Oficiální Výsledková listina Běh metropole Praha 8
10. 10. 2021

Hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta123
1. Churáňová RadkaPraha 8#61#W40-491.00:26:33.5400:08:41.5000:08:55.3100:08:56.71Detail
2. Zímová JanaKladno#75#W30-391.00:27:21.08+00:00:47.5300:08:56.0700:09:11.3700:09:13.63Detail
3. Lapáčková RadanaUnhošť#69#W291.00:27:42.73+00:01:09.1800:08:57.8200:09:22.5300:09:22.37Detail
4. Trojková DarinaPraha 8#51#W30-392.00:29:38.33+00:03:04.7800:09:44.7600:10:04.2600:09:49.30Detail
5. Kučerová IvetaMratín#54#W30-393.00:29:56.50+00:03:22.9500:09:34.5500:10:13.6200:10:08.31Detail
6. Kubíčková PetraPraha 8#45#W30-394.00:31:33.63+00:05:00.0800:10:14.7800:10:31.5500:10:47.29Detail
7. Novotná MarkétaPraha 11#46#W30-395.00:32:03.28+00:05:29.7300:10:23.9400:10:49.2600:10:50.07Detail
8. Eliášová TerezaPraha 5#57#W40-492.00:33:36.02+00:07:02.4700:10:46.6500:11:23.1700:11:26.19Detail
9. Bayerová LenkaPraha 5#66#W50plus1.00:34:10.36+00:07:36.8100:11:18.0100:11:27.5600:11:24.78Detail
10. Plešingerová JanaPraha 8#48#W30-396.00:34:30.63+00:07:57.0800:11:23.5000:11:44.8000:11:22.32Detail
11. Janíčkovičová NikolPraha 10#70#W292.00:34:38.30+00:08:04.7500:10:55.2200:12:01.2400:11:41.83Detail
12. Solarová DanušeRoztoky#49#W30-397.00:34:45.71+00:08:12.1600:11:20.0500:11:41.2000:11:44.45Detail
13. Varmužová SimonaChýně#65#W40-493.00:35:06.46+00:08:32.9100:11:22.1500:11:46.8500:11:57.45Detail
14. Olmrová VandaBenešov#47#W30-398.00:35:22.44+00:08:48.8900:11:01.5100:12:06.0600:12:14.86Detail
15. Bialková EvaPraha 9#55#W40-494.00:36:05.37+00:09:31.8200:12:22.8200:11:53.5200:11:49.02Detail
16. Watzlová ElizavetaPraha 6#53#W30-399.00:36:16.69+00:09:43.1400:11:35.1200:12:21.6800:12:19.88Detail
17. Hladíková IvetaKamenice#58#W40-495.00:38:03.64+00:11:30.0900:12:32.0200:12:50.8300:12:40.77Detail
18. Kosařová JanaPraha 6#40#W293.00:39:14.52+00:12:40.9700:12:44.6600:13:24.4000:13:05.45Detail
19. Hladíková VěraTýnec n/Sázavou#59#W40-496.00:39:29.77+00:12:56.2200:12:45.8500:13:24.0600:13:19.86Detail
20. Hradecká JanaPraha 4#60#W40-497.00:40:59.71+00:14:26.1600:13:09.6000:13:43.2400:14:06.86Detail
21. Kašparová EvaJenštejn#43#W30-3910.00:42:21.50+00:15:47.9500:13:46.3800:14:12.2300:14:22.88Detail
22. Krejčíková TerezaPraha 22#44#W30-3911.00:44:09.49+00:17:35.9400:14:29.3900:15:01.7700:14:38.33Detail
23. Šádková PavlínaPraha 22#64#W40-498.00:44:39.44+00:18:05.8900:14:49.9500:15:02.2600:14:47.21Detail
24. Polišenská JitkaKamýk#62#W40-499.00:49:00.65+00:22:27.1000:15:29.4300:16:33.0900:16:58.12Detail
25. Vágnerová LucieŘíčany#41#W294.00:49:58.24+00:23:24.6900:15:17.5200:17:03.4700:17:37.23Detail
26. Hladíková MilušeKamenice#42#W30-3912.00:49:59.08+00:23:25.5300:15:17.4100:17:03.9900:17:37.67Detail
DNF Weisová MonikaPraha 5#68#W50plus00:15:08.31Detail
DNF Bambulová KláraHradešín#39#W29Detail
DNS Čerteková JanaPraha 9#56#W40-49838:59:59.0000:08:53.6500:13:14.02Detail
DNS Šípová IvanaPraha 98#50#W30-39Detail
DNS Vitoušová AnnaPraha 8#52#W30-39Detail
DNS Schucková JanaÚhonice#63#W40-49Detail
DNS Marková AndreaPraha 9#67#W50plusDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz