Výsledková listina Quadriathlon Týn n/Vltavou 2021
26. 6. 2021

Mistrovství světa a MČR Elite

# Příjmení Jméno Klub st. č.ZeměKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12345678910
1. Paters WilliamNWC#13#BELELITE M1.02:27:10.1500:19:47.3800:00:57.1400:59:27.7900:00:22.2400:36:02.8200:00:42.4500:29:50.29Detail
2. Ferenc CsimaKaposvar#10#HUNM40-491.02:27:28.97+00:00:18.8100:20:42.4900:00:44.0301:00:14.6100:00:16.6300:34:35.5100:00:34.0000:30:21.66Detail
3. Kotrč DavidMika training#26#CZEELITE M2.02:28:06.35+00:00:56.1900:21:12.5900:01:14.4800:59:10.7900:00:17.3600:34:32.0900:00:31.1100:31:07.91Detail
4. Jílek DavidCSG Tri team#19#CZEELITE M3.02:33:30.28+00:06:20.1200:19:51.2500:00:37.1300:59:30.7900:00:19.3600:43:56.7400:00:43.6200:28:31.36Detail
5. Wolski KrzysztofSPORT TRIATHLON/QUADRATHLON#14#POLELITE M4.02:36:14.27+00:09:04.1100:19:42.2700:00:57.0301:02:34.4800:00:24.9800:43:16.3500:00:17.4700:29:01.66Detail
6. Roušavý LeošIndividuální#5#CZEM40-492.02:36:37.82+00:09:27.6600:20:45.7900:01:21.2801:02:33.9600:00:15.5400:40:56.9200:00:32.9500:30:11.36Detail
7. Pavlík TomášUSK PRAHA#25#CZEELITE M5.02:39:24.87+00:12:14.7100:23:35.1300:00:55.8001:08:43.8600:00:22.4700:34:28.1300:00:45.5800:30:33.88Detail
8. Teichert StefanWSC Heidelberg#7#DEUM40-493.02:40:27.84+00:13:17.6800:20:47.3800:00:38.2801:05:54.8800:00:21.3800:39:34.0600:00:32.2400:32:39.58Detail
9. Minář PatrikTITAN TRILIFE#12#CZESUB23 M1.02:41:30.77+00:14:20.6100:19:16.8700:00:37.8501:00:09.0800:00:25.8700:50:49.5400:00:44.3200:29:27.21Detail
10. Kala Jiří#11#CZEELITE M6.02:48:51.95+00:21:41.7900:21:23.0400:01:01.0101:02:08.3100:00:18.2000:52:39.8200:00:31.0400:30:50.51Detail
11. Teichert LisaWSC Heidelberg#1#DEUELITE W1.02:55:46.11+00:28:35.9500:21:22.2100:00:56.0801:11:02.7400:00:17.8100:40:01.9900:01:05.9800:40:59.27Detail
12. Susanne WalterKCH Berlin/ Teamwork#2#DEUW40-491.03:03:34.51+00:36:24.3500:28:58.4400:00:47.0501:10:35.8200:00:15.0700:44:25.0500:00:44.3800:37:48.67Detail
13. Pietrzak RomekSKS Oborniki#15#POLM50-591.03:04:11.82+00:37:01.6600:26:49.8300:01:18.2501:11:45.7700:00:41.4700:48:08.1300:00:53.8600:34:34.48Detail
14. Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk#6#CZEM50-592.03:07:07.24+00:39:57.0800:24:46.6400:00:56.5601:10:33.9700:00:36.1200:48:04.1000:01:27.7800:40:42.05Detail
15. Skalický ZdeněkPLUTO TEAM PRAHA#8#CZEM60-691.03:07:51.22+00:40:41.0600:26:57.2400:01:25.4101:11:55.9300:01:15.6900:44:45.7200:01:11.9700:40:19.23Detail
16. Koberová MagdalénaKKJ Týn#20#CZESUB23 W1.03:09:18.11+00:42:07.9500:23:33.7600:00:54.1701:20:42.7700:00:29.0400:43:08.8300:00:45.9000:39:43.60Detail
17. Balázs Kata#23#HUNSUB23 W2.03:15:57.04+00:48:46.8800:26:44.1000:01:04.1101:20:16.3600:00:31.6200:41:58.9100:01:00.3800:44:21.53Detail
18. Mejzlík PetrTJ Spartak Třebíč#16#CZEM60-692.03:24:25.48+00:57:15.3200:27:33.5300:00:59.6901:14:41.7300:00:42.6400:51:13.1500:01:25.1300:47:49.57Detail
19. Dr Sápi Csilla#22#HUNELITE W2.03:28:00.10+01:00:49.9400:27:37.2900:01:03.5601:21:16.2600:00:37.2100:50:39.0100:01:50.3400:44:56.41Detail
20. Sobotka VáclavTRI sport ČEKO Sokolov#17#CZEM50-593.03:29:06.53+01:01:56.3700:22:45.1200:01:08.6401:18:35.8800:00:30.7600:50:45.6500:02:18.2000:53:02.26Detail
21. Švejda RomanVSK FTVS Praha#21#CZEELITE M7.03:32:30.15+01:05:19.9900:27:20.7000:01:21.7401:26:16.3600:00:31.3800:56:09.2700:00:52.8500:39:57.82Detail
22. Luńáčková JitkaKKJ Týn#4#CZEELITE W3.03:33:33.97+01:06:23.8100:28:40.7800:02:46.9201:32:16.1000:01:03.1000:45:51.9400:01:17.1900:41:37.91Detail
23. Vaněk JanTTC Postřelná#9#CZEELITE M8.03:33:57.79+01:06:47.6300:27:53.3000:01:36.1401:14:44.2800:01:23.7801:05:27.6600:01:36.2700:41:16.33Detail
24. Mikoláš ZdeněkKLM Třebíč#18#CZEM70plus1.04:05:52.58+01:38:42.4200:37:15.4900:03:55.2401:33:53.6500:01:25.4100:54:50.3800:00:58.4500:53:33.93Detail
25. Holanová MartinaTTC Postřelná#3#CZEELITE W4.04:17:57.25+01:50:47.0900:39:25.0300:01:53.1001:38:49.3200:01:25.4501:10:49.8900:02:09.3200:43:25.12Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz