Průběžná Výsledková listina GLADIATOR CHALLENGE: OVER THE TOP
27. 6. 2021

Main Open

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Vepřek MartinOCR runners Šumperk#44#M1.Classics M351.00:45:06.85Detail
2. Klas JanSpáňov#71#M2.Junioři 15-181.00:48:22.68+00:03:15.82Detail
3. Kratochvíl JakubFénix Plzeň#55#M3.Classics M352.00:48:29.08+00:03:22.22Detail
4. Fišer Rostislav Spartan gym#43#M4.Masters M361.00:52:03.62+00:06:56.76Detail
5. Černý LukášSlaný#32#M5.Masters M362.00:53:16.21+00:08:09.35Detail
6. Zadina Vladimír Carnivora#41#M6.Classics M353.00:49:58.28 420 sec.+00:04:51.42Detail
7. Antonovič LukášOCR MAŠINA KADAŇ#54#M7.Masters M363.00:50:23.20 420 sec.+00:05:16.34Detail
8. Šašková Zuzana#gladiatorraceteam##29#F1.Masters Z361.01:00:10.24+00:15:03.38Detail
9. Jaroš MartinBechlínský boreček#46#M8.Masters M364.01:03:11.74+00:18:04.88Detail
10. Heligr MartinOCR TEAM MAŠINA KADAŇ#51#M9.Masters M365.00:56:27.10 420 sec.+00:11:20.24Detail
11. Veselý Lukáš#40#M10.Classics M354.01:04:39.13+00:19:32.27Detail
12. Mikel MarekNelahozeves#63#M11.Classics M355.00:58:49.77 600 sec.+00:13:42.91Detail
13. Doubek MilanŽatec #66#M12.Classics M356.00:57:40.58 720 sec.+00:12:33.72Detail
14. Vaněk TomášPraha 5#30#M13.Masters M366.01:05:55.61 420 sec.+00:20:48.75Detail
15. Vyčichlo TomášSpartan Gym#37#M14.Masters M367.01:04:25.61 600 sec.+00:19:18.75Detail
16. Lazovy Vladimir#53#M15.Masters M368.00:55:17.83 1320 sec.+00:10:10.97Detail
17. Ryjáček Vojtěch Petříkov#56#M16.Classics M357.01:13:33.85 420 sec.+00:28:26.99Detail
18. Doležal JanBrtnice#31#M17.Classics M358.01:03:48.35 1020 sec.+00:18:41.49Detail
19. Otčenášek VítTrailrun#68#M18.Classics M359.00:51:24.35 2220 sec.+00:06:17.49Detail
20. Zelinka Richard TJ SOKOL MŠENÉ LÁZNĚ #36#M19.Classics M3510.01:09:00.41 1320 sec.+00:23:53.55Detail
21. Hartl DanielAtom Kids Praha#65#M20.Masters M369.01:02:20.27 1920 sec.+00:17:13.41Detail
22. Rampírová PetraDiversity Beasts#45#F2.Masters Z362.01:09:51.24 1620 sec.+00:24:44.38Detail
23. Červenka RichardZTMP OCR Team#58#M21.Classics M3511.01:14:58.50 1320 sec.+00:29:51.64Detail
24. Fiala MartinPolná#25#M22.Classics M3512.01:37:05.40+00:51:58.54Detail
25. Vácha Zdeněk#38#M23.Masters M3610.01:16:28.05 1260 sec.+00:31:21.19Detail
26. Aberle Petr#35#M24.Masters M3611.01:17:58.08 1320 sec.+00:32:51.22Detail
27. Zadina JanCarnivora#42#M25.Masters M3612.01:14:15.29 1620 sec.+00:29:08.43Detail
28. Rajnoch Štěpán#28#M26.Classics M3513.01:24:28.44 1020 sec.+00:39:21.58Detail
29. Šteňko MarianFénix Plzeň#50#M27.Masters M3613.01:41:35.89+00:56:29.03Detail
30. Fantová KarolínaPraha9#49#F3.Classics Z351.01:06:04.68 2220 sec.+00:20:57.82Detail
31. Znamenáček JanDobříň#67#M28.Masters M3614.00:57:59.47 2820 sec.+00:12:52.61Detail
32. Fantová MichaelaPraha#48#F4.Classics Z352.01:12:12.10 2220 sec.+00:27:05.24Detail
33. Prantl JiříOCR Hunters#69#M29.Classics M3514.01:38:54.51 720 sec.+00:53:47.65Detail
34. Marek ŠtěpánGladiators#39#M30.Masters M3615.01:24:22.02 1920 sec.+00:39:15.16Detail
35. Večl OndřejDiversity Beasts#64#M31.Masters M3616.01:20:15.60 2220 sec.+00:35:08.74Detail
36. Suchánková Verča#72#F5.Masters Z363.01:21:30.63 2220 sec.+00:36:23.77Detail
37. Voráček JakubZTMP OCR team#60#M32.Classics M3515.01:33:15.47 1620 sec.+00:48:08.61Detail
38. Špaček Daniel#77#M33.Masters M3617.01:40:02.33 1320 sec.+00:54:55.47Detail
39. Hlinka PavelZTMP OCR Team#59#M34.Classics M3516.01:36:28.53 1620 sec.+00:51:21.67Detail
40. Linhart DenisPlzeň#70#M35.Classics M3517.01:34:47.04 1920 sec.+00:49:40.18Detail
41. Martinez Daniel#73#M36.Masters M3618.01:36:57.38 1920 sec.+00:51:50.52Detail
42. Chytrý MichalZTMP OCR Team#61#M37.Classics M3518.01:29:25.36 2940 sec.+00:44:18.50Detail
43. Troníčková TerezaPetříkov#57#F6.Classics Z353.01:42:43.34 2220 sec.+00:57:36.48Detail
44. Rulf Martin#78#M38.Masters M3619.01:39:26.84 2520 sec.+00:54:19.98Detail
DNF Václavková Adéla#GLADIATORRACE#47#FClassics Z35DNF Detail
DNS Müller JanOCR MAŠINA KADAŇ#52#MClassics M35DNS Detail
DNS Weber VojtechZTMP#62#MClassics M35DNS Detail
DNS Švorcová IrenaTeam of Queens#26#FClassics Z35DNS Detail
DNS Sunek JaroslavNeratovice#27#MMasters M36DNS Detail
DNS Kulla LukášZlončice#33#MClassics M35DNS Detail
DNS Kullova JanaZlončice#34#FClassics Z35DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz