Výsledková listina Městecká desítka
13. 5. 2023
1 km Kategorie Dívky starší
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Čechalová | Klára | SKP Nymburk | #67# | 00:04:00 | | Detail |
2. | Líbalová | Anežka | OCR kid's Poděbrady | #135# | 00:04:33 | +00:00:32 | Detail |
3. | Nováčková | Stella | | #150# | 00:04:38 | +00:00:37 | Detail |
4. | Rulcová | Jana | ZŠ Městec Králové | #178# | 00:04:40 | +00:00:39 | Detail |
5. | Vaverková | Kateřina | OCR KIDS Poděbrady | #218# | 00:04:43 | +00:00:42 | Detail |
6. | Hlávková | Barbora | OCR KIDS Poděbrady | #80# | 00:04:43 | +00:00:42 | Detail |
7. | Pokorná | Kristýna | ZŠ Městec Králové | #170# | 00:04:45 | +00:00:44 | Detail |
8. | Horáková | Klára | ZŠ Městec Králové | #84# | 00:04:49 | +00:00:48 | Detail |
9. | Roubková | Anna | Městec Králové | #176# | 00:04:52 | +00:00:51 | Detail |
10. | Jiránková | Rosalie Justina | OCR KIDS Poděbrady | #100# | 00:04:54 | +00:00:53 | Detail |
11. | Valentová | Sofie | OCR KIDS Poděbrady | #209# | 00:05:02 | +00:01:01 | Detail |
12. | Chudobová | Mariana | ZŠ Městec Králové | #92# | 00:05:07 | +00:01:06 | Detail |
13. | Kocmánková | Lucie | OCR KIDS Poděbrady | #111# | 00:05:10 | +00:01:09 | Detail |
14. | Solomová | Anežka | OCR KIDS Poděbrady | #189# | 00:05:16 | +00:01:15 | Detail |
15. | Bittmanová | Annemari | OCR KIDS Poděbrady | #57# | 00:05:31 | +00:01:30 | Detail |
16. | Malá | Simona | ZŠ Městec Králové | #132# | 00:05:40 | +00:01:39 | Detail |
17. | Kožená | Anna Alexandra | SKP Nymburk | #116# | 00:05:46 | +00:01:45 | Detail |
18. | Šindlerová | Tereza | ZŠ Městec Králové | #198# | 00:05:48 | +00:01:47 | Detail |
19. | Hejcmanová | Ema | SK Městec Králové | #78# | 00:05:50 | +00:01:49 | Detail |
20. | Jansová | Jana | ZŠ Městec Králové | #98# | 00:06:02 | +00:02:01 | Detail |
21. | Tomková | Barbora | ZŠ Městec Králové | #203# | 00:06:06 | +00:02:05 | Detail |
22. | Koudelková | Eliška | ZŠ Městec Králové | #115# | 00:06:14 | +00:02:13 | Detail |
23. | Vošická | Michaela | ZŠ Městec Králové | #225# | 00:06:24 | +00:02:23 | Detail |
24. | Vaverková | Julie | OCR KIDS Poděbrady | #217# | 00:06:24 | +00:02:23 | Detail |
25. | Štěrbová | Ema | ZŠ Městec Králové | #201# | 00:06:30 | +00:02:29 | Detail |
26. | Rydlová | Zuzana | ZŠ Městec Králové | #179# | 00:06:54 | +00:02:53 | Detail |
27. | Nováková | Barbora | OCR KIDS Poděbrady | #155# | 00:07:25 | +00:03:24 | Detail |
28. | Brůnová | Adéla | ZŠ Městec Králové | #62# | 00:13:48 | +00:09:47 | Detail |
DNS | Němcová | Ema | OCR KIDS Poděbrady | #143# | | | Detail |
DNS | Pilařová | Veronika | OCR KIDS Poděbrady | #164# | | | Detail |
DNS | Vlasáková | Karolína | OCR KIDS Poděbrady | #220# | | | Detail |
DNS | Mezlíková | Lucie | OCR KIDS Poděbrady | #140# | | | Detail |
DNS | Novohradská | Ella | Pivovar Záhora | #157# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |