Průběžná Výsledková listina Offroad Maraton Milovice
26. 3. 2022

Děti

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Počet kolPosledníBest lap
1. Samuel Stuchlik Kawasaki kx85 Kawasaki kx85Smx racing team Rudnik#222#4277Junioři mladší motorky1.1600:10:1900:00:37
00:37, 00:38, 00:40, 00:38, 00:39, 00:38, 00:38, 00:38, 00:39, 00:39, 00:37, 00:39, 00:38, 00:38, 00:40, 00:38, Detail
2. Michal Pňáček Yamaha 85 ccmSMX Rudník racing team#25#4520Junioři mladší motorky2.1600:10:2300:00:37
00:36, 00:38, 00:40, 00:38, 00:38, 00:38, 00:38, 00:39, 00:38, 00:41, 00:37, 00:40, 00:39, 00:39, 00:38, 00:39, Detail
3. Lukáš Feilhauer Kawasaki 85 Ham Zlaté Hory#30#4284Junioři mladší motorky3.1400:10:0000:00:40
00:38, 00:41, 00:43, 00:40, 00:46, 00:44, 00:42, 00:43, 00:46, 00:42, 00:41, 00:44, 00:43, 00:41, Detail
4. Natálie Sekotová Husqvarna 50 ccmSmx racing team Rudnik#1#4528Děti motorky1.1300:10:4400:00:45
00:47, 00:45, 00:47, 00:53, 00:47, 00:48, 00:45, 00:47, 01:03, 00:50, 00:50, 00:49, 00:46, Detail
5. Matyaš Kroupa Apex 90 90 2TWings team#41#4331Junioři mladší čtyřkolky1.1300:10:3800:00:44
00:53, 00:45, 00:47, 00:51, 00:49, 00:48, 00:45, 00:51, 00:44, 00:45, 00:50, 00:50, 00:54, Detail
6. Natálie Sekotová Husqvarna 50 ccmSmx racing team Rudnik#1#4529Junioři mladší motorky4.1300:10:2800:00:44
00:49, 00:47, 00:48, 00:46, 00:48, 00:51, 00:46, 00:53, 00:44, 00:47, 00:51, 00:48, 00:45, Detail
7. Viktor Lačńák ml. KTM 65 SX 65 2tVikec racing team #338#4296Junioři mladší motorky5.1300:10:3000:00:45
00:54, 00:48, 00:49, 00:48, 00:48, 00:49, 00:47, 00:48, 00:50, 00:46, 00:45, 00:47, 00:46, Detail
8. Martin Pulec KTM 65 sx Ktm 65Wemoto.cz#11#4535Děti motorky2.1200:10:3700:00:48
01:07, 00:53, 00:53, 00:52, 00:51, 00:51, 00:51, 00:51, 00:52, 00:54, 00:48, 00:49, Detail
9. Matěj Polák KTM 65SX KTMwemoto.cz#31#4533Děti motorky3.1200:10:3800:00:48
01:03, 00:55, 00:54, 00:54, 00:52, 00:51, 00:50, 00:52, 00:51, 00:48, 00:49, 00:53, Detail
10. Ava Pavlátová Access DRR 100Haruda Team RAC Sedlčany#777#4522Junioři mladší čtyřkolky2.1200:10:1300:00:44
00:50, 00:44, 00:50, 00:51, 00:52, 00:50, 00:51, 00:55, 00:53, 00:51, 00:47, 00:52, Detail
11. Ema Nová Suzuki ltz 90ccmQuad racing Brozany nad Ohří#3#4322Junioři mladší čtyřkolky3.1200:10:4200:00:50
00:52, 00:50, 00:51, 00:55, 00:51, 00:51, 00:56, 00:54, 00:55, 00:52, 00:56, 00:52, Detail
12. Gustav Stiller ml. KTM SX 85L - GAS RACING#107#4477Junioři mladší motorky6.1200:10:1100:00:43
00:52, 00:48, 00:46, 00:46, 00:47, 00:48, 00:45, 00:43, 00:44, 01:31, 00:48, 00:48, Detail
13. Martin Pulec KTM 65we moto #11#4536Junioři mladší motorky7.1200:10:1400:00:48
00:50, 00:51, 00:48, 00:52, 00:51, 00:51, 00:51, 00:52, 00:51, 00:49, 00:49, 00:53, Detail
14. Daniel Kostelecky Honda xr 100 Xr100Mx & enduro Svratka#13#4376Junioři mladší motorky8.1200:10:1600:00:47
00:48, 00:47, 00:48, 01:04, 00:48, 00:50, 00:51, 00:49, 00:53, 00:50, 00:49, 00:53, Detail
15. Josef Hráský Apex Malossi 90Stratov gang#69#4527Junioři mladší čtyřkolky4.1100:10:1100:00:50
01:16, 00:56, 00:57, 00:54, 00:50, 00:54, 00:55, 00:51, 00:51, 00:50, 00:51, Detail
16. Martin Ďurian Access Drr 100Martin Ďurian#25#4389Junioři mladší čtyřkolky5.1100:10:1800:00:50
01:21, 00:55, 00:54, 00:55, 00:50, 00:53, 00:55, 00:53, 00:51, 00:50, 00:55, Detail
17. Tobiáš Smetana Bashan 125Axa racing team#80#4317Junioři mladší čtyřkolky6.1100:10:3400:00:52
01:23, 00:56, 00:56, 00:56, 00:55, 00:54, 00:55, 00:56, 00:53, 00:53, 00:52, Detail
18. KRISTÝNA Secká Bashan 125 125ccm 4taktBAZINGA! QUAD TEAM#13#4530Junioři mladší čtyřkolky7.1100:10:3700:00:56
01:03, 00:57, 00:56, 00:56, 00:56, 00:56, 00:58, 00:58, 00:58, 00:58, 00:57, Detail
19. Helena Štěpánková Yamaha fmx 90 ccmYamaha Štěpánek #10#4509Junioři mladší čtyřkolky8.1100:10:4600:00:51
01:20, 01:12, 00:55, 00:51, 00:53, 00:55, 00:53, 00:56, 00:53, 00:57, 00:57, Detail
20. Jakub Hraba Yamaha raptor 90cm3AXA racing team#47#4319Junioři mladší čtyřkolky9.1100:10:4800:00:53
01:24, 00:59, 00:57, 00:55, 00:54, 00:55, 00:53, 00:55, 00:54, 00:56, 01:01, Detail
21. Kryštof Kočí Kueberg#46#4585Junioři mladší motorky9.1100:10:0700:00:52
01:03, 00:57, 00:56, 00:55, 00:53, 00:54, 00:55, 00:53, 00:53, 00:52, 00:52, Detail
22. Matěj Polák Yamaha PW80 Yamahawemoto.cz#31#4534Junioři mladší motorky10.1100:10:1300:00:50
01:00, 00:56, 00:50, 00:55, 00:55, 00:54, 00:58, 00:53, 00:56, 00:57, 00:53, Detail
23. Kryštof Rotter KTM 65 ccmTJ sokol Hlavňov#99#4288Junioři mladší motorky11.1100:10:3200:00:54
01:00, 00:59, 00:56, 01:01, 00:57, 00:57, 00:55, 00:57, 00:55, 00:54, 00:55, Detail
24. Simona Drozdová Ktm 60 Simona Drozdová #9#4344Junioři mladší motorky12.1100:10:3800:00:54
01:05, 00:59, 00:56, 00:58, 00:57, 00:58, 00:57, 00:56, 00:54, 00:56, 00:57, Detail
25. Martin Ďurian Access Drr 100Martin Ďurian#25#4388Děti čtyřkolky1.1000:10:0100:00:57
01:01, 00:59, 00:57, 01:00, 01:00, 00:57, 00:57, 01:02, 01:04, 00:59, Detail
26. Matěj Bernas Yamaha YMF 90 90 ccmBernas Riders#42#4524Děti čtyřkolky2.1000:10:0200:00:54
01:17, 00:54, 00:55, 00:54, 01:00, 01:04, 00:57, 00:54, 01:06, 00:56, Detail
27. KRISTÝNA Secká Bashan 125 125ccm 4taktBAZINGA! QUAD TEAM#13#4531Děti čtyřkolky3.1000:10:0900:00:56
01:04, 01:00, 00:58, 00:58, 01:03, 01:05, 00:58, 00:56, 01:00, 01:03, Detail
28. Jakub Hraba Yamaha raptor 90cm3AXA racing team#47#4318Děti čtyřkolky4.1000:10:4700:00:59
01:03, 00:59, 01:23, 01:02, 01:03, 01:02, 00:59, 01:05, 01:00, 01:06, Detail
29. Ema Nová Suzuki ltz 90ccmQuadracing Brozany nad Ohří#3#4323Děti čtyřkolky5.1000:10:4900:00:53
01:06, 00:57, 01:52, 01:01, 00:53, 01:00, 01:03, 01:00, 00:55, 00:57, Detail
30. Patrik Turek Ktm 50 sx 50sxEnduro klub Semily#101#4505Děti motorky4.1000:10:1100:00:56
01:01, 00:59, 00:57, 00:56, 01:00, 00:57, 01:22, 00:59, 00:56, 00:57, Detail
31. Kryštof Kočí Kubergcarmax #46#4508Děti motorky5.1000:10:1800:00:56
01:10, 01:07, 01:01, 01:01, 01:02, 01:00, 00:59, 00:56, 00:59, 00:56, Detail
32. Laura Nová Suziki lt-z 90 4tQuad racing Brozany nad Ohří#4#4321Junioři mladší čtyřkolky10.1000:10:0700:00:53
01:10, 01:00, 00:58, 00:59, 00:57, 00:54, 00:55, 00:56, 00:53, 01:19, Detail
33. Tereza Hrabalová YAMAHA YFM 90Tereza racing#7#4280Junioři mladší čtyřkolky11.1000:10:0800:00:55
01:21, 01:02, 00:56, 00:55, 00:55, 00:55, 00:57, 01:02, 01:04, 00:58, Detail
34. Karolína Pecháčková Access 90Kája racing #65#4538Děti čtyřkolky6.900:10:0800:01:00
01:19, 01:00, 01:13, 01:05, 01:04, 01:04, 01:05, 01:09, 01:04, Detail
35. Laura Nová Suziki lt-z 90 4tQuad racing Brozany nad Ohří#4#4320Děti čtyřkolky7.900:10:1300:01:02
01:26, 01:03, 01:06, 01:04, 01:05, 01:03, 01:07, 01:13, 01:02, Detail
36. Tobiáš Tóth Buffler 125 4t 125 4tBernas Riders#57#4523Děti čtyřkolky8.900:10:1700:01:03
01:12, 01:05, 01:12, 01:06, 01:04, 01:03, 01:07, 01:19, 01:05, Detail
37. Karolína Pecháčková Access DRR 100 90 ccmKája Racing#65#4537Junioři mladší čtyřkolky12.900:10:2800:01:02
01:26, 01:05, 01:02, 01:02, 01:04, 01:09, 01:14, 01:11, 01:11, Detail
38. David Tošnar 4T 90ccm Made in China :-) 4T125ccmDIAMANTI#199#4511Junioři mladší motorky13.900:10:4100:00:49
00:50, 00:49, 00:49, 03:08, 01:22, 01:01, 00:53, 00:51, 00:53, Detail
39. Roman Vávra BlackBear 125Optimus Racing#2#4514Děti čtyřkolky9.800:09:5900:01:10
01:24, 01:12, 01:12, 01:13, 01:11, 01:17, 01:15, 01:10, Detail
40. Josef Hráský Apex Malossi 90Stratov gang#69#4526Děti čtyřkolky10.800:10:0200:00:53
01:05, 00:56, 00:53, 02:30, 01:07, 01:02, 01:13, 01:11, Detail
41. Viktorie Krejbichová Access DRR 100 2T ReverseHT Pro Racing#226#4311Děti čtyřkolky11.800:10:2500:01:15
01:29, 01:15, 01:15, 01:15, 01:15, 01:18, 01:17, 01:16, Detail
42. Lukáš Hanák Sonic 125Polaris Otrkovice #76#4361Děti čtyřkolky12.800:10:2700:01:03
01:27, 01:11, 01:12, 01:05, 02:13, 01:06, 01:05, 01:03, Detail
43. Karinka Tošnarová 4T 90ccm Made in China :-) 4T90ccmDIAMANTI#67#4512Děti motorky6.800:10:0300:01:05
01:15, 01:07, 01:07, 01:23, 01:10, 01:38, 01:14, 01:05, Detail
44. Karinka Tošnarová 90 4tDIAMANTI#67#4513Junioři mladší motorky14.800:10:2100:01:13
01:19, 01:17, 01:13, 01:24, 01:16, 01:16, 01:15, 01:17, Detail
45. Alex Augusta Yamaha PW80Axa racing team#55#4427Junioři mladší motorky15.800:10:4800:01:14
01:10, 01:17, 01:14, 01:25, 01:24, 01:25, 01:31, 01:19, Detail
46. Roman Vávra BlackBear 125Optimus Racing#2#4515Junioři mladší čtyřkolky13.100:01:1800:01:10
01:18, Detail
Kristýna Secká Thunder QR 49ccmBAZINGA! QUAD TEAM#113#4532Děti motorky000:00:56
Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz