Oficiální Výsledková listina Zátopkova 10
19. 9. 2021

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Pernica JanPerňa System#209#M1.M40-491.00:35:2600:17:39.6600:17:45.74Detail
2. Hrdinka JirkaRun4fun Hradec Králové#183#M2.M18-391.00:37:27+00:02:01.5900:18:25.5900:19:00.89Detail
3. Prager KarelTJ Sokol Sojovice#31#M3.M18-392.00:38:38+00:03:12.5900:19:17.8200:19:19.64Detail
4. Fanta Matěj#184#M4.M18-393.00:39:11+00:03:45.5900:19:40.5900:19:29.67Detail
5. Lauer TomasBikenotoric#206#M5.M18-394.00:39:12+00:03:46.5900:19:44.4800:19:26.74Detail
6. Churaňová RadkaTJ Lokomotiva Trutnov#207#F1.Z40-491.00:40:07+00:04:41.5900:19:50.8400:20:15.65Detail
7. Pospíšil VojtěchTJ Sokol Stará Paka#179#M6.M18-395.00:40:11+00:04:45.5900:19:36.4700:20:33.71Detail
8. Jandus Daniel#210#M7.M18-396.00:40:17+00:04:51.5900:19:49.8200:20:27.01Detail
9. Malinský VáclavNALEHKO.com#154#M8.M18-397.00:40:21+00:04:55.5900:40:00.8100:00:19.48Detail
10. Kahánek RadekPoko Running Team#83#M9.M18-398.00:40:41+00:05:15.5900:20:13.6300:20:26.55Detail
11. Ditzler Cédric#133#M10.M40-492.00:41:02+00:05:36.5900:20:11.9100:20:49.78Detail
12. Synek JiříRohozec Amulet Team#139#M11.M40-493.00:41:04+00:05:38.5900:20:18.1800:20:45.42Detail
13. Stránský Jiří#111#M12.M18-399.00:41:16+00:05:50.5900:20:47.9800:20:27.40Detail
14. Kolář Jakub#202#M13.M18-3910.00:41:21+00:05:55.5900:20:43.4400:20:36.85Detail
15. Vojtekova MichaelaPower Fitness Liberec#119#F2.Z18-391.00:41:31+00:06:05.5900:20:10.7300:21:20.08Detail
16. Fiala TheodorM.U.F. Roztoky#165#M14.M40-494.00:41:52+00:06:26.5900:20:35.1000:21:16.52Detail
17. Černý Josef#191#M15.M18-3911.00:41:52+00:06:26.5900:20:36.7700:21:15.04Detail
18. Hájek Petr#117#M16.M18-3912.00:41:59+00:06:33.5900:20:50.9200:21:07.86Detail
19. Nesl Jaroslav#208#M17.M50-591.00:42:31+00:07:05.5900:21:11.7500:21:18.90Detail
20. Merna ZbyněkBrno#217#M18.M40-495.00:42:43+00:07:17.5900:20:52.7000:21:49.53Detail
21. Nohejl Tomáš#224#M19.M50-592.00:42:49+00:07:23.5900:21:06.2800:21:42.19Detail
22. Líbal Martin#39#M20.M40-496.00:43:17+00:07:51.5900:21:11.7900:22:05.00Detail
23. Tomšíková LenkaRun4fun Hradec Králové#125#F3.Z18-392.00:43:47+00:08:21.5900:21:35.1400:22:11.84Detail
24. Vohralík JanTJ Sokol Milovice#174#M21.M40-497.00:44:12+00:08:46.5900:22:35.8300:21:35.64Detail
25. Raba Tomas#146#M22.M18-3913.00:44:14+00:08:48.5900:21:18.9200:22:54.30Detail
26. Netíková EliškaCrossFit Tabata Poděbrady#100#F4.Z18-393.00:44:32+00:09:06.5900:22:11.2900:22:20.65Detail
27. Chlubna PatrikFK Bohemia Poděbrady#147#M23.M18-3914.00:44:35+00:09:09.5900:21:45.6800:22:48.77Detail
28. Thorne Alexander#193#M24.M18-3915.00:44:46+00:09:20.5900:21:55.0200:22:50.18Detail
29. Juklíček DavidPraha 13#219#M25.M18-3916.00:45:25+00:09:59.5900:23:08.1900:22:16.80Detail
30. Černá Linda#192#F5.Z18-394.00:45:32+00:10:06.5900:22:26.6800:23:05.19Detail
31. Dušek PavelDušek kuchyně Brandýs#187#M26.M60p1.00:45:35+00:10:09.5900:22:34.6200:22:59.87Detail
32. Čech IgorRecoil.CZ#11#M27.M40-498.00:45:41+00:10:15.5900:22:25.2900:23:15.24Detail
33. Čipel Libor#18#M28.M40-499.00:45:59+00:10:33.5900:22:23.2400:23:34.86Detail
34. Mráz JiříBK Nehvizdy#6#M29.M40-4910.00:46:17+00:10:51.5900:22:49.7700:23:26.36Detail
35. Srb Jindřich#1#M30.M18-3917.00:46:38+00:11:12.5900:23:01.5700:23:35.84Detail
36. Solař Michal#54#M31.M40-4911.00:47:14+00:11:48.5900:23:22.4300:23:50.87Detail
37. Novák AntonínRemy team#56#M32.M50-593.00:47:25+00:11:59.5900:23:45.9100:23:38.30Detail
38. Petr PřibylČeský běžecký klub#2#M33.M50-594.00:47:25+00:11:59.5900:24:08.8100:23:15.79Detail
39. Koubek Lukáš#62#M34.M40-4912.00:47:35+00:12:09.5900:23:40.3200:23:54.27Detail
40. Břetenář Michal#110#M35.M18-3918.00:47:51+00:12:25.5900:23:28.2400:24:22.60Detail
41. Margolius Richard#72#M36.M50-595.00:48:14+00:12:48.5900:23:46.0700:24:27.73Detail
42. Křepínský Jiří#112#M37.M50-596.00:48:16+00:12:50.5900:23:43.4000:24:32.08Detail
43. Kůst Tomáš#168#M38.M18-3919.00:48:30+00:13:04.5900:24:26.1700:24:03.69Detail
44. Nováková LucieNoDi Runners#42#F6.Z18-395.00:48:43+00:13:17.5900:23:47.7800:24:55.06Detail
45. Zajíc JosefMaraton klub Kladno#10#M39.M40-4913.00:48:43+00:13:17.5900:23:43.9300:24:58.98Detail
46. Novák JosefNoDi Runners#43#M40.M60p2.00:48:51+00:13:25.5900:23:52.6500:24:57.39Detail
47. Soňa Přivřelová#181#F7.Z40-492.00:48:55+00:13:29.5900:24:17.7600:24:36.48Detail
48. Novotný Vít#153#M41.M18-3920.00:48:55+00:13:29.5900:23:30.5700:25:23.66Detail
49. Pastyříková VlaďkaRun the World#52#F8.Z40-493.00:49:09+00:13:43.5900:24:57.9100:24:10.80Detail
50. Pajkrt Pavel#141#M42.M40-4914.00:49:20+00:13:54.5900:24:24.1400:24:55.22Detail
51. Urbankova BarboraEndorfinove Fretky#211#F9.Z40-494.00:49:27+00:14:01.5900:24:38.4900:24:47.76Detail
52. Zuska Jaroslav#158#M43.M40-4915.00:49:27+00:14:01.5900:25:03.6500:24:23.03Detail
53. Stránská VěraOCR Čelákovice#160#F10.Z40-495.00:49:28+00:14:02.5900:24:48.7200:24:38.92Detail
54. Justych JiriFbc Bzova#87#M44.M50-597.00:49:30+00:14:04.5900:24:44.5800:24:44.50Detail
55. Patak Pavel#107#M45.M40-4916.00:49:40+00:14:14.5900:24:27.5900:25:11.88Detail
56. Zvalo ZdeněkDobrovice#195#M46.M18-3921.00:50:03+00:14:37.5900:24:29.8500:25:32.69Detail
57. Böhm Štěpán#8#M47.M18-3922.00:50:19+00:14:53.5900:24:45.9600:25:32.46Detail
58. Taibrová MonikaSlovan Liberec#85#F11.Z50p1.00:50:42+00:15:16.5900:25:20.6000:25:20.50Detail
59. Marcela Vančurová#170#F12.Z40-496.00:50:49+00:15:23.5900:25:32.6000:25:15.80Detail
60. Pragrová LucieLINDE#32#F13.Z18-396.00:50:54+00:15:28.5900:25:22.2300:25:31.36Detail
61. Štelmach Antonín#105#M48.M18-3923.00:50:55+00:15:29.5900:24:34.3100:26:20.52Detail
62. Lubert Marek#137#M49.M18-3924.00:50:57+00:15:31.5900:26:10.0400:24:46.54Detail
63. Husák Jiří#189#M50.M18-3925.00:51:04+00:15:38.5900:24:49.4100:26:14.49Detail
64. Stolarcikova Julie Sandra#185#F14.Z40-497.00:51:07+00:15:41.5900:24:36.4800:26:30.37Detail
65. Vogl LubošSOKOL SENKOV#81#M51.M50-598.00:51:29+00:16:03.5900:24:56.9100:26:31.66Detail
66. Chabrova Iveta#161#F15.Z50p2.00:51:33+00:16:07.5900:25:18.9900:26:13.45Detail
67. Kéhar OtaRozběháme Česko#172#M52.M40-4917.00:51:49+00:16:23.5900:25:37.8700:26:10.59Detail
68. Zvalová IlonaDobrovice#196#F16.Z18-397.00:51:56+00:16:30.5900:25:29.3000:26:26.07Detail
69. Kuldova Petra#171#F17.Z40-498.00:52:09+00:16:43.5900:25:54.0700:26:13.94Detail
70. Vaněk PetrŠneci v běhu#38#M53.M50-599.00:52:14+00:16:48.5900:26:01.3300:26:11.94Detail
71. Forejtová Kateřina#122#F18.Z40-499.00:52:18+00:16:52.5900:25:58.3700:26:19.08Detail
72. Štěrbová AlenaFcb#88#F19.Z18-398.00:52:47+00:17:21.5900:26:14.6500:26:31.88Detail
73. Decastelova Alžběta#73#F20.Z18-399.00:52:59+00:17:33.5900:25:59.6000:26:59.36Detail
74. Syrovcová Pavlína#98#F21.Z18-3910.00:53:15+00:17:49.5900:26:24.7800:26:49.68Detail
75. Holoubek Vojtěch#37#M54.M40-4918.00:53:26+00:18:00.5900:26:38.0300:26:47.60Detail
76. Ryšavá RenátaRychlý mámy#30#F22.Z40-4910.00:53:32+00:18:06.5900:26:14.3500:27:17.10Detail
77. Aneta VolfováSPORT LaV RUN#49#F23.Z18-3911.00:53:45+00:18:19.5900:26:42.8900:27:02.03Detail
78. Haller Marek#140#M55.M18-3926.00:54:23+00:18:57.5900:27:35.6800:26:46.80Detail
79. Navrátil Dan#118#M56.M40-4919.00:54:30+00:19:04.5900:26:40.3400:27:48.93Detail
80. Slavíková Helena#216#F24.Z50p3.00:54:45+00:19:19.5900:27:31.3600:27:13.25Detail
81. Labuť OndřejSLIM TEAM#102#M57.M40-4920.00:54:57+00:19:31.5900:26:41.1300:28:14.94Detail
82. Nosavcov MichalŠneci v běhu#19#M58.M40-4921.00:55:03+00:19:37.5900:27:28.5600:27:33.79Detail
83. Mocová Michaela#205#F25.Z18-3912.00:55:04+00:19:38.5900:27:31.8900:27:31.30Detail
84. Kratochvílová Markéta#215#F26.Z40-4911.00:55:14+00:19:48.5900:27:43.1100:27:30.44Detail
85. Novotný Josef#151#M59.M50-5910.00:55:37+00:20:11.5900:26:49.1100:28:47.39Detail
86. Gono Jiří#177#M60.M50-5911.00:55:47+00:20:21.5900:28:19.0000:27:27.86Detail
87. Ligaun Ondřej#96#M61.M40-4922.00:56:05+00:20:39.5900:27:33.5500:28:31.05Detail
88. Říčařová Simona#14#F27.Z18-3913.00:56:13+00:20:47.5900:27:14.4000:28:58.04Detail
89. Čiperová Šárka#143#F28.Z18-3914.00:56:23+00:20:57.5900:28:12.0700:28:10.53Detail
90. Kostolná Martina#138#F29.Z18-3915.00:56:25+00:20:59.5900:28:01.2100:28:23.08Detail
91. Veronika Samseli#150#F30.Z40-4912.00:56:28+00:21:02.5900:28:08.5100:28:18.90Detail
92. Zeman Jaroslav#75#M62.M18-3927.00:56:40+00:21:14.5900:27:30.4500:29:09.06Detail
93. Sekot Tomáš#156#M63.M50-5912.00:56:48+00:21:22.5900:28:16.1000:28:31.70Detail
94. Fejerová Maria#5#F31.Z40-4913.00:56:59+00:21:33.5900:27:24.0500:29:34.48Detail
95. Zemanová JitkaLos kulíškos#142#F32.Z40-4914.00:57:00+00:21:34.5900:28:20.1600:28:39.50Detail
96. Husáková Jitka#190#F33.Z18-3916.00:57:21+00:21:55.5900:27:54.8000:29:25.95Detail
97. Karbanová MichaelaŠneci v běhu#53#F34.Z40-4915.00:58:31+00:23:05.5900:29:04.3600:29:25.76Detail
98. Kocanová Adriana#204#F35.Z18-3917.00:58:46+00:23:20.5900:29:11.2300:29:33.96Detail
99. Bayerová Jarmila#82#F36.Z50p4.00:59:10+00:23:44.5900:29:10.8500:29:58.56Detail
100. Kubín Josef#12#M64.M60p3.00:59:34+00:24:08.5900:29:10.2900:30:23.01Detail
101. Fedorcanič Václav#176#M65.M40-4923.00:59:38+00:24:12.5900:29:03.3000:30:34.57Detail
102. Zítková EvaSLIM TEAM#103#F37.Z40-4916.01:00:11+00:24:45.5900:29:48.9600:30:21.96Detail
103. Hana Šimrová#78#F38.Z40-4917.01:00:14+00:24:48.5900:29:35.0200:30:38.45Detail
104. Blažková Daniela#22#F39.Z18-3918.01:00:15+00:24:49.5900:30:42.7200:29:31.41Detail
105. Janík Lukáš#21#M66.M18-3928.01:00:36+00:25:10.5900:31:02.8100:29:32.40Detail
106. Zinek Karel#129#M67.M50-5913.01:00:55+00:25:29.5900:28:09.0800:32:45.34Detail
107. Přibáňová Vladislava#115#F40.Z50p5.01:00:55+00:25:29.5900:30:27.5500:30:27.00Detail
108. Rálková Lucie#222#F41.Z18-3919.01:01:27+00:26:01.5900:29:52.0100:31:34.64Detail
109. Meduna Pavel#166#M68.M40-4924.01:01:32+00:26:06.5900:31:58.7500:29:32.97Detail
110. Krotký Jiří#13#M69.M40-4925.01:01:40+00:26:14.5900:30:29.6500:31:09.96Detail
111. Jordánová Martina#89#F42.Z18-3920.01:01:48+00:26:22.5900:30:05.0000:31:42.52Detail
112. Kuželová VeronikaZeleneč#223#F43.Z40-4918.01:02:06+00:26:40.5900:30:25.3400:31:40.03Detail
113. Bušová Andrea#76#F44.Z40-4919.01:02:09+00:26:43.5900:30:12.8700:31:55.87Detail
114. Baselová MarcelaNelahozeves#108#F45.Z18-3921.01:02:56+00:27:30.5900:30:05.8400:32:49.68Detail
115. Jandová Lenka#130#F46.Z50p6.01:03:31+00:28:05.5900:31:54.8000:31:35.59Detail
116. Pakandl Radek#26#M70.M18-3929.01:03:38+00:28:12.5900:32:04.5900:31:33.06Detail
117. Vildová Anna#25#F47.Z18-3922.01:03:58+00:28:32.5900:32:23.7400:31:33.78Detail
118. Kaminská NinaPraha#221#F48.Z40-4920.01:04:12+00:28:46.5900:30:32.1900:33:39.66Detail
119. Černý Filip#197#M71.M40-4926.01:05:26+00:30:00.5900:37:10.7000:28:14.32Detail
120. Koubková Jana#63#F49.Z40-4921.01:05:43+00:30:17.5900:31:27.1200:34:15.74Detail
121. Šubrová Sněžana#92#F50.Z18-3923.01:06:15+00:30:49.5900:33:24.3900:32:49.90Detail
122. Hanakova Marta#134#F51.Z40-4922.01:06:20+00:30:54.5900:33:10.8400:33:09.00Detail
123. Sarvas Stefan#126#M72.M50-5914.01:06:30+00:31:04.5900:33:24.5200:33:04.98Detail
124. Votočková Barbora#91#F52.Z18-3924.01:06:58+00:31:32.5900:33:45.1400:33:12.76Detail
125. Šmejc Ml. Jan#214#M73.M18-3930.01:07:02+00:31:36.5900:32:19.8500:34:42.09Detail
126. Volfová Martina#50#F53.Z40-4923.01:08:06+00:32:40.5900:33:23.5000:34:41.93Detail
127. Juliusová Lenka#65#F54.Z40-4924.01:08:19+00:32:53.5900:33:38.8800:34:40.02Detail
128. Fejer Robert#4#M74.M40-4927.01:08:21+00:32:55.5900:32:29.6400:35:50.44Detail
129. Menclova Barbora#93#F55.Z18-3925.01:09:07+00:33:41.5900:33:12.6300:35:53.71Detail
130. Minaříková KateřinaLItoměřice#3#F56.Z50p7.01:09:38+00:34:12.5900:34:03.8400:35:33.42Detail
131. Boudova Veronika#186#F57.Z18-3926.01:09:45+00:34:19.5900:33:51.5400:35:53.40Detail
132. Pančíková Zuzana#169#F58.Z40-4925.01:10:28+00:35:02.5900:33:40.7500:36:46.47Detail
133. Jirousková Pavla#GLADIATORRACETEAM#135#F59.Z18-3927.01:16:20+00:40:54.5900:36:55.3700:39:24.04Detail
134. Kolesa Kamil#7#M75.M40-4928.01:25:30+00:50:04.5900:42:48.9600:42:40.25Detail
DNS Zajícová Jitka#9#FZ18-39DNS Detail
DNS Krofta JiříŠtefko Running Team#15#MM60pDNS Detail
DNS Filgasová Veronika#16#FZ18-39DNS Detail
DNS Gabriela VeigertováSK Slavia Jičín#17#FZ18-39DNS Detail
DNS Novák Lukáš#20#MM18-39DNS Detail
DNS Věrčáková Martina#23#FZ18-39DNS Detail
DNS Solarová DanušeŠneci v běhu#24#FZ18-39DNS Detail
DNS Hrabíková Zdenaželvičky#28#FZ18-39DNS Detail
DNS Hutař Tomᚎelvičky#29#MM40-49DNS Detail
DNS Typoltová Radka#34#FZ18-39DNS Detail
DNS Doležalová Jana#36#FZ40-49DNS Detail
DNS Mlateček Radek#40#MM40-49DNS Detail
DNS Smejkal AntoninNoDi Runners#41#MM18-39DNS Detail
DNS Tryzna Matěj#44#MM18-39DNS Detail
DNS Krbec Jaroslav#45#MM18-39DNS Detail
DNS Holda Josef#48#MM60pDNS Detail
DNS Srbová Eva#55#FZ18-39DNS Detail
DNS Černy SvatoplukAk Bílina#57#MM50-59DNS Detail
DNS Test Test#58#FZ18-39DNS Detail
DNS Testovací Testovací#59#MM18-39DNS Detail
DNS Vítková ZuzanaRozběháme Most#60#FZ50pDNS Detail
DNS Bouchalová LucieBěhej se psem#61#FZ40-49DNS Detail
DNS Juliusová Anna#64#FZ18-39DNS Detail
DNS Sloupova Monika#66#FZ40-49DNS Detail
DNS Mikulášová Šárka#67#FZ40-49DNS Detail
DNS Formáčková Jana#68#FZ40-49DNS Detail
DNS Dvořák PavelLoner#69#MM40-49DNS Detail
DNS Jindřich Smrčina#70#MM18-39DNS Detail
DNS Zábraha Borek#74#MM40-49DNS Detail
DNS Moudrý Miroslav#77#MM40-49DNS Detail
DNS Sitár Martin#79#MM40-49DNS Detail
DNS Hildprandtová Eva#84#FZ50pDNS Detail
DNS Svobodová JanaAČR#90#FZ50pDNS Detail
DNS Vojtekova Michaela#94#FZ18-39DNS Detail
DNS Šárka Ondřej#99#MM18-39DNS Detail
DNS Ondruch AdamPolerady#101#MM18-39DNS Detail
DNS Hildprandtová Simona#113#FZ18-39DNS Detail
DNS Vacek Miroslav#114#MM18-39DNS Detail
DNS Ptáčková Marie#120#FZ18-39DNS Detail
DNS Javorský AdamFotři v triku#124#MM40-49DNS Detail
DNS Procházka MichalPerňa System#127#MM18-39DNS Detail
DNS Kmeť Milan#128#MM50-59DNS Detail
DNS Barna Martin#131#MM18-39DNS Detail
DNS Svitáková Vladimíra#132#FZ40-49DNS Detail
DNS Pavel Kučera#144#MM18-39DNS Detail
DNS Suchý Miroslav#145#MM50-59DNS Detail
DNS Černá KateřinaB4#149#FZ40-49DNS Detail
DNS Novotný Josef#152#MM18-39DNS Detail
DNS Bouřa Marek#155#MM50-59DNS Detail
DNS Jarolím Libor#167#MM18-39DNS Detail
DNS Veronika SvojtkováStromovka#178#FZ40-49DNS Detail
DNS Bílý Vojtěch#180#MM18-39DNS Detail
DNS Latová Kateřina#182#FZ18-39DNS Detail
DNS Purdeková Marie#194#FZ18-39DNS Detail
DNS Zoubková BarboraHvězda Pardubice#200#FZ18-39DNS Detail
DNS Včeliš MichalRUN magazine team#212#MM18-39DNS Detail
DNS Surkova Žanna#213#FZ18-39DNS Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz