Výsledková listina ZÁLOHA_Běh pro Paměť národa Plzeň
4. 5. 2023

5 km

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Beran Václav AK Škoda Plzeň#5006#M1.M do 391.00:15:39Detail
2. Matějka Tomáš#5042#M2.M do 392.00:18:01+00:02:22Detail
3. Větrovec JiříPlzeň#5105#M3.M do 393.00:18:26+00:02:47Detail
4. Cherdakliiev ArtemUkraine #5024#M4.M do 394.00:18:37+00:02:58Detail
5. Petrák OndřejMerklín#5112#M5.M do 395.00:18:56+00:03:17Detail
6. Prokop MiroslavPlzeň#5104#M6.M do 396.00:19:10+00:03:31Detail
7. Doubrava MatyášKolinec#5092#M7.junioři1.00:19:15+00:03:36Detail
8. Mráz Tomáš#5109#M8.M 40 – 591.00:19:15+00:03:36Detail
9. Marková Markéta#5119#F1.Z do 341.00:20:22+00:04:43Detail
10. Dvořák JonášPlzeň#5015#M9.junioři2.00:20:28+00:04:49Detail
11. Nebusová NorikaTJ DUKLA LIBEREC#5047#F2.juniorky1.00:20:29+00:04:50Detail
12. Steinbergerová AndreaPlzeň#5113#F3.juniorky2.00:20:35+00:04:56Detail
13. Horvát JakubPlzeň#5134#M10.junioři3.00:20:45+00:05:06Detail
14. Adamcová HelenaPlzeň#1001#F4.Z 35 – 541.00:20:52+00:05:13Detail
15. Ukrainets AndriiDHL#5077#M11.M 40 – 592.00:21:10+00:05:31Detail
16. Nebusová AlžbětaTJ DUKLA LIBEREC#5048#F5.juniorky3.00:21:37+00:05:58Detail
17. Kučerová JanaRozběháme Klatovy#5036#F6.Z 35 – 542.00:21:48+00:06:09Detail
18. Ježek MartinPlzeň Újezd#5027#M12.M 40 – 593.00:22:09+00:06:30Detail
19. Novák AdamDukla Praha #5049#M13.junioři4.00:22:15+00:06:36Detail
20. Záhrobský RomanRozběháme Plzeň#5088#M14.M 40 – 594.00:22:16+00:06:37Detail
21. Boušová JanaPlzeň#5010#F7.Z do 342.00:22:21+00:06:42Detail
22. Drahozal MichalStod#5117#M15.M do 397.00:22:26+00:06:47Detail
23. Vaníček Petr#5099#M16.M 40 – 595.00:22:31+00:06:52Detail
24. Čákorová JanaPlzeň#5013#F8.Z do 343.00:22:32+00:06:53Detail
25. Stenberger JosefPlzeň#5114#M17.M 40 – 596.00:22:42+00:07:03Detail
26. Mikulášek MarekPlzeň #5043#M18.M do 398.00:22:49+00:07:10Detail
27. Váňa JanTachov#5079#M19.junioři5.00:23:26+00:07:47Detail
28. Dvořáková LadaBrandýs nad Labem #5018#F9.Z do 344.00:23:27+00:07:48Detail
29. Svoboda KarelPlzeň#5068#M20.M 40 – 597.00:23:28+00:07:49Detail
30. Jáchim ZbyněkPlzeň#5026#M21.M 40 – 598.00:23:32+00:07:53Detail
31. Nová VeronikaPlzeň#5118#F10.juniorky4.00:23:33+00:07:54Detail
32. Hamet DenisTřemošná#5020#M22.junioři6.00:23:56+00:08:17Detail
33. Nebusová BabetaIzeríny#5046#F11.Z 35 – 543.00:23:57+00:08:18Detail
34. Krakorová Kristýna#5032#F12.Z 35 – 544.00:24:23+00:08:44Detail
35. Marian VáclavPlzen#5041#M23.M do 399.00:24:29+00:08:50Detail
36. Pospíšil Pavel#5060#M24.M do 3910.00:24:33+00:08:54Detail
37. Velát FrantišekČeský Krumlov#5082#M25.M 40 – 599.00:24:43+00:09:04Detail
38. Uhlíř JaroslavHonezovice#5076#M26.M 40 – 5910.00:24:57+00:09:18Detail
39. Dvořáková IvetaPečky#5017#F13.Z 35 – 545.00:25:00+00:09:21Detail
40. Váňová JiřinaTachov#5081#F14.Z 35 – 546.00:25:02+00:09:23Detail
41. Kapustová MájaPlzeň#5028#F15.Z 35 – 547.00:25:06+00:09:27Detail
42. Chval MarekForrest Gump team#5025#M27.M do 3911.00:25:06+00:09:27Detail
43. Hauner JakubRadnice#5021#M28.junioři7.00:25:10+00:09:31Detail
44. Vyčítalová AnnaUniverzitní knihovna ZČU#5085#F16.Z 35 – 548.00:25:12+00:09:33Detail
45. Svačinova MarcelaPlzeň#5067#F17.Z 35 – 549.00:25:20+00:09:41Detail
46. Ježková Miloslava Rokycany#5126#F18.Z do 345.00:25:20+00:09:41Detail
47. Gaier MartinMariánské Lázně#5019#M29.M do 3912.00:25:37+00:09:58Detail
48. Pluhařová Jana#5056#F19.Z 35 – 5410.00:25:38+00:09:59Detail
49. Daniel ZdeněkŽeletava#5100#M30.M do 3913.00:25:39+00:10:00Detail
50. Buchkova Nataliia Plzeň #5012#F20.Z do 346.00:25:43+00:10:04Detail
51. Kukhariev KyryloDHL#5037#M31.M do 3914.00:26:00+00:10:21Detail
52. Váňa JanTachov#5078#M32.M 40 – 5911.00:26:16+00:10:37Detail
53. Mácha JanPlzeň #5039#M33.M 40 – 5912.00:26:18+00:10:39Detail
54. Podlipský Marek#5057#M34.M do 3915.00:26:24+00:10:45Detail
55. Rybová Eliška#5062#F21.Z do 347.00:26:35+00:10:56Detail
56. Köllnerová DenisaŽeletava#5098#F22.Z 35 – 5411.00:26:41+00:11:02Detail
57. Kozhemiakina YuliiaDHL#5031#F23.Z do 348.00:26:42+00:11:03Detail
58. Homolka Michal#5095#M35.M 40 – 5913.00:26:43+00:11:04Detail
59. Šmídlová Tereza#5131#F24.Z 35 – 5412.00:26:46+00:11:07Detail
60. Salák OndřejPlzeň#5106#M36.junioři8.00:26:54+00:11:15Detail
61. Ovsiichuk Stepan Plzeň #5052#M37.junioři9.00:27:05+00:11:26Detail
62. Tauer Jaroslav Rozběháme Plzeň #5074#M38.M 40 – 5914.00:27:08+00:11:29Detail
63. Blažek MilošPlzeň#5115#M39.M 60+1.00:27:12+00:11:33Detail
64. Kouknolíčková PetraPlzeň#5130#F25.Z 35 – 5413.00:27:13+00:11:34Detail
65. Vaňáček MiroslavPlzeň#5080#M40.M do 3916.00:27:27+00:11:48Detail
66. Blažková Romana#5009#F26.Z 35 – 5414.00:27:28+00:11:49Detail
67. Horvátová DanaPlzeň#5135#F27.Z 35 – 5415.00:27:34+00:11:55Detail
68. Zoubková KarolínaFit maminky Barrandov#5090#F28.Z 35 – 5416.00:27:40+00:12:01Detail
69. Prokšová LenkaPlzeň#5129#F29.Z do 349.00:27:57+00:12:18Detail
70. Třeštíková PavlaProstě běž!#5075#F30.Z do 3410.00:27:59+00:12:20Detail
71. Šarközyová JanaPlzeň#5096#F31.Z do 3411.00:27:59+00:12:20Detail
72. Kotrch OndřejPlzeň#5101#M41.M do 3917.00:28:01+00:12:22Detail
73. Šamberger KarelGerlov#5070#M42.M 60+2.00:28:04+00:12:25Detail
74. Novák Martin Velké Přílepy#5051#M43.junioři10.00:28:07+00:12:28Detail
75. Jedličková EvaPlzeň#5127#F32.Z 35 – 5417.00:28:11+00:12:32Detail
76. Poljanská RomanaAutoškola Loza#5058#F33.Z 35 – 5418.00:28:14+00:12:35Detail
77. Dvořák MilanDrahelice#5016#M44.M 40 – 5915.00:28:15+00:12:36Detail
78. Makohon Liliia #5040#F34.Z 35 – 5419.00:28:30+00:12:51Detail
79. Bernharotová AnetaPlzeň#5111#F35.Z do 3412.00:28:33+00:12:54Detail
80. Kolářová AnetaPlzeň #5030#F36.Z do 3413.00:28:33+00:12:54Detail
81. Šmrhová Tereza#5073#F37.Z do 3414.00:28:46+00:13:07Detail
82. Stratilová Lucie#5066#F38.Z do 3415.00:28:46+00:13:07Detail
83. Bartůšková LucieObora#5003#F39.Z 35 – 5420.00:29:04+00:13:25Detail
84. Vokounová LucieBlovice#5093#F40.Z 35 – 5421.00:29:05+00:13:26Detail
85. Šindelářová JanaPlzeň#5072#F41.Z 35 – 5422.00:29:19+00:13:40Detail
86. Janouškovcová Sirová JanaPlzeň#5108#F42.Z 35 – 5423.00:29:25+00:13:46Detail
87. Hrabačková ŠtěpánkaFBC Plzeň#5023#F43.Z do 3416.00:29:30+00:13:51Detail
88. Pavlovič RadekStarý Plzenec#5054#M45.M 40 – 5916.00:29:48+00:14:09Detail
89. Záhrobská StanislavaCanicross Plzeň#5087#F44.Z 35 – 5424.00:29:50+00:14:11Detail
90. Moravčíková Eliška #5044#F45.Z do 3417.00:29:56+00:14:17Detail
91. Fiala Martin#5102#M46.M 40 – 5917.00:29:58+00:14:19Detail
92. Hecová LenkaPlzeň#5122#F46.Z 35 – 5425.00:30:03+00:14:24Detail
93. Stočková Josefína#5120#F47.juniorky5.00:30:03+00:14:24Detail
94. Aubrechtová TerezaRozběháme Rokycany#5001#F48.Z do 3418.00:30:08+00:14:29Detail
95. Záhrobská KateřinaPlzeň#5086#F49.juniorky6.00:30:10+00:14:31Detail
96. Srb MartinPraha#5110#M47.M 40 – 5918.00:30:13+00:14:34Detail
97. Behring BarboraZZSPK#1003#F50.Z 35 – 5426.00:30:16+00:14:37Detail
98. Beranová Eliška Most#5008#F51.Z do 3419.00:30:46+00:15:07Detail
99. Šilerová Petra#5103#F52.Z 35 – 5427.00:31:02+00:15:23Detail
100. Štoček ŠtěpánPlzeň#5123#M48.M 40 – 5919.00:31:08+00:15:29Detail
101. Stoček ŠimonPlzeň#5121#M49.junioři11.00:31:08+00:15:29Detail
102. Skala LukášPlzeň 1#5063#M50.junioři12.00:31:18+00:15:39Detail
103. Nový ZbyšekLetiny#5097#M51.M 40 – 5920.00:31:19+00:15:40Detail
104. Mierka FilipRozběháme Rokycany#1033#M52.M do 3918.00:31:33+00:15:54Detail
105. Poncarova JanaPlzen #5059#F53.Z 35 – 5428.00:31:35+00:15:56Detail
106. Breiská BarboraPlzeň#5011#F54.Z do 3420.00:31:40+00:16:01Detail
107. Šedek JosefPlzeň#5071#M53.junioři13.00:31:41+00:16:02Detail
108. Novák Ludvík #5050#M54.M 40 – 5921.00:31:43+00:16:04Detail
109. Homolková Kateřina#5094#F55.Z do 3421.00:32:07+00:16:28Detail
110. Nová MilanPlzeň#5116#M55.M 60+3.00:32:08+00:16:29Detail
111. Kulová Dominika#5128#F56.Z do 3422.00:32:24+00:16:45Detail
112. Skala MiroslavPlzeň 1#5064#M56.M 40 – 5922.00:32:46+00:17:07Detail
113. Straková LuciePlzeň#5065#F57.Z do 3423.00:33:05+00:17:26Detail
114. Tománková TerezaChocenice#5133#F58.Z 35 – 5429.00:33:12+00:17:33Detail
115. Jankovcová MonikaPlzeň#5107#F59.juniorky7.00:33:13+00:17:34Detail
116. Šimková Jitka#5132#F60.Z 35 – 5430.00:33:16+00:17:37Detail
117. Čákorová Marcela Plzeň #5014#F61.Z 55+1.00:33:23+00:17:44Detail
118. Pejcharová JanaChocenický Újezd #5055#F62.Z 35 – 5431.00:33:23+00:17:44Detail
119. Beránková MarkétGym Class Heroes#5007#F63.Z 35 – 5432.00:33:24+00:17:45Detail
120. Svobodová SimonaPlzeň#5069#F64.Z 35 – 5433.00:34:13+00:18:34Detail
121. Kielbergerová Klára Zruč-Senec #5029#F65.Z 35 – 5434.00:34:36+00:18:57Detail
122. Ovsiichuk Yaroslava Plzeň #5053#F66.juniorky8.00:34:51+00:19:12Detail
123. Vernerová IvaHorní Bříza#5083#F67.Z do 3424.00:38:36+00:22:57Detail
124. Auterská TerezaPlzeň#5002#F68.Z do 3425.00:38:42+00:23:03Detail
125. Rambousková EvaLitvínov#5061#F69.Z 35 – 5435.00:39:11+00:23:32Detail
126. Moutvička OndřejLitvínov#5045#M57.M 40 – 5923.00:39:12+00:23:33Detail
127. Majerová Kristýna#1032#F70.Z do 3426.00:40:44+00:25:05Detail
128. Kroupová AdélaŽatec #1029#F71.Z do 3427.00:40:44+00:25:05Detail
129. Tylková KristýnaTachov#5136#F72.juniorky9.00:42:48+00:27:09Detail
130. Kadlec MichalTachov#5124#M58.M 40 – 5924.00:42:50+00:27:11Detail
131. Tylková MarcelaTachov#5125#F73.Z 35 – 5436.00:42:51+00:27:12Detail
DNS Bednář PetrRozběháme Česko#5004#MM 40 – 59Detail
DNS Laubrova HanaPlzen#5038#FZ 35 – 54Detail
DNS Krausová MonikaZruč-Senec#5034#FZ 35 – 54Detail
DNS Kraus TomášZruč-Senec#5033#MM 40 – 59Detail
DNS Beneš FilipPlzeň#5005#MM do 39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo