir#109#M63.02:03:05+00:47:00.2802:03:04.09Detail
73. Baterdene Naranbaatarceska lipa#34#M64.02:03:18+00:47:13.28Detail
74. Blumtritt František#102#M65.02:04:35+00:48:30.2802:04:24.63Detail
75. Skalníková PavlaKřenek#30#F10.02:05:50+00:49:45.2802:05:40.38Detail
76. Voška JanVošťáci#107#M66.02:06:08+00:50:03.2802:05:56.08Detail
77. Jíra JaroslavTri-club Česká Lípa#85#M67.02:08:26+00:52:21.28Detail
78. Fialová Monikaběhám srdcem#67#F11.02:11:26+00:55:21.2802:11:25.30Detail
79. Kořínková LenkaHodkovice nad Mohelkou#72#F12.02:12:05+00:56:00.2802:12:00.73Detail
80. Palmeová Renáta#58#F13.02:12:10+00:56:05.2802:12:06.37Detail
81. Berdarová Tereza#59#F14.02:12:38+00:56:33.2802:12:34.02Detail
82. Tomášová Hana#6#F15.02:14:33+00:58:28.2802:14:24.20Detail
83. Tomiška Luboš#90#M68.02:16:51+01:00:46.2802:16:46.36Detail
84. Matějíček ZdeněkAdient#40#M69.02:18:49+01:02:44.2802:18:38.45Detail
85. Prishchepenko ElenaKladno#23#F16.02:20:10+01:04:05.2802:20:00.97Detail
86. Uhlířová IrenaOkrouhlá#82#F17.02:20:41+01:04:36.2802:20:34.45Detail
87. Věchet LadislavČeská Lípa#77#M70.02:20:41+01:04:36.2802:20:34.72Detail
88. Kašpar JanKK Novoborci#94#M71.02:24:19+01:08:14.2802:24:13.68Detail
89. Kubátová JanaČeská Lípa#54#F18.02:30:24+01:14:19.2802:30:17.39Detail
90. Mareček Petr#93#M72.02:30:48+01:14:43.2802:30:37.10Detail
91. Hurtová PetraR 16 Dexter#92#F19.02:34:24+01:18:19.28Detail
92. Bitmanová Yvona#101#F20.02:40:17+01:24:12.2802:40:11.44Detail
93. Kousal JaroslavAC Rumburk#25#M73.02:42:42+01:26:37.2802:42:35.40Detail
94. Hrubeš JiříRumburk#44#M74.02:42:43+01:26:38.2802:42:37.05Detail
DNF tyll jiří#14#MDNF Detail
DNF Knobloch RobertPSK Adventure Trip, z.s.#29#MDNF Detail
DNS Kolč Michal#31#MDNS Detail
DNS Rek MatějČeská Lípa#89#MDNS Detail
DNS Černý PetrValdek#9#MDNS Detail
DNS Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#76#MDNS Detail
DNS Kučerová Simona#38#FDNS Detail
DNS Josefína ViktorieVarnsdorf#69#FDNS Detail
DNS Kišová GabrielaDobříš#13#FDNS Detail
DNS Stejskal JanVšecek Pisek#35#MDNS Detail
DNS Trnka AntonínFunkční trénink Milovice#27#MDNS Detail
DNS Musilová KateřinaČeské Budějovice#24#FDNS Detail
DNS Hendrych TomášHorní Libchava#20#MDNS Detail
DNS Vecek DavidSTG-Česká Lípa#22#MDNS Detail
DNS Zajícová DanielaKravaře v Čechách#42#FDNS Detail
DNS Turnhöfer JaroslavMěsto Česká Lípa#61#MDNS Detail
DNS Leták Martin#66#MDNS Detail
DNS Bezděková Miroslava#39#FDNS Detail
DNS Chmelař LiborFrýdlant#28#MDNS Detail
DNS Havranek MilanČeská Lípa#19#MDNS Detail
DNS Musil Jiří#16#MDNS Detail
DNS Radoňský JiříČeská Lípa#11#MDNS Detail
DNS Nováková KateřinaVolfartice#3#FDNS Detail
DNS Kokta MartinFrydlant#46#MDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz