Výsledková listina Zátopkova 10
18. 9. 2022

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Hudec TomášPraha#226#M1.M18-391.00:34:3500:17:04.8000:17:29.47Detail
2. Kupidlovský DanielPraha#201#M2.M40-491.00:36:45+00:02:10.7200:18:05.8500:18:38.15Detail
3. Hrochová TerezaAK Škoda Plzeň#209#F1.Z18-391.00:37:34+00:02:59.7200:18:49.8700:18:43.52Detail
4. Veigertová Gabriela AC TJ Jičín#181#F2.Z18-392.00:38:43+00:04:08.7200:19:06.7700:19:35.91Detail
5. Synek Jiří Rohozec Amulet Team#118#M3.M40-492.00:40:29+00:05:54.7200:19:55.5600:20:32.60Detail
6. Perrin ThomasFOX Run#225#M4.M40-493.00:40:41+00:06:06.7200:19:46.9600:20:53.73Detail
7. Jarolím LiborČelákovice#70#M5.M18-392.00:40:44+00:06:09.7200:20:44.8200:19:58.24Detail
8. Kahánek RadekPoko Running Team#112#M6.M18-393.00:40:51+00:06:16.7200:19:52.3200:20:57.91Detail
9. Procházka MartinEtriatlon Team#175#M7.M50-591.00:41:22+00:06:47.7200:20:27.8500:20:53.70Detail
10. Brynda JaroslavTT LEGENDS #204#M8.M40-494.00:42:51+00:08:16.7200:20:39.1300:22:11.35Detail
11. Loškoski AlexandraRoudnice nad Labem#211#F3.Z18-393.00:43:07+00:08:32.7200:22:26.5100:20:39.80Detail
12. Podolák KarelAtletika Stará Boleslav#71#M9.M40-495.00:43:13+00:08:38.7200:21:15.1900:21:57.46Detail
13. Lada TomášZahradaladovi.cz#224#M10.M40-496.00:43:50+00:09:15.7200:21:35.7800:22:13.61Detail
14. Skrbková LenkaTJ Sokol Železný Brod#124#F4.Z40-491.00:44:13+00:09:38.7200:22:12.7000:22:00.21Detail
15. Nohejl TomášSK DNF/Dynafit#205#M11.M50-592.00:44:15+00:09:40.7200:21:43.2400:22:30.75Detail
16. Dušek PavelDušek kuchyně Brandýs#45#M12.M60p1.00:44:59+00:10:24.7200:22:12.5600:22:46.21Detail
17. Parkan TomášČelákovice#27#M13.M18-394.00:45:08+00:10:33.7200:22:05.4300:23:02.47Detail
18. Schutz Petr7. Pohoří#222#M14.M60p2.00:45:56+00:11:21.7200:22:43.5500:23:11.65Detail
19. Horna OndřejSK Dušníky, z. s.#88#M15.M18-395.00:46:15+00:11:40.7200:22:29.0900:23:44.95Detail
20. Dostál TomášVespa Club Praha#217#M16.M40-497.00:46:17+00:11:42.7200:22:43.3200:23:33.32Detail
21. Prager KarelCK Vinohradské Šlapky#32#M17.M50-593.00:46:35+00:12:00.7200:23:13.7700:23:20.79Detail
22. Sodomek Vojtěch DP Pojančená Koza #179#M18.M18-396.00:46:49+00:12:14.7200:22:57.6700:23:50.50Detail
23. Čipel LiborDerde Leven Team#35#M19.M40-498.00:46:58+00:12:23.7200:23:03.2500:23:53.98Detail
24. Poborská JitkaAC Čáslav#86#F5.Z50p1.00:47:00+00:12:25.7200:23:35.6700:23:24.18Detail
25. Willekens JeroenBrandys nad Labem-Stara Boleslav 1#178#M20.M40-499.00:47:07+00:12:32.7200:23:07.4000:23:59.50Detail
26. Krejcarová EvaSokol Železný Brod#122#F6.Z18-394.00:47:30+00:12:55.7200:23:40.9100:23:48.40Detail
27. Hofman MartinKřemže#184#M21.M18-397.00:48:02+00:13:27.7200:23:46.8500:24:14.32Detail
28. Novák AntonínRemy team#11#M22.M60p3.00:48:03+00:13:28.7200:23:57.9400:24:04.74Detail
29. Smutný PavelJesenice #223#M23.M40-4910.00:48:18+00:13:43.7200:23:52.1000:24:25.32Detail
30. Rychtařík VítŠán#147#M24.M18-398.00:48:44+00:14:09.7200:24:54.6100:23:48.40Detail
31. Kočovský JaroslavPraha#90#M25.M50-594.00:49:01+00:14:26.7200:24:13.9100:24:46.36Detail
32. Šmejkal DavidŘepín#93#M26.M18-399.00:49:32+00:14:57.7200:23:28.3300:26:02.67Detail
33. Karbanová Michaela Šneci v běhu#47#F7.Z40-492.00:49:37+00:15:02.7200:25:04.8000:24:31.98Detail
34. Bareš DanielBaresi team#152#M27.M40-4911.00:50:27+00:15:52.7200:25:19.2700:25:07.37Detail
35. Pragrová LucieLINDE#31#F8.Z18-395.00:50:55+00:16:20.7200:25:18.8400:25:36.11Detail
36. Ježek MichalPolyEster Team#87#M28.M50-595.00:51:00+00:16:25.7200:25:07.6100:25:52.19Detail
37. Mráz JiříNehvizdy#4#M29.M40-4912.00:51:12+00:16:37.7200:24:20.5700:26:50.81Detail
38. Lamberková LindaŠán#149#F9.Z18-396.00:51:37+00:17:02.7200:25:27.7800:26:08.50Detail
39. Novák JosefNoDi Runners Humpolec#29#M30.M60p4.00:51:44+00:17:09.7200:25:16.9000:26:27.02Detail
40. Přivřelová Soňa#49#F10.Z40-493.00:51:45+00:17:10.7200:25:25.4700:26:18.91Detail
41. Slavíková Helena#215#F11.Z50p2.00:51:51+00:17:16.7200:25:39.9400:26:10.53Detail
42. Šimeček JanBSR#206#M31.M50-596.00:51:55+00:17:20.7200:25:48.8000:26:05.80Detail
43. Lorenc Michal AC Grado #203#M32.M50-597.00:51:56+00:17:21.7200:25:44.2700:26:11.64Detail
44. Pašava JakubŠÁN#146#M33.M18-3910.00:52:08+00:17:33.7200:25:39.2400:26:28.51Detail
45. Jakubička TomášTJ Sokol Železný Brod#125#M34.M60p5.00:52:21+00:17:46.7200:25:58.7800:26:21.60Detail
46. Taibrová MonikaJablonec nad Nisou#128#F12.Z50p3.00:52:29+00:17:54.7200:25:46.5900:26:42.32Detail
47. Vágner PetrPraha 10#216#M35.M40-4913.00:52:36+00:18:01.7200:26:00.1900:26:35.05Detail
48. Jošek Přemysl Šneci v běhu#212#M36.M50-598.00:52:37+00:18:02.7200:25:22.4000:27:14.21Detail
49. Vlk AlešFakulta tělesné výchovy a sportu, Univerzita ...#202#M37.M50-599.00:52:47+00:18:12.7200:25:46.0600:27:00.74Detail
50. Nováková LucieNoDi Runners Humpolec#23#F13.Z40-494.00:52:54+00:18:19.7200:25:33.6300:27:19.89Detail
51. Press Adela#208#F14.Z40-495.00:53:09+00:18:34.7200:26:30.6000:26:38.02Detail
52. Saifrt OndřejPřivory#210#M38.M40-4914.00:53:16+00:18:41.7200:26:01.6600:27:13.50Detail
53. Pospíšil František Slaný#78#M39.M18-3911.00:53:21+00:18:46.7200:25:55.1500:27:25.79Detail
54. Zugarová Lucie#62#F15.Z40-496.00:53:26+00:18:51.7200:26:43.8000:26:42.10Detail
55. Zugar Robert#61#M40.M50-5910.00:53:33+00:18:58.7200:28:09.5900:25:22.73Detail
56. Macourek Ondřej#76#M41.M18-3912.00:53:37+00:19:02.7200:26:34.3400:27:02.51Detail
57. Srb JindřichRoztoky#6#M42.M18-3913.00:53:39+00:19:04.7200:25:40.3000:27:57.78Detail
58. Vlčková SilviePraha 10#218#F16.Z40-497.00:53:47+00:19:12.7200:26:07.0600:27:39.92Detail
59. Kaiserová JiřinaMP Hořovice #42#F17.Z40-498.00:53:54+00:19:19.7200:25:56.5100:27:57.19Detail
60. Maturová OlgaRozběháme Liberec #174#F18.Z40-499.00:53:55+00:19:20.7200:26:29.2100:27:25.17Detail
61. Houserová Tereza #219#F19.Z18-397.00:54:06+00:19:31.7200:26:14.6600:27:51.13Detail
62. Šašek David Přehvozdí #173#M43.M40-4915.00:54:31+00:19:56.7200:26:51.9500:27:38.15Detail
63. Adamova MiroslavaStara Boleslav#170#F20.Z18-398.00:54:34+00:19:59.7200:26:44.2700:27:48.72Detail
64. Tymichova Ivana Academia latina #43#F21.Z40-4910.00:54:43+00:20:08.7200:27:00.5300:27:42.39Detail
65. Vanek PetrŠneci v Běhu #80#M44.M50-5911.00:54:46+00:20:11.7200:26:57.7200:27:47.50Detail
66. Tichy RomanOutdoorOutsiders#95#M45.M50-5912.00:54:47+00:20:12.7200:27:23.9700:27:22.30Detail
67. Holoubek VojtěchStará Boleslav#37#M46.M40-4916.00:54:48+00:20:13.7200:26:41.6200:28:06.15Detail
68. Ryšavá RenátaRychlý mámy#20#F22.Z40-4911.00:55:20+00:20:45.7200:27:08.5600:28:10.52Detail
69. Vegrichtová JitkaPoděbrady#155#F23.Z50p4.00:55:23+00:20:48.7200:28:05.2700:27:17.18Detail
70. Nesvačil TomášPříbram#44#M47.M50-5913.00:55:25+00:20:50.7200:26:58.9100:28:25.75Detail
71. Žák VladimírOLUVLA#116#M48.M40-4917.00:55:29+00:20:54.7200:25:46.9200:29:41.65Detail
72. Turková SimonaPraha#221#F24.Z18-399.00:55:31+00:20:56.7200:27:32.4300:27:57.65Detail
73. Labuť OndřejPraha 8#72#M49.M40-4918.00:55:42+00:21:07.7200:27:10.2600:28:31.33Detail
74. Štěrbová Alenafcb#13#F25.Z18-3910.00:55:45+00:21:10.7200:27:57.0800:27:47.87Detail
75. Poslušná TerezaMnichovice#158#F26.Z18-3911.00:56:08+00:21:33.7200:27:43.1300:28:24.73Detail
76. Kroutilová InkaPraha 3 - Vinohrady#134#F27.Z40-4912.00:56:42+00:22:07.7200:28:00.9400:28:40.15Detail
77. Žáková Podlucká LucieOLUVLA#115#F28.Z40-4913.00:56:53+00:22:18.7200:28:06.4900:28:45.51Detail
78. Vogl LubošKlobuky#50#M50.M50-5914.00:57:02+00:22:27.7200:26:57.2600:30:04.17Detail
79. HORA MichalPraha 4 - Nusle#113#M51.M18-3914.00:57:02+00:22:27.7200:27:59.6400:29:01.96Detail
80. Doubková Jana#127#F29.Z40-4914.00:57:08+00:22:33.7200:28:14.0100:28:53.15Detail
81. Henebergová Lenke UK FTVS #214#F30.Z50p5.00:57:23+00:22:48.7200:28:11.7100:29:11.08Detail
82. Růžková HanaPraha#171#F31.Z40-4915.00:57:24+00:22:49.7200:28:02.2800:29:21.18Detail
83. Nosavcov MichalMěšice#16#M52.M40-4919.00:57:39+00:23:04.7200:28:24.0600:29:14.77Detail
84. Majerská AdrianaBT Odolena Voda#126#F32.Z40-4916.00:58:01+00:23:26.7200:29:03.7500:28:56.44Detail
85. Glaister Marie#104#F33.Z40-4917.00:58:07+00:23:32.7200:28:15.9900:29:50.40Detail
86. Landkamr TomášRozběháme Česko#157#M53.M40-4920.00:58:10+00:23:35.7200:28:14.7300:29:54.91Detail
87. Bašusová Drahomíra Adventní běhání Praha#58#F34.Z50p6.00:58:17+00:23:42.7200:29:00.8500:29:15.50Detail
88. Zítková EvaSLIM TEAM #73#F35.Z40-4918.00:58:19+00:23:44.7200:29:02.3200:29:15.71Detail
89. Ondráčková Michaela Klecany #103#F36.Z40-4919.00:58:26+00:23:51.7200:28:37.2100:29:48.09Detail
90. Krásl TomášKrálův Dvůr#160#M54.M40-4921.00:58:26+00:23:51.7200:28:10.5800:30:14.74Detail
91. Ligaun Ondřej#65#M55.M40-4922.00:58:31+00:23:56.7200:29:03.7300:29:27.11Detail
92. Šťovíčková StanislavaRozběháme Liberec#145#F37.Z50p7.00:58:32+00:23:57.7200:29:40.7200:28:51.21Detail
93. Krofta JiříŠtefko Running Team#52#M56.M60p6.00:58:43+00:24:08.7200:28:35.8400:30:06.58Detail
94. Matache Rostislav #220#M57.M18-3915.00:59:08+00:24:33.7200:28:20.6600:30:46.67Detail
95. Zuza JakubTým CAUK#108#M58.M18-3916.00:59:12+00:24:37.7200:29:48.7100:29:22.98Detail
96. Kubín JosefJablonné nad Orlicí#30#M59.M60p7.00:59:58+00:25:23.7200:29:08.8900:30:48.74Detail
97. Hrdá JanaPraha#130#F38.Z18-3912.01:00:00+00:25:25.7200:29:34.7400:30:24.40Detail
98. ticha katerinaPraha 7#84#F39.Z40-4920.01:00:05+00:25:30.7200:29:19.1300:30:45.60Detail
99. Trepková LucieLíbeznice#129#F40.Z18-3913.01:00:20+00:25:45.7200:29:54.5500:30:25.12Detail
100. Serra SimoneTým CAUK#105#M60.M40-4923.01:00:48+00:26:13.7200:30:45.9500:30:01.95Detail
101. Adlerová EvaTým CAUK#106#F41.Z18-3914.01:01:30+00:26:55.7200:30:26.9900:31:02.91Detail
102. Topolovová Hana UK FTVS #120#F42.Z40-4921.01:01:36+00:27:01.7200:30:38.5700:30:57.37Detail
103. Baloun JiriUK FTVS#133#M61.M40-4924.01:01:46+00:27:11.7200:30:41.8700:31:03.80Detail
104. Černá RomanaTurnov (okr. Semily)#207#F43.Z40-4922.01:03:00+00:28:25.7200:29:56.6900:33:02.36Detail
105. Adamová Eva#169#F44.Z40-4923.01:03:03+00:28:28.7200:30:07.4700:32:54.63Detail
106. Bayerová JarmilaLouny#51#F45.Z50p8.01:03:03+00:28:28.7200:30:36.4800:32:25.85Detail
107. Feřtrová PetraWltaua#177#F46.Z40-4924.01:03:18+00:28:43.7200:29:59.2600:33:18.11Detail
108. Tichá KláraPraha 3#92#F47.Z40-4925.01:03:24+00:28:49.7200:30:15.5700:33:08.01Detail
109. Krotký JiříKrálův Dvůr#28#M62.M40-4925.01:03:25+00:28:50.7200:31:30.1400:31:54.23Detail
110. Juliusová AnnaPlzeň#40#F48.Z18-3915.01:04:07+00:29:32.7200:32:00.3000:32:05.97Detail
111. Bušová AndreaZeleneč #91#F49.Z40-4926.01:04:26+00:29:51.7200:31:08.7800:33:17.08Detail
112. Fork MartinKošťany#26#M63.M40-4926.01:04:42+00:30:07.7200:31:10.4800:33:31.51Detail
113. Přibáňová Vladislava#41#F50.Z50p9.01:04:57+00:30:22.7200:31:56.7700:33:00.09Detail
114. Pakandl RadekNeratovice#2#M64.M18-3917.01:06:03+00:31:28.7200:31:02.8000:34:59.77Detail
115. Slavíková Valerie#83#F51.Z18-3916.01:06:16+00:31:41.7200:30:54.5200:35:21.34Detail
116. Bejčková PetraKladno #111#F52.Z18-3917.01:06:41+00:32:06.7200:32:23.1600:34:17.45Detail
117. Jonášová NaďaNový Vestec#132#F53.Z50p10.01:07:08+00:32:33.7200:33:09.6400:33:57.36Detail
118. Juliusová LenkaPlzeň#39#F54.Z40-4927.01:08:29+00:33:54.7200:34:04.5700:34:24.18Detail
119. Sarvas StefanNovy Vestec#97#M65.M50-5915.01:09:54+00:35:19.7200:34:52.9800:35:00.39Detail
120. Neuhäuselová MartinaŘíčany #123#F55.Z18-3918.01:13:14+00:38:39.7201:12:16.9000:00:56.69Detail
121. Jirousková Pavla#GLADIATORRACETEAM#98#F56.Z40-4928.01:14:17+00:39:42.7200:35:55.1900:38:20.94Detail
122. Noskova LucieKladno#159#F57.Z40-4929.01:15:03+00:40:28.7200:38:14.2600:36:48.37Detail
123. Pavlíčková VeronikaAdventní běhání #167#F58.Z18-3919.01:16:34+00:41:59.7200:37:42.5000:38:51.03Detail
124. Lukšová GabrielaVrchlabí#140#F59.Z40-4930.01:24:14+00:49:39.7200:38:12.6800:46:01.07Detail
125. Auersvaldová AndreaVrchlabí#139#F60.Z40-4931.01:24:31+00:49:56.7200:38:29.7500:46:00.54Detail
126. Heřmanová EvaVrchlabí#138#F61.Z40-4932.01:24:54+00:50:19.7200:38:50.2200:46:03.76Detail
127. Němcová JiřinaRozběháme Liberec #213#F62.Z40-4933.01:33:05+00:58:30.7201:21:49.7100:11:14.44Detail
DNS Hanuš StanislavSkialpShop/KRKONOŠE#89#MM50-5901:32:26.5300:01:10.78Detail
DNS Vildová AnnaNeratovice#1#FZ18-39Detail
DNS Horáček MartinTrutnov #5#MM50-59Detail
DNS Věrčáková MartinaÚstí nad Labem#7#FZ18-39Detail
DNS Böhm Štěpán#8#MM18-39Detail
DNS Čech IgorBrno#9#MM40-49Detail
DNS Zajíc JosefMaraton klub Kladno#10#MM40-49Detail
DNS Ďásková EliškaBrandýs nad Labem - Stará Boleslav#12#FZ18-39Detail
DNS Fejerová VandaEmilek#14#FZ40-49Detail
DNS Fejer Robert#15#MM50-59Detail
DNS Boříková BarboraBrandýs nad Labem#18#FZ18-39Detail
DNS Bořík PetrBrandýs nad Labem#19#MM18-39Detail
DNS Vrsecky Jaroslav Praha 7#22#MM40-49Detail
DNS Hudcovic MichalBrandýs nad Labem-Stará Boleslav#36#MM50-59Detail
DNS Gono JiříPraha 9#46#MM50-59Detail
DNS Chlubna PatrikFK Bohemia Poděbrady#48#MM18-39Detail
DNS Chvostík ZdeněkBrandýs nad Labem#53#MM40-49Detail
DNS Reháková DanaPolerady#54#FZ40-49Detail
DNS Kleteckova PavlinaNebahovy#55#FZ50pDetail
DNS Kletecka LubosNebahovy#56#MM50-59Detail
DNS Hatka VladimírBrázdim#57#MM60pDetail
DNS Jandová Lenka Most #60#FZ50pDetail
DNS Bílý Vojtěch Praha #63#MM18-39Detail
DNS Pinkner Adam#66#MM18-39Detail
DNS Hamšíková MariePraha#68#FZ18-39Detail
DNS Juliusová PetraLedňáčci 2022#69#FZ40-49Detail
DNS Brejcha MartinJiřice#75#MM18-39Detail
DNS Gáll Igor#77#MM18-39Detail
DNS Chocholi IlektraDresden#81#FZ18-39Detail
DNS Kunstová LenkaTJ Sokol Senohraby#82#FZ50pDetail
DNS Ticha AnnaOutdoorOutsiders#94#FZ18-39Detail
DNS Svatosova KaterinaKH#99#FZ18-39Detail
DNS Serra SimonePraha#102#MM40-49Detail
DNS Žaludová JanaTým CAUK#107#FZ40-49Detail
DNS Kutík Ladislav kafe&vlaky#110#MM40-49Detail
DNS Vojtekova MichaelaHodkovice nad Mohelkou#117#FZ18-39Detail
DNS Šolc JakubG4 - Pfefrmint#136#MM18-39Detail
DNS Vojta AdolfG4 - Pfefrmint#137#MM18-39Detail
DNS Kurc MartinHasiči Kly#142#MM50-59Detail
DNS Lípa Tomáš Český Těšín#150#MM40-49Detail
DNS Fryda Rostislav Český Těšín #151#MM40-49Detail
DNS Šmejc Jan Hopman team Žatec#153#MM18-39Detail
DNS Nezbeda Ondřej #156#MM40-49Detail
DNS Heřman František#165#MM18-39Detail
DNS Netíková EliškaPoděbrady#166#FZ18-39Detail
DNS Lauer TomasBikenotoric#172#MM18-39Detail
DNS Sekyrka MichalPoděbrady#180#MM40-49Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz