Výsledková listina Memoriál Karla Raise
30. 4. 2022

koloběžky

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Šmíd JindřichPSP Klub Koloběhu Plzeň#90#M1.Junioři, senioři1.00:31:06Detail
2. Pešta PetrPSP - Klub koloběhu Plzeň#162#M2.Junioři, senioři2.00:31:06+00:00:00.96Detail
3. Burian JanTJ Sokol Maxičky#156#M3.Junioři, senioři3.00:31:07+00:00:01.96Detail
4. Ženíšek MichalT.J. Sokol Maxičky / FITMIN#116#M4.Junioři, senioři4.00:31:07+00:00:01.96Detail
5. Vardan KarelKOBRA#100#M5.Junioři, senioři5.00:34:14+00:03:08.96Detail
6. Fanta MartinTřista60#22#M6.Junioři, senioři6.00:34:19+00:03:13.96Detail
7. Peštová KamilaPSP-Klub koloběhu Plzeň#66#F1.Kadetky1.00:34:21+00:03:15.96Detail
8. Fořtová PetraTJ Sokol Kunvald#25#F2.Juniorky, seniorky1.00:35:29+00:04:23.96Detail
9. Klím Tomáš X-TRAIL Orlová #47#M7.Junioři, senioři7.00:35:53+00:04:47.96Detail
10. Točík RostislavJAFIDUTO 1984#95#M8.Junioři, senioři8.00:36:14+00:05:08.96Detail
11. Jílek JanCOCONi#46#M9.Junioři, senioři9.00:36:18+00:05:12.96Detail
12. Fořt Martin#142#M10.Junioři, senioři10.00:36:37+00:05:31.96Detail
13. Lubovská Štěpánka Třista60#56#F3.Juniorky, seniorky2.00:37:18+00:06:12.96Detail
14. Hrdonková ZuzanaPSP klub koloběhu Plzeň #37#F4.Juniorky, seniorky3.00:38:05+00:06:59.96Detail
15. Žaba MartinCOCONI#148#M11.Junioři, senioři11.00:38:09+00:07:03.96Detail
16. Lanc JiříLouny#54#M12.Junioři, senioři12.00:38:10+00:07:04.96Detail
17. Elgr Josef Koloběžky Jirkov#21#M13.Junioři, senioři13.00:38:10+00:07:04.96Detail
18. Janda MartinJafiduto 1984#131#M14.Junioři, senioři14.00:39:09+00:08:03.96Detail
19. Seemann DavidUltima Praha#62#M15.Junioři, senioři15.00:39:20+00:08:14.96Detail
20. Vožeh LudvíkRakovník#111#M16.Junioři, senioři16.00:39:23+00:08:17.96Detail
21. Bakalář VladimírJAFIDUTO 1984#4#M17.Junioři, senioři17.00:39:31+00:08:25.96Detail
22. Peštová MarkétaPSP - Klub koloběhu Plzeň#163#F5.Juniorky, seniorky4.00:40:22+00:09:16.96Detail
23. Kuneš LukášVSK Humanita Praha#51#M18.Junioři, senioři18.00:40:26+00:09:20.96Detail
24. Džubera AlešDolní Bousov#20#M19.Junioři, senioři19.00:42:32+00:11:26.96Detail
25. Frána MartinJAFIDUTO 1984#26#M20.Junioři, senioři20.00:42:35+00:11:29.96Detail
26. Tichý Michal Jirkov #94#M21.Junioři, senioři21.00:43:15+00:12:09.96Detail
27. Moravec PavelTsunami#147#M22.Junioři, senioři22.00:44:31+00:13:25.96Detail
28. Žák FilipJafiduto 1984#169#M23.Kadeti1.00:44:45+00:13:39.96Detail
29. Chybova VladimiraČeradické bjehny#43#F6.Juniorky, seniorky5.00:45:24+00:14:18.96Detail
30. Chyba PavelČeradická sněhurka#42#M24.Junioři, senioři23.00:46:02+00:14:56.96Detail
31. Vávra PetrJAFIDUTO 1984#102#M25.Junioři, senioři24.00:46:03+00:14:57.96Detail
32. Mach AdolfLouny#80#M26.Junioři, senioři25.00:48:31+00:17:25.96Detail
33. Slavíková NatašaŽatec#81#F7.Juniorky, seniorky6.00:50:44+00:19:38.96Detail
34. Vitmayerová AlexandraLouny#153#F8.Juniorky, seniorky7.00:52:18+00:21:12.96Detail
35. Vitmayerová MichaelaLouny#152#F9.Juniorky, seniorky8.00:52:18+00:21:12.96Detail
36. Báčová ZuzanaHC Samson České Budějovice#2#F10.Juniorky, seniorky9.01:00:16+00:29:10.96Detail
37. Kunešová MartinaPrachatice#52#F11.Juniorky, seniorky10.01:04:26+00:33:20.96Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz