Výsledková listina motocross cup Telč 2022 podzim - 1. jízda
17. 9. 2022

MX2

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipOficiální časZtrátaPočet kolBodyPoslední
1. Mysliveček Ondřej#512#78500:12:13.9592500:12:13
01:06, 01:22, 01:23, 01:22, 01:20, 01:25, 01:22, 01:25, 01:24, Detail
2. Šimon Daniel#28#44700:12:30.97+00:00:17.0192200:12:30
01:06, 01:22, 01:25, 01:23, 01:24, 01:23, 01:28, 01:26, 01:28, Detail
3. Chmelík Martin#64#42900:12:37.64+00:00:23.6892000:12:37
01:13, 01:25, 01:25, 01:25, 01:25, 01:24, 01:24, 01:27, 01:27, Detail
4. Netolický Jakub#172#80700:12:57.41+00:00:43.4591800:12:57
01:10, 01:30, 01:28, 01:27, 01:30, 01:25, 01:26, 01:26, 01:30, Detail
5. Lorenc Ladislav#202#43400:13:05.27+00:00:51.3191600:13:05
01:21, 01:28, 01:26, 01:26, 01:41, 01:25, 01:24, 01:25, 01:26, Detail
6. Zacharda Jakub#20#43700:13:29.38+00:01:15.4291500:13:29
01:11, 01:25, 01:25, 01:26, 01:44, 01:46, 01:28, 01:31, 01:30, Detail
7. Kyncl Miroslav#208#44800:13:35.85+00:01:21.8991400:13:35
01:19, 01:32, 01:34, 01:33, 01:31, 01:32, 01:30, 01:32, 01:28, Detail
8. Formánek Martin#6#436+81300:12:22
01:15, 01:34, 01:35, 01:32, 01:32, 01:32, 01:30, 01:49, Detail
9. Kučera Petr#14#446+81200:12:23
01:19, 01:36, 01:34, 01:33, 01:34, 01:36, 01:34, 01:34, Detail
10. Láník Ondřej#20#430+81100:12:28
01:16, 01:34, 01:37, 01:35, 01:33, 01:35, 01:38, 01:37, Detail
11. Stuchlík Matěj#338#770+81000:12:41
01:20, 01:36, 01:47, 01:35, 01:35, 01:33, 01:33, 01:38, Detail
12. Šťastný Jiří#413#433+8900:12:45
01:54, 01:31, 01:30, 01:39, 01:29, 01:34, 01:31, 01:34, Detail
13. Louček Adam#112#445+8800:12:48
01:20, 01:33, 01:35, 01:30, 01:32, 01:35, 01:32, 02:08, Detail
14. Petříček Jan#109#780+8700:12:56
01:23, 01:53, 01:38, 01:34, 01:33, 01:36, 01:38, 01:39, Detail
15. Šenk Martin#69#789+8600:13:05
01:22, 01:31, 01:34, 01:36, 01:32, 01:35, 01:32, 02:19, Detail
16. Fejta Jan#52#432+8500:13:07
01:18, 01:47, 01:40, 01:36, 01:37, 01:43, 01:41, 01:41, Detail
17. Gračka Tomáš#87#634+7400:12:52
01:30, 01:57, 01:53, 01:52, 01:53, 01:52, 01:51, Detail
18. Stibůrek Martin#14#781+1300:01:29
01:29, Detail
Chvojka Radovan#7#4350
Detail
Andrle Patrik#8#4490
Detail
Kubec Denis#8#5670
Detail
Doležal Matěj#12#7570
Detail
Koutník Jaroslav#15#4310
Detail
Bím Adam#17#4440
Detail
Smolík Jonáš#22#4380
Detail
Kysilko Lukáš#22#7230
Detail
Budský Vojtěch#23#4520
Detail
Semrád Tomáš#25#4550
Detail
Krsek Petr#33#6600
Detail
Litera Matěj#36#7640
Detail
Pešta Tomáš#41#5470
Detail
Hanuš Pavel#44#4500
Detail
Rada David#55#5680
Detail
Šoupal Pavel#61#4430
Detail
Langer Robin#85#4570
Detail
Bucek Adam#98#7000
Detail
Machala Pavel#107#6180
Detail
Faltus Vojtěch#139#6950
Detail
Brom Marek#169#6150
Detail
Valoušek Viktor#181#7500
Detail
Krajčí Daniel#193#7550
Detail
Pondělíček Michal#195#5570
Detail
Brhlík Filip#215#7210
Detail
Andrle Lukáš#231#4420
Detail
Novák Antonín#234#6370
Detail
Krčmář Daniel#284#7400
Detail
Najman Daniel#286#5650
Detail
Zoul Jakub#405#5560
Detail
Zabloudil Michal#414#4540
Detail
Lukáš Roman#420#4560
Detail
Rýdl Dominik#520#5730
Detail
Hájek Jakub#613#6110
Detail
Fabrik Martin#741#7020
Detail
Nožina David#888#5850
Detail
Procházka František#1109#6160
Detail
DNF Semrád Michal#63#453800:12:32
01:18, 01:34, 01:38, 01:35, 01:33, 01:35, 01:36, 01:39, Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo