Oficiální Výsledková listina MTB Maraton Chýnov 2017
3. 6. 2017

25 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Syrovátka MatějCycling Academy Tábor#376#M31.00:53:04.87Detail
2. Šaroun LiborPREMIUM hotel**** team Znojmo#361#C21.00:53:54.97+00:00:50.09Detail
3. Hyšpler RobinPRODOLI Racing team#355#B21.00:54:01.50+00:00:56.62Detail
4. Marek JanEUROFOAM SPORT TEAM#356#M32.00:55:35.86+00:02:30.98Detail
5. Smrčka JanEurofoam Sport Team#325#B22.00:55:56.74+00:02:51.86Detail
6. Marek JosefVelosport Valenta Scott Team#357#A21.00:55:56.86+00:02:51.98Detail
7. Lepič MartinPRODOLI Racing team#321#C22.00:57:44.13+00:04:39.25Detail
8. Homolka LiborRBB Invest J. Hradec#443#C23.00:57:55.88+00:04:51.00Detail
9. Grym TadeášGS cyklo team Jistebnice#328#M33.00:58:15.82+00:05:10.94Detail
10. Šíp DavidG. Benedikt Švec cykloteam Želeč#467#B23.00:58:17.14+00:05:12.26Detail
11. Bušek LukášCBC Team#330#A22.00:58:44.49+00:05:39.61Detail
12. Macháček TomášCykloklub Chýnov#304#M34.00:58:45.03+00:05:40.15Detail
13. Kukla JosefVelosport Valenta Scott Team#434#A23.00:59:24.40+00:06:19.52Detail
14. Horký MiroslavŽďár#400#C24.00:59:26.45+00:06:21.57Detail
15. Kelner MiroslavDům Barev Český Krumlov#382#D21.00:59:28.64+00:06:23.76Detail
16. Filip TomášCykling Academy Tábor#359#C25.00:59:45.53+00:06:40.65Detail
17. Florián AntonínSK FIT Tábor z.s.#389#C26.00:59:49.84+00:06:44.96Detail
18. Vrbka TomášCyklo ATOM cycling team#371#D22.01:00:01.75+00:06:56.87Detail
19. Ošmera JanRoNaKol Pravíkov#391#E21.01:00:09.11+00:07:04.23Detail
20. Zíka MarekGS cyklo team Jistebnice#383#M35.01:00:37.78+00:07:32.90Detail
21. Kovařík LubošCycling Academy Tábor#360#C27.01:00:38.11+00:07:33.23Detail
22. Florián PetrSK FIT Tábor#390#C28.01:00:47.48+00:07:42.60Detail
23. Vacek VojtěchE-ON TT#414#A24.01:00:47.92+00:07:43.04Detail
24. Rybařík PavelGS cyklo team Jistebnice#392#E22.01:01:09.72+00:08:04.84Detail
25. Khek RomanKraken Team Dobříš#338#D23.01:01:23.46+00:08:18.58Detail
26. Boháč ZdeněkAPEX BIKE KLUB TÁBOR#403#D24.01:01:44.80+00:08:39.92Detail
27. Florián AntonínTábor#387#E23.01:02:15.11+00:09:10.23Detail
28. Macháček MichalCykloklub Chýnov#333#M36.01:02:28.23+00:09:23.35Detail
29. Dvořáček MilanKřeč#457#A25.01:03:01.29+00:09:56.41Detail
30. Pech Romanšrouby a matice Bártová#404#D25.01:03:09.34+00:10:04.46Detail
31. Slezáček TomášFitness Bikers Team#468#A26.01:03:09.56+00:10:04.68Detail
32. Slabý KarelBiketime Bulls Písek#416#C29.01:03:30.90+00:10:26.02Detail
33. Koktavý JiříZ BIKE TEAM TŘEBOŇ#411#M37.01:03:32.16+00:10:27.28Detail
34. Bartoň JanKola Bakus#435#A27.01:03:32.27+00:10:27.39Detail
35. Heřmánek JanJH Cycling#375#A28.01:03:32.96+00:10:28.08Detail
36. Šafařík PetrGS cyklo team Jistebnice#334#C210.01:03:36.66+00:10:31.78Detail
37. Rozev FilipG. Benedikt Švec cykloteam želeč#380#C211.01:04:01.57+00:10:56.69Detail
38. Polanský OndřejBike Team Vodňany#397#A29.01:04:34.56+00:11:29.68Detail
39. Sviták OndřejFitness Bikers Team#364#M38.01:04:34.75+00:11:29.87Detail
40. Trnka FilipZ Bike Team Třeboň#399#A210.01:04:35.37+00:11:30.49Detail
41. Kamenický RadimPacov#347#C212.01:04:41.78+00:11:36.90Detail
42. Chmelař PetrProdoli#350#E24.01:04:45.77+00:11:40.89Detail
43. Hroníček BohdanBOGI3#365#C213.01:05:32.80+00:12:27.92Detail
44. Rataj PetrFitnessBikersTeam Nuzbely#340#B24.01:05:57.56+00:12:52.68Detail
45. Vachta OndřejLopaty Chýnov#440#A211.01:05:58.06+00:12:53.18Detail
46. Petr JanGS cyklo team Jistebnice#409#M39.01:06:12.20+00:13:07.32Detail
47. Stuchlík JiříE-ON TT#415#M310.01:06:40.16+00:13:35.28Detail
48. Barták VladimírŠrouby a matice, Bártová, Prachatice#374#E25.01:06:46.53+00:13:41.65Detail
49. Gottwald JaroslavPRODOLI Racing team#429#C214.01:06:55.94+00:13:51.06Detail
50. Fric FrantišekPRODOLI Racing team#428#D26.01:06:56.30+00:13:51.42Detail
51. Václavík JanHINTON CB#344#B25.01:07:00.39+00:13:55.51Detail
52. Lolacher TomášCBC Team#417#M311.01:07:01.84+00:13:56.96Detail
53. Vacík PetrCYCLING ACADEMY Tábor#433#A212.01:07:03.37+00:13:58.49Detail
54. Zavadil PetrBechyně#310#C215.01:07:03.78+00:13:58.90Detail
55. Žatecký MartinFitness Bikers Team#353#M312.01:07:18.41+00:14:13.53Detail
56. Malý DanielPraha 4#370#C216.01:07:22.21+00:14:17.33Detail
57. Dušek MartinGS cyklo team Jistebnice#384#M313.01:07:26.43+00:14:21.55Detail
58. Peták JakubBike Team Vodňany#423#A213.01:07:36.10+00:14:31.22Detail
59. Jinek PavelMalíkovští hadi#448#B26.01:07:36.55+00:14:31.67Detail
60. Kozáková LucieGalaxy CykloŠvec Stevens#398#Z21.01:07:38.66+00:14:33.78Detail
61. Pospíchal PavelLopaty Chýnov#439#A214.01:07:52.68+00:14:47.80Detail
62. Vrána MilanKovomat - Kamenice nad Lipou#444#C217.01:07:58.99+00:14:54.11Detail
63. Mišoň PavelRally-Cross Lukavec#453#C218.01:08:12.74+00:15:07.86Detail
64. Dolejší RadekProdoli Racing Team#430#C219.01:08:28.15+00:15:23.27Detail
65. Lenc JiříMTB Šumava Riders#418#E26.01:08:29.38+00:15:24.50Detail
66. Mach VojtěchBike Team Vodňany#426#A215.01:08:30.22+00:15:25.34Detail
67. Slaba Miroslav#322#B27.01:08:53.91+00:15:49.03Detail
68. Koubík VítPacov#450#M314.01:09:06.32+00:16:01.44Detail
69. Fous JanH. Cerekev#410#E27.01:09:20.29+00:16:15.41Detail
70. Tomišová AlenaČ. Krumlov - Dům Barev#331#H21.01:09:24.04+00:16:19.16Detail
71. Šafaříková KláraGS cyklo team Jistebnice#335#Z31.01:10:13.78+00:17:08.90Detail
72. Linhart MilanGalaxy CykloŠvec Stevens#458#C220.01:10:19.69+00:17:14.81Detail
73. Hemza MiroslavSezimovo Ústí#342#C221.01:10:53.10+00:17:48.22Detail
74. Skipala Karel KájínRejsing team Kájín a Bakulín K.Rečice#462#B28.01:11:00.01+00:17:55.13Detail
75. Karellová MichaelaGalaxy Cyklošvec#424#Z32.01:11:00.59+00:17:55.71Detail
76. Janů VáclavRadenín#336#B29.01:11:15.57+00:18:10.69Detail
77. Graf JiříPSK Znojmo#378#C222.01:11:20.33+00:18:15.45Detail
78. Tuháčková KateřinaBlatná#395#Z22.01:11:23.51+00:18:18.63Detail
79. Činčura VáclavZ Bike Team Třeboň#402#M315.01:11:46.57+00:18:41.69Detail
80. Legát DavidK. Vary#432#C223.01:12:58.46+00:19:53.58Detail
81. Macháček MarekCykloklub Chýnov#377#C224.01:13:04.03+00:19:59.15Detail
82. Smetana LukášChotoviny#345#B210.01:13:07.08+00:20:02.20Detail
83. Mráčková LenkaCykloklub Chýnov#308#H22.01:13:19.70+00:20:14.82Detail
84. Stehlík MikulášJH Cycling#451#M316.01:13:32.16+00:20:27.28Detail
85. Mrázek RadovanPlaná nad Lužnicí#314#C225.01:13:40.97+00:20:36.09Detail
86. Legát MartinTábor#431#C226.01:13:49.87+00:20:44.99Detail
87. Bártová RůženaŠrouby a Matice, Bártová Prachatice#373#H23.01:13:59.74+00:20:54.86Detail
88. Krešáková PavlaCykloklub Chýnov#307#H24.01:14:04.29+00:20:59.41Detail
89. Rožeň JaroslavDolní Cerekev#372#C227.01:14:16.53+00:21:11.65Detail
90. Havránek MartinČistý sport#455#M317.01:14:22.94+00:21:18.06Detail
91. Dvořáková JanaMalíkovští hadi#447#Z23.01:14:25.17+00:21:20.29Detail
92. Kubů PavlínaGS cyklo team Jistebnice#379#Z33.01:14:43.70+00:21:38.82Detail
93. Votápek JosefRally-Cross Lukavec#452#C228.01:14:54.63+00:21:49.75Detail
94. Brož Michal#441#B211.01:15:06.82+00:22:01.94Detail
95. Heřmánek MiroslavMěšice#460#E28.01:15:09.97+00:22:05.09Detail
96. Osadčí PavelGalaxy CykloŠvec Stevens#354#E29.01:15:10.00+00:22:05.12Detail
97. Zeman LadislavTábor#419#B212.01:15:12.12+00:22:07.24Detail
98. Talmanová PetraCyklo ATOM#412#H25.01:15:13.20+00:22:08.32Detail
99. Macháčková BarboraGS cyklo team Jistebnice#420#Z34.01:15:51.21+00:22:46.33Detail
100. Bartůněk DavidTábor#381#C229.01:16:27.87+00:23:22.99Detail
101. Kříž PavelChotoviny#346#C230.01:16:28.89+00:23:24.01Detail
102. Procházková PavlaApex Bike Club#461#H26.01:16:53.60+00:23:48.72Detail
103. Hušek DavidVeselí nad Lužnicí#454#B213.01:18:08.49+00:25:03.61Detail
104. Macháčková MartinaCykloklub Chýnov#388#H27.01:18:26.67+00:25:21.79Detail
105. Beran OldřichBike klub Kunžak#326#M318.01:18:27.08+00:25:22.20Detail
106. Kolář JiříPacov#463#C231.01:18:39.06+00:25:34.18Detail
107. Hruška PavelSPLAŠENÝ HRUŠKY#446#C232.01:18:46.16+00:25:41.28Detail
108. Klamflová GábinaDům barev Český Krumlov#332#Z35.01:18:55.51+00:25:50.63Detail
109. Nováková KristýnaGS cyklo team Jistebnice#327#Z24.01:19:14.28+00:26:09.40Detail
110. Procházka JindřichAZ Tým Světlá nad Sázavou#421#E210.01:19:20.60+00:26:15.72Detail
111. Procházka JiříPlaná nad Lužnicí#393#B214.01:19:23.79+00:26:18.91Detail
112. Koubík DanielPacov#449#A216.01:19:40.35+00:26:35.47Detail
113. Žáková Trpáková LenkaFitness Bikers Team Nuzbely#358#Z25.01:20:03.81+00:26:58.93Detail
114. Tomíková DagmarŘevnice#442#H28.01:20:32.40+00:27:27.52Detail
115. Petáková VeronikaBike Team Vodňany#425#Z36.01:20:34.49+00:27:29.61Detail
116. Hruška KryštofSPLAŠENÝ HRUŠKY#445#M319.01:20:35.79+00:27:30.91Detail
117. Vachta Jiří#437#C233.01:21:13.71+00:28:08.83Detail
118. Růžička PavelTurovec#464#A217.01:21:39.67+00:28:34.79Detail
119. Beták RudolfLopaty Chýnov#438#D27.01:21:39.88+00:28:35.00Detail
120. Švejdová JitkaSKK Kladno#413#H29.01:23:21.27+00:30:16.39Detail
121. Procházková IvanaStrmilov#329#Z26.01:23:23.82+00:30:18.94Detail
122. Vácha VojtěchChýnov#368#M320.01:24:15.73+00:31:10.85Detail
123. Svěráková IlonaMTB 950#362#H210.01:24:28.68+00:31:23.80Detail
124. Bašta VítMTB 950#363#B215.01:24:28.70+00:31:23.82Detail
125. Slezáček DavidFitness Bikers Team#469#A218.01:24:58.40+00:31:53.52Detail
126. Mráčková DenisaCykloklub Chýnov#459#Z37.01:25:08.84+00:32:03.96Detail
127. Sedláček OndřejHangover team#456#C234.01:25:30.54+00:32:25.66Detail
128. Vachta PetrLopaty Chýnov#436#B216.01:25:59.90+00:32:55.02Detail
129. Fau VlastimilPraha#316#B217.01:26:20.05+00:33:15.17Detail
130. Roubek OldřichChýnov#309#B218.01:26:36.58+00:33:31.70Detail
131. Marek LukášTábor#407#A219.01:26:57.48+00:33:52.60Detail
132. Kadlec PavelAZ Tým Světlá nad Sázavou#422#D28.01:26:57.69+00:33:52.81Detail
133. Kukla DominikPraha 8#405#M321.01:27:12.16+00:34:07.28Detail
134. Moravec JanPraha#351#A220.01:27:48.68+00:34:43.80Detail
135. Kuklová NikolaPraha 8#406#H211.01:28:44.32+00:35:39.44Detail
136. Glézl Jaroslav#318#D29.01:29:08.24+00:36:03.36Detail
137. Moravec TomášOblajovice#394#C235.01:29:13.19+00:36:08.31Detail
138. Zeman JakubCyclo Jankov#386#A221.01:30:12.30+00:37:07.42Detail
139. Pechová TerezaCyclo Jankov#385#Z27.01:30:12.40+00:37:07.52Detail
140. Demuthová VladimíraApex#343#H212.01:30:20.16+00:37:15.28Detail
141. Bárta MatějChýnov - Kloužovice#323#A222.01:30:41.82+00:37:36.94Detail
142. Kopecká LenkaGS cyklo team Jistebnice#349#H213.01:30:48.98+00:37:44.10Detail
143. Šašek JindřichKamenice nad Lipou#352#B219.01:31:22.36+00:38:17.48Detail
144. Glézlová Šárka#319#Z28.01:32:36.60+00:39:31.72Detail
145. Šalát Martin#339#B220.01:34:04.19+00:40:59.31Detail
146. Pokorný ZdeněkSalačova Lhota#348#E211.01:35:28.10+00:42:23.22Detail
147. Žamboch MilanAPEX-BIKE KLUB#305#E212.01:35:56.71+00:42:51.83Detail
148. Eybert TadeášCK Chýnov#303#M322.01:36:00.82+00:42:55.94Detail
149. Hrdina PavelG. Benedikt Švec Cyklo Team Želeč#311#B221.01:37:23.40+00:44:18.52Detail
150. Hrdinová Linhartová LudmilaG. Benedikt Švec Cyklo Team Želeč#312#H214.01:37:23.50+00:44:18.62Detail
151. Šach HonzaBenešov#313#B222.01:37:44.77+00:44:39.89Detail
152. Eybertová IvaCK Chýnov#302#H215.01:38:08.71+00:45:03.83Detail
153. Maxa JiříJ.Hradec#366#C236.01:38:59.31+00:45:54.43Detail
154. Pražma JiříSezimovo Ústí#465#E213.01:39:02.43+00:45:57.55Detail
155. Moráček Josef#315#B223.01:39:23.76+00:46:18.88Detail
156. Kevelš FrantišekPraha#367#M323.01:40:31.20+00:47:26.32Detail
157. Másílko MartinChýnov#324#D210.01:41:51.83+00:48:46.95Detail
158. Bajcsi MiroslavKáraný#320#C237.01:44:48.92+00:51:44.04Detail
159. Zámostný VladimírSedlčany#396#E214.01:45:55.74+00:52:50.86Detail
160. Škácha Přemek#317#B224.01:58:32.44+01:05:27.56Detail
161. Lintner Tomáš#427#A223.02:00:14.11+01:07:09.23Detail
DNF Havránek JanČistý Sport#408#A2Detail
DNF Bajer TomášZ Bike Team Třeboň#401#M3Detail
DNF Hemza MichaelSezimovo Ústí#341#M3Detail
DNF Malá PetraPraha 4#369#H2Detail
DNF Bronov PavolSokol Chýnov#466#C2Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz