Neoficiální Výsledková listina Safariběh ČSOB 2022: Nechci být poslední
9. 4. 2022

10 km

MužiŽeny
Další
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtrátaČipový čas
1. Hübl RadekÚstí nad Orlicí#1047#M1.Mdo401.00:32:05Detail
2. Miler JiříLawi Stars#1190#M2.Mdo501.00:32:34+00:00:29.34Detail
3. Majoroš MichalMM Lanžov#1084#M3.Mdo402.00:33:46+00:01:41.34Detail
4. Suchý MichalLawi Stars#1148#M4.Mdo403.00:34:22+00:02:17.34Detail
5. Berka MartinLawi stars #1008#M5.Mdo404.00:36:18+00:04:13.34Detail
6. Hak TomášVítězná#1035#M6.Mdo502.00:36:25+00:04:20.34Detail
7. Šturm Matěj Dvůr Králové nad Labem #1129#M7.Mdo405.00:36:37+00:04:32.3400:36:34.63Detail
8. Cogan RudolfKrytá expozice nosorožců#1016#M8.Mdo601.00:37:00+00:04:55.34Detail
9. Hrdinka JirkaRun4fun#1142#M9.Mdo503.00:37:20+00:05:15.3400:37:18.88Detail
10. Buřil František Vidochov#1014#M10.Mdo602.00:37:45+00:05:40.34Detail
11. Jančík BořekSalming/Run4fun#1054#M11.Mdo603.00:38:20+00:06:15.34Detail
12. Filip LiborRychnov nad Kněžnou#1031#M12.Mdo604.00:38:51+00:06:46.3400:38:50.36Detail
13. Očenášek VojenMladá Boleslav#1100#M13.Mdo504.00:38:59+00:06:54.34Detail
14. Bilina PetrZOO#1009#M14.Mdo605.00:39:15+00:07:10.3400:39:14.35Detail
15. Metelková TáňaBěžecký klub Náchod#1088#F1.Zdo601.00:39:38+00:07:33.34Detail
16. Marek MartinHerbalife Nutrilon #1085#M15.Mdo505.00:40:07+00:08:02.34Detail
17. Novotný LuděkCarla.kupkolo.cz#1099#M16.Mdo506.00:40:34+00:08:29.3400:40:33.41Detail
18. Hornig VítězslavFSpS MU#1043#M17.Mdo406.00:40:46+00:08:41.3400:40:45.35Detail
19. Baumová NikolaDvůr Králové nad Labem #1006#F2.Zdo401.00:40:52+00:08:47.3400:40:50.67Detail
20. Hradil RudolfOstrava#1045#M18.Mdo407.00:41:01+00:08:56.34Detail
21. Kozáková DenisaBK Náchod#1074#F3.Zdo501.00:42:02+00:09:57.34Detail
22. Ňorek MartinDvůr Králové nad Labem#1145#M19.Mdo507.00:43:04+00:10:59.3400:43:00.75Detail
23. Erlebach LukášStavebniny DEK#1029#M20.Mdo408.00:43:04+00:10:59.3400:43:02.33Detail
24. Mestek FilipNemojov#1087#M21.Mdo409.00:43:06+00:11:01.34Detail
25. Sůva TomášLomnice nad Popelkou#1121#M22.Mdo4010.00:43:11+00:11:06.3400:43:09.96Detail
26. Slavík DominikNotorici Horní Branná#1117#M23.Mdo4011.00:43:20+00:11:15.3400:43:18.49Detail
27. Bartoň JanStudenec#1004#M24.Mdo4012.00:43:42+00:11:37.3400:43:39.20Detail
28. Sameš VojtěchSK Janské Lázně#1147#M25.Mdo4013.00:43:45+00:11:40.3400:43:44.00Detail
29. Chrisstoffels EricTJ Atletika#1052#M26.Mdo606.00:43:52+00:11:47.3400:43:50.44Detail
30. Scháněl PetrHradec Králové#1114#M27.Mdo508.00:44:29+00:12:24.3400:44:26.54Detail
31. Vašíček MartinTrutnov#1135#M28.Mdo607.00:44:49+00:12:44.3400:44:47.29Detail
32. Luběna MartinDvůr Králové nad Labem#1082#M29.Mdo509.00:44:50+00:12:45.3400:44:43.54Detail
33. Ryšavý MartinTrutnov#1112#M30.Mdo5010.00:44:50+00:12:45.34Detail
34. Klement JiříT.J. Sokol Libňatov#1067#M31.Mdo5011.00:44:57+00:12:52.3400:44:50.81Detail
35. Homola Prokop#fotrivbehu#1041#M32.Mdo4014.00:45:04+00:12:59.3400:44:59.71Detail
36. Mikota TomášJiříkov#1089#M33.Mdo5012.00:45:15+00:13:10.3400:45:07.44Detail
37. Šmíd JakubZacapa bar Vrchlabí#1126#M34.Mdo4015.00:45:15+00:13:10.3400:45:13.85Detail
38. Záruba MartinMěÚ Dvůr Králové nad Labem#1137#M35.Mdo5013.00:45:18+00:13:13.3400:45:16.37Detail
39. Fischerů SamíkSafari Park Dvůr Králové#1032#M36.Mdo4016.00:45:26+00:13:21.3400:45:20.61Detail
40. Havlíček IvoLánov -Krkonoše#1037#M37.Mdo608.00:45:31+00:13:26.3400:45:30.32Detail
41. Trísková KatarínaPraha#1131#F4.Zdo602.00:45:47+00:13:42.3400:45:44.54Detail
42. Novák JakubHořice#1097#M38.Mdo4017.00:45:47+00:13:42.3400:45:40.32Detail
43. Pešek MichalDvůr Králové nad Labem#1102#M39.Mdo5014.00:46:01+00:13:56.3400:45:57.59Detail
44. Staffa PavelTj sokol Račice nad Trotinou#1119#M40.Mdo5015.00:46:03+00:13:58.3400:45:59.43Detail
45. Krejčiřík RomanNáchod#1077#M41.Mdo5016.00:46:09+00:14:04.3400:46:03.66Detail
46. Dunda PavelAc 1866#1024#M42.Mdo4018.00:46:20+00:14:15.3400:46:11.92Detail
47. Pospíšil JaroslavNový Bydžov#1107#M43.Mdo5017.00:46:37+00:14:32.3400:46:33.94Detail
48. Ducháčková KateřinaJilemnice#1023#F5.Zdo402.00:46:51+00:14:46.3400:46:48.48Detail
49. Rejha Lukáš#fotrivbehu#1108#M44.Mdo4019.00:47:24+00:15:19.3400:47:22.84Detail
50. Skarke JakubJičín#1116#M45.Mdo4020.00:47:25+00:15:20.3400:47:19.19Detail
51. Elich Jiří Apache Loko Trutnov#1027#M46.Mdo609.00:47:32+00:15:27.3400:47:29.28Detail
52. Bošák DanieleMBéčka Vápenná#1012#M47.Mdo4021.00:47:47+00:15:42.3400:47:40.44Detail
53. Sýkora MilanJaroměř#1123#M48.Mdo5018.00:47:58+00:15:53.3400:47:55.88Detail
54. Košťálová OlgaHořice#1073#F6.Zdo502.00:47:59+00:15:54.3400:47:56.78Detail
55. Košťák PetrDKNL#1071#M49.Mdo6010.00:48:00+00:15:55.3400:47:52.38Detail
56. Endlich DominikLibňatov#1028#M50.Mdo4022.00:48:22+00:16:17.3400:48:14.45Detail
57. Jókala FilipPolice nad Metují#1158#M51.Mdo4023.00:48:22+00:16:17.3400:48:14.57Detail
58. Hoffmannova Katrin Dolni Branná#1040#F7.Zdo503.00:48:28+00:16:23.3400:48:27.45Detail
59. Hyjánek JaroslavSafari Park Dvůr Králové#1050#M52.Mdo5019.00:48:34+00:16:29.3400:48:27.85Detail
60. Hanyk TomášRychnov u Jablonce nad Nisou#1036#M53.Mdo4024.00:48:43+00:16:38.3400:48:38.67Detail
61. Ladma MartinRychnov nad Kněžnou#1080#M54.Mdo4025.00:48:52+00:16:47.3400:48:43.39Detail
62. Cabicar JakubJanské Lázně#1015#M55.Mdo4026.00:48:55+00:16:50.3400:48:51.50Detail
63. Nikl KarelŽelezna#1094#M56.Mdo4027.00:48:58+00:16:53.3400:48:55.56Detail
64. Jirásková EvaMaratonstav Úpice#1057#F8.Zdo603.00:49:01+00:16:56.3400:48:57.45Detail
65. Kubik JiriEyjafjallajökull#1143#M57.Mdo5020.00:49:02+00:16:57.3400:48:53.73Detail
66. Brožek RadmilKRB Chrudim#1013#M58.M60plus1.00:49:14+00:17:09.3400:49:09.84Detail
67. Hajný PavelPilníkov#1034#M59.Mdo6011.00:49:21+00:17:16.3400:49:12.21Detail
68. Charvát VilémDubenec#1051#M60.Mdo4028.00:49:36+00:17:31.3400:49:31.64Detail
69. Mecner Michal Libníkovice #1086#M61.Mdo4029.00:49:51+00:17:46.3400:49:49.30Detail
70. Novotny DavidHradec Kralove#1098#M62.Mdo4030.00:50:02+00:17:57.3400:49:51.32Detail
71. Balák JiříAeroklub Zbraslavice#1003#M63.Mdo5021.00:50:14+00:18:09.3400:50:08.25Detail
72. Žalud AlešLázně Bělohrad#1138#M64.Mdo5022.00:50:20+00:18:15.3400:50:12.13Detail
73. Dvořáková ŠtěpánkaOpočno#1025#F9.Zdo403.00:50:54+00:18:49.3400:50:43.85Detail
74. Kolovratník FrantišekVšestary#1069#M65.Mdo4031.00:51:04+00:18:59.3400:50:54.67Detail
75. Paulů Zuzana KB Jilemnice#1101#F10.Zdo404.00:51:23+00:19:18.3400:51:21.83Detail
76. Grúňová MarkétaZOO#1189#F11.Zdo405.00:51:32+00:19:27.3400:51:25.66Detail
77. Kubica DušanDvůr Králové nad Labem#1078#M66.Mdo5023.00:51:33+00:19:28.3400:51:26.91Detail
78. Krejcar JakubHradec Králové #1076#M67.Mdo4032.00:51:36+00:19:31.3400:51:31.71Detail
79. Houška PetrNikl Cycling Team#1044#M68.Mdo6012.00:52:08+00:20:03.3400:52:07.29Detail
80. Jonášová ZdeňkaHradec Králové#1059#F12.Zdo604.00:52:12+00:20:07.3400:52:08.34Detail
81. Rudolfová JanaSTG Trutnov#1111#F13.Zdo605.00:52:15+00:20:10.3400:52:12.13Detail
82. Jandera JakubSouvrať #1055#M69.Mdo4033.00:52:30+00:20:25.3400:52:22.90Detail
83. Bartoš PřemyslNemojov#1005#M70.Mdo5024.00:52:40+00:20:35.3400:52:35.62Detail
84. Samková Petra Trutnov#1113#F14.Zdo406.00:52:41+00:20:36.3400:52:36.48Detail
85. Ehrenberger LukášTrutnov#1026#M71.Mdo4034.00:52:41+00:20:36.3400:52:36.79Detail
86. Mikulecký StanislavHradec Králové#1090#M72.Mdo5025.00:52:46+00:20:41.3400:52:34.72Detail
87. Klimeš AlešPolice nad Metují#1068#M73.Mdo5026.00:52:50+00:20:45.3400:52:39.44Detail
88. Košťál PetrTrutnov#1072#M74.Mdo4035.00:53:21+00:21:16.3400:53:18.02Detail
89. Niklova NikolaŽelezná#1095#F15.Zdo407.00:53:30+00:21:25.3400:53:28.35Detail
90. Vaněčková EmaRybitví#1133#F16.Zdo408.00:53:39+00:21:34.3400:53:29.22Detail
91. Šimek Milanměsto Dvůr Králové nad Labem#1125#M75.Mdo5027.00:53:51+00:21:46.3400:53:50.42Detail
92. Hůla FilipVrchlabí#1048#M76.Mdo4036.00:53:53+00:21:48.3400:53:44.41Detail
93. Hůla ZdeněkČeská Lípa#1049#M77.Mdo6013.00:53:56+00:21:51.3400:53:46.51Detail
94. Tomek PetrDvůr Králové n. L.#1130#M78.Mdo5028.00:54:02+00:21:57.3400:53:55.87Detail
95. Fialová RenataBílá Třemešná#1030#F17.Zdo504.00:54:09+00:22:04.3400:53:58.36Detail
96. Boch MatthewHradec Králové#1011#M79.Mdo4037.00:54:18+00:22:13.3400:54:06.39Detail
97. Vladyka AlešKosmonosy#1136#M80.Mdo5029.00:54:32+00:22:27.3400:54:22.68Detail
98. Kalous MichalČastolovice#1062#M81.Mdo4038.00:54:33+00:22:28.3400:54:24.31Detail
99. Kirschová EvaTriatlon team Trutnov#1066#F18.Zdo505.00:54:41+00:22:36.3400:54:34.75Detail
100. Ludvíková LucieSDH Nahořany#1083#F19.Zdo409.00:54:45+00:22:40.3400:54:31.18Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz
Další