Oficiální Výsledková listina Železný muž Vyžlovky
23. 7. 2022

ELITE Železný muž

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipRočníkKategorie# v kat.Oficiální časZtrátaplaváníD1koloD2běh
1. Teplý OndřejCafé racers#311#21611978M1.M401.01:20:53.6900:09:18.5900:00:39.9600:41:49.2400:00:43.3900:28:22.49Detail
2. Novotný JanTTT#305#21551978M2.M402.01:21:14.46+00:00:20.7600:09:05.4600:00:44.0600:43:08.5800:00:28.6700:27:47.67Detail
3. Krupička Tomáš#337#21871987M3.M1.01:22:06.19+00:01:12.4900:10:16.5400:00:43.7600:42:44.6200:00:42.3800:27:38.87Detail
4. Bébr MilanŘíčany#303#21531995M4.M2.01:25:47.09+00:04:53.3900:10:32.2200:00:52.7900:43:11.2600:00:34.6500:30:36.14Detail
5. Matějec HynekJehlanka.cz#318#21681982M5.M403.01:27:04.27+00:06:10.5700:10:24.4600:00:55.5900:43:42.2300:00:41.4600:31:20.50Detail
6. Faltýnek Petr#324#21741987M6.M3.01:27:26.79+00:06:33.0900:11:20.1200:00:55.7800:44:09.4700:00:31.0100:30:30.40Detail
7. Brabec TomášPežoťák#307#21571982M7.M404.01:28:22.94+00:07:29.2400:11:20.7400:01:21.3500:44:01.2800:01:25.9400:30:13.62Detail
8. Moravec Štěpán#316#21662005M8.M4.01:28:43.72+00:07:50.0200:09:32.5200:01:00.2000:44:51.0600:01:00.8900:32:19.02Detail
9. Terroba PabloLa Grupetta#323#21731993M9.M5.01:30:04.56+00:09:10.8600:13:03.5000:01:03.4900:43:48.4600:00:42.4100:31:26.68Detail
10. Besperát BarboraCSG TRI TEAM#335#21851989F1.Z1.01:30:10.67+00:09:16.9700:11:53.7900:01:44.9500:45:20.9100:01:23.2300:29:47.77Detail
11. Benda OndřejPŠ Lachmánek #308#21581979M10.M405.01:30:29.94+00:09:36.2400:11:29.0200:00:58.7000:43:55.3400:00:38.2500:33:28.62Detail
12. Fanturová Lenka#336#21861978F2.Z2.01:30:46.70+00:09:53.0000:09:23.5700:00:53.2600:46:10.4600:00:51.7200:33:27.68Detail
13. Kohoutek PavelSK Vyžlovka#325#21751988M11.M6.01:31:10.71+00:10:17.0100:12:18.8900:00:53.0600:46:24.2900:00:51.8200:30:42.63Detail
14. Homolka OndřejSC Radotín Praha#313#21631977M12.M406.01:31:29.77+00:10:36.0700:12:25.3800:01:14.4900:44:31.6400:00:50.1500:32:28.08Detail
15. Žvejkal Jakub#314#21641974M13.M407.01:31:47.84+00:10:54.1400:12:09.6700:01:18.3500:43:59.4300:00:54.7100:33:25.66Detail
16. Pokorný MartinSK Zahořany#320#21701974M14.M408.01:32:04.28+00:11:10.5800:12:21.6300:01:00.6800:43:17.0700:00:46.2100:34:38.66Detail
17. Vedral JanKrymlov#317#21671984M15.M7.01:34:43.55+00:13:49.8500:13:34.9600:00:55.9900:47:42.7800:00:43.1700:31:46.63Detail
18. Lauer MartinŘíčanská Jelita#326#21761971M16.M409.01:36:20.47+00:15:26.7700:11:15.7800:01:00.0000:49:30.4000:01:00.1600:33:34.11Detail
19. Besperát Tomáš#312#21621986M17.M8.01:38:55.49+00:18:01.7900:12:58.7400:01:47.6700:46:45.0000:01:34.6500:35:49.42Detail
20. Finkousová JanaSKV#334#21841987F3.Z3.01:39:55.46+00:19:01.7600:12:58.4600:01:14.0300:50:19.2800:00:59.1300:34:24.55Detail
21. Sváček Petr#315#21651985M18.M9.01:40:07.47+00:19:13.7700:15:05.1800:01:17.6400:48:20.6700:00:22.7500:35:01.22Detail
22. Kocik Vojtech#302#21521981M19.M4010.01:41:01.76+00:20:08.0600:11:03.7200:01:18.1300:49:10.4900:01:09.8000:38:19.60Detail
23. Lux JakubVTC Pyskočely#329#21791979M20.M4011.01:42:29.33+00:21:35.6300:12:24.5500:01:00.0000:50:29.3700:01:00.4100:37:35.00Detail
24. Šmíd MichalSK Vyžlovka z.s.#309#21591982M21.M4012.01:43:05.18+00:22:11.4800:12:50.1000:01:17.3500:52:17.1400:00:30.9700:36:09.62Detail
25. Marvin CarlKozojedy#327#21771968M22.M4013.01:45:52.85+00:24:59.1500:16:02.0600:01:19.3500:50:25.7300:00:47.5600:37:18.13Detail
26. Třeček MarekBaraque Ski#322#21721975M23.M4014.01:48:49.34+00:27:55.6400:11:27.2300:03:04.7300:53:12.0100:01:23.1300:39:42.22Detail
27. Brzek Pavel#321#21711987M24.M10.01:49:29.44+00:28:35.7400:16:19.6200:01:19.1100:53:10.1800:00:47.3100:37:53.21Detail
28. Mádl Jiří#328#21781975M25.M4015.01:52:00.79+00:31:07.0900:15:10.9300:01:42.5000:52:29.6900:01:24.9400:41:12.72Detail
29. Srb Jiří#331#21821970M26.M4016.01:58:20.31+00:37:26.6100:14:04.7200:01:54.9700:54:47.9700:00:53.3100:46:39.33Detail
30. Jančář Franta#332#21831979M27.M4017.02:07:31.83+00:46:38.1300:17:21.1400:01:36.4601:02:40.4900:00:31.3600:45:22.35Detail
Lauerova PetraBikeNotoric#333#21811988FZDetail
DNF Šrámek Martinadidas Runners Prague#304#21541990MM00:09:47.1800:00:41.15Detail
DNS Svoboda Robertžádný#301#21511977MM40Detail
DNS Pařík OndřejT. J. Sokol Kolín - atletika#306#21561983MMDetail
DNS Kratochvíl Jiří#310#21601982MM40Detail
DNS Balata LubošBéBa Tým #319#21691995MMDetail
DNS Vraj PavelMaňána Český Brod#330#21801977MM40Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz