Oficiální Výsledková listina Memoriál Karla Raise
6. 5. 2023

koloběžky

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Matyáš RomanTŘISTA60#526#M1.Junioři, senioři1.00:27:12Detail
2. Pešta Petr#125#M2.Junioři, senioři2.00:29:28+00:02:16Detail
3. Vardan KarelKOBRA#519#M3.Junioři, senioři3.00:30:04+00:02:52Detail
4. Zbožková AndreaTŘISTA60#527#F1.Juniorky, seniorky1.00:30:15+00:03:03Detail
5. Fanta MartinTřista60#510#M4.Junioři, senioři4.00:30:38+00:03:26Detail
6. Bárta MiloslavJafiduto 1984#57#M5.Junioři, senioři5.00:30:59+00:03:47Detail
7. Peštová KamilaPSP KK Plzeň#126#F2.Juniorky, seniorky2.00:31:04+00:03:52Detail
8. Lanc JiříSEKO Aerospace #504#M6.Junioři, senioři6.00:31:13+00:04:01Detail
9. Baxa JiříPSP - Klub koloběhu Plzeň#518#M7.Junioři, senioři7.00:32:12+00:05:00Detail
10. Rudolf Ladislav#119#M8.Junioři, senioři8.00:32:20+00:05:08Detail
11. Točík RostislavJafiduto 1984#517#M9.Junioři, senioři9.00:32:21+00:05:09Detail
12. Elgr JosefKoloběžky Jirkov#520#M10.Junioři, senioři10.00:32:51+00:05:39Detail
13. Plachý JiříBez pedálů#131#M11.Junioři, senioři11.00:33:02+00:05:50Detail
14. Novotný JosefTJ Sokol Kunvald#514#M12.Junioři, senioři12.00:33:34+00:06:22Detail
15. Plucar Vlastimil#82#M13.Junioři, senioři13.00:33:35+00:06:23Detail
16. Veselá Daniela#120#F3.Juniorky, seniorky3.00:34:16+00:07:04Detail
17. Bakalář VladimírJafiduto1984#516#M14.Junioři, senioři14.00:34:27+00:07:15Detail
18. Hrdonková Zuzana PSP klub koloběhu Plzeň #501#F4.Juniorky, seniorky4.00:34:41+00:07:29Detail
19. Kočí Josef FrantišekJafiduto1984#502#M15.Junioři, senioři15.00:34:45+00:07:33Detail
20. Borovička Karel Theodor#122#M16.Junioři, senioři16.00:34:46+00:07:34Detail
21. Berger TomášJafiduto 1984#130#M17.Junioři, senioři17.00:35:02+00:07:50Detail
22. Veselá Natálie#121#F5.Kadetky1.00:35:38+00:08:26Detail
23. Lubovský VítTřista60#515#M18.Junioři, senioři18.00:35:52+00:08:40Detail
24. Kislingerová IvanaJafiduto1984#506#F6.Juniorky, seniorky5.00:35:55+00:08:43Detail
25. Baxová JanaPSP - Klub koloběhu Plzeň#521#F7.Juniorky, seniorky6.00:35:58+00:08:46Detail
26. Kuneš LukášVSK Humanita Praha#513#M19.Junioři, senioři19.00:36:13+00:09:01Detail
27. Džubera AlešDolní Bousov#503#M20.Junioři, senioři20.00:36:43+00:09:31Detail
28. Tichý Michal Koloběžky Jirkov #508#M21.Junioři, senioři21.00:37:22+00:10:10Detail
29. Lubovská ŠtěpánkaTristago#95#F8.Juniorky, seniorky7.00:37:39+00:10:27Detail
30. Křížek Ladislav#132#M22.Junioři, senioři22.00:38:35+00:11:23Detail
31. Pleskotová MariePSP KK Plzeň#129#F9.Juniorky, seniorky8.00:39:00+00:11:48Detail
32. Vávra PetrJafiduto 1984#505#M23.Junioři, senioři23.00:40:20+00:13:08Detail
33. Kadlecová DagmarPSP KK Plzeň#522#F10.Juniorky, seniorky9.00:40:37+00:13:25Detail
34. Huňová SimonaJafiduto 1984#54#F11.Juniorky, seniorky10.00:40:40+00:13:28Detail
35. Chybová VladimíraŽatec#507#F12.Juniorky, seniorky11.00:41:12+00:14:00Detail
36. Chyba PvelKoloběžky Čeradice#511#M24.Junioři, senioři24.00:44:54+00:17:42Detail
37. Hornová Kateřina JanaHopman Team Žatec#83#F13.Juniorky, seniorky12.00:46:18+00:19:06Detail
38. Hrabánková Zuzana#128#F14.Juniorky, seniorky13.00:49:38+00:22:26Detail
39. Janek LuděkPlzeň#512#M25.Junioři, senioři25.00:53:25+00:26:13Detail
40. Kunešová MartinaVSK Humanita Praha#509#F15.Juniorky, seniorky14.00:53:46+00:26:34Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo