Oficiální Výsledková listina Podzimní běh lyžařů Senohraby 2020 virtuální
29. 11. 2020

8 km (starší dorostenci, muži A - D, zdatné ženy)

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Pechek PetrKerteam#114#muži A1.00:30:20Detail
2. Zahorec Standa SOSE #49#muži B1.00:34:02+00:03:42.00Detail
3. Matějů LubošSILD team#227#muži B2.00:34:07+00:03:47.00Detail
4. Neumann JosefSKK Spartak Ctyrkoly#30#muži B3.00:34:22+00:04:02.00Detail
5. Simek PetrŽižkovský Tygři#52#muži A2.00:34:25+00:04:05.00Detail
6. Křenek JiřídRy crew#156#muži A3.00:35:36+00:05:16.00Detail
7. Lustig Veselý MICHALRoRace Pyšely#88#muži B4.00:35:51+00:05:31.00Detail
8. Bartoň VojtěchDGP#146#muži A4.00:35:54+00:05:34.00Detail
9. Stolárik PeterBenešovský běžecký klub#140#muži C1.00:35:55+00:05:35.00Detail
10. Přinda LukasTJ Packa Praha#237#muži B5.00:35:58+00:05:38.00Detail
11. Vágner AlešRoRace team Pyšely#138#muži B6.00:36:11+00:05:51.00Detail
12. Michalička DavidŘíčany#160#muži B7.00:36:13+00:05:53.00Detail
13. Černý OndřejŽižkovský tygři#150#muži A5.00:36:18+00:05:58.00Detail
14. Hofman Jiří#299#muži A6.00:36:31+00:06:11.00Detail
15. Werner LukášSK Babice feat. Zelená liška #133#muži A7.00:36:42+00:06:22.00Detail
16. Plášil MatějTJ Sokol Senohraby#78#muži A8.00:36:52+00:06:32.00Detail
17. Bína JiříSKI Senohraby#38#muži B8.00:37:14+00:06:54.00Detail
18. Šťastný JanTJ Sokol Senohraby#2#muži B9.00:37:27+00:07:07.00Detail
19. Zahorec Adam FEJE#100#dorostenci starší1.00:37:39+00:07:19.00Detail
20. Šimek Pavel Praha4#216#muži B10.00:37:51+00:07:31.00Detail
21. Tůma JiříBuštěhrad#64#muži A9.00:38:24+00:08:04.00Detail
22. Kovář MyrekSC Jičín #75#muži A9.00:38:24+00:08:04.00Detail
23. Pelant MichalTK Radošovice#111#muži B11.00:38:32+00:08:12.00Detail
24. Šindelář KarelŽižkovský tygři#191#muži B12.00:38:50+00:08:30.00Detail
25. Nohejl TomášSK DNF/Salming#87#muži C2.00:38:58+00:08:38.00Detail
26. Pospisil VitekPraga Praha#265#muži C3.00:39:12+00:08:52.00Detail
27. Horák LaďaSKK Čtyřkoly#37#muži B13.00:39:14+00:08:54.00Detail
28. Nohejl LukasDGP#281#muži B14.00:39:18+00:08:58.00Detail
29. Vidim TomášSenohraby#236#muži B15.00:39:19+00:08:59.00Detail
30. Rašek Filip#258#muži A11.00:39:40+00:09:20.00Detail
31. Němeček DavidPraha#288#muži B16.00:39:40+00:09:20.00Detail
32. Seidl MiroslavOB Říčany#209#muži B17.00:39:47+00:09:27.00Detail
33. Šňupárek OndřejČERNOŠICE#9#muži C4.00:39:56+00:09:36.00Detail
34. Pejša Jansmí být prázdné#129#muži B18.00:39:58+00:09:38.00Detail
35. Častvaj DanielMnichovice#12#muži B19.00:39:59+00:09:39.00Detail
36. Hofmanová Markéta#301#ženy1.00:40:10+00:09:50.00Detail
37. Oberlander Jan Sokol Senohraby#13#muži B20.00:40:32+00:10:12.00Detail
38. Holub JaroslavLiga 100 Praha#302#muži C5.00:40:32+00:10:12.00Detail
39. Pradáč PetrSkilauf Trutnov#76#muži C6.00:40:38+00:10:18.00Detail
40. Ryšavá Vendula Černošice#8#ženy2.00:40:53+00:10:33.00Detail
41. Fabián JanČerčany#264#muži B21.00:40:54+00:10:34.00Detail
42. Vojta PavelŽižkovský tygři#108#muži B22.00:40:55+00:10:35.00Detail
43. Kočovský MiroslavTJ Sokol Senohraby#18#muži B23.00:41:18+00:10:58.00Detail
44. Čihák VojtěchSenohraby#54#muži B24.00:41:32+00:11:12.00Detail
45. Koten PavelOB Říčany#117#muži B25.00:41:47+00:11:27.00Detail
46. Tomášek PavelPraha Suchdol#134#muži B26.00:41:57+00:11:37.00Detail
47. Přibík Martin Vnitřnosť#96#muži B27.00:42:23+00:12:03.00Detail
48. Jírovec VojtěchSK Babice#105#muži A12.00:42:43+00:12:23.00Detail
49. Kříž DušanBBK#306#muži B28.00:42:50+00:12:30.00Detail
50. Kohout KryštofTj Sokol Senohraby#157#muži A13.00:42:52+00:12:32.00Detail
51. Matějů MartinaSILD team#228#ženy3.00:43:17+00:12:57.00Detail
52. Křížová LenkaAtletika Benešov#309#ženy4.00:43:25+00:13:05.00Detail
53. Tůma JiříVlašim#65#muži C7.00:43:53+00:13:33.00Detail
54. Kroužilova IvaGp Kolin#155#ženy5.00:45:23+00:15:03.00Detail
55. Veselý Jan Sokol Senohraby#275#muži C8.00:45:34+00:15:14.00Detail
56. Doupovec PetrSki Senohraby#287#muži B29.00:45:58+00:15:38.00Detail
57. Táborský ZdeněkSenohraby#95#muži A14.00:46:10+00:15:50.00Detail
58. Lichtenberg MartinVelké Popovice#185#muži B30.00:46:19+00:15:59.00Detail
59. Roučka JaroslavPrůhonice#45#muži B31.00:47:04+00:16:44.00Detail
60. Dočekal FilipSKI Team Krkouni#180#muži B32.00:47:12+00:16:52.00Detail
61. Balcar JaroslavSenohraby#28#muži A15.00:47:21+00:17:01.00Detail
62. Štolba PetrSenohraby#278#muži B33.00:47:39+00:17:19.00Detail
63. Nespor RobertSKK Spartak Čtyřkoly#135#muži C9.00:49:07+00:18:47.00Detail
64. Cinka IvanAtletika Benešov#101#muži D1.00:49:20+00:19:00.00Detail
65. Vytásek JaroslavSenohraby#226#muži B34.00:49:23+00:19:03.00Detail
66. Vágnerová BlankaČerčany - V.Lhota#303#ženy6.00:49:23+00:19:03.00Detail
67. Rudišarová MartinaTJ Sokol Senohraby#136#ženy7.00:49:24+00:19:04.00Detail
68. Doupovcová MartinaTJ Sokol Senohraby#55#ženy8.00:49:33+00:19:13.00Detail
69. Pancířová LucieTJ Sokol Senohraby#97#ženy9.00:50:01+00:19:41.00Detail
70. Hofta MartaOB Říčany#284#ženy10.00:50:46+00:20:26.00Detail
71. Bartoňová VeronikaDGP#147#ženy11.00:50:56+00:20:36.00Detail
72. Kocourek Lukáš TJ Sokol Senohraby #247#muži A16.00:51:01+00:20:41.00Detail
73. Čech MichalSilvini Madshus Team#130#muži D2.00:51:35+00:21:15.00Detail
74. Slavíková ŠtěpánkaDGP#188#ženy12.00:51:44+00:21:24.00Detail
75. Škvor PetrSenohraby#107#muži C10.00:51:48+00:21:28.00Detail
76. Beneš PetrSKK Čtyřkoly#143#muži C11.00:51:50+00:21:30.00Detail
77. Havel Filip Senohraby#47#muži A17.00:52:01+00:21:41.00Detail
78. Kaderabkova-Brezinova VandaPetihosty#220#ženy13.00:52:39+00:22:19.00Detail
79. Gabriel TomášPRAHA 7#312#muži B35.00:53:22+00:23:02.00Detail
80. Bílková MagdalenaSenohraby#131#ženy14.00:53:31+00:23:11.00Detail
81. Setunská MartinaTJ Sokol Zaječice#132#ženy15.00:54:42+00:24:22.00Detail
82. Valentová HelenaVSK MFF UK#98#ženy16.00:54:57+00:24:37.00Detail
83. Vynsova MonikaBenešov#68#ženy17.00:54:58+00:24:38.00Detail
84. Šámal VáclavOK 24 Praha#214#muži D3.00:54:58+00:24:38.00Detail
85. Rydlová JarmilaRunning witch#92#ženy18.00:55:14+00:24:54.00Detail
86. Dvořák LiborDGP#190#muži D4.00:55:37+00:25:17.00Detail
87. Hamouzová TerezaOmon#22#ženy19.00:55:38+00:25:18.00Detail
88. Hamouz JanOmon#23#muži A18.00:55:38+00:25:18.00Detail
89. Ševčíková Zuzana0mon#313#ženy20.00:55:43+00:25:23.00Detail
90. Kotěšovcová PetraPraha 4#59#ženy21.00:55:54+00:25:34.00Detail
91. Zaremba Jan#27#muži A19.00:55:55+00:25:35.00Detail
92. Pechlátová HelenaSKI Senohraby#283#ženy22.00:56:13+00:25:53.00Detail
93. Koukolová Jana#46#ženy23.00:56:30+00:26:10.00Detail
94. Anderlová BarboraTJ Sokol Senohraby#260#ženy24.00:58:25+00:28:05.00Detail
95. Macalka VladimirPetihosty#208#muži A20.00:59:16+00:28:56.00Detail
DNS Kos Ladislav Praha 11#20#muži ADetail
DNS Klvaň NorbertSokol Kolín#21#muži BDetail
DNS Hamouz JáchymOmon#24#dorostenci staršíDetail
DNS Pojmon OndřejJiskra Zruč nad Sázavou#44#muži BDetail
DNS Dumský Ondřej#72#muži BDetail
DNS Dvořák RichardSenohraby#99#dorostenci staršíDetail
DNS Šítek MichalLetohrad#137#muži BDetail
DNS Štrait VilémTJ Slovan Praha Zdravotník#151#dorostenci staršíDetail
DNS Štraitová JolanaTJ Slovan Praha Zdravotník#154#ženyDetail
DNS Řehák JanSKC Ondřejov#218#muži ADetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz