Průběžná Výsledková listina Běh metropole Pro Ukrajinu
20. 3. 2022

4 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Ptáčník FilipPraha 13#27#M1.M40-491.00:14:40Detail
2. Šeiner Kamil#16#M2.M30-391.00:14:47+00:00:07Detail
3. Chaloupka ZdeněkPraha 6#96#M3.M30-392.00:14:49+00:00:09Detail
4. Pepperný RobertPraha 10#25#M4.M40-492.00:15:02+00:00:22Detail
5. Skala RomanPraha 13#28#M5.M40-493.00:15:02+00:00:22Detail
6. Tall PavelŘež#46#M6.M50-591.00:15:35+00:00:55Detail
7. Klein VladimírRakovník#23#M7.M40-494.00:15:40+00:01:00Detail
8. Gončar FilipPraha 9#113#M8.M291.00:15:41+00:01:01Detail
9. Píša MartinPraha 8#26#M9.M40-495.00:15:49+00:01:09Detail
10. Prokop JanPraha 6#43#M10.M50-592.00:16:05+00:01:25Detail
11. Vitovský KristiánPraha 8#107#M11.M292.00:16:05+00:01:25Detail
12. Primas AronKarlík#5#M12.M293.00:16:08+00:01:28Detail
13. Císař MichalMáslovice#9#M13.M30-393.00:16:11+00:01:31Detail
14. Ginzel Petr#47#M14.M50-593.00:16:18+00:01:38Detail
15. Eliáš PetrPraha 12#10#M15.M30-394.00:16:20+00:01:40Detail
16. Jelínek JakubOstrava#11#M16.M30-395.00:16:23+00:01:43Detail
17. Rohlík DavidPraha 14#7#M17.M294.00:16:43+00:02:03Detail
18. Moravec PavelKladno#24#M18.M40-496.00:17:03+00:02:23Detail
19. Dvořák Tomᚊestajovice#38#M19.M50-594.00:17:13+00:02:33Detail
20. Nováková AlenaPraha 4#81#F1.W40-491.00:17:45+00:03:05Detail
21. Cibík MilanPraha 12#37#M20.M50-595.00:17:49+00:03:09Detail
22. Čermák LukášPraha 5#8#M21.M295.00:17:54+00:03:14Detail
23. Kramolišová MarkétaPraha 13#50#F2.W291.00:17:56+00:03:16Detail
24. Vábek JiříPraha 5#35#M22.M40-497.00:17:56+00:03:16Detail
25. Lukeš OndřejPraha 11#4#M23.M296.00:17:58+00:03:18Detail
26. Staněk KamilPraha 4#114#M24.M30-396.00:17:59+00:03:19Detail
27. Janečková Tereza#117#F3.W30-391.00:18:03+00:03:23Detail
28. Skokánek JiříPraha 4#15#M25.M30-397.00:18:23+00:03:43Detail
29. Kubíčková PetraPraha 8#65#F4.W30-392.00:18:37+00:03:57Detail
30. Dvořák Andrej#106#M26.M30-398.00:18:41+00:04:01Detail
31. Exnar PetrPraha 6#2#M27.M40-498.00:18:46+00:04:06Detail
32. Vondrák JanBěloky#36#M28.M40-499.00:18:51+00:04:11Detail
33. Špelina DušanStředokluky#102#M29.M50-596.00:18:52+00:04:12Detail
34. Kubíček TomášPraha 8#13#M30.M30-399.00:19:03+00:04:23Detail
35. Klein TiborPraha 4#98#M31.MW60+1.00:19:07+00:04:27Detail
36. Málková JuliePraha 13#58#F5.W292.00:19:17+00:04:37Detail
37. Krejčík Lukáš JaroslavPraha 17#3#M32.M297.00:19:20+00:04:40Detail
38. Bayerová LenkaPraha 5#91#F6.W50-591.00:19:25+00:04:45Detail
39. Šindlerová VeronikaPraha 13#85#F7.W40-492.00:19:27+00:04:47Detail
40. Švejda RomanPraha 5#21#M33.M30-3910.00:19:29+00:04:49Detail
41. Rappoccio PetraPraha 6#83#F8.W40-493.00:19:34+00:04:54Detail
42. Mec DominikPraha 5#20#M34.M30-3911.00:19:52+00:05:12Detail
43. Kunstátová MarieZdiby#80#F9.W40-494.00:19:54+00:05:14Detail
44. Martenová RadkaPraha 2#51#F10.W40-495.00:20:02+00:05:22Detail
45. Úradníková SilviaBrandýs n/L#75#F11.W30-393.00:20:03+00:05:23Detail
46. Štěpánek PetrPraha 4#34#M35.M40-4910.00:20:24+00:05:44Detail
47. Vohradský VáclavHostivice#30#M36.M40-4911.00:20:29+00:05:49Detail
48. Vohradská PetraHostivice#87#F12.W40-496.00:20:37+00:05:57Detail
49. Charvátová Kristina#111#F13.W293.00:20:43+00:06:03Detail
50. Málková AgátaPraha 13#57#F14.W294.00:20:47+00:06:07Detail
51. Ledvinková Kateřina#112#F15.W295.00:20:58+00:06:18Detail
52. Prokop PřemyslPraha 6#6#M37.M298.00:21:01+00:06:21Detail
53. Křížek PetrRakousy#41#M38.M50-597.00:21:07+00:06:27Detail
54. Plešingerová JanaPraha 8#67#F16.W30-394.00:21:16+00:06:36Detail
55. Purmanová AlicePraha 8#68#F17.W30-395.00:21:26+00:06:46Detail
56. Vitovská ŠtěpánkaPraha 8#99#F18.MW60+2.00:21:34+00:06:54Detail
57. Staňková ZuzanaPraha 4#115#F19.W30-396.00:21:51+00:07:11Detail
58. Hladíková IvetaKamenice#77#F20.W40-497.00:21:54+00:07:14Detail
59. Watzlová ElizavetaPraha 6#71#F21.W30-397.00:22:08+00:07:28Detail
60. Bareš DanielPraha 4#1#M39.M299.00:22:24+00:07:44Detail
61. Litomyšský RobinPraha 5#14#M40.M30-3912.00:22:24+00:07:44Detail
62. Silaštík PetrKostelec n/L#44#M41.M50-598.00:22:26+00:07:46Detail
63. Polidarová AndreaKladno#104#F22.W30-398.00:22:36+00:07:56Detail
64. Vaňková Mariana#109#F23.W296.00:22:36+00:07:56Detail
65. Charvát JosefPraha 3#110#M42.M40-4912.00:22:37+00:07:57Detail
66. Šťastná KristýnaPraha 4#53#F24.W297.00:22:40+00:08:00Detail
67. Flídrová NikolaPraha 4#48#F25.W298.00:22:42+00:08:02Detail
68. Ptáčková PavlínaPraha 4#82#F26.W40-498.00:22:47+00:08:07Detail
69. Spurná DenisaPraha 6#74#F27.W30-399.00:22:54+00:08:14Detail
70. Weisová MonikaPraha 5#94#F28.W50-592.00:23:16+00:08:36Detail
71. Pallová JanaPraha 6#52#F29.W299.00:23:17+00:08:37Detail
72. Tesfaye HundiePraha 13#108#M43.MW60+3.00:23:37+00:08:57Detail
73. Ibraimi LyulyetaPraha 13#60#F30.W2910.00:23:49+00:09:09Detail
74. Skalová MariePraha 13#59#F31.W2911.00:23:50+00:09:10Detail
75. Zikmundová DagmarPraha 6#101#F32.MW60+4.00:23:51+00:09:11Detail
76. Hůle RobertPraha 6#39#M44.M50-599.00:23:52+00:09:12Detail
77. Kašparová EvaJenštejn#79#F33.W40-499.00:25:09+00:10:29Detail
78. Chramcová AlexandraPraha 3#49#F34.W2912.00:25:11+00:10:31Detail
79. Hladíková VěraTýnec n/S#78#F35.W40-4910.00:25:33+00:10:53Detail
80. Zimmerhaklová KateřinaMl. Boleslav#55#F36.W2913.00:25:47+00:11:07Detail
81. Matusová BarboraPraha 10#66#F37.W30-3910.00:25:51+00:11:11Detail
82. Havelková TerezaPraha 6#103#F38.W30-3911.00:26:10+00:11:30Detail
83. Horová SimonaPraha 7#64#F39.W30-3912.00:26:26+00:11:46Detail
84. Khramtsou AliaksandrPraha 3#22#M45.M40-4913.00:26:30+00:11:50Detail
85. Švejdová JanaPraha 17#89#F40.W40-4911.00:26:35+00:11:55Detail
86. Zimová MariePraha 3#62#F41.W2914.00:27:31+00:12:51Detail
87. Rolc DavidPraha 10#116#M46.M30-3913.00:27:54+00:13:14Detail
88. Palla RadovanPraha 5#42#M47.M50-5910.00:28:33+00:13:53Detail
89. Chumová NikolPraha 4#73#F42.W30-3913.00:28:41+00:14:01Detail
90. Zajícová KláraPraha 4#88#F43.W40-4912.00:28:47+00:14:07Detail
91. Novicky BranislavPraha 6#32#M48.M40-4914.00:31:16+00:16:36Detail
92. Gregorik JurajBeroun#31#M49.M40-4915.00:31:17+00:16:37Detail
93. Nekvapilová DanaPraha 6#105#F44.W40-4913.00:31:18+00:16:38Detail
94. Jaroš RomanPraha 13#97#M50.MW60+5.00:39:38+00:24:58Detail
95. Litomyšská JanaBeroun#92#F45.W50-593.00:41:07+00:26:27Detail
96. Vágnerová LucieŘíčany#54#F46.W2915.00:44:22+00:29:42Detail
97. Hladíková MilušeKamenice#63#F47.W30-3914.00:44:23+00:29:43Detail
98. Rohlíková AndreaPraha 14#84#F48.W40-4914.00:44:24+00:29:44Detail
99. Vágnerová RomanaŘíčany#86#F49.W40-4915.00:44:24+00:29:44Detail
Klein JakubPraha 4#12#MM30-3900:00:00Detail
Bureš MartinPraha 18#17#MM30-3900:00:00Detail
Kohout MichaelPraha 3#18#MM30-3900:00:00Detail
Kotal OndřejPraha 6#19#MM30-3900:00:00Detail
Valík Tomáš#29#MM40-4900:00:00Detail
Shapoval OleksandrPraha 3#33#MM40-4900:00:00Detail
Kodr KarelPraha 3#40#MM50-5900:00:00Detail
Styblík ZbyněkPraha 5#45#MM50-5900:00:00Detail
Podzimková AlenaKopidlno#56#FW2900:00:00Detail
Štěpánková ViktoriePraha 4#61#FW2900:00:00Detail
Solarová DanušeRoztoky u Prahy#69#FW30-3900:00:00Detail
Valík Blanka#70#FW30-3900:00:00Detail
Sovová MartaPraha 8#72#FW30-3900:00:00Detail
Čerteková JanaPraha 9#76#FW40-4900:00:00Detail
Shapoval SvitlanaPraha 3#90#FW40-4900:00:00Detail
Schucková JanaPraha 6#93#FW50-5900:00:00Detail
Marková AndreaPraha 9#95#FW50-5900:00:00Detail
Bufka ZdeněkČeská Lípa#100#MMW60+00:00:00Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace