Výsledková listina Memoriál Karla Raise
30. 4. 2022

hlavní závod

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Filingr AlešAK Most#23#M1.bezK1.00:52:58Detail
2. Stejskal JakubKadaň#82#M2.bezK2.00:53:32+00:00:34.91Detail
3. Kupidlovský DanielStodůlky#123#M3.M40-491.00:53:49+00:00:51.91Detail
4. Veselý PetrGlassman TT Teplice#105#M4.bezK3.00:55:25+00:02:27.91Detail
5. Lázna MartinDobroměřice#143#M5.bezK4.00:55:25+00:02:27.91Detail
6. Bartoš DaliborLiaz Jablonec#139#M6.M40-492.00:55:28+00:02:30.91Detail
7. Hoffman MartinTriatlet Karlovy Vary#30#M7.bezK5.00:55:56+00:02:58.91Detail
8. Churaňová RadkaPraha 8#128#F1.Z45-541.00:57:12+00:04:14.91Detail
9. Horkulič MartinHappy Loop #34#M8.M40-493.00:57:23+00:04:25.91Detail
10. Bajbora JanAK Bílina#3#M9.M40-494.00:57:45+00:04:47.91Detail
11. Kotěšovcová ZuzanaHappy Loop#48#F2.Z36-441.00:58:29+00:05:31.91Detail
12. Zímová JanaMaratón klub Kladno#114#F3.Z36-442.01:00:20+00:07:22.91Detail
13. Watzke PetrTeplice#112#M10.M50-591.01:01:42+00:08:44.91Detail
14. Prokeš MichalTJ Sokol Domoušice#71#M11.bezK6.01:01:53+00:08:55.91Detail
15. Veselý MiroslavGlassman TT Teplice#104#M12.M50-592.01:02:20+00:09:22.91Detail
16. Bradáčová MartinaMaratón klub Kladno#9#F4.Z45-542.01:03:36+00:10:38.91Detail
17. Butalová MarcelaLovosice #14#F5.bezK1.01:05:32+00:12:34.91Detail
18. Mach FrantišekSki Klub Jablonec nad Nisou#138#M13.M70-741.01:06:06+00:13:08.91Detail
19. Sapousek MiroslavMost#75#M14.M40-495.01:06:08+00:13:10.91Detail
20. Vacarda VladimírAC Slovan Liberec#98#M15.M60-691.01:06:44+00:13:46.91Detail
21. Stejskalová Marika Kadaň #83#F6.Z36-443.01:07:01+00:14:03.91Detail
22. Vetešník Ladislav Cvikov#106#M16.M40-496.01:07:07+00:14:09.91Detail
23. Rybáčková KristýnaPlošiny Rybáček Team#74#F7.bezK2.01:07:18+00:14:20.91Detail
24. Novotný Lukáš#124#M17.bezK7.01:07:41+00:14:43.91Detail
25. Bureš RobinCítoliby#13#M18.bezK8.01:08:57+00:15:59.91Detail
26. Stumpf MichalStumpfíci#157#M19.M40-497.01:09:01+00:16:03.91Detail
27. Czervoniak JosefAVZO Raná#16#M20.M40-498.01:09:07+00:16:09.91Detail
28. Hojdar JosefMost - Čepirohy#31#M21.M40-499.01:09:24+00:16:26.91Detail
29. Kos ZdeněkRakovník#141#M22.M50-593.01:10:40+00:17:42.91Detail
30. Štětka JiříMost, Rozběháme Mostecko#91#M23.M50-594.01:11:11+00:18:13.91Detail
31. Zeman Vladimír#145#M24.bezK9.01:11:12+00:18:14.91Detail
32. Vávra Ondřej#101#M25.bezK10.01:11:19+00:18:21.91Detail
33. Beránek JosefMaraton Klub Kladno#6#M26.M60-692.01:11:33+00:18:35.91Detail
34. Holý VáclavKadaň#33#M27.M40-4910.01:11:38+00:18:40.91Detail
35. Mrnková VěraBK Louny#60#F8.Z45-543.01:11:45+00:18:47.91Detail
36. Vítková ZuzanaMost#108#F9.Z55p1.01:11:59+00:19:01.91Detail
37. Borovský MartinCobram team#8#M28.M40-4911.01:13:13+00:20:15.91Detail
38. Vokrouhlík TomášBK Louny#110#M29.M50-595.01:13:23+00:20:25.91Detail
39. Razim MartinLouny#125#M30.M40-4912.01:13:35+00:20:37.91Detail
40. Pekárková MichaelaLouny#65#F10.bezK3.01:13:43+00:20:45.91Detail
41. Ullmann MichalMost#97#M31.bezK11.01:13:50+00:20:52.91Detail
42. Chvátal VladimírÚvaly#41#M32.M50-596.01:14:36+00:21:38.91Detail
43. Polanský PetrMost#68#M33.M40-4913.01:14:39+00:21:41.91Detail
44. Rybáček TomášPlošiny Rybáček Team#73#M34.bezK12.01:14:48+00:21:50.91Detail
45. Kutiš JiříKladno#53#M35.M70-742.01:14:59+00:22:01.91Detail
46. Kabáň RostislavMost#160#M36.M50-597.01:15:51+00:22:53.91Detail
47. Bartoš MiroslavBK Louny#5#M37.M60-693.01:15:52+00:22:54.91Detail
48. Segl JaroslavKL sport Most#159#M38.M50-598.01:15:56+00:22:58.91Detail
49. Kameníčková VeronikaVinařice - Kladno#126#F11.Z55p2.01:17:09+00:24:11.91Detail
50. Prikryl JanChotiměř AC#170#M39.M50-599.01:17:16+00:24:18.91Detail
51. Myslivec Jan Most#61#M40.M60-694.01:17:38+00:24:40.91Detail
52. Hrušková KristýnaLenešice#39#F12.bezK4.01:18:11+00:25:13.91Detail
53. Švehlová JoannaPraha 913#132#F13.Z36-444.01:18:49+00:25:51.91Detail
54. Gaube JitkaDobroměřice#88#F14.Z36-445.01:18:50+00:25:52.91Detail
55. Schubert MartinStarGym Most#78#M41.bezK13.01:19:05+00:26:07.91Detail
56. Stránský Robert#137#M42.bezK14.01:19:07+00:26:09.91Detail
57. Juda Jiří#150#M43.M50-5910.01:20:10+00:27:12.91Detail
58. Šámal VáclavBK Louny#89#M44.bezK15.01:21:46+00:28:48.91Detail
59. Breburdová HanaPraha 9 - Kyje#10#F15.Z55p3.01:22:02+00:29:04.91Detail
60. Macek JiříVTŽ Chomutov#172#M45.M60-695.01:22:43+00:29:45.91Detail
61. Balonová Jana#130#F16.Z36-446.01:23:11+00:30:13.91Detail
62. Zelenka JanLouny#113#M46.bezK16.01:24:22+00:31:24.91Detail
63. Fivebr VladimírSokol Vtelno#24#M47.M50-5911.01:24:26+00:31:28.91Detail
64. Vencour Karel#103#M48.M40-4914.01:24:28+00:31:30.91Detail
65. Civín JiříMost#15#M49.M50-5912.01:24:59+00:32:01.91Detail
66. Zörnerová DitaAVZO Raná#115#F17.Z45-544.01:27:34+00:34:36.91Detail
67. Hrnčiř VitAVZO Raná#38#M50.M40-4915.01:27:34+00:34:36.91Detail
68. Vitovskii PetrCukrar#161#M51.M50-5913.01:28:59+00:36:01.91Detail
69. Lenkvik JanSeko Louny#164#M52.bezK17.01:30:47+00:37:49.91Detail
70. Lenkviková HanaSeko Luny#165#F18.Z36-447.01:30:47+00:37:49.91Detail
71. Petriková KateřinaPostoloprty#127#F19.bezK5.01:31:48+00:38:50.91Detail
72. Suková Lucie#87#F20.bezK6.01:31:54+00:38:56.91Detail
73. Bach RadekAVZO Raná#158#M53.M40-4916.01:31:58+00:39:00.91Detail
74. Nozarová JanaAK Duchcov#40#F21.Z55p4.01:32:30+00:39:32.91Detail
75. Kotěšovec VáclavBK Louny#49#M54.M50-5914.01:33:39+00:40:41.91Detail
76. Judová Aneta#149#F22.bezK7.01:34:40+00:41:42.91Detail
77. Procházka MichalLouny#69#M55.bezK18.01:36:23+00:43:25.91Detail
78. Topič MichalLouny#96#M56.M40-4917.01:36:44+00:43:46.91Detail
79. Dubská Kateřina#129#F23.Z36-448.01:38:46+00:45:48.91Detail
80. Kostka JosefVTŽ Chomutov#171#M57.M75-791.01:41:28+00:48:30.91Detail
81. Hojdarova VěraMost - Čepirohy#32#F24.Z36-449.01:46:10+00:53:12.91Detail
82. Černá Růženka Šílenci#17#F25.Z45-545.01:46:10+00:53:12.91Detail
DNS Habáň RostislavMost#27#MM50-59Detail
DNS Vitovský PetrCukrar Most #109#MM50-59Detail
DNS Janoušek RadekCobram Team#45#MM40-49Detail
DNS Havel FilipBK Louny#28#MbezKDetail
DNS Pabišta PetrBKJ Most#63#MM50-59Detail
DNS Válečková RenátaBKJ Most#99#FZ45-54Detail
DNS Procházka PavelAK Sokolov#70#MM40-49Detail
DNS Štípalová HanaTJ Sokol Maxicky/ Fitminteam#92#FZ36-44Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz