Průběžná Výsledková listina ACO Přibyslavský běh 2023
27. 5. 2023

mladší žactvo

# Příjmení Jméno Klub st. č.ČipKategorie# v kat.Oficiální časZtráta12
1. Tonar Jan Havlíčkova Borová #173#173Mladší žáci1.00:02:39.1500:01:17.8600:01:21.28Detail
2. Wagner RadekSAVENCIA#176#176Mladší žáci2.00:02:40.31+00:00:0100:01:18.5200:01:21.79Detail
3. Musil Tadeáš Stříbrné Hory#168#168Mladší žáci3.00:02:41.20+00:00:0200:01:16.1100:01:25.09Detail
4. Svoboda VítACO#171#171Mladší žáci4.00:02:41.43+00:00:0200:01:15.0300:01:26.39Detail
5. Záhumenská NatálieOudoleň#160#160Mladší žákyně1.00:02:49.44+00:00:1000:01:12.1300:01:37.31Detail
6. Pátková AnnaVelká Losenice#151#151Mladší žákyně2.00:02:50.40+00:00:1100:01:24.2900:01:26.10Detail
7. Šmídová AnnaBigy Ždár nad Sázavou#155#155Mladší žákyně3.00:02:50.44+00:00:1100:01:13.2700:01:37.16Detail
8. Bouchner HugoACO#162#162Mladší žáci5.00:02:55.07+00:00:1500:01:16.8400:01:38.23Detail
9. Troppová IvaACO#158#158Mladší žákyně4.00:02:55.43+00:00:1600:01:24.9500:01:30.47Detail
10. Mrtková Kristýna Přibyslav#150#150Mladší žákyně5.00:02:56.27+00:00:1700:01:17.4000:01:38.87Detail
11. Šímová Markéta SK Nové Město na Moravě#154#154Mladší žákyně6.00:02:57.08+00:00:1700:01:19.4800:01:37.59Detail
12. Melechovský Maxmilián Tj Jiskra Havlíčkův Brod #166#166Mladší žáci6.00:02:57.56+00:00:1800:01:23.9400:01:33.62Detail
13. Mrtka MikulášPřibyslav#167#167Mladší žáci7.00:02:58.52+00:00:1900:01:19.3600:01:39.15Detail
14. Tesaříková ŠárkaHB SKI TEAM#204#204Mladší žákyně7.00:02:59.76+00:00:2000:01:23.4500:01:36.31Detail
15. Zadina MartinDobrá#177#177Mladší žáci8.00:03:01.09+00:00:2100:01:23.7000:01:37.38Detail
16. Vrba MatoušChotěboř#175#175Mladší žáci9.00:03:01.46+00:00:2200:01:21.9700:01:39.49Detail
17. Solář MarekMalí Lyžaři#223#223Mladší žáci10.00:03:03.01+00:00:2300:01:31.5100:01:31.49Detail
18. Kamarádová HelenaPřibyslav#208#208Mladší žákyně8.00:03:04.63+00:00:2500:01:24.6400:01:39.98Detail
19. Slejška JakubOudoleň#153#153Mladší žáci11.00:03:05.99+00:00:2600:01:18.3500:01:47.63Detail
20. Šrámková DenisaSAVENCIA#156#156Mladší žákyně9.00:03:08.30+00:00:2900:01:25.5000:01:42.79Detail
21. Lexová StelaModlíkov#207#207Mladší žákyně10.00:03:08.36+00:00:2900:01:21.2000:01:47.15Detail
22. Doležel Adam#163#163Mladší žáci12.00:03:08.67+00:00:2900:01:25.2900:01:43.37Detail
23. Bárta DanielSAVENCIA#161#161Mladší žáci13.00:03:11.55+00:00:3200:01:26.9800:01:44.56Detail
24. Jaroš ZdeněkKrásněves#198#198Mladší žáci14.00:03:13.87+00:00:3400:01:28.1900:01:45.68Detail
25. Thomayer VojtěchSAVENCIA#172#172Mladší žáci15.00:03:15.15+00:00:3500:01:26.8300:01:48.31Detail
26. Šrámková TerezaSAVENCIA#157#157Mladší žákyně11.00:03:19.37+00:00:4000:01:29.0900:01:50.27Detail
27. Marková EmaOudoleň#149#149Mladší žákyně12.00:03:20.31+00:00:4100:01:18.5700:02:01.73Detail
28. Plíhalová BeátaOudoleň#210#210Mladší žákyně13.00:03:28.13+00:00:4800:01:29.5500:01:58.57Detail
29. Lehrlová AnežkaPřibyslav#148#148Mladší žákyně14.00:03:29.03+00:00:4900:01:32.2700:01:56.76Detail
30. Dejmalová JitkaPřibyslav#211#211Mladší žákyně15.00:03:37.81+00:00:5800:01:38.6700:01:59.13Detail
31. Paulová TerezaŽižkovo Pole#152#152Mladší žákyně16.00:03:38.68+00:00:5900:01:39.3700:01:59.30Detail
32. Vaněčková ViktorieSAVENCIA#159#159Mladší žákyně17.00:03:40.26+00:01:0100:01:35.1200:02:05.14Detail
33. Holzbauer WilliamHavlíčkův Brod#165#165Mladší žáci16.00:03:41.74+00:01:0200:01:30.6700:02:11.07Detail
34. Stránský PetrHavlíčkova Borová #170#170Mladší žáci17.00:03:52.30+00:01:1300:01:41.0300:02:11.26Detail
35. Hlaváček MichalHavlíčkův Brod#164#164Mladší žáci18.00:04:07.40+00:01:2800:01:45.9000:02:21.50Detail
DNS Rubáč SebastianŽďár nad Sázavou #169#169Mladší žáciDetail
DNS Turek OndřejChotěboř #174#174Mladší žáciDetail
DNS Žák MartinDobrá#178#178Mladší žáciDetail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo