Oficiální Výsledková listina Ocelák
10. 9. 2016

oceláček

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. KUČERA Jan#49M36-501.01:04:52.93Detail
2. MAREK JanCK Sazava-bike team#29Mdo351.01:08:19.92+00:03:26.99Detail
3. MATOUŠEK MichalBTK EURO BIKE Praha#41M511.01:08:35.59+00:03:42.66Detail
4. KHEK RomanKraken Team Dobříš#15M36-502.01:08:56.47+00:04:03.54Detail
5. KRESTA Jan#5M36-503.01:09:19.24+00:04:26.31Detail
6. PETÁK JakubBikeTeam Vodňany#25Mdo352.01:09:21.07+00:04:28.14Detail
7. NOVOTNÁ AnetaSokol Veltěž#16Zdo351.01:10:32.26+00:05:39.33Detail
8. PROBST JiříBike Eam SurfeTeam#1M512.01:12:40.39+00:07:47.46Detail
9. BEDRNÍKOVÁ KarolínaMS BIKE Academi racing#11Zdo352.01:14:41.12+00:09:48.19Detail
10. ČIHÁK Lubomír#36M513.01:15:03.81+00:10:10.88Detail
11. KAZDA Jan#34M36-504.01:17:45.17+00:12:52.24Detail
12. MATOUŠKOVÁ MichaelaBTK EURO BIKE Praha#43Zdo353.01:18:10.00+00:13:17.07Detail
13. MATOUŠKOVÁ MarkétaBTK EURO BIKE Praha#44Zdo354.01:20:40.39+00:15:47.46Detail
14. NOVOTNÝ JiříŘíčany#17M36-505.01:20:56.90+00:16:03.97Detail
15. GAŽÍK Michal#21Mdo353.01:21:06.86+00:16:13.93Detail
16. KOVALOVSKÝ MichalBěchovičtí běžci#3Mdo354.01:21:29.36+00:16:36.43Detail
17. TRUKSA Ivan#30M36-506.01:22:35.90+00:17:42.97Detail
18. MACH VojtěchBikeTeam Vodňany#27Mdo355.01:23:14.92+00:18:21.99Detail
19. HRSTKA FrantišekKhtour Bulls Cycling Team#54M36-507.01:24:07.03+00:19:14.10Detail
20. SERBUSOVÁ KateřinaPolabská smečka#48Z36plus1.01:24:08.34+00:19:15.41Detail
21. TINDEL ŠtěpánSadska#46Mdo356.01:24:09.31+00:19:16.38Detail
22. VALÁŠKOVÁ TerezaBSK Racing#24Zdo355.01:25:35.21+00:20:42.28Detail
23. THOROVSKÝ Stanislav#40M36-508.01:25:43.71+00:20:50.78Detail
24. TRAFINA Tomáš#19M36-509.01:26:35.66+00:21:42.73Detail
25. PETÁKOVÁ VeronikaBikeTeam Vodňany#26Zdo356.01:28:21.98+00:23:29.05Detail
26. KRATOCHVÍL Michal#51M36-5010.01:29:22.97+00:24:30.04Detail
27. BUREŠ JakubBalda tým#55Mdo357.01:29:24.89+00:24:31.96Detail
28. TESNER MarekBalda tým#14Mdo358.01:29:25.57+00:24:32.64Detail
29. NÁCHODSKÝ Radek#6Mdo359.01:30:01.13+00:25:08.20Detail
30. HÁJEK Jiří#45M36-5011.01:31:07.79+00:26:14.86Detail
31. SOBOL Jiří#13M36-5012.01:31:11.62+00:26:18.69Detail
32. BAREŠ Michal#31M36-5013.01:33:09.60+00:28:16.67Detail
33. TRNKA Pavel#9Mdo3510.01:33:32.93+00:28:40.00Detail
34. JAKEŠ Martin#10M36-5014.01:35:07.59+00:30:14.66Detail
35. NOVOTNÁ KateřinaŘíčany#23Z36plus2.01:35:38.15+00:30:45.22Detail
36. PAVLŮ Veronika#39Z36plus3.01:36:30.91+00:31:37.98Detail
37. DITZ Otakar#68M36-5015.01:36:50.85+00:31:57.92Detail
38. BEDRNÍKOVÁ KateřinaVelocitas#12Z36plus4.01:37:03.10+00:32:10.17Detail
39. PILÁT MiroslavČerní koně#50M514.01:38:02.91+00:33:09.98Detail
40. PLŠEK Tomáš#4Mdo3511.01:38:07.43+00:33:14.50Detail
41. MATOUŠKOVÁ HanaBTK EURO BIKE Praha#42Z36plus5.01:38:57.82+00:34:04.89Detail
42. OTTA JiříLERIKA#52M36-5016.01:40:19.66+00:35:26.73Detail
43. ČERNÝ Karel#35M36-5017.01:46:30.37+00:41:37.44Detail
44. RŮTOVÁ Markéta#8Z36plus6.01:53:08.65+00:48:15.72Detail
45. KINDL Tomáš#53M36-5018.01:53:11.91+00:48:18.98Detail
46. DOČKAL Jan#7M36-5019.02:00:56.32+00:56:03.39Detail
47. ŠEVČÍKOVÁ ZuzanaBTK Euro Bike Praha#32Z36plus7.02:03:42.98+00:58:50.05Detail
48. EKL MartinETK Euro Bike Praha#33M515.02:03:44.17+00:58:51.24Detail
49. KŘENEK DavidGDK Bike team#38Mdo3512.02:11:57.08+01:07:04.15Detail
50. KŘENEK DavidGDK Bike team#37M36-5020.02:11:57.73+01:07:04.80Detail
51. MATOUŠ DaňekPlanet Toys Cycling#28Mdo3513.02:14:07.02+01:09:14.09Detail
52. DAŇKOVÁ BarboraPlanet Toys Cycling#20Zdo357.02:21:54.95+01:17:02.02Detail
DNF KUČERA Jan#18Mdo35DNF Detail
DNS BEDRNÍK PetrMS BIKE Academi racing#22M36-50DNS Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz