Oficiální Výsledková listina Vinohradská trojka
19. 5. 2022

týmy studenti

Nejmenší počet členů týmu: 3

Typ soutěže: průměrný čas

Limit započítávaných výsledků: 3

Bratři v křeči

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.LavičkaMarek#2576Mmuži studenti VŠ5/5100:10:46.49
2.PiskořPřemysl#2601Mmuži studenti VŠ6/5100:10:48.21
3.KrumphanzlMatyáš#2571Mmuži studenti VŠ7/5100:10:58.16

Chlupatý pes, žádný stres

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.FridrichPavel#2532Mmuži studenti VŠ9/5100:11:01.52
2.TesařMartin#2638Mmuži studenti VŠ11/5100:11:24.43
3.KorandaTomáš #2562Mmuži studenti VŠ32/5100:13:07.77
4.ŠimekPeter#212Mmuži studenti VŠ33/5100:13:10.27

Trimed Vipers

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.HálekJan#2538Mmuži studenti VŠ8/5100:10:59.19
2.WeißKonstantin#2652Mmuži studenti VŠ14/5100:11:33.54
3.ČeskýRichard#2522Mmuži studenti VŠ34/5100:13:16.29
4.Drašar Jáchym #2525Mmuži studenti VŠ41/5100:14:44.55

Fyzioběhny

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ŠmídVojtěch#2627Mmuži studenti VŠ4/5100:10:45.93
2.RousovaLucie#2612Fženy studenti VŠ12/5200:12:49.49
3.FoitováKvěta#2530Fženy studenti VŠ13/5200:12:52.34
4.HaňurováAdéla#2539Fženy studenti VŠ29/5200:14:04.08
5.ProcházkováSylva#2605Fženy studenti VŠ33/5200:14:36.51
6.KováčBenjamin#2566Mmuži studenti VŠ44/5100:15:52.53
7.JandováMarkéta#2550Fženy studenti VŠ43/5200:16:05.92
8.VokáčováZuzana#2647Fženy studenti VŠ44/5200:16:06.57

Rychlá čtyřka

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.KupčíkKryštof#2575Mmuži studenti VŠ13/5100:11:31.41
2.FořtováDenisa#2531Fženy studenti VŠ17/5200:13:19.57
3.ŠvehlaAlbert#2637Mmuži studenti VŠ42/5100:14:45.43
4.ŽampachRichard#2655Mmuži studenti VŠ45/5100:16:03.55

Medické květinky

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ŽemličkováHana#2656Fženy studenti VŠ18/5200:13:27.91
2.AbrahamováVeronika#2501Fženy studenti VŠ26/5200:14:02.77
3.BřížďalováDaniela#2513Fženy studenti VŠ36/5200:15:00.07

Ženy

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.ŠtěrbováAdéla#2634Fženy studenti VŠ31/5200:14:12.87
2.HájkováKateřina#2536Fženy studenti VŠ32/5200:14:13.12
3.HrušováJulie#2659Fženy studenti VŠ34/5200:14:48.70
4.KostinkováIvona#2565Fženy studenti VŠ47/5200:16:31.93

Volleybuddies

# Příjmení Jméno St. č. M/F kategorie # v kat. body Výsledek
1.SvitekováSophie#2619Fženy studenti VŠ49/5200:17:22.77
2.BoroličováAnežka#2510Fženy studenti VŠ50/5200:17:23.02
3.Adamusová Aneta #2502Fženy studenti VŠ51/5200:17:23.86