Výsledková listina Počátky Race
5. 8. 2023

Děti

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Gulykášová EmaOtín#449#Ml. žákyně 10-121.00:05:18Detail
2. Moravec Vojtěch Praha#460#Ml. žáci 10-121.00:05:30+00:00:12Detail
3. Smrčka MatyášCycling academy Tábor#453#Ml. žáci 10-122.00:05:31+00:00:13Detail
4. Plavec Hynek Vesce #428#Žáci 7-91.00:05:39+00:00:21Detail
5. Votrubová EliškaPočátky#403#Žákyně 7-91.00:06:08+00:00:50Detail
6. Sklenář OndřejHC Chotěboř #432#Žáci 7-92.00:06:14+00:00:56Detail
7. Mach ŠtěpánHC Chotěboř #431#Žáci 7-93.00:06:19+00:01:01Detail
8. Plavcová Eliška Vesce #440#Ml. žákyně 10-122.00:06:29+00:01:11Detail
9. Horký Vojtěch Počátky #469#Ml. žáci 10-123.00:06:41+00:01:23Detail
10. Tvrdík Ondřej#468#Ml. žáci 10-124.00:06:46+00:01:28Detail
11. Zabloudil KryštofHumpolec#464#Ml. žáci 10-125.00:06:50+00:01:32Detail
12. Kadlecová Viktorie Počátky #402#Žákyně 7-92.00:07:04+00:01:46Detail
13. Háva MatyášPočátky #470#Ml. žáci 10-126.00:07:08+00:01:50Detail
14. Kubecová ElenKvětuš#418#Žákyně 7-93.00:07:11+00:01:53Detail
15. Starka DavidŽirovnice#463#Ml. žáci 10-127.00:07:14+00:01:56Detail
16. Šašková DanielaKamenice nad Lipou#446#Ml. žákyně 10-123.00:07:15+00:01:57Detail
17. Skokan Tomáš Počátky #472#Ml. žáci 10-128.00:07:15+00:01:57Detail
18. Zabloudil MatějHumpolec#465#Ml. žáci 10-129.00:07:19+00:02:01Detail
19. Průša FilipDynín#434#Žáci 7-94.00:07:26+00:02:08Detail
20. Svobodová Dora#414#Žákyně 7-94.00:07:27+00:02:09Detail
21. Baštýřová AnnaNeplachov#413#Žákyně 7-95.00:07:27+00:02:09Detail
22. Novotný AdamPanské Dubenky #426#Žáci 7-95.00:07:28+00:02:10Detail
23. Skokan Ondřej Počátky #430#Žáci 7-96.00:07:30+00:02:12Detail
24. Čech JanFC Slavoj Žirovnice#429#Žáci 7-97.00:07:35+00:02:17Detail
25. Cafourková Stela#450#Ml. žákyně 10-124.00:07:40+00:02:22Detail
26. Bendová NatálieNové Syrovice#444#Ml. žákyně 10-125.00:07:42+00:02:24Detail
27. Čechová MarkétaFC Slavoj Žirovnice#442#Ml. žákyně 10-126.00:07:44+00:02:26Detail
28. Kubec JanKvětuš#462#Ml. žáci 10-1210.00:07:55+00:02:37Detail
29. Vopravilová JolanaWorkout Počátky #441#Ml. žákyně 10-127.00:07:55+00:02:37Detail
30. Kostková BarboraŽirovnice#443#Ml. žákyně 10-128.00:08:00+00:02:42Detail
31. Gross PatrikPočátky#427#Žáci 7-98.00:08:04+00:02:46Detail
32. Hrabíková DanielaPraha#448#Ml. žákyně 10-129.00:08:06+00:02:48Detail
33. Vetiška Matěj Počátky#471#Ml. žáci 10-1211.00:08:10+00:02:52Detail
34. Pátková JanaASPV Chotěboř #407#Žákyně 7-96.00:08:15+00:02:57Detail
35. Starková AnnaŽirovnice#405#Žákyně 7-97.00:08:17+00:02:59Detail
36. Kadlec AdamPočátky #456#Ml. žáci 10-1212.00:08:21+00:03:03Detail
37. Cafourková Linda#419#Žákyně 7-98.00:08:37+00:03:19Detail
38. Marešová Anežka Humpolec#445#Ml. žákyně 10-1210.00:08:46+00:03:28Detail
39. Kantorová Magdaléna#439#Ml. žákyně 10-1211.00:08:51+00:03:33Detail
40. Salava DavidPolesí #438#Žáci 7-99.00:08:56+00:03:38Detail
41. Zabloudilová Sofie#424#Žákyně 7-99.00:09:06+00:03:48Detail
42. Kosová Tereza#447#Ml. žákyně 10-1212.00:09:08+00:03:50Detail
43. Bečka MatějSokol Častrov #437#Žáci 7-910.00:09:09+00:03:51Detail
44. Vltavský JanPočátky #452#Ml. žáci 10-1213.00:09:24+00:04:06Detail
45. Carvová JustýnaPelhřimov#412#Žákyně 7-910.00:09:25+00:04:07Detail
46. Koudelka Dominik#458#Ml. žáci 10-1214.00:09:26+00:04:08Detail
47. Horká TerezaPočátky #416#Žákyně 7-911.00:09:31+00:04:13Detail
48. Miksová MarieKrálíci v běhu#415#Žákyně 7-912.00:09:36+00:04:18Detail
49. Pešta OndřejHumpolec#433#Žáci 7-911.00:09:58+00:04:40Detail
50. Černošová JohanaPočátky#401#Žákyně 7-913.00:09:58+00:04:40Detail
51. Pátková Aneta ASPV Chotěboř #408#Žákyně 7-914.00:10:12+00:04:54Detail
52. Kostková LucieŽirovnice#421#Žákyně 7-915.00:10:15+00:04:57Detail
53. Jahoda Ondřej Amazonky, J.Hradec#457#Ml. žáci 10-1215.00:10:17+00:04:59Detail
54. Hrabíková ElenaPraha#409#Žákyně 7-916.00:10:18+00:05:00Detail
55. Dědičová Kristýna#406#Žákyně 7-917.00:10:44+00:05:26Detail
56. Niklová Valentýna#423#Žákyně 7-918.00:11:03+00:05:45Detail
57. Niklová Leontýna#422#Žákyně 7-919.00:11:13+00:05:55Detail
58. Salavová NikolPolesí #417#Žákyně 7-920.00:11:53+00:06:35Detail
59. Kuchta MatějPočátky #467#Ml. žáci 10-1216.00:12:08+00:06:50Detail
60. Bernardová EleonoraSokol Častrov#420#Žákyně 7-921.00:13:18+00:08:00Detail
61. Findová Tiffany#411#Žákyně 7-922.00:14:32+00:09:14Detail
DNS Černoš HynekPočátky #455#Ml. žáci 10-12Detail
DNS Nechvátal FilipPočátky#425#Žáci 7-9Detail
DNS Slabý VojtěchPelhřimov#451#Ml. žáci 10-12Detail
DNS Slabý MatějPelhřimov#435#Žáci 7-9Detail
DNS Matoušek KryštofŽirovnice#454#Ml. žáci 10-12Detail
DNS Smrčková Natálie Žirovnice #404#Žákyně 7-9Detail
DNS Neznámý MatějDomašín#466#Ml. žáci 10-12Detail
DNS Kotek Lukáš Želiv #461#Ml. žáci 10-12Detail
DNS Moravec JanPraha#459#Ml. žáci 10-12Detail
DNS Marušáková Valerie Monkey race Skuhrov #410#Žákyně 7-9Detail
DNS Svoboda FilipHumpolec-Vilémov#436#Žáci 7-9Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo