Výsledková listina Městecká desítka
13. 5. 2023
1 km Kategorie Dívky mladší
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Malinová | Adriana | Městec Králové | #133# | 00:04:10 | | Detail |
2. | Čechalová | Andrea | SKP Nymburk | #66# | 00:04:43 | +00:00:33 | Detail |
3. | Potenská | Denisa | Městec Králové | #171# | 00:04:49 | +00:00:39 | Detail |
4. | Lukáčová | Ágnes | HB Basket Praha | #127# | 00:04:58 | +00:00:48 | Detail |
5. | Dobiášová | Ema | OCR KIDS Poděbrady | #71# | 00:05:07 | +00:00:57 | Detail |
6. | Drozenová | Nela | Městec Králové | #73# | 00:05:11 | +00:01:01 | Detail |
7. | Štěrbová | Vanda | SK Městec Králové | #202# | 00:05:13 | +00:01:03 | Detail |
8. | Svobodová | Marta | OCR KIDS Poděbrady | #195# | 00:05:27 | +00:01:17 | Detail |
9. | Kolářová | Zuzana | Městec Králové | #113# | 00:05:28 | +00:01:18 | Detail |
10. | Záhorová | Alice | Pivovar Záhora | #231# | 00:05:35 | +00:01:25 | Detail |
11. | Bendová | Patrície | OCR KIDS Poděbrady | #55# | 00:05:37 | +00:01:27 | Detail |
12. | Smolíková | Michaela | Městec Králové | #188# | 00:05:39 | +00:01:29 | Detail |
13. | Červinková | Tereza | | #69# | 00:05:45 | +00:01:35 | Detail |
14. | Trampotová | Sára | Aerobic team Butterfly | #205# | 00:05:56 | +00:01:46 | Detail |
15. | Jiroutová | Vanesa | Městec Králové | #103# | 00:05:57 | +00:01:47 | Detail |
16. | Luňáková | Ema | Reklamy Richter | #129# | 00:05:58 | +00:01:48 | Detail |
17. | Lukáčová | Eliza | HB Basket Praha | #128# | 00:06:00 | +00:01:50 | Detail |
18. | Prettenhoferová | Sofie | Straky | #173# | 00:06:30 | +00:02:20 | Detail |
19. | Solomová | Marie | OCR KIDS Poděbrady | #190# | 00:06:31 | +00:02:21 | Detail |
20. | Rosůlková | Lucie | Opočnice | #175# | 00:06:45 | +00:02:35 | Detail |
21. | Malínská | Adéla | OCR KIDS Poděbrady | #134# | 00:06:58 | +00:02:48 | Detail |
22. | Kazdová | Eliška | | #109# | 00:07:03 | +00:02:53 | Detail |
23. | Vondráková | Kristýna | Městec Králové | #223# | 00:07:11 | +00:03:01 | Detail |
DNS | Pivná | Ruby | DDM Judo Chlumec n.C. | #168# | | | Detail |
DNS | Pivná | Amelie | SK Městec Králové | #166# | | | Detail |
DNS | Hellerová | Linda | OCR KIDS Poděbrady | #79# | | | Detail |
DNS | Cejnarová | Magdaléna | OCR KIDS Poděbrady | #64# | | | Detail |
DNS | Vondrová | Klára | OCR KIDS Poděbrady | #224# | | | Detail |
DNS | Kutilová | Tereza | OCR KIDS Poděbrady | #120# | | | Detail |
DNS | Kořínková | Amy | OCR KIDS Poděbrady | #114# | | | Detail |
DNS | Škarvadová | Adél | OCR KIDS Poděbrady | #199# | | | Detail |
DNS | Pivná | Ruby | OCR KIDS Poděbrady | #169# | | | Detail |
DNS | Pivná | Amelie | OCR KIDS Poděbrady | #167# | | | Detail |
DNS | Nováková | Baruška | | #156# | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |