Výsledková listina Běh Mrázovkou
4. 11. 2023
mladší přípravka 700 m
MužiŽeny
# | Příjmení |
Jméno |
Klub |
st. č. | | # | Oficiální čas | Ztráta |
1. | Strangmullerová | Laura | ROAD2KONA | #178# | F | 1. | 00:02:39 | | Detail |
2. | Míčková | Karolína | Atletika Benešov | #184# | F | 2. | 00:02:46 | +00:00:06 | Detail |
3. | Uhlířová | Kristýna | Atletika Smíchov | #176# | F | 3. | 00:02:50 | +00:00:10 | Detail |
4. | Schovánek | Viktor | TJ Sokol I Smíchov, Praha | #180# | M | 1. | 00:02:52 | +00:00:12 | Detail |
5. | Márová | Elen | Pražský biatlonový Klub | #130# | F | 4. | 00:02:54 | +00:00:14 | Detail |
6. | Barcena | Lorentzo | SSK Ujezd nad Lesy | #199# | M | 2. | 00:02:54 | +00:00:14 | Detail |
7. | Kozderová | Natálie | PBK | #187# | F | 5. | 00:02:54 | +00:00:14 | Detail |
8. | Hárovníková | Nicol | Road2Kona | #195# | F | 6. | 00:02:59 | +00:00:19 | Detail |
9. | Jandova | Anna | PBK | #191# | F | 7. | 00:03:03 | +00:00:23 | Detail |
10. | Korec | Matyáš | Tj Sokol Smíchov | #188# | M | 3. | 00:03:03 | +00:00:23 | Detail |
11. | Čech | Antonín | Praha 5 | #198# | M | 4. | 00:03:04 | +00:00:24 | Detail |
12. | Honzak | Filip | SK Cechie Smichov | #194# | M | 5. | 00:03:05 | +00:00:25 | Detail |
13. | Forýtek | Zikmund | Road2Kona | #196# | M | 6. | 00:03:05 | +00:00:25 | Detail |
14. | Kalous | David | Sokol I. Smíchov | #189# | M | 7. | 00:03:05 | +00:00:25 | Detail |
15. | Kalášková | Amálie | | #132# | F | 8. | 00:03:06 | +00:00:26 | Detail |
16. | Jan | Cedrik | TJ Sokol I. Smichov | #192# | M | 8. | 00:03:15 | +00:00:35 | Detail |
17. | Žižka | Matěj | Smíchov, Praha 5 | #175# | M | 9. | 00:03:15 | +00:00:35 | Detail |
18. | Krátká | Ema | TJ Sokol Plzenska | #186# | F | 9. | 00:03:21 | +00:00:41 | Detail |
19. | Trnka | Jan | Praha | #177# | M | 10. | 00:03:26 | +00:00:46 | Detail |
20. | Horská | Anna | Sokol Košíře | #193# | F | 10. | 00:03:27 | +00:00:47 | Detail |
21. | Kučerová | Justýna | TJ Sokol Smíchov | #185# | F | 11. | 00:03:31 | +00:00:51 | Detail |
22. | Rezná | Olga | | #135# | F | 12. | 00:03:40 | +00:01:00 | Detail |
23. | Slabý | David | TJ Sokol Smíchov, atletika Bar... | #179# | M | 11. | 00:03:45 | +00:01:05 | Detail |
24. | Salavová | Klára | Sokol Milovice | #181# | F | 13. | 00:04:08 | +00:01:28 | Detail |
DNS | Michalová | Josefína | Moderní tanec Praha | #183# | F | | | | Detail |
DNS | Paclík | Teodor | Lego boy | #182# | M | | | | Detail |
DNS | Černohlávková | Elena | praha 5 | #197# | F | | | | Detail |
DNS | Jelínková | Karolína | Praha | #190# | F | | | | Detail |
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace |