Výsledková listina Titan Liga VII.
2. 10. 2022

Dětský závod

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Beneš MarekSki-run Čakovice#9#kluci starší1.00:13:14.45Detail
2. Makovec TadeášOCR kids Poděbrady#5#kluci starší2.00:14:45.87+00:01:31.41Detail
3. Beneš RadimSki-run Čakovice#10#mladší kluci1.00:14:45.89+00:01:31.43Detail
4. Zelenka PetrAtom kids Praha#4#kluci starší3.00:15:03.26+00:01:48.80Detail
5. Halamová AndreaEnduro club Semily#29#holky starší1.00:16:04.94+00:02:50.48Detail
6. Ďuďová ViktorieSki-run Čakovice#8#mladší holky1.00:16:11.72+00:02:57.26Detail
7. Mikušová MichaelaSki-run Čakovice#11#holky starší2.00:17:18.90+00:04:04.44Detail
8. Tyrner Viliam#1#mladší kluci2.00:17:21.82+00:04:07.36Detail
9. Krejsová MichaelaStřela Žebrák#27#holky starší3.00:17:36.79+00:04:22.33Detail
10. Svoboda OndřejOCR kids Poděbrady#6#kluci starší4.00:17:37.84+00:04:23.38Detail
11. Hádek Vítek#35#mladší kluci3.00:17:42.26+00:04:27.80Detail
12. Zelenka MichalAtom kids Praha#3#kluci starší5.00:17:46.64+00:04:32.18Detail
13. Brázdová DominikaAtom kids Praha#33#mladší holky2.00:18:39.13+00:05:24.67Detail
14. Šafránek MatějSki-run Čakovice#18#mladší kluci4.00:22:34.50+00:09:20.04Detail
15. Karchová KateřinaSki-run Čakovice#30#holky starší4.00:22:34.92+00:09:20.46Detail
16. Hádek ŠtěpánSki-run Čakovice#36#mladší kluci5.00:23:36.33+00:10:21.87Detail
17. Šafránek ŠtěpánSki-run Čakovice#19#mladší kluci6.00:24:09.46+00:10:55.00Detail
18. Hurtová Ella#31#holky starší5.00:24:39.91+00:11:25.45Detail
19. Šeberová Charlotte#13#mladší holky3.00:25:29.42+00:12:14.96Detail
20. Sviteková Laura#34#nejmladší1.00:25:53.47+00:12:39.01Detail
21. Koreňová Karolína#12#holky starší6.00:26:10.27+00:12:55.81Detail
22. Svobodová MartaOCR kids Poděbrady#7#mladší holky4.00:27:04.91+00:13:50.45Detail
23. Bortlík JosefSki-run Čakovice#21#kluci starší6.00:27:30.77+00:14:16.31Detail
24. Cheikhová Klára#25#holky starší7.00:28:18.65+00:15:04.19Detail
25. Kutišová Klára#24#mladší holky5.00:29:48.17+00:16:33.71Detail
26. Procyk Tomáš#16#nejmladší2.00:30:29.18+00:17:14.72Detail
27. Nicek MatyášSki-run Čakovice#22#mladší kluci7.00:30:34.30+00:17:19.84Detail
28. Tyrner Maxmilián#2#mladší kluci8.00:31:38.17+00:18:23.71Detail
29. Hrdličková Vaja#28#holky starší8.00:33:56.98+00:20:42.52Detail
30. Král Jakub#15#mladší kluci9.00:34:28.64+00:21:14.18Detail
31. Střelec Sebastian#38#mladší kluci10.00:35:54.16+00:22:39.70Detail
32. Hádek AdamSki-run Čakovice#37#nejmladší3.00:36:21.17+00:23:06.71Detail
33. Šafránková BáraSki-run Čakovice#20#mladší holky6.00:38:22.54+00:25:08.08Detail
34. Hrdličková Julie#26#mladší holky7.00:41:36.46+00:28:22.00Detail
35. Nicková AdélaSki-run Čakovice#23#mladší holky8.00:45:27.66+00:32:13.20Detail
36. Špaček Jáchym#32#kluci starší7.00:46:42.60+00:33:28.14Detail
37. Králová Anna-Marie#14#mladší holky9.00:48:59.96+00:35:45.50Detail
38. Merunka Oliver#17#kluci starší8.00:53:47.21+00:40:32.75Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz