Neoficiální Výsledková listina 7 pohoří Krušné hory
18. 9. 2021

20+ km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtráta
1. Němec JanKolín#114#M40plus1.02:02:21Detail
2. Vaňková KláraLK Jasan Aš#55#Ž391.02:04:42+00:02:21.64Detail
3. ŠULEJ MarcelNelahozeves#41#M40plus2.02:05:17+00:02:56.64Detail
4. Šilhan JiříWITTE Bike Team#23#M40plus3.02:06:04+00:03:43.64Detail
5. Jirsa Jakub#22#M391.02:09:27+00:07:06.64Detail
6. Jirkal TomášBěžecký tým ZZSKVK#8#M392.02:12:37+00:10:16.64Detail
7. Brož MilanLK Jasan Aš#113#M393.02:13:09+00:10:48.64Detail
8. Kropacek JanWolfnet.cz#29#M40plus4.02:13:28+00:11:07.64Detail
9. Mottlová KláraHorní Blatná#18#Ž40plus1.02:15:10+00:12:49.64Detail
10. Krycner JanRun Magazin Team#52#M40plus5.02:16:36+00:14:15.64Detail
11. Kautský JiříOK Sparta Praha#11#M394.02:18:26+00:16:05.64Detail
12. Kaše Vojtěch#46#M395.02:21:57+00:19:36.64Detail
13. Sachr JakubSkomelno#17#M396.02:22:06+00:19:45.64Detail
14. Štanda KamilPraha#116#M40plus6.02:22:10+00:19:49.64Detail
15. Mitáš PetrKineo, místo pro pohyb#31#M40plus7.02:24:35+00:22:14.64Detail
16. Nedorostová Tereza Rozběháme Neratovice #61#Ž392.02:25:00+00:22:39.64Detail
17. Kuzma PavelLK Jasan Aš#12#M40plus8.02:25:16+00:22:55.64Detail
18. Pavlinská JanaDamice#32#Ž393.02:30:11+00:27:50.64Detail
19. Dědičík ZdeněkŠtětí#111#M40plus9.02:30:38+00:28:17.64Detail
20. Meller PetrPlaná u M.l.#20#M40plus10.02:30:55+00:28:34.64Detail
21. Nečina MiroslavOstrov#16#M397.02:37:12+00:34:51.64Detail
22. Vacek VojtěchTeplice#28#M398.02:38:42+00:36:21.64Detail
23. Bujárek PavelOvesné Kladruby#3#M40plus11.02:38:44+00:36:23.64Detail
24. Hynek Josef#110#M399.02:40:24+00:38:03.64Detail
25. Hnízdilová LenkaZa Hezčí Zadeček#38#Ž394.02:40:53+00:38:32.64Detail
26. Žlutický Lukáš Bike&běh Ostrov #14#M40plus12.02:43:47+00:41:26.64Detail
27. Schlinger MartinBrno#37#M40plus13.02:45:10+00:42:49.64Detail
28. Soukupová KamilaLitoměřice#51#Ž395.02:53:08+00:50:47.64Detail
29. Matela JanKarlovy Vary#34#M40plus14.02:56:28+00:54:07.64Detail
30. Buriánek TomášDalovice#2#M40plus15.02:59:00+00:56:39.64Detail
31. Pavlinský VladimírDamice#40#M40plus16.03:02:35+01:00:14.64Detail
32. Moravcova TerezaPraha#50#Ž396.03:05:38+01:03:17.64Detail
33. Hrabák KarelSokolov#44#M3910.03:07:00+01:04:39.64Detail
34. Stržínková MonikaTeplice#59#Ž397.03:14:04+01:11:43.64Detail
35. Červenka TomášBK Čvacht#26#M40plus17.03:15:16+01:12:55.64Detail
36. Šindelářová NelaRozběhej Litvínov#24#Ž398.03:19:30+01:17:09.64Detail
37. Černá KateřinaOstrov#43#Ž399.03:19:31+01:17:10.64Detail
38. Huberova LenkaHorní Blatná#115#Ž3910.03:35:36+01:33:15.64Detail
39. Rakyta PavelRun the World#5#M40plus18.03:54:40+01:52:19.64Detail
DNS Veselý LukášVestec#56#M40plusDNS Detail
DNS Keka LadislavRakovník#60#M39DNS Detail
DNS Honzejková Sára#58#Ž39DNS Detail
DNS Jůzek PavelMníšek pod Brdy#54#M40plusDNS Detail
DNS Honzejková Barbora#27#Ž39DNS Detail
DNS Karlík Radomír#4#M40plusDNS Detail
DNS Fréhar LiborKlopina#1#M40plusDNS Detail
DNS Veselá EvaŽivé Sokolovsko#13#Ž39DNS Detail
DNS Walterová MilušeOstrov#21#Ž39DNS Detail
DNS Walter TomášOstrov#10#M39DNS Detail
DNS Poláček JiříVht-Počátky#39#M40plusDNS Detail
DNS Krol ReneHipporuns.cz#25#M39DNS Detail
DNS Červenková Šťastná LucieBK ČVACHT#6#Ž40plusDNS Detail
DNS Růžičková TerezaStachy#7#Ž39DNS Detail
DNS Vaňková BarbaraPraha 9 Dolní Počernice#48#Ž39DNS Detail
DNS Vaněk OndřejPraha Dolní Počernice#47#M39DNS Detail
DNS Boudný HonzaZdravotník Praha#9#M40plusDNS Detail
DNS Jandová LenkaTábor#53#Ž39DNS Detail
DNS Dubová MonikaPraha#42#Ž39DNS Detail
DNS Bednář BřetislavRýmařov#49#M40plusDNS Detail
DNS Romanenko OleksiiKARLOVY VARY#30#M39DNS Detail
DNS Ladislav DlabRoztoky#15#M40plusDNS Detail
DNS Červenková Šťastná LucieBK Čvacht #33#Ž40plusDNS Detail
DNS Chottová MarkétaÚstí nad Labem#35#Ž40plusDNS Detail
DNS Koutny RomanMerklin#45#M40plusDNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz