Oficiální Výsledková listina Běh Lipovou alejí - Nymburská desítka
7. 4. 2024

muži


Notice: Undefined index: level in /home/www/irontime.cz/www/irontime.cz/a/function/show.php on line 12
#Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1.PazderaRomanTJ Sokol Kolín atletika#170#A (Mdo39)1.00:33:06Detail
2.MilerJiříLawi Stars, Mladá Boleslav#88#B (M40-49)1.00:33:49+00:00:43Detail
3.HolasŠtěpánJičín#77#A (Mdo39)2.00:34:02+00:00:56Detail
4.BližňákVojtěchTJ Sokol Praha Královské Vinoh#109#B (M40-49)2.00:34:27+00:01:21Detail
5.PokornýMatyášBenešov#120#A (Mdo39)3.00:34:37+00:01:31Detail
6.KudrnaZbyněkL.B.C. ELMTRADE racing team #92#B (M40-49)3.00:35:07+00:02:01Detail
7.PohlMiloslavHigh Point #102#B (M40-49)4.00:35:30+00:02:24Detail
8.VetchýJanAK ISCAREX Česká Třebová#139#A (Mdo39)4.00:35:38+00:02:32Detail
9.KubíčekMichalMnichovo Hradiště#161#B (M40-49)5.00:35:41+00:02:35Detail
10.KymrJakubBT Odolena Voda#147#A (Mdo39)5.00:35:56+00:02:50Detail
11.HerelLubošKolín#38#C (M50-59)1.00:35:59+00:02:53Detail
12.KrupkaAdamRUN4FUN#129#A (Mdo39)6.00:36:19+00:03:13Detail
13.KrupkaMilanTrailpoint#130#A (Mdo39)7.00:36:41+00:03:35Detail
14.MrázekJiříGenerali Running Lions#87#A (Mdo39)8.00:36:55+00:03:49Detail
15.ŘehákVítTJ ČZU Rolníci#137#A (Mdo39)9.00:37:01+00:03:55Detail
16.SlavíkŠimonAtletika Stará Boleslav #95#A (Mdo39)10.00:37:03+00:03:57Detail
17.PolanskýDan Pardubice#110#B (M40-49)6.00:37:27+00:04:21Detail
18.KabelkaJiříT.J. Sokol Praha Královské Vin#33#B (M40-49)7.00:37:39+00:04:33Detail
19.HerdaJanSKP Nymburk#112#B (M40-49)8.00:37:50+00:04:44Detail
20.KlímaMartinElmtrade Racing Kolín #78#B (M40-49)9.00:38:03+00:04:57Detail
21.HejnaPavelTJ SK Všechlapy#128#B (M40-49)10.00:38:11+00:05:05Detail
22.ŇorekMartinwww.vladimirsafr.com#60#B (M40-49)11.00:38:12+00:05:06Detail
23.VacardaVladimírAC Slovan Liberec/ ELEVEN RUN #117#D (M60-69)1.00:38:40+00:05:34Detail
24.FrancPetrMladá Boleslav#5#C (M50-59)2.00:38:43+00:05:37Detail
25.VaníčekJanMIZUNO TEAM#45#A (Mdo39)11.00:39:00+00:05:54Detail
26.UlichPetrMT Dobruška#133#C (M50-59)3.00:39:02+00:05:56Detail
27.KuprJanCooper team#94#A (Mdo39)12.00:39:22+00:06:16Detail
28.Kratochvíl MartinGP Kolín#100#B (M40-49)12.00:39:27+00:06:21Detail
29.DošekJanSKP Nymburk#11#A (Mdo39)13.00:39:32+00:06:26Detail
30.MrázekZdeněk Poděbrady#43#A (Mdo39)14.00:39:35+00:06:29Detail
31.MarkupMichalČRo#134#A (Mdo39)15.00:39:51+00:06:45Detail
32.MašekPavelLiberec#163#C (M50-59)4.00:39:55+00:06:49Detail
33.SynekJiříROHOZEC AMIX TEAM#59#C (M50-59)5.00:39:57+00:06:51Detail
34.BartákZdeněkBowling Squash Sadská#66#A (Mdo39)16.00:39:57+00:06:51Detail
35.DovičínMichalOlympia Spartan Training KH#3#A (Mdo39)17.00:40:22+00:07:16Detail
36.FléglZdeněkSlatiňáci#13#A (Mdo39)18.00:40:48+00:07:42Detail
37.RysJiříTJ Sokol Podlázky Balovice#178#A (Mdo39)19.00:40:54+00:07:48Detail
38.KramuleMatyášAtletika Čelákovice#179#A (Mdo39)20.00:41:09+00:08:03Detail
39.SofínLuděkSófa#142#C (M50-59)6.00:41:10+00:08:04Detail
40.BradaOndřej Poříčanské jelito#144#C (M50-59)7.00:41:14+00:08:08Detail
41.PopekDavidKostomlaty nad Labem#22#A (Mdo39)21.00:41:19+00:08:13Detail
42.FaltýnekPetrCSG TRI TEAM#6#A (Mdo39)22.00:41:38+00:08:32Detail
43.KlemsaJakubKokoťátka#119#A (Mdo39)23.00:41:48+00:08:42Detail
44.NovákRomanNymburk#176#C (M50-59)8.00:42:07+00:09:01Detail
45.JánekLadislavLysá nad Labem#16#D (M60-69)2.00:42:14+00:09:08Detail
46.Kubíček Zdeněk Eleven Head CYKLOLIVE #106#C (M50-59)9.00:42:21+00:09:15Detail
47.TeplýOndřejCafé racers#149#B (M40-49)13.00:42:39+00:09:33Detail
48.ŠtěpánPavelČeský Brod#51#B (M40-49)14.00:42:50+00:09:44Detail
49.VeselýVladimírMělník#116#C (M50-59)10.00:42:52+00:09:46Detail
50.CucPatrikSKP Nymburk#169#A (Mdo39)24.00:42:56+00:09:50Detail
51.Šimeček Luděk TJ Lokomotiva Nymburk#32#B (M40-49)15.00:42:56+00:09:50Detail
52.Otáhal JakubT.J. Sokol Šestajovice #131#B (M40-49)16.00:42:59+00:09:53Detail
53.FrančíkLukášMlč a šoupej nohama!#124#B (M40-49)17.00:44:15+00:11:09Detail
54.RamajzlJanT. J. Sokol Poříčany#9#A (Mdo39)25.00:44:21+00:11:15Detail
55.VavákLiborBK Sadská#93#C (M50-59)11.00:44:26+00:11:20Detail
56.PrchalPavel GP Kolin#63#D (M60-69)3.00:44:35+00:11:29Detail
57.KáraVladimirAC-Patřín #1#D (M60-69)4.00:44:44+00:11:38Detail
58.VelechovskýNikitaGenerali Running Lions#65#A (Mdo39)26.00:44:51+00:11:45Detail
59.HejtmánekJanRami Sport Fitness#99#A (Mdo39)27.00:45:22+00:12:16Detail
60.HejzlarPavelLitol#18#C (M50-59)12.00:45:30+00:12:24Detail
61.PulkrábekMartinAC Obora Hvězda#173#B (M40-49)18.00:45:34+00:12:28Detail
62.BubeníkMartinHradištko#28#B (M40-49)19.00:45:42+00:12:36Detail
63.PavlůDušanMnichovice#171#C (M50-59)13.00:46:44+00:13:38Detail
64.MatoušekJaroslavMlč a šoupej nohama!#132#B (M40-49)20.00:47:06+00:14:00Detail
65.HavlínJanChlumec nad Cidlinou#151#C (M50-59)14.00:47:07+00:14:01Detail
66.DrahotaMichael#126#A (Mdo39)28.00:47:28+00:14:22Detail
67.NovotnýPavelPoříčanské jelito#19#B (M40-49)21.00:47:29+00:14:23Detail
68.ŽáčekMartinUNIQA#125#C (M50-59)15.00:47:53+00:14:47Detail
69.ParoulekJaroslav#79#C (M50-59)16.00:48:05+00:14:59Detail
70.PíseckýMichalHořice#114#B (M40-49)22.00:48:06+00:15:00Detail
71.VandasMartinAC Fimfárum #40#C (M50-59)17.00:48:09+00:15:03Detail
72.KubištaPetrNová Ves#73#C (M50-59)18.00:48:18+00:15:12Detail
73.NavrátilJiříLocomotion Nymburk#103#B (M40-49)23.00:48:23+00:15:17Detail
74.JandaVlastimilNymburk#82#E (M70p)1.00:48:32+00:15:26Detail
75.PetříkVáclavSudeath #83#A (Mdo39)29.00:49:13+00:16:07Detail
76.PomšárMiroslav#123#B (M40-49)24.00:49:32+00:16:26Detail
77.DaubnerPetrPraha 9#36#C (M50-59)19.00:49:47+00:16:41Detail
78.Čechal PetrSKP Nymburk #67#B (M40-49)25.00:49:54+00:16:48Detail
79.FishehenkoVitalii#167#D (M60-69)5.00:50:24+00:17:18Detail
80.HorváthAdolfOlympia Spartan Training Kutná#64#B (M40-49)26.00:50:34+00:17:28Detail
81.ZdražilAlešHorní Maršov#159#A (Mdo39)30.00:50:36+00:17:30Detail
82.VýbornýMichalGP Kolín#141#B (M40-49)27.00:51:23+00:18:17Detail
83.HejnýMartinČechtice#108#B (M40-49)28.00:51:23+00:18:17Detail
84.PANTAZOPOULOSATHANASSIOS#68#C (M50-59)20.00:51:28+00:18:22Detail
85.PokornýMiroslavBenešov#121#D (M60-69)6.00:51:34+00:18:28Detail
86.VinčálekJanKoblížci v klusu#48#A (Mdo39)31.00:51:48+00:18:42Detail
87.JakschJakubBudiměřice, Běžecká škola Milo...#152#B (M40-49)29.00:52:23+00:19:17Detail
88.PotužákMilošBakov nad Jizerou#31#E (M70p)2.00:52:44+00:19:38Detail
89.JanstaStanislavKolostav Bobnice#14#A (Mdo39)32.00:53:19+00:20:13Detail
90.PavlíkJiříHroudy, Nymburk#21#B (M40-49)30.00:53:19+00:20:13Detail
91.Chmelík Tomáš Tri-Ski Horní Počernice #150#A (Mdo39)33.00:53:50+00:20:44Detail
92.ŠvecJiříPoděbrady#12#D (M60-69)7.00:54:08+00:21:02Detail
93.MuzikářMilanLysá nad Labem#136#C (M50-59)21.00:54:10+00:21:04Detail
94.MolitorisAndreasTJ Sokol Křinec#4#B (M40-49)31.00:54:24+00:21:18Detail
95.MaláčPatrikDark side workout#26#B (M40-49)32.00:55:06+00:22:00Detail
96.HnátekMichaelPraha 9 - Libeň#156#A (Mdo39)34.00:55:07+00:22:01Detail
97.ŘíhaMiroslavSokol Sadská#166#E (M70p)3.00:55:14+00:22:08Detail
98.NavrátilPepaSK Strančice#177#E (M70p)4.00:55:23+00:22:17Detail
99.JarešVáclavNymburk#168#D (M60-69)8.00:56:09+00:23:03Detail
100.KrausVáclavMaslíř Přelouč#174#D (M60-69)9.00:57:23+00:24:17Detail
101.Sedlákjiřípřelouč#91#D (M60-69)10.00:57:28+00:24:22Detail
102.PěchaTomášPoděbrady#90#C (M50-59)22.00:57:30+00:24:24Detail
103.VejtrubaMilanJA IT servis Poděbrady #81#C (M50-59)23.00:58:39+00:25:33Detail
104.LukášekJiříPoděbrady#69#B (M40-49)33.01:02:40+00:29:34Detail
105.PospíšekMiroslavČAU#35#D (M60-69)11.01:04:08+00:31:02Detail
106.SkříčekJanBestia Brew#8#B (M40-49)34.01:05:33+00:32:27Detail
107.BajerMilanKafé Bajer#175#D (M60-69)12.01:09:18+00:36:12Detail
DNFLoudaPetrAC Ceska Lipa#42#D (M60-69)Detail
DNFMlsPetrNymburk#29#B (M40-49)Detail
DNFŠáfrVladimírTJ Sokol Maxičky#58#B (M40-49)Detail
DNSLandgráfTomášGianluca Iannone team#2#B (M40-49)Detail
DNSTothMartinPodebrady#17#B (M40-49)Detail
DNSNovákMarcelKolín#20#A (Mdo39)Detail
DNSKuchař Tomáš Praha#24#B (M40-49)Detail
DNSPetříkMilanHospůdka Na Růžku#37#C (M50-59)Detail
DNSCimlVítězslavAC Fimfárum #41#B (M40-49)Detail
DNSHavelLukáš Koblížci v klusu#50#A (Mdo39)Detail
DNSČížekPetrPetr a Jirka#52#B (M40-49)Detail
DNSAndrleJakubKostelec n.Č.lesy#53#B (M40-49)Detail
DNSAdamJanZáběhlice #75#C (M50-59)Detail
DNSBeckZdeněkBK Jevany#85#C (M50-59)Detail
DNSTopencikLuborMilovice#96#B (M40-49)Detail
DNSKrejčíPavelPečky#135#B (M40-49)Detail
DNSMatěchaMiroslavTJ Hvězda Trnovany#153#B (M40-49)Detail
DNSPríslupskýPavelAmBeS 1986#158#D (M60-69)Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz | DNS = Did Not Start = Nestartoval/a | DNF = Did Not Finish = Nedokončil/a | DQ, DSQ = Disqualified = Diskvalifikace

Stáhnout CSV | CSV Český Běh | CSV Actigo