Průběžná Výsledková listina Lipnolopet
8. 10. 2022

55 km ELITE

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta1234
1. Šrail JanVltava Fund Ski Team#102#M1.1.02:14:49.9600:32:20.8500:25:30.7400:55:07.0600:21:51.29Detail
2. Řezáč StanislavSlavia pojišťovna Sport team#101#M2.2.02:14:56.07+00:00:06.1000:32:24.1700:25:29.1200:55:06.8400:21:55.92Detail
3. Štoček FabiánVltava Fund Ski Team#104#M3.3.02:15:02.76+00:00:12.7900:32:20.8800:25:50.0700:54:47.1400:22:04.65Detail
4. Pliska JiříeD systém Silvini team#103#M4.4.02:19:03.14+00:04:13.1700:32:24.4600:25:48.2000:57:03.1200:23:47.34Detail
5. Sedláček VáclaveD system Silvini team#105#M5.5.02:20:33.39+00:05:43.4200:33:49.6400:27:01.1600:56:48.0600:22:54.52Detail
6. Strübel JosuaNěmecko#116#M6.6.02:23:06.36+00:08:16.3900:33:51.6800:27:02.3100:58:19.2100:23:53.14Detail
7. Vank MichalSun sport Team#1#M7.7.02:23:32.91+00:08:42.9400:33:51.5600:27:01.6000:58:21.3000:24:18.44Detail
8. Unger PhilippNěmecko#119#M8.8.02:23:39.33+00:08:49.3600:33:53.2500:27:01.0800:57:47.6000:24:57.38Detail
9. Sedláček MichaleD system Silvini team#108#M9.9.02:23:42.83+00:08:52.8600:33:48.6700:27:03.7000:58:19.6600:24:30.78Detail
10. Bohatý AlešeD System Silvini Team#106#M10.10.02:29:34.97+00:14:45.0000:33:49.1600:27:50.6501:02:19.9000:25:35.24Detail
11. Antolec KacperPolsko#113#M11.11.02:34:07.54+00:19:17.5700:34:46.4300:30:25.6501:01:31.0600:27:24.38Detail
12. Janatová KateřinaeD system Silvini team#181#F1.12.02:36:21.16+00:21:31.1900:37:34.8500:30:10.8801:04:01.2100:24:34.21Detail
13. Matouš AdameD system Silvini team#107#M12.13.02:36:32.01+00:21:42.0400:36:01.2900:29:44.6201:04:30.9000:26:15.19Detail
14. Strouhal JakubFenix ski team Jeseník#3#M13.Junioři1.02:37:10.45+00:22:20.4800:33:51.2900:28:59.1101:05:58.0200:28:22.01Detail
15. Trnavský MiroslaveD system Silvini team#109#M14.14.02:37:48.43+00:22:58.4600:35:49.7400:29:56.8401:00:58.3500:31:03.49Detail
16. Bergelt FranzNěmecko#114#M15.15.02:38:33.00+00:23:43.0300:36:00.8700:30:14.5301:03:44.0100:28:33.57Detail
17. Schützová SandraVltava Fund Ski Team#182#F2.16.02:38:44.93+00:23:54.9600:37:34.0200:30:14.7301:04:02.6600:26:53.50Detail
18. Vogt JacobNěmecko#120#M16.17.02:39:09.34+00:24:19.3700:38:26.5600:29:43.7401:02:50.1600:28:08.86Detail
19. Heiskanen HeliSlavia pojišťovna Sport team#184#F3.18.02:39:57.54+00:25:07.5700:37:42.7200:30:08.5001:03:56.7900:28:09.52Detail
20. Molva FrantišekSKI team Vysočina#110#M17.19.02:42:57.08+00:28:07.1100:36:03.5800:30:12.8701:04:24.5700:32:16.04Detail
21. Grohova KarolinaeD system Silvini team#183#F4.20.02:46:30.37+00:31:40.4000:37:42.9600:30:48.7301:09:03.2800:28:55.39Detail
22. Svoboda JaneD System Silvini team#117#M18.Muži 50-601.02:47:23.94+00:32:33.9700:36:05.2500:32:27.5801:06:58.3400:31:52.75Detail
23. Knápek LadislavTeam Robinson Trentino / XCsport.cz Swenor te...#5#M19.Muži 60-701.02:47:46.60+00:32:56.6300:38:14.6300:32:14.3101:06:58.0300:30:19.62Detail
24. Kocourek FrantišekSK Skivelo neslyšících Olomouc#111#M20.21.02:49:53.60+00:35:03.6300:39:10.5600:32:55.4701:09:59.9700:27:47.59Detail
25. Kulich JaroslavVltava fund#126#M21.Muži 50-602.02:53:26.50+00:38:36.5300:39:11.0700:33:25.2901:09:31.9100:31:18.21Detail
26. Musil TomášVltava fund ski team #123#M22.22.02:54:50.22+00:40:00.2500:38:15.2200:34:06.2901:09:46.3300:32:42.37Detail
27. Mile LajosMaďarsko#124#M23.Muži 50-603.02:55:01.12+00:40:11.1500:38:14.1600:32:23.8801:11:18.5100:33:04.56Detail
28. Benech VladimírSun sport Team#112#M24.23.02:55:17.41+00:40:27.4400:38:13.5600:33:19.5701:11:30.7800:32:13.49Detail
29. Hujerová TerezaTeam Robinson Trentino / XCsport.cz Swenor te...#2#F5.24.02:57:31.44+00:42:41.4700:39:03.8300:34:37.3701:12:47.1500:31:03.07Detail
30. Teplý RobinKoleckove lyze Tomski#118#M25.Muži 50-604.02:58:54.43+00:44:04.4600:40:17.4100:34:02.2401:11:36.6400:32:58.12Detail
31. Jelínek MilaneD system Silvini team#127#M26.Muži 60-702.03:00:52.29+00:46:02.3200:40:17.8200:35:48.0901:11:04.3900:33:41.99Detail
32. Moravcová KaterinaeD system Silvini team#187#F6.25.03:00:57.11+00:46:07.1400:42:58.2900:34:50.7201:13:03.2300:30:04.84Detail
33. Holý ŠtěpánČesko#128#M27.26.03:02:40.55+00:47:50.5800:42:24.5500:34:59.5201:13:02.0600:32:14.41Detail
34. Strouhalová AnnaFenix ski team Jeseník#4#F7.Juniorky1.03:03:10.14+00:48:20.1700:45:00.3700:34:59.6601:12:37.2700:30:32.82Detail
35. Moronge DenniseD system Silvini team#122#M28.27.03:03:42.47+00:48:52.5000:41:29.7900:36:21.1401:13:43.1900:32:08.33Detail
36. Rejzek MartinEEB Ski Martahon team#131#M29.Muži 50-605.03:04:43.76+00:49:53.7900:41:29.2900:36:13.4201:14:34.1000:32:26.93Detail
37. Švábek KareleD system Silvini team#135#M30.Muži 50-606.03:11:12.81+00:56:22.8400:42:39.5900:37:09.1801:18:09.0900:33:14.95Detail
38. Svoboda PetrŠerlich 8.30#134#M31.Muži 50-607.03:16:11.22+01:01:21.2500:46:00.2700:37:21.9001:18:45.5800:34:03.45Detail
39. Deml MarekŽižkovský tygři#130#M32.28.03:23:55.06+01:09:05.0900:41:54.9700:39:51.5701:20:06.7900:42:01.73Detail
40. Havelka MiroslavČesko#129#M33.Muži 50-608.03:25:57.82+01:11:07.8500:44:27.1700:40:56.2501:22:27.0200:38:07.37Detail
41. Votočková JáraŠerlich 8.30#6#F8.Ženy 50p1.03:29:31.36+01:14:41.3900:50:27.3300:39:49.9801:23:21.5200:35:52.52Detail
42. Růžička JakubČesko#133#M34.29.03:30:59.07+01:16:09.1000:46:31.4100:39:17.8801:26:11.7600:38:58.01Detail
43. Stuchlík ZdeněkŠerlich 8.30#132#M35.Muži 70p1.03:35:15.62+01:20:25.6500:46:31.2600:41:28.1501:27:08.5200:40:07.68Detail
44. Kupčík PavelČesko#125#M36.Muži 50-609.03:37:03.59+01:22:13.6200:47:18.4000:42:58.5501:28:05.3000:38:41.32Detail
45. Fíla MarekSlavia pojišťovna Sport team#156#M37.30.03:48:01.92+01:33:11.9500:44:45.9100:43:54.1701:31:16.0000:48:05.83Detail
46. Rejman MartinSlavia sport team#137#M38.Muži 50-6010.03:48:02.26+01:33:12.2900:44:46.0200:43:59.5101:31:16.6900:48:00.02Detail
DNF Kuchl JohannesVltava Fund Ski Team#115#MJunioři00:33:52.0800:29:04.48Detail
DNS Žížala JosefŽižkovský Tygři#136#MJuniořiDetail
DNS Sedláček ŠtěpáneD system Silvini team#138#MDetail
DNS Pilz PetreD system Silvini team#139#MDetail
DNS Pazderský MarekeD system Silvini team#140#MDetail
DNS Meier RadekeD system Silvini team#141#MMuži 50-60Detail
DNS Leupold RichardNěmecko#142#MDetail
DNS Krejza LubošeD system Silvini team#143#MMuži 50-60Detail
DNS Janeček PaveleD system Silvini team#144#MDetail
DNS Donzallaz NicoleVltava Fund Ski Team#186#FDetail
DNS Matlák TerezaeD system Silvini team#188#FDetail
DNS Hejná Anna-MarieeD system Silvini team#189#FJuniorkyDetail
DNS Karásková Erbenová HelenaeD system Silvini team#191#FDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz