Oficiální Výsledková listina Chlumecký triatlonek
28. 8. 2021

jednotlivci

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Skupina 2#2Oficiální časZtrátaplaváníkoloběhpivo
1. Roušavý LeošHradec Králové#19#3019muži 41p1.01:07:12.0900:06:37.8500:34:46.6400:18:59.5700:06:48.02Detail
2. Rejda JanPardubice #25#3025muži 41p2.01:08:45.35+00:01:33.2500:07:11.5800:37:33.7400:21:49.0600:02:10.95Detail
3. Čapek LubomírÚstí n/L ČD Cargo PJ Ústí n/L žel.#11#3011muži 41p3.MČD1.01:09:56.32+00:02:44.2200:10:05.0900:37:12.8900:20:38.5200:01:59.79Detail
4. Krigl VladimírPraha#28#3028muži do 401.01:10:03.42+00:02:51.3200:07:20.5800:37:26.0800:21:03.7500:04:12.99Detail
5. Charburský MilanRoudnice#57#3057muži do 402.01:12:45.82+00:05:33.7200:08:58.6900:37:26.7200:22:50.5300:03:29.87Detail
6. Hnát MiroslavPlavy PJ Praha žel.#10#3010muži 41p4.MČD2.01:13:41.53+00:06:29.4300:09:54.2400:38:21.7000:22:21.9200:03:03.65Detail
7. Makovský VojtěchSmiřice#64#3064muži do 403.01:13:43.43+00:06:31.3300:07:31.5500:38:53.2100:21:50.1600:05:28.49Detail
8. Makovský TomášSmiřice#63#3063muži 41p5.01:13:55.44+00:06:43.3400:09:04.0500:37:25.1100:24:02.9600:03:23.31Detail
9. Marek MartinNepolisy#49#3049muži 41p6.01:14:26.05+00:07:13.9500:09:58.2100:39:26.8300:21:51.3200:03:09.67Detail
10. Ryznerová AlenaHrádek u Pardubic#42#3042ženy 41p1.01:14:47.86+00:07:35.7600:08:51.8000:37:34.9300:26:36.3300:01:44.78Detail
11. Ryzner JanPřelouč#21#3021muži 41p7.01:15:02.04+00:07:49.9400:06:42.3800:38:46.2000:26:32.1300:03:01.31Detail
12. Kolátor AlešJihlava OŘ Brno žel.#22#3022muži 41p8.MČD3.01:16:13.42+00:09:01.3200:10:08.5700:38:11.0000:25:00.0000:02:53.84Detail
13. Bubla LadislavVinoř Notors Team#62#3062muži do 404.01:17:09.47+00:09:57.3700:08:56.7200:37:25.1800:23:30.1400:07:17.42Detail
14. Dušek PertPísek#16#3016muži 41p9.01:17:23.88+00:10:11.7800:09:00.0500:37:23.7900:26:08.5200:04:51.50Detail
15. Havlín Jan#71#3071muži 41p10.01:17:25.77+00:10:13.6700:10:54.4800:39:40.2700:23:03.1000:03:47.91Detail
16. Bělik LadislavChlumec N/C#38#3038muži 41p11.01:17:40.98+00:10:28.8800:09:52.0600:39:33.7800:25:34.1200:02:41.01Detail
17. Zářecký MilošChabry Praha#12#3012muži 41p12.01:18:10.73+00:10:58.6300:07:02.4400:42:09.9500:25:35.4600:03:22.86Detail
18. Houf PavelPardubice OŘ Praha žel.#24#3024muži 41p13.MČD4.01:19:00.97+00:11:48.8700:10:18.7800:39:39.4700:26:31.1200:02:31.59Detail
19. Jandová MartinaNové Město#36#3036ženy do 401.01:19:14.14+00:12:02.0400:10:06.5200:43:32.5900:24:46.9700:00:48.05Detail
20. Žďárský JanSkřivany#55#3055muži do 405.01:19:20.77+00:12:08.6700:09:00.9100:37:22.4700:30:42.3200:02:15.05Detail
21. Peršl RadanaPamětník#4#3004ženy 41p2.01:19:22.73+00:12:10.6300:06:51.1600:45:01.1100:25:58.2600:01:32.19Detail
22. Verner LubošŽandov ČD Gargo PJ Ústí n/L žel.#18#3018muži 41p14.MČD5.01:19:33.75+00:12:21.6500:09:14.3000:37:16.1700:22:55.7600:10:07.50Detail
23. Muchová BarboraVsetín ZAP Olomouc žel#7#3007ženy do 402.ŽČD1.01:19:43.18+00:12:31.0800:11:10.7300:42:24.6300:24:53.9900:01:13.81Detail
24. Hamplová ŠárkaChlumec n/C#43#3043ženy do 403.01:20:06.87+00:12:54.7700:10:09.1800:43:28.0100:25:17.4800:01:12.18Detail
25. Vídeňská BarboraChlumec n/C#41#3041ženy do 404.01:20:07.29+00:12:55.1900:09:48.8300:44:13.1100:24:25.6200:01:39.71Detail
26. Hrdina TomášHradec Králové#46#3046muži 41p15.01:20:32.83+00:13:20.7300:10:35.5600:40:52.7700:27:03.7000:02:00.78Detail
27. Hanuš ZbyněkStrášov#27#3027muži do 406.01:21:03.03+00:13:50.9300:09:29.4000:40:15.0200:26:56.8100:04:21.79Detail
28. Kvaček RomanALBA Plus Pardubice#1#3001muži 41p16.01:22:44.33+00:15:32.2300:09:52.7600:39:31.8300:27:24.6200:05:55.11Detail
29. Polcar RadekÚstí n/L ČD PJ Ústí n/L žel.#17#3017muži do 407.MČD6.01:23:16.35+00:16:04.2500:11:59.6600:39:27.0100:28:31.9200:03:17.74Detail
30. Špryňar PetrHradec Králové#39#3039muži do 408.01:23:57.40+00:16:45.3000:08:49.1500:44:07.8800:24:14.7400:06:45.62Detail
31. Olívka TomášCHDP Sport Division Hradec Králové#66#3066muži do 409.01:24:43.52+00:17:31.4200:09:36.4400:39:50.6900:22:25.3300:12:51.04Detail
32. Panocha JanNový Bydžov #51#3051muži 41p17.01:25:20.42+00:18:08.3200:10:31.4200:45:28.1400:26:56.1700:02:24.67Detail
33. Nevečeřal LukášProboštov RSM Hradec Král. Žel.#72#3072muži 41p18.MČD7.01:26:45.64+00:19:33.5400:09:47.9300:43:44.3200:24:16.4900:08:56.89Detail
34. Hynek Lukáš#54#3054muži do 4010.01:27:56.87+00:20:44.7700:09:47.3300:39:32.9200:28:18.3900:10:18.21Detail
35. Kučera MiroslavPísek#53#3053muži 41p19.01:28:11.22+00:20:59.1200:10:29.9700:42:17.8100:31:46.2600:03:37.17Detail
36. Cholasta MichalStena Hradec Králové#2#3002muži 41p20.01:28:30.81+00:21:18.7100:06:29.6900:35:19.9700:32:13.9900:14:27.14Detail
37. Špičák JaroslavChlumec n/C#76#3076muži 41p21.01:28:40.93+00:21:28.8300:11:07.2400:45:08.8200:27:24.7800:05:00.08Detail
38. Kyncl IvanPOD Jáma#26#3026muži 41p22.01:29:06.99+00:21:54.8900:09:46.9500:47:21.8900:29:36.6400:02:21.49Detail
39. Burda MartinVinoř Notors Team#60#3060muži do 4011.01:30:46.15+00:23:34.0500:10:27.6300:43:41.8000:28:27.7500:08:08.96Detail
40. Matys VladimírCHDP Sport Division Hradec Králové#68#3068muži do 4012.01:31:51.61+00:24:39.5100:10:48.8900:49:43.4000:26:31.2100:04:48.09Detail
41. Špryňar KarelHradec Králové#40#3040muži 41p23.01:32:43.22+00:25:31.1200:11:01.4600:45:32.2900:27:58.2900:08:11.16Detail
42. Plašil PavelChlumec n/C#67#3067muži 41p24.01:33:01.36+00:25:49.2600:08:47.2100:39:49.7100:30:16.7100:14:07.72Detail
43. Janda PavelNové Město#37#3037muži 41p25.01:33:32.30+00:26:20.2000:10:28.0300:43:44.9400:31:29.5300:07:49.79Detail
44. Trostová SimonaVinoř Notors Team#58#3058ženy do 405.01:34:15.68+00:27:03.5800:11:22.4100:51:41.5300:29:22.3500:01:49.37Detail
45. Bašková RomanaVelim OŘ Praha žel.#31#3031ženy 41p3.ŽČD2.01:34:44.71+00:27:32.6100:12:08.4000:50:57.1800:30:03.5300:01:35.58Detail
46. Máslová PavlínaStena Hradec Králové#3#3003ženy do 406.01:35:27.72+00:28:15.6200:10:50.0400:46:03.6800:36:58.2400:01:35.75Detail
47. Vaníček AlešPamětník#5#3005muži 41p26.01:35:43.21+00:28:31.1100:11:14.4000:42:56.4000:32:18.6000:09:13.79Detail
48. Špičáková MarkétaChlumec N/C#75#3075ženy do 407.01:36:13.48+00:29:01.3800:09:55.2200:46:14.2500:37:55.3000:02:08.70Detail
49. Špryňar ZuzanaHradec Králové ZAP Pardubice žel.#20#3020ženy do 408.ŽČD3.01:36:49.79+00:29:37.6900:10:44.3500:47:23.1700:35:56.0600:02:46.20Detail
50. Mrázek JiříChlumec n/C#70#3070muži do 4013.01:37:00.39+00:29:48.2900:08:07.1800:38:23.8800:18:24.8800:32:04.44Detail
51. Seidlová LuciePraha 6#44#3044ženy do 409.01:39:24.13+00:32:12.0300:08:08.7000:59:41.1500:28:15.8200:03:18.45Detail
52. Bareš VáclavKosice#35#3035muži 41p27.01:42:46.07+00:35:33.9700:10:59.6100:42:36.9700:29:29.4400:19:40.05Detail
53. Furmánek ZdeněkValašské Meziříčí ZAP Olomouc žel.#8#3008muži 41p28.MČD8.01:45:48.53+00:38:36.4300:12:57.4300:46:20.3500:34:39.7600:11:50.98Detail
54. Kolátorová PavlínaJihlava#23#3023ženy 41p4.01:47:02.16+00:39:50.0600:13:20.0300:54:43.0500:37:38.7500:01:20.32Detail
55. Hruboš MilanZlín ZAP Olomouc žel.#6#3006muži 41p29.MČD9.01:48:00.84+00:40:48.7400:12:53.6200:52:03.1600:35:37.3400:07:26.71Detail
56. Synek PavelChlumec n/C#29#3029muži do 4014.01:48:01.20+00:40:49.1000:12:02.4700:52:48.5900:35:38.0000:07:32.12Detail
57. Kruliš PetrNový Bydžov#52#3052muži 41p30.01:49:05.18+00:41:53.0800:12:14.1600:55:24.8200:34:04.3500:07:21.83Detail
58. Zdráhal MilanBenešov ČD GŘ Praha žel.#34#3034muži do 4015.MČD10.01:51:11.19+00:43:59.0900:08:47.9600:45:18.1400:49:18.9000:07:46.18Detail
59. Steklý JosefChlumec n/C#15#3015muži 41p31.01:51:26.10+00:44:14.0000:13:31.3300:46:46.6700:37:32.1000:13:35.99Detail
60. Šmehlík OndřejHlásná Třebáň SŽDC GŘ Praha žel.#69#3069muži 41p32.MČD11.01:51:44.30+00:44:32.2000:08:42.0600:40:41.1900:20:55.9000:41:25.13Detail
61. Trost AlešVinoř Notors Team#59#3059muži do 4016.01:51:45.45+00:44:33.3500:11:02.0900:49:56.3100:32:19.1800:18:27.86Detail
62. Seidl TomášPraha#45#3045muži do 4017.01:53:24.08+00:46:11.9800:09:02.9000:56:15.7700:31:37.6900:16:27.70Detail
63. Kundrát PavelFrenštát pod Rad. OŘ Ostrava žel.#9#3009muži 41p33.MČD12.01:54:56.48+00:47:44.3800:15:27.7500:54:27.8400:23:53.2400:21:07.64Detail
64. Březinová JarmilaKanín OŘ Praha žel.#32#3032ženy 41p5.ŽČD4.01:56:04.29+00:48:52.1900:13:06.4200:51:33.1000:47:46.4800:03:38.27Detail
65. Charvát AdamChlumec n/C#30#3030muži do 4018.01:56:18.22+00:49:06.1200:12:06.1900:57:26.5200:39:47.3900:06:58.10Detail
66. Zítek MichalVinoř Notors Team#61#3061muži do 4019.02:02:57.51+00:55:45.4100:12:21.5500:56:09.3000:37:21.0700:17:05.57Detail
67. Janák MartinPraha CDP Praha žel.#14#3014muži do 4020.MČD13.02:16:52.49+01:09:40.3900:08:57.9100:39:51.0101:20:07.7500:07:55.81Detail
68. Nevrlý IvanLiberec OCU střed žel#65#3065muži 41p34.MČD14.02:17:11.07+01:09:58.9700:10:21.9600:46:20.6201:13:42.3600:06:46.13Detail
DNF Šuster JozefČeské Budějovice důchodce Cargo žel.#50#3050muži 41pMČD00:02:42.3800:00:38.8300:01:31.2900:00:45.44Detail
DNF Pšenička Jiří#56#3056muži 41p00:08:44.4800:40:39.3100:29:16.5500:00:35.32Detail
DNF Hrdina DavidHradec Králové#47#3047muži do 4000:11:32.4301:03:01.3900:04:10.3700:02:17.72Detail
DNS Bělohoubková Eva#13#3013ženy 41p01:31:04.36Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz