Oficiální Výsledková listina ŘepoRun
22. 4. 2023
děti 600 m (7-10 let)
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Rychtařík | Tomáš | SK Aktis | #255# | M | 1. | 00:02:35 | | Detail |
2. | Reiterová | Tereza | SK Aktis | #256# | F | 1. | 00:02:35 | +00:00:00 | Detail |
3. | Drábek | Jan | Praha | #237# | M | 2. | 00:02:40 | +00:00:05 | Detail |
4. | Osladilová | Sárinka | SK Aktis Praha | #245# | F | 2. | 00:02:45 | +00:00:10 | Detail |
5. | Buchvald | Richard | Řeporyje | #267# | M | 3. | 00:02:45 | +00:00:10 | Detail |
6. | Milner | Martin | SK Jeseniova | #279# | M | 4. | 00:02:50 | +00:00:15 | Detail |
7. | Petráček | Pepa | Komocrew | #248# | M | 5. | 00:02:53 | +00:00:18 | Detail |
8. | Loskotová | Andrea | SK Aktis Praha | #9739# | F | 3. | 00:02:54 | +00:00:19 | Detail |
9. | Beran | Matyáš | SK Aktis | #257# | M | 6. | 00:02:57 | +00:00:22 | Detail |
10. | Pokorný | Štěpán | | #9736# | M | 7. | 00:02:59 | +00:00:24 | Detail |
11. | Bořkovcová | Eliška | | #9829# | F | 4. | 00:03:04 | +00:00:29 | Detail |
12. | Strasak | jachym | | #259# | M | 8. | 00:03:05 | +00:00:30 | Detail |
13. | Svoboda | Václav | SDH Řeporyje | #246# | M | 9. | 00:03:05 | +00:00:30 | Detail |
14. | Bořkovcová | Adéla | | #9830# | F | 5. | 00:03:07 | +00:00:32 | Detail |
15. | Hodík | Matyáš | Řeporyje | #263# | M | 10. | 00:03:08 | +00:00:33 | Detail |
16. | Petráček | František | Komocrew | #240# | M | 11. | 00:03:12 | +00:00:37 | Detail |
17. | Svoboda | Vojtěch | FK Řeporyje | #251# | M | 12. | 00:03:16 | +00:00:41 | Detail |
18. | Urbánková | Viktorie | | #9744# | F | 6. | 00:03:16 | +00:00:41 | Detail |
19. | Kollerová | Kristýna | Aktis Praha | #266# | F | 7. | 00:03:17 | +00:00:42 | Detail |
20. | Čechová | Ema | Praha 5 | #250# | F | 8. | 00:03:17 | +00:00:42 | Detail |
21. | Epstein | Lea | Gymstar Řeporyje | #254# | F | 9. | 00:03:18 | +00:00:43 | Detail |
22. | Chomát | Jakub | Kralupy nad Vltavou | #275# | M | 13. | 00:03:22 | +00:00:47 | Detail |
23. | Strašáková | Magda | | #258# | F | 10. | 00:03:23 | +00:00:48 | Detail |
24. | Urbánek | Matyáš | Sokol Stodůlky | #249# | M | 14. | 00:03:26 | +00:00:51 | Detail |
25. | Ungrová | Nikol | Zdice | #285# | F | 11. | 00:03:27 | +00:00:52 | Detail |
26. | Bičík | Tobiáš | Praha 5 | #262# | M | 15. | 00:03:29 | +00:00:54 | Detail |
27. | Kyselova | Lucie | Řepunk | #260# | F | 12. | 00:03:30 | +00:00:55 | Detail |
28. | Němec | Vojtěch | Praha 5 - Řeporyje | #261# | M | 16. | 00:03:33 | +00:00:58 | Detail |
29. | Dobeš | Damián | Praha | #253# | M | 17. | 00:03:33 | +00:00:58 | Detail |
30. | Forýtek | Zikmund | Praha | #236# | M | 18. | 00:03:37 | +00:01:02 | Detail |
31. | Kyselová | Sophie | Řepunk | #241# | F | 13. | 00:03:38 | +00:01:03 | Detail |
32. | Šubrtová | Karolína | | #9735# | F | 14. | 00:03:41 | +00:01:06 | Detail |
33. | Burešová | Adéla | SK AKTIS PRAHA | #243# | F | 15. | 00:03:43 | +00:01:08 | Detail |
34. | Humeníková | Elen | Kounice | #242# | F | 16. | 00:03:46 | +00:01:11 | Detail |
35. | Cígler | Jan | Praha-Řeporyje | #264# | M | 19. | 00:03:49 | +00:01:14 | Detail |
36. | Smetáková | Ema | Řeporyje | #247# | F | 17. | 00:03:53 | +00:01:18 | Detail |
37. | Humeníková | Ester | | #265# | F | 18. | 00:03:55 | +00:01:20 | Detail |
38. | Smetáková | Jolana | Řeporyje | #244# | F | 19. | 00:03:56 | +00:01:21 | Detail |
DNS | Langer | Ondřej | | #239# | M | | | | Detail |
DNS | Langerová | Eliška | | #238# | F | | | | Detail |
DNS | Kysela | Filip | Řepunk | #252# | M | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |