Oficiální Výsledková listina Armádní běžecká liga Praha
2. 11. 2021

Muži 8400 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Kovář JáchymVZ 8297 Praha#85#M21.00:28:53Detail
2. Wurst MilanVÚ 4423 Přáslavice#51#M31.00:30:54+00:02:01.39Detail
3. Bohm ViktorVÚ 4423 Přáslavice#49#M22.00:31:07+00:02:14.39Detail
4. Steiner TomášVÚ 6142 Bučovice#11#M32.00:31:15+00:02:22.39Detail
5. Heinz VlastimilVÚ 8595 Praha#35#M33.00:31:24+00:02:31.39Detail
6. Černý JaroslavVÚ 6950 Boleslav#66#M34.00:31:44+00:02:51.39Detail
7. Neuman VojtěchVÚ 7935 Jince#77#M23.00:32:05+00:03:12.39Detail
8. Janík DavidVÚ 5153 Přáslavice#32#M24.00:32:32+00:03:39.39Detail
9. Váňa KarelVÚ 7214 Čáslav#93#M41.00:32:45+00:03:52.39Detail
10. Zavadil StanislavVÚ 6624 Olomouc#19#M25.00:32:48+00:03:55.39Detail
11. Perknovský RadimVÚ 6624 Olomouc#16#M35.00:32:57+00:04:04.39Detail
12. Fanta MatějVZ 8297 Praha#86#M26.00:33:05+00:04:12.39Detail
13. Sovák LiborVZ 8297 Praha#84#M51.00:33:15+00:04:22.39Detail
14. Herber DavidVÚ 3068 Opava#88#M36.00:33:34+00:04:41.39Detail
15. Korábik MichalVÚ 1825 Tábor#13#M37.00:33:44+00:04:51.39Detail
16. Procházka JanVÚ 6069 Jindřich. Hradec#39#M38.00:33:46+00:04:53.39Detail
17. Picka MatějVÚ 7935 Jince#76#M39.00:33:53+00:05:00.39Detail
18. Ševčík KamilVÚ 1970 Vyškov#6#M42.00:33:55+00:05:02.39Detail
19. Brousil JakubVÚ 6950 Boleslav#61#M310.00:34:10+00:05:17.39Detail
20. Dolský StanislavVÚ 1825 Tábor#14#M27.00:34:22+00:05:29.39Detail
21. Sabela DavidVÚ 4428 Hranice#75#M311.00:34:30+00:05:37.39Detail
22. Urban PatrikVÚ 7935 Jince#78#M28.00:34:44+00:05:51.39Detail
23. Zezula TomášVÚ 4423 Přáslavice#53#M43.00:34:46+00:05:53.39Detail
24. Kosmák VáclavVÚ 2427 Sedlec -Vicenice#46#M312.00:34:47+00:05:54.39Detail
25. Migdau JanVÚ 2316 Praha#27#M313.00:34:55+00:06:02.39Detail
26. Koruňák PavelVÚ 3068 Opava#92#M44.00:35:06+00:06:13.39Detail
27. Heinz TomášVÚ 4423 Přáslavice#58#M314.00:35:14+00:06:21.39Detail
28. Kapalčík ŠimonVÚ 6950 Boleslav#63#M29.00:35:33+00:06:40.39Detail
29. Bumbálek JiříVÚ 8595 Praha#34#M52.00:35:46+00:06:53.39Detail
30. Lžičar MichalVZ 2230 Praha#60#M315.00:36:04+00:07:11.39Detail
31. Mlčoch MartinVÚ 5153 Přáslavice#30#M53.00:36:04+00:07:11.39Detail
32. Doležal JanVÚ 2298 Chrudim#81#M210.00:36:09+00:07:16.39Detail
33. Sás LadislavVÚ 4423 Přáslavice#50#M45.00:36:13+00:07:20.39Detail
34. Šerý KarelVÚ 4428 Hranice#74#M316.00:36:18+00:07:25.39Detail
35. Kymlička JanVZ 5512 Travčice#10#M317.00:36:39+00:07:46.39Detail
36. Adolf LukášVÚ 4428 Hranice#70#M46.00:36:45+00:07:52.39Detail
37. Novozámský MilanVÚ 6069 Jindřich. Hradec#40#M318.00:36:47+00:07:54.39Detail
38. Němec LukášVÚ 5153 Přáslavice#33#M211.00:37:05+00:08:12.39Detail
39. Šíma KarelVÚ 6950 Boleslav#65#M47.00:37:05+00:08:12.39Detail
40. Stodola PetrVÚ 6848 Prostějov#23#M319.00:37:23+00:08:30.39Detail
41. Středa RadovanVÚ 6624 Olomouc#21#M320.00:37:28+00:08:35.39Detail
42. Valouch MilanVÚ 4423 Přáslavice#55#M321.00:37:36+00:08:43.39Detail
43. Navrátil MarekVÚ 4428 Hranice#69#M54.00:37:38+00:08:45.39Detail
44. Tichý KarelVÚ 6950 Boleslav#62#M48.00:37:44+00:08:51.39Detail
45. Nový PetrVÚ 7935 Jince#80#M322.00:37:56+00:09:03.39Detail
46. Příkazský JanVÚ 6624 Olomouc#17#M49.00:38:10+00:09:17.39Detail
47. Bašarin TomášVÚ 2316 Praha#24#M323.00:38:11+00:09:18.39Detail
48. Kobližek DavidVÚ 4854 Pardubice#7#M324.00:38:15+00:09:22.39Detail
49. Londa JiříVÚ 3068 Opava#90#M325.00:38:22+00:09:29.39Detail
50. Žák RostislavVÚ 2427 Sedlec -Vicenice#47#M326.00:38:41+00:09:48.39Detail
51. Růžička PavelVÚ 6950 Boleslav#64#M212.00:39:27+00:10:34.39Detail
52. Zedníček JanVÚ 2316 Praha#26#M327.00:39:35+00:10:42.39Detail
53. Prajza MiroslavVÚ 1970 Vyškov#5#M55.00:39:50+00:10:57.39Detail
54. Paus AlešVÚ 4423 Přáslavice#48#M410.00:40:00+00:11:07.39Detail
55. Haumer VladimírVÚ 1970 Vyškov#4#M56.00:40:38+00:11:45.39Detail
56. Hubáček PatrikVÚ 4854 Pardubice#8#M328.00:41:42+00:12:49.39Detail
57. Vacek VladimírVÚ 6624 Olomouc#18#M411.00:42:13+00:13:20.39Detail
58. Matuška PetrVÚ 7777 Praha#28#M57.00:42:48+00:13:55.39Detail
59. Havelka RobinVÚ 2427 Sedlec -Vicenice#45#M412.00:43:56+00:15:03.39Detail
60. Stodola ZdeněkVÚ 6624 Olomouc#15#M61.00:44:31+00:15:38.39Detail
61. Smetka PetrVÚ 6624 Olomouc#20#M58.00:45:46+00:16:53.39Detail
62. Matýsek LevVZ 5512 Lázně Bohdaneč#2#M62.00:46:56+00:18:03.39Detail
63. Jurczyk MichalVZ 6848 Přáslavice#71#M413.00:47:40+00:18:47.39Detail
64. Novotný MilanVÚ 6421 Vyškov#87#M63.00:48:06+00:19:13.39Detail
65. Boháč AntonínVZ 5512 Lázně Bohdaneč#1#M59.00:50:33+00:21:40.39Detail
66. Hozák PavelVZ 6440 Praha#68#M64.00:51:46+00:22:53.39Detail
67. Coufal LukášVÚ 4854 Pardubice#9#M329.00:55:28+00:26:35.39Detail
DNF Škoda MichaelVÚ 2316 Praha#25#M3Detail
DNS Trojan JaroslavVÚ 1970 Vyškov#3#M5Detail
DNS Kasal JanVÚ 6830 Praha#29#M3Detail
DNS Dostál LadislavVZ 4191 Mor. Třebová#38#M6Detail
DNS Szotkowski TomášVÚ 4423 Přáslavice#52#M2Detail
DNS Zlámal JosefVÚ 4423 Přáslavice#54#M3Detail
DNS Miklík PetrVÚ 4423 Přáslavice#57#M3Detail
DNS Hurín PetrVÚ 3255 Praha#59#M3Detail
DNS Štěpán MarekVZ 6848 Přáslavice#72#M4Detail
DNS Novotný PetrVÚ 7935 Jince#79#M2Detail
DNS Tomica MartinVÚ 5153 Přáslavice#82#M3Detail
DNS Moša TomášVÚ 1824 Žatec#83#M2Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz