Výsledková listina Výběh na Lovoš
25. 11. 2023

jednotlivci

MužiŽeny
# Příjmení Jméno Klub st. č.RočníkKategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Zahálka ŠtěpánMapei Merida Kaňkovský#37#2006M1.Mdo181.M391.00:18:10Detail
2. Zahálka MatějElkov Kasper czech cycling tea...#36#1993M2.M30-391.M392.00:18:36+00:00:26Detail
3. Vokrouhlík Michaltatranka.eu#133#1983M3.M40-491.M40p1.00:18:56+00:00:46Detail
4. Ranš JakubUCC#91#2007M4.Mdo182.M393.00:20:11+00:02:01Detail
5. Hottmar PavelČ.svaz kanoistů#23#1979M5.M40-492.M40p2.00:20:21+00:02:11Detail
6. Reichl MikulášUCC#83#2002M6.M19-291.M394.00:20:25+00:02:15Detail
7. Šulc DavidDexter cycling#80#1973M7.M50-591.M40p3.00:20:44+00:02:34Detail
8. Šlajchrt FilipHrob#34#1982M8.M40-493.M40p4.00:20:48+00:02:38Detail
9. Schovanec JanRoudnice Nad Labem#18#1997M9.M19-292.M395.00:21:01+00:02:51Detail
10. Vilk ViktorUCC#92#2009M10.Mdo183.M396.00:21:14+00:03:04Detail
11. Nyeki JanNorskamoda.cz#69#1985M11.M30-392.M397.00:21:22+00:03:12Detail
12. Bureš JanCK Slavoj Terezín#44#1982M12.M40-494.M40p5.00:21:32+00:03:22Detail
13. Nejedlý OndřejUCC#58#2009M13.Mdo184.M398.00:21:37+00:03:27Detail
14. Lisec PatrikASK Lovosice#78#2007M14.Mdo185.M399.00:21:44+00:03:34Detail
15. Černý MartinTeplice#73#1974M15.M40-495.M40p6.00:21:48+00:03:38Detail
16. Černý DavidTeplice#74#1995M16.M19-293.M3910.00:22:00+00:03:50Detail
17. Ptáček MichalSport team Brozany#8#1985M17.M30-393.M3911.00:22:06+00:03:56Detail
18. Pětník VojtěchKrabčice u Roudnice nad Labem#16#1993M18.M30-394.M3912.00:22:09+00:03:59Detail
19. Klug PavelChotěšov#115#1995M19.M19-294.M3913.00:22:13+00:04:03Detail
20. Rosa PetrCK SLAVOJ TEREZIN#102#2005M20.Mdo186.M3914.00:22:13+00:04:03Detail
21. Šejstal OndřejUCC#84#2004M21.M19-295.M3915.00:22:20+00:04:10Detail
22. Čuchal PetrMMB Třebenice#53#1980M22.M40-496.M40p7.00:22:30+00:04:20Detail
23. Mrázková LindaDěčín#39#1980F1.Z36plus1.Z35p1.00:22:37+00:04:27Detail
24. Kalaš ŠtěpánUCC#87#2010M23.Mdo187.M3916.00:22:37+00:04:27Detail
25. Holub MartinTriatlon tým Tálín#129#1978M24.M40-497.M40p8.00:22:56+00:04:46Detail
26. Svoboda OndřejRačiněves#10#1985M25.M30-395.M3917.00:23:00+00:04:50Detail
27. Trux MilošKC Roudnice#93#1972M26.M50-592.M40p9.00:23:01+00:04:51Detail
28. Mísař Tomᚎatec#3#1989M27.M30-396.M3918.00:23:01+00:04:51Detail
29. Veselý JanKobramovci#107#1975M28.M40-498.M40p10.00:23:10+00:05:00Detail
30. Čapek LubomírČD Cargo#117#1974M29.M40-499.M40p11.00:23:18+00:05:08Detail
31. Nosek DanileMK Cyklo Děčín#99#1978M30.M40-4910.M40p12.00:23:25+00:05:15Detail
32. Kovaříková IvaUCC#85#2006F2.Zdo181.Z341.00:23:31+00:05:21Detail
33. Hampl OndřejUCC#82#2002M31.M19-296.M3919.00:23:36+00:05:26Detail
34. Souček JanLovosice#52#1977M32.M40-4911.M40p13.00:23:46+00:05:36Detail
35. Trojan LukášSKP Sever Ústí n. L.#40#2006M33.Mdo188.M3920.00:23:50+00:05:40Detail
36. Preiss PřemyslKola Vondra#21#1998M34.M19-297.M3921.00:23:54+00:05:44Detail
37. Deutscha DávidKoloshop.cz#46#1982M35.M40-4912.M40p14.00:23:57+00:05:47Detail
38. Kubera PavelPivní strejc Terezín#101#1984M36.M30-397.M3922.00:24:02+00:05:52Detail
39. Bartošek JanCK SLAVOJ TEREZIN#121#2007M37.Mdo189.M3923.00:24:10+00:06:00Detail
40. Verner LubošVerny team#116#1979M38.M40-4913.M40p15.00:24:18+00:06:08Detail
41. Trojan Tomáš@ondracooach#47#2008M39.Mdo1810.M3924.00:24:23+00:06:13Detail
42. Šesták JanOndra Koach#120#1979M40.M40-4914.M40p16.00:24:25+00:06:15Detail
43. Švajka AlešDěčín#64#2008M41.Mdo1811.M3925.00:24:26+00:06:16Detail
44. Vančo MartinCK Lovosice#114#1989M42.M30-398.M3926.00:24:33+00:06:23Detail
45. Nekvasilová LenkaMMB Třebenice#128#1981F3.Z36plus2.Z35p2.00:24:33+00:06:23Detail
46. Hendrychová PetraLitoměřice (okr. Litoměřice)...#7#1981F4.Z36plus3.Z35p3.00:24:55+00:06:45Detail
47. Kačur RadimASK Lovosice#75#2008M43.Mdo1812.M3927.00:25:20+00:07:10Detail
48. Baudiš JiříCK SLAVOJ TEREZIN#94#1994M44.M19-298.M3928.00:25:22+00:07:12Detail
49. Balák LukášRonnie CZ#20#1994M45.M19-299.M3929.00:25:23+00:07:13Detail
50. Pospíchal JanSportteam Brozany#106#1986M46.M30-399.M3930.00:25:53+00:07:43Detail
51. Šulcová JitkaMaraton clib Kladno#81#1974F5.Z36plus4.Z35p4.00:26:06+00:07:56Detail
52. Řebíček JanSport team Brozany#26#1982M47.M40-4915.M40p17.00:26:06+00:07:56Detail
53. Holub MatejOlešovský válec#122#1996M48.M19-2910.M3931.00:26:08+00:07:58Detail
54. Willner JiříASK Lovosice#31#1984M49.M30-3910.M3932.00:26:12+00:08:02Detail
55. Klitsch MatějASK Lovosice#79#2010M50.Mdo1813.M3933.00:26:16+00:08:06Detail
56. Nápravník JanNeznám bolest#19#1997M51.M19-2911.M3934.00:26:19+00:08:09Detail
57. Čapek TomášÚstí n.L.#118#1984M52.M30-3911.M3935.00:26:22+00:08:12Detail
58. Podrábský JanLovosice#110#1974M53.M40-4916.M40p18.00:26:31+00:08:21Detail
59. Seeman TomášMedicína Praha#112#1968M54.M50-593.M40p19.00:26:48+00:08:38Detail
60. Šedivá EvelínaUCC#86#2006F6.Zdo182.Z342.00:26:52+00:08:42Detail
61. Tremlová MarkétaASK Lovosice#97#2006F7.Zdo183.Z343.00:27:00+00:08:50Detail
62. Klecker FrantišekŮsrí n/L#72#1975M55.M40-4917.M40p20.00:27:04+00:08:54Detail
63. Dlouhý VladimírDlouháni Roudnice#67#1960M56.M60plus1.M40p21.00:27:12+00:09:02Detail
64. Kopecká IvanaMK Cyklo Děčín#100#1978F8.Z36plus5.Z35p5.00:27:49+00:09:39Detail
65. Kussmannová NellyUCC#89#2010F9.Zdo184.Z344.00:28:07+00:09:57Detail
66. Svobodová LucieRačiněves#11#1991F10.Zdo351.Z345.00:28:11+00:10:01Detail
67. Trnková NatálieRoudnice nad Labem#59#1997F11.Zdo352.Z346.00:28:34+00:10:24Detail
68. Rulfová NikolaLovosice#111#2000F12.Zdo353.Z347.00:29:32+00:11:22Detail
69. Janík TomášSPONA Teplice#41#1968M57.M50-594.M40p22.00:29:54+00:11:44Detail
70. Šedivý AntonínUCC#88#2011M58.Mdo1814.M3936.00:30:05+00:11:55Detail
71. Klímová JanaOrel Studenec#66#1985F13.Z36plus6.Z35p6.00:30:07+00:11:57Detail
72. Mundlova KateřinaKounoupian team#95#1989F14.Zdo354.Z348.00:30:09+00:11:59Detail
73. Mundl MichalKounoupian team#96#1978M59.M40-4918.M40p23.00:30:10+00:12:00Detail
74. Kolařík Viktor#76#2012M60.Mdo1815.M3937.00:30:33+00:12:23Detail
75. Gertner PetrGPEND#71#1969M61.M50-595.M40p24.00:30:34+00:12:24Detail
76. Skřivánek PetrMiřejovice#108#1972M62.M50-596.M40p25.00:30:38+00:12:28Detail
77. Holubová KristýnaAtletika Písek#30#2010F15.Zdo185.Z349.00:30:42+00:12:32Detail
78. Skřivánek AdamMiřejovice#109#2009M63.Mdo1816.M3938.00:30:47+00:12:37Detail
79. Stehlíková MartinaUCC#90#1977F16.Z36plus7.Z35p7.00:30:55+00:12:45Detail
80. Pospíšil RenéMMB Třebenice#25#1979M64.M40-4919.M40p26.00:31:01+00:12:51Detail
81. Bečka MiloslavÚstí n.L.#56#1955M65.M60plus2.M40p27.00:31:31+00:13:21Detail
82. Turek AntonínCK Slavoj Terezín#60#2010M66.Mdo1817.M3939.00:31:34+00:13:24Detail
83. Hejkalová PavlínaPivní strejc Terezín#105#1991F17.Zdo355.Z3410.00:31:54+00:13:44Detail
84. Burda Vladimírveslování Bohemians#68#1952M67.M60plus3.M40p28.00:32:13+00:14:03Detail
85. Prikryl JanChotiměř Ac#38#1972M68.M50-597.M40p29.00:32:43+00:14:33Detail
86. Kolaříková Zuzana#177#2010F18.Zdo186.Z3411.00:32:51+00:14:41Detail
87. Holubová KarolínaAtletika Písek#63#2012F19.Zdo187.Z3412.00:34:55+00:16:45Detail
88. Prošková MarcelaChotěšov#113#1989F20.Zdo356.Z3413.00:36:38+00:18:28Detail
89. Netík TomášCK Slavoj Terezín#51#2006M69.Mdo1818.M3940.00:38:06+00:19:56Detail
90. Jíšová JanaRoudnice nad Labem#65#1992F21.Zdo357.Z3414.00:38:10+00:20:00Detail
91. Holubová PetraOrientační běh Písek#62#1974F22.Z36plus8.Z35p8.00:39:48+00:21:38Detail
92. Reznicek StanislavSteti#13#1966M70.M50-598.M40p30.00:41:45+00:23:35Detail
93. Turek OldřichRoudnice nad Labem#119#2012M71.Mdo1819.M3941.00:44:59+00:26:49Detail
94. Jíše ZdeněkRoudnice Nad Labem#98#1962M72.M60plus4.M40p31.00:48:36+00:30:26Detail
95. Gasser RenéCK Lovosice#70#1980M73.M40-4920.M40p32.00:51:44+00:33:34Detail
DNS Cmunt PetrELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM#1#1996MM19-29M39Detail
DNS Habart MiroslavSlavětín#104#1986MM30-39M39Detail
DNS Pavlíček ZdeněkTri club Česká Lípa#5#1954MM60plusM40pDetail
DNS Černecká Hnízdilová TerezaSportRaces- HappyLoop#6#1987FZ36plusZ35pDetail
DNS Vokálek FrantišekLovosice#9#1997MM19-29M39Detail
DNS Hellerová TerezaLovosice#12#1997FZdo35Z34Detail
DNS Holubová Denisa-#14#1988FZ36plusZ35pDetail
DNS Trux Tomᚎidovice#15#1991MM30-39M39Detail
DNS Nekolová SimonaNight run team#17#1985FZ36plusZ35pDetail
DNS Čepelák AntonínMMB Třebenice#24#1974MM40-49M40pDetail
DNS Krátký JanMMB Třebenice#27#1978MM40-49M40pDetail
DNS Hendrychová PetraLitoměřice (okr. Litoměřice)...#32#1981FZ36plusZ35pDetail
DNS Vopat MilanMilan z hor#35#1961MM60plusM40pDetail
DNS Kozlova KarolínaLovosice zš#42#2008FZdo18Z34Detail
DNS Vaněk PravoslavDubí#43#1950MM60plusM40pDetail
DNS Kala JiříCK Příbram Fany Gastro#45#1987MM30-39M39Detail
DNS Klvač FrantišekŽelechovice#48#1976MM40-49M40pDetail
DNS Laube VítLovosice#49#1987MM30-39M39Detail
DNS Steinmetzová IvaLovosice#50#1989FZdo35Z34Detail
DNS Jíra PetrRadejčín#54#1981MM40-49M40pDetail
DNS Jíra JanELIMON Bicykl Team Ústí nad La...#55#2016MMdo18M39Detail
DNS Vaníček JanMizuno team#57#1997MM19-29M39Detail
DNS Kušina FilipRoudnice nad Labem#61#2013MMdo18M39Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo