Průběžná Výsledková listina Výběh na Lovoš
27. 11. 2021

jednotlivci

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Zahálka MatějElkov Kasper Czech cycling team#31#1993M1.M19-291.00:17:18Detail
2. Cmunt PetrELEVEN Head cyklolive team#54#1996M2.M19-292.00:17:28+00:00:10.08Detail
3. Zahálka ŠtěpánCK Slavoj Terezín - cyklo city#32#2006M3.Mdo181.00:18:22+00:01:04.08Detail
4. Veselý PetrGlassman Teplice#5#1990M4.M30-391.00:19:32+00:02:14.08Detail
5. Černý MartinTeplice#4#1974M5.M40-491.00:20:00+00:02:42.08Detail
6. Trux Tomᚎidovice#6#1991M6.M30-392.00:20:06+00:02:48.08Detail
7. Řebíček JanSport team Brozany#33#1982M7.M30-393.00:20:46+00:03:28.08Detail
8. Bureš JanCK Slavoj Terezín - cyklo city#21#1982M8.M30-394.00:20:56+00:03:38.08Detail
9. Kunc VojtěchSK Roudnice#25#2008M9.Mdo182.00:21:03+00:03:45.08Detail
10. Maděra MichalLiberec#17#1982M10.M30-395.00:21:05+00:03:47.08Detail
11. Vlček JiříAsk Děčín#47#1973M11.M40-492.00:21:10+00:03:52.08Detail
12. Holub MartinTriatlon Team Tálín#43#1978M12.M40-493.00:21:31+00:04:13.08Detail
13. Charousek PetrGogo#38#1966M13.M50-591.00:22:02+00:04:44.08Detail
14. Ptáček MichalSport team Brozany#30#1985M14.M30-396.00:22:09+00:04:51.08Detail
15. Ryšavá VendulkaTri club Česká Lípa#34#2002F1.Zdo351.00:22:24+00:05:06.08Detail
16. Rež ZdeněkSPONA Teplice#7#1972M15.M40-494.00:22:30+00:05:12.08Detail
17. Vopat MilanMilan z hor#3#1961M16.M60plus1.00:22:42+00:05:24.08Detail
18. Hendrychova PetraLitoměřice#29#1981F2.Z36plus1.00:22:53+00:05:35.08Detail
19. Valtr VladimírMP Praha#39#1967M17.M50-592.00:23:15+00:05:57.08Detail
20. Králová BarboraBTT Libochovice#44#1998F3.Zdo352.00:23:19+00:06:01.08Detail
21. Bufka ZdeněkAC Česká Lípa#27#1957M18.M60plus2.00:23:36+00:06:18.08Detail
22. Oppelt MichalKrušnoman TT#8#1983M19.M30-397.00:23:46+00:06:28.08Detail
23. Švagrovský OliverCK Slavoj Terezín - cyklo city#52#2008M20.Mdo183.00:24:04+00:06:46.08Detail
24. Hampl OndřejUCC#20#2002M21.M19-293.00:24:12+00:06:54.08Detail
25. Hrnčířová TerezaASK Lovosice#26#2007F4.Zdo181.00:24:16+00:06:58.08Detail
26. Nekvasilová LenkaMMB Třebenice#36#1981F5.Z36plus2.00:24:26+00:07:08.08Detail
27. Diviš MartinSNB Praha#37#1963M22.M50-593.00:24:41+00:07:23.08Detail
28. Willner JiříASK Lovosice#45#1984M23.M30-398.00:24:55+00:07:37.08Detail
29. Šulcová JitkaMaraton klub Kladno#13#1974F6.Z36plus3.00:24:59+00:07:41.08Detail
30. Mísař Tomᚎatec#14#1989M24.M30-399.00:25:23+00:08:05.08Detail
31. Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice#22#1960M25.M60plus3.00:25:54+00:08:36.08Detail
32. Maděrová Tučková JanaLiberec#18#1983F7.Z36plus4.00:26:00+00:08:42.08Detail
33. Seeman TomášMedicína Praha#56#1968M26.M50-594.00:26:05+00:08:47.08Detail
34. Pobežal Marekczexxx#51#1986M27.M30-3910.00:26:07+00:08:49.08Detail
35. Marek JiříSPONA Teplice#28#1981M28.M40-495.00:26:20+00:09:02.08Detail
36. Starý VáclavMastodonti#15#1992M29.M19-294.00:26:46+00:09:28.08Detail
37. Přikryl JanAC Chotiměř#46#1972M30.M40-496.00:26:48+00:09:30.08Detail
38. Janík TomášSPONA Teplice#49#1968M31.M50-595.00:27:01+00:09:43.08Detail
39. Balák LukášBoost-Team#48#1994M32.M19-295.00:27:31+00:10:13.08Detail
40. Novotný JiříMastodonti#19#1993M33.M19-296.00:27:56+00:10:38.08Detail
41. Holubová KristýnaAtletika Písek#42#2010F8.Zdo182.00:28:24+00:11:06.08Detail
42. Gertner PetrG-Pend Lovosice#11#1969M34.M50-596.00:28:29+00:11:11.08Detail
43. Šulc HonzaBohu#41#1989M35.M30-3911.00:28:33+00:11:15.08Detail
44. Štembera MichalKostelec nad Labem#12#1963M36.M50-597.00:28:59+00:11:41.08Detail
45. Pšeničková AgátaAC Lovosice#9#2009F9.Zdo183.00:29:17+00:11:59.08Detail
46. Holinka JakubMastodonti#16#1992M37.M19-297.00:29:19+00:12:01.08Detail
47. Pšenička OndřejCK Lovosice#10#1968M38.M50-598.00:29:21+00:12:03.08Detail
48. Šeda JiříLitoměřice#50#1968M39.M50-599.00:29:35+00:12:17.08Detail
49. Bečka MiloslavÚstí n.L.#2#1955M40.M60plus4.00:29:38+00:12:20.08Detail
50. Ritscher Tom#1#1966M41.M50-5910.00:33:42+00:16:24.08Detail
51. Skokan TomášSokol Bohušovice#40#1989M42.M30-3912.00:34:05+00:16:47.08Detail
52. Seemanová JanaSabzo#55#1975F10.Z36plus5.00:34:24+00:17:06.08Detail
53. Švácha LubošTj sokolo Mšeno#53#1959M43.M60plus5.00:40:38+00:23:20.08Detail
54. Horáčková BáraCK Slavoj Terezín - cyklo city#23#2008F11.Zdo184.00:44:37+00:27:19.08Detail
55. Kuncová KamilaBrňany#24#2006F12.Zdo185.00:44:38+00:27:20.08Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz