Výsledková listina Memoriál Karla Raise
30. 4. 2022

hlavní závod


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
MužiŽeny
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.FilingrAlešAK Most#23#M1.bezK1.00:52:57Detail
2.StejskalJakubKadaň#82#M2.bezK2.00:53:31+00:00:34Detail
3.KupidlovskýDanielStodůlky#123#M3.M40-491.00:53:48+00:00:51Detail
4.VeselýPetrGlassman TT Teplice#105#M4.bezK3.00:55:24+00:02:27Detail
5.LáznaMartinDobroměřice#143#M5.bezK4.00:55:24+00:02:27Detail
6.BartošDaliborLiaz Jablonec#139#M6.M40-492.00:55:27+00:02:30Detail
7.HoffmanMartinTriatlet Karlovy Vary#30#M7.bezK5.00:55:55+00:02:58Detail
8.ChuraňováRadkaPraha 8#128#F1.Z45-541.00:57:11+00:04:14Detail
9.HorkuličMartinHappy Loop #34#M8.M40-493.00:57:22+00:04:25Detail
10.BajboraJanAK Bílina#3#M9.M40-494.00:57:44+00:04:47Detail
11.KotěšovcováZuzanaHappy Loop#48#F2.Z36-441.00:58:28+00:05:31Detail
12.ZímováJanaMaratón klub Kladno#114#F3.Z36-442.01:00:19+00:07:22Detail
13.WatzkePetrTeplice#112#M10.M50-591.01:01:41+00:08:44Detail
14.ProkešMichalTJ Sokol Domoušice#71#M11.bezK6.01:01:52+00:08:55Detail
15.VeselýMiroslavGlassman TT Teplice#104#M12.M50-592.01:02:19+00:09:22Detail
16.BradáčováMartinaMaratón klub Kladno#9#F4.Z45-542.01:03:35+00:10:38Detail
17.ButalováMarcelaLovosice #14#F5.bezK1.01:05:31+00:12:34Detail
18.MachFrantišekSki Klub Jablonec nad Nisou#138#M13.M70-741.01:06:06+00:13:09Detail
19.SapousekMiroslavMost#75#M14.M40-495.01:06:07+00:13:10Detail
20.VacardaVladimírAC Slovan Liberec#98#M15.M60-691.01:06:43+00:13:46Detail
21.Stejskalová Marika Kadaň #83#F6.Z36-443.01:07:00+00:14:03Detail
22.VetešníkLadislav Cvikov#106#M16.M40-496.01:07:06+00:14:09Detail
23.RybáčkováKristýnaPlošiny Rybáček Team#74#F7.bezK2.01:07:17+00:14:20Detail
24.NovotnýLukáš#124#M17.bezK7.01:07:40+00:14:43Detail
25.BurešRobinCítoliby#13#M18.bezK8.01:08:56+00:15:59Detail
26.StumpfMichalStumpfíci#157#M19.M40-497.01:09:00+00:16:03Detail
27.CzervoniakJosefAVZO Raná#16#M20.M40-498.01:09:06+00:16:09Detail
28.HojdarJosefMost - Čepirohy#31#M21.M40-499.01:09:23+00:16:26Detail
29.KosZdeněkRakovník#141#M22.M50-593.01:10:39+00:17:42Detail
30.ŠtětkaJiříMost, Rozběháme Mostecko#91#M23.M50-594.01:11:10+00:18:13Detail
31.ZemanVladimír#145#M24.bezK9.01:11:11+00:18:14Detail
32.VávraOndřej#101#M25.bezK10.01:11:18+00:18:21Detail
33.BeránekJosefMaraton Klub Kladno#6#M26.M60-692.01:11:32+00:18:35Detail
34.HolýVáclavKadaň#33#M27.M40-4910.01:11:37+00:18:40Detail
35.MrnkováVěraBK Louny#60#F8.Z45-543.01:11:44+00:18:47Detail
36.VítkováZuzanaMost#108#F9.Z55p1.01:11:58+00:19:01Detail
37.BorovskýMartinCobram team#8#M28.M40-4911.01:13:12+00:20:15Detail
38.VokrouhlíkTomášBK Louny#110#M29.M50-595.01:13:22+00:20:25Detail
39.RazimMartinLouny#125#M30.M40-4912.01:13:34+00:20:37Detail
40.PekárkováMichaelaLouny#65#F10.bezK3.01:13:42+00:20:45Detail
41.UllmannMichalMost#97#M31.bezK11.01:13:49+00:20:52Detail
42.ChvátalVladimírÚvaly#41#M32.M50-596.01:14:35+00:21:38Detail
43.PolanskýPetrMost#68#M33.M40-4913.01:14:38+00:21:41Detail
44.RybáčekTomášPlošiny Rybáček Team#73#M34.bezK12.01:14:47+00:21:50Detail
45.KutišJiříKladno#53#M35.M70-742.01:14:58+00:22:01Detail
46.KabáňRostislavMost#160#M36.M50-597.01:15:50+00:22:53Detail
47.BartošMiroslavBK Louny#5#M37.M60-693.01:15:51+00:22:54Detail
48.SeglJaroslavKL sport Most#159#M38.M50-598.01:15:55+00:22:58Detail
49.KameníčkováVeronikaVinařice - Kladno#126#F11.Z55p2.01:17:08+00:24:11Detail
50.Prikryl JanChotiměř AC#170#M39.M50-599.01:17:15+00:24:18Detail
51.MyslivecJan Most#61#M40.M60-694.01:17:37+00:24:40Detail
52.HruškováKristýnaLenešice#39#F12.bezK4.01:18:10+00:25:13Detail
53.ŠvehlováJoannaPraha 913#132#F13.Z36-444.01:18:48+00:25:51Detail
54.GaubeJitkaDobroměřice#88#F14.Z36-445.01:18:49+00:25:52Detail
55.SchubertMartinStarGym Most#78#M41.bezK13.01:19:04+00:26:07Detail
56.StránskýRobert#137#M42.bezK14.01:19:06+00:26:09Detail
57.JudaJiří#150#M43.M50-5910.01:20:09+00:27:12Detail
58.ŠámalVáclavBK Louny#89#M44.bezK15.01:21:45+00:28:48Detail
59.BreburdováHanaPraha 9 - Kyje#10#F15.Z55p3.01:22:01+00:29:04Detail
60.MacekJiříVTŽ Chomutov#172#M45.M60-695.01:22:42+00:29:45Detail
61.BalonováJana#130#F16.Z36-446.01:23:10+00:30:13Detail
62.ZelenkaJanLouny#113#M46.bezK16.01:24:21+00:31:24Detail
63.FivebrVladimírSokol Vtelno#24#M47.M50-5911.01:24:25+00:31:28Detail
64.Vencour Karel#103#M48.M40-4914.01:24:27+00:31:30Detail
65.CivínJiříMost#15#M49.M50-5912.01:24:58+00:32:01Detail
66.ZörnerováDitaAVZO Raná#115#F17.Z45-544.01:27:33+00:34:36Detail
67.HrnčiřVitAVZO Raná#38#M50.M40-4915.01:27:33+00:34:36Detail
68.VitovskiiPetrCukrar#161#M51.M50-5913.01:28:58+00:36:01Detail
69.LenkvikJanSeko Louny#164#M52.bezK17.01:30:46+00:37:49Detail
70.LenkvikováHanaSeko Luny#165#F18.Z36-447.01:30:46+00:37:49Detail
71.PetrikováKateřinaPostoloprty#127#F19.bezK5.01:31:47+00:38:50Detail
72.SukováLucie#87#F20.bezK6.01:31:53+00:38:56Detail
73.BachRadekAVZO Raná#158#M53.M40-4916.01:31:57+00:39:00Detail
74.NozarováJanaAK Duchcov#40#F21.Z55p4.01:32:29+00:39:32Detail
75.KotěšovecVáclavBK Louny#49#M54.M50-5914.01:33:38+00:40:41Detail
76.JudováAneta#149#F22.bezK7.01:34:39+00:41:42Detail
77.ProcházkaMichalLouny#69#M55.bezK18.01:36:22+00:43:25Detail
78.TopičMichalLouny#96#M56.M40-4917.01:36:43+00:43:46Detail
79.DubskáKateřina#129#F23.Z36-448.01:38:45+00:45:48Detail
80.KostkaJosefVTŽ Chomutov#171#M57.M75-791.01:41:27+00:48:30Detail
81.HojdarovaVěraMost - Čepirohy#32#F24.Z36-449.01:46:09+00:53:12Detail
82.Černá Růženka Šílenci#17#F25.Z45-545.01:46:10+00:53:13Detail
DNSHabáňRostislavMost#27#MM50-59Detail
DNSVitovskýPetrCukrar Most #109#MM50-59Detail
DNSJanoušekRadekCobram Team#45#MM40-49Detail
DNSHavelFilipBK Louny#28#MbezKDetail
DNSPabištaPetrBKJ Most#63#MM50-59Detail
DNSVálečkováRenátaBKJ Most#99#FZ45-54Detail
DNSProcházkaPavelAK Sokolov#70#MM40-49Detail
DNSŠtípalováHanaTJ Sokol Maxicky/ Fitminteam#92#FZ36-44Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace