Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2020 virtuální
29. 11. 2020

8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.PechekPetrKerteam#114#muži A1.00:30:20Detail
2.ZahorecStanda SOSE #49#muži B1.00:34:02+00:03:42Detail
3.MatějůLubošSILD team#227#muži B2.00:34:07+00:03:47Detail
4.NeumannJosefSKK Spartak Ctyrkoly#30#muži B3.00:34:22+00:04:02Detail
5.SimekPetrŽižkovský Tygři#52#muži A2.00:34:25+00:04:05Detail
6.KřenekJiřídRy crew#156#muži A3.00:35:36+00:05:16Detail
7.Lustig VeselýMICHALRoRace Pyšely#88#muži B4.00:35:51+00:05:31Detail
8.BartoňVojtěchDGP#146#muži A4.00:35:54+00:05:34Detail
9.StolárikPeterBenešovský běžecký klub#140#muži C1.00:35:55+00:05:35Detail
10.PřindaLukasTJ Packa Praha#237#muži B5.00:35:58+00:05:38Detail
11.VágnerAlešRoRace team Pyšely#138#muži B6.00:36:11+00:05:51Detail
12.MichaličkaDavidŘíčany#160#muži B7.00:36:13+00:05:53Detail
13.ČernýOndřejŽižkovský tygři#150#muži A5.00:36:18+00:05:58Detail
14.HofmanJiří#299#muži A6.00:36:31+00:06:11Detail
15.WernerLukášSK Babice feat. Zelená liška #133#muži A7.00:36:42+00:06:22Detail
16.PlášilMatějTJ Sokol Senohraby#78#muži A8.00:36:52+00:06:32Detail
17.BínaJiříSKI Senohraby#38#muži B8.00:37:14+00:06:54Detail
18.ŠťastnýJanTJ Sokol Senohraby#2#muži B9.00:37:27+00:07:07Detail
19.ZahorecAdam FEJE#100#dorostenci starší1.00:37:39+00:07:19Detail
20.Šimek Pavel Praha4#216#muži B10.00:37:51+00:07:31Detail
21.TůmaJiříBuštěhrad#64#muži A9.00:38:24+00:08:04Detail
22.KovářMyrekSC Jičín #75#muži A9.00:38:24+00:08:04Detail
23.PelantMichalTK Radošovice#111#muži B11.00:38:32+00:08:12Detail
24.ŠindelářKarelŽižkovský tygři#191#muži B12.00:38:50+00:08:30Detail
25.NohejlTomášSK DNF/Salming#87#muži C2.00:38:58+00:08:38Detail
26.PospisilVitekPraga Praha#265#muži C3.00:39:12+00:08:52Detail
27.HorákLaďaSKK Čtyřkoly#37#muži B13.00:39:14+00:08:54Detail
28.NohejlLukasDGP#281#muži B14.00:39:18+00:08:58Detail
29.VidimTomášSenohraby#236#muži B15.00:39:19+00:08:59Detail
30.RašekFilip#258#muži A11.00:39:40+00:09:20Detail
31.NěmečekDavidPraha#288#muži B16.00:39:40+00:09:20Detail
32.SeidlMiroslavOB Říčany#209#muži B17.00:39:47+00:09:27Detail
33.ŠňupárekOndřejČERNOŠICE#9#muži C4.00:39:56+00:09:36Detail
34.PejšaJansmí být prázdné#129#muži B18.00:39:58+00:09:38Detail
35.ČastvajDanielMnichovice#12#muži B19.00:39:59+00:09:39Detail
36.HofmanováMarkéta#301#ženy1.00:40:10+00:09:50Detail
37.OberlanderJan Sokol Senohraby#13#muži B20.00:40:32+00:10:12Detail
38.HolubJaroslavLiga 100 Praha#302#muži C5.00:40:32+00:10:12Detail
39.PradáčPetrSkilauf Trutnov#76#muži C6.00:40:38+00:10:18Detail
40.RyšaváVendula Černošice#8#ženy2.00:40:53+00:10:33Detail
41.FabiánJanČerčany#264#muži B21.00:40:54+00:10:34Detail
42.VojtaPavelŽižkovský tygři#108#muži B22.00:40:55+00:10:35Detail
43.KočovskýMiroslavTJ Sokol Senohraby#18#muži B23.00:41:18+00:10:58Detail
44.ČihákVojtěchSenohraby#54#muži B24.00:41:32+00:11:12Detail
45.KotenPavelOB Říčany#117#muži B25.00:41:47+00:11:27Detail
46.TomášekPavelPraha Suchdol#134#muži B26.00:41:57+00:11:37Detail
47.PřibíkMartin Vnitřnosť#96#muži B27.00:42:23+00:12:03Detail
48.JírovecVojtěchSK Babice#105#muži A12.00:42:43+00:12:23Detail
49.KřížDušanBBK#306#muži B28.00:42:50+00:12:30Detail
50.KohoutKryštofTj Sokol Senohraby#157#muži A13.00:42:52+00:12:32Detail
51.MatějůMartinaSILD team#228#ženy3.00:43:17+00:12:57Detail
52.KřížováLenkaAtletika Benešov#309#ženy4.00:43:25+00:13:05Detail
53.TůmaJiříVlašim#65#muži C7.00:43:53+00:13:33Detail
54.KroužilovaIvaGp Kolin#155#ženy5.00:45:23+00:15:03Detail
55.VeselýJan Sokol Senohraby#275#muži C8.00:45:34+00:15:14Detail
56.DoupovecPetrSki Senohraby#287#muži B29.00:45:58+00:15:38Detail
57.TáborskýZdeněkSenohraby#95#muži A14.00:46:10+00:15:50Detail
58.LichtenbergMartinVelké Popovice#185#muži B30.00:46:19+00:15:59Detail
59.RoučkaJaroslavPrůhonice#45#muži B31.00:47:04+00:16:44Detail
60.DočekalFilipSKI Team Krkouni#180#muži B32.00:47:12+00:16:52Detail
61.BalcarJaroslavSenohraby#28#muži A15.00:47:21+00:17:01Detail
62.ŠtolbaPetrSenohraby#278#muži B33.00:47:39+00:17:19Detail
63.NesporRobertSKK Spartak Čtyřkoly#135#muži C9.00:49:07+00:18:47Detail
64.CinkaIvanAtletika Benešov#101#muži D1.00:49:20+00:19:00Detail
65.VytásekJaroslavSenohraby#226#muži B34.00:49:23+00:19:03Detail
66.VágnerováBlankaČerčany - V.Lhota#303#ženy6.00:49:23+00:19:03Detail
67.RudišarováMartinaTJ Sokol Senohraby#136#ženy7.00:49:24+00:19:04Detail
68.DoupovcováMartinaTJ Sokol Senohraby#55#ženy8.00:49:33+00:19:13Detail
69.PancířováLucieTJ Sokol Senohraby#97#ženy9.00:50:01+00:19:41Detail
70.HoftaMartaOB Říčany#284#ženy10.00:50:46+00:20:26Detail
71.BartoňováVeronikaDGP#147#ženy11.00:50:56+00:20:36Detail
72.KocourekLukáš TJ Sokol Senohraby #247#muži A16.00:51:01+00:20:41Detail
73.ČechMichalSilvini Madshus Team#130#muži D2.00:51:35+00:21:15Detail
74.SlavíkováŠtěpánkaDGP#188#ženy12.00:51:44+00:21:24Detail
75.ŠkvorPetrSenohraby#107#muži C10.00:51:48+00:21:28Detail
76.BenešPetrSKK Čtyřkoly#143#muži C11.00:51:50+00:21:30Detail
77.HavelFilip Senohraby#47#muži A17.00:52:01+00:21:41Detail
78.Kaderabkova-BrezinovaVandaPetihosty#220#ženy13.00:52:39+00:22:19Detail
79.GabrielTomášPRAHA 7#312#muži B35.00:53:22+00:23:02Detail
80.BílkováMagdalenaSenohraby#131#ženy14.00:53:31+00:23:11Detail
81.SetunskáMartinaTJ Sokol Zaječice#132#ženy15.00:54:42+00:24:22Detail
82.ValentováHelenaVSK MFF UK#98#ženy16.00:54:57+00:24:37Detail
83.VynsovaMonikaBenešov#68#ženy17.00:54:58+00:24:38Detail
84.ŠámalVáclavOK 24 Praha#214#muži D3.00:54:58+00:24:38Detail
85.RydlováJarmilaRunning witch#92#ženy18.00:55:14+00:24:54Detail
86.DvořákLiborDGP#190#muži D4.00:55:37+00:25:17Detail
87.HamouzováTerezaOmon#22#ženy19.00:55:38+00:25:18Detail
88.HamouzJanOmon#23#muži A18.00:55:38+00:25:18Detail
89.ŠevčíkováZuzana0mon#313#ženy20.00:55:43+00:25:23Detail
90.KotěšovcováPetraPraha 4#59#ženy21.00:55:54+00:25:34Detail
91.ZarembaJan#27#muži A19.00:55:55+00:25:35Detail
92.PechlátováHelenaSKI Senohraby#283#ženy22.00:56:13+00:25:53Detail
93.KoukolováJana#46#ženy23.00:56:30+00:26:10Detail
94.AnderlováBarboraTJ Sokol Senohraby#260#ženy24.00:58:25+00:28:05Detail
95.MacalkaVladimirPetihosty#208#muži A20.00:59:16+00:28:56Detail
DNSKosLadislav Praha 11#20#muži ADetail
DNSKlvaňNorbertSokol Kolín#21#muži BDetail
DNSHamouzJáchymOmon#24#dorostenci staršíDetail
DNSPojmonOndřejJiskra Zruč nad Sázavou#44#muži BDetail
DNSDumský Ondřej#72#muži BDetail
DNSDvořákRichardSenohraby#99#dorostenci staršíDetail
DNSŠítekMichalLetohrad#137#muži BDetail
DNSŠtraitVilémTJ Slovan Praha Zdravotník#151#dorostenci staršíDetail
DNSŠtraitováJolanaTJ Slovan Praha Zdravotník#154#ženyDetail
DNSŘehákJanSKC Ondřejov#218#muži ADetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo