Oficiální Výsledková listina Karlštejnská 9
30. 8. 2015

hlavní 9 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. Flegl VlastimilVrchlabí#106#M18-391.00:31:53Detail
2. Rendl JosefTJ Packa Prague#27#M18-392.00:34:19+00:02:26.17Detail
3. Rosol Jiříloko beroun#116#M40-491.00:35:02+00:03:09.17Detail
4. Fořt MartinELEVERUNTEAM#7#M40-492.00:36:01+00:04:08.17Detail
5. Kaufman VítGymnázium Botičská#122#M18-393.00:36:28+00:04:35.17Detail
6. Raboch IvanČerník#4#M40-493.00:36:33+00:04:40.17Detail
7. Flaks JanAC Nýřany#113#M50-591.00:37:55+00:06:02.17Detail
8. Semenchukov MaximRunning Cheff#123#M18-394.00:37:55+00:06:02.17Detail
9. Soukup PetrKovohutě Příbram#14#M50-592.00:39:06+00:07:13.17Detail
10. Reichel JosefValda Race#42#M40-494.00:39:21+00:07:28.17Detail
11. Klepetko DavidŠutri#131#M40-495.00:39:49+00:07:56.17Detail
12. Tláskal LukášChrustenice#104#M18-395.00:40:23+00:08:30.17Detail
13. Plochová DominikaOB Kotlářka#41#Z18-341.00:40:53+00:09:00.17Detail
14. Holeček MichalKarlštejn#103#M40-496.00:41:08+00:09:15.17Detail
15. Žák OndřejTachlovice#37#M40-497.00:41:14+00:09:21.17Detail
16. Prouza MartinBT Severní ledovec 2000#8#M40-498.00:41:21+00:09:28.17Detail
17. Roubík FrantišekČerčany#101#M50-593.00:41:40+00:09:47.17Detail
18. Ginzel PetrCyklo VAPE#23#M40-499.00:41:47+00:09:54.17Detail
19. Sýkorová PetraDobřichovice#39#Z35-441.00:42:01+00:10:08.17Detail
20. Čujan MiroslavKarlštejn#38#M18-396.00:42:30+00:10:37.17Detail
21. Zeman JiříLoko Beroun#6#M60-691.00:42:32+00:10:39.17Detail
22. Pondělíček MichalHořovice#28#M18-397.00:42:48+00:10:55.17Detail
23. Lukášová ZlataPlzeň#25#Z45-541.00:42:48+00:10:55.17Detail
24. Kareš MartinVižina#3#M40-4910.00:43:15+00:11:22.17Detail
25. Šlosar RomanSokol Žebrák#126#M40-4911.00:43:21+00:11:28.17Detail
26. Havlín AntonínAC Obora Hvězda Praha#17#M60-692.00:43:41+00:11:48.17Detail
27. Hrušovská EvaEasy Go Run#36#Z18-342.00:43:41+00:11:48.17Detail
28. Hrabák PetrSlowrunners Skvrnany#125#M18-398.00:44:09+00:12:16.17Detail
29. Novosad JanRožnov pod Radhoštěm#107#M18-399.00:44:31+00:12:38.17Detail
30. Nebřenská ClaudiaPraha 8#118#Z18-343.00:44:32+00:12:39.17Detail
31. Kubeš PavelActum Flyers#40#M18-3910.00:44:39+00:12:46.17Detail
32. Dvořák PavelBeroun#30#M18-3911.00:44:48+00:12:55.17Detail
33. Uxa TomášTriatlon Beroun#115#M50-594.00:45:12+00:13:19.17Detail
34. Velehradský PetrNučice#128#M50-595.00:45:21+00:13:28.17Detail
35. Novák AlešInternet PB#137#M18-3912.00:45:25+00:13:32.17Detail
36. Frantová AndreaLOKO Beroun#109#Z18-344.00:45:55+00:14:02.17Detail
37. Bartoníček LadislavČeská Lípa#19#M50-596.00:46:05+00:14:12.17Detail
38. Chudožilov MichalVita Team#11#M18-3913.00:46:13+00:14:20.17Detail
39. Vlčková LadislavaBiatlon Klub Beroun#26#Z35-442.00:46:24+00:14:31.17Detail
40. Říha ViktorTmaň#136#M40-4912.00:46:47+00:14:54.17Detail
41. Purkrábek MartinAC Obora Hvězda Praha#33#M18-3914.00:46:53+00:15:00.17Detail
42. Vančák OndřejČernošice#110#M18-3915.00:47:22+00:15:29.17Detail
43. Strnadová AlenaHobluj!#31#Z18-345.00:47:28+00:15:35.17Detail
44. Svoboda JanPříbram#12#M70plus1.00:47:41+00:15:48.17Detail
45. Szurman MichalPraha#5#M18-3916.00:47:46+00:15:53.17Detail
46. Hodač VladimírKrálův Dvůr#22#M18-3917.00:48:30+00:16:37.17Detail
47. Venclík DavidRunPORG#135#M18-3918.00:48:39+00:16:46.17Detail
48. Fára MilanPříbram#121#M40-4913.00:49:04+00:17:11.17Detail
49. Moravec MichalČernošice#111#M18-3919.00:49:53+00:18:00.17Detail
50. Hruša ZdeněkJirčany#9#M60-693.00:50:10+00:18:17.17Detail
51. Šebová JanaKrálův Dvůr#20#Z35-443.00:50:10+00:18:17.17Detail
52. Med VáclavPraha#10#M50-597.00:50:24+00:18:31.17Detail
53. Pivoňková EvaRožnov pod Radhoštěm#108#Z18-346.00:50:33+00:18:40.17Detail
54. Kremsa Petr#134#M18-3920.00:50:39+00:18:46.17Detail
55. Holečková VeronikaKarlštejn#102#Z35-444.00:51:05+00:19:12.17Detail
56. Rock JanSokol Uhhošť#133#M60-694.00:52:20+00:20:27.17Detail
57. Mužík JiříPraha#114#M18-3921.00:52:33+00:20:40.17Detail
58. Jahelková JanaNové Strašecí#117#Z18-347.00:52:43+00:20:50.17Detail
59. Zdvořáčková ZuzanaPraha#127#Z18-348.00:52:46+00:20:53.17Detail
60. Kulda JanPraha#130#M18-3922.00:53:41+00:21:48.17Detail
61. Schwarz Marek#124#M18-3923.00:54:06+00:22:13.17Detail
62. Svobodová DanaPříbram#13#Z55plus1.00:54:20+00:22:27.17Detail
63. Houšková PetraJílové u Prahy#32#Z18-349.00:54:47+00:22:54.17Detail
64. Krtek MartinSK Tetín#132#M18-3924.00:55:38+00:23:45.17Detail
65. Fous KarelMořina#105#M40-4914.00:55:51+00:23:58.17Detail
66. rosolová ivanaStašov#24#Z35-445.00:56:01+00:24:08.17Detail
67. Henčová RomanaMalé Přílepy#16#Z35-446.00:56:04+00:24:11.17Detail
68. Korytář JiříValachiarun.cz#139#M18-3925.00:56:21+00:24:28.17Detail
69. Štěpánová HanaPraha 11#138#Z35-447.00:56:35+00:24:42.17Detail
70. Erguvanli ImreBeroun#43#M18-3926.00:56:37+00:24:44.17Detail
71. Sakacova StanislavaBeroun#119#Z18-3410.00:56:45+00:24:52.17Detail
72. Kukučová AnnaChomutov#15#Z18-3411.00:57:10+00:25:17.17Detail
73. Vernerová RadkaLíbeznice#29#Z35-448.00:57:16+00:25:23.17Detail
74. Fleková LucieKladno#129#Z18-3412.00:57:40+00:25:47.17Detail
75. Stýblová HanaHlásná Třebáň#35#Z35-449.00:59:26+00:27:33.17Detail
76. Blecha VladislavLíbeznice#112#M50-598.00:59:28+00:27:35.17Detail
77. Münbergerová BlankaSDH Liteň#34#Z18-3413.00:59:45+00:27:52.17Detail
78. Růžičková MarkétaZdice#120#Z18-3414.01:01:15+00:29:22.17Detail
79. Mikoláš MilanBeroun#18#M70plus2.01:05:02+00:33:09.17Detail
80. Bláhová BarboraKarlštejn#1#Z18-3415.01:05:34+00:33:41.17Detail
81. Pázlerová IlonaKarlštejn#44#Z18-3416.01:05:34+00:33:41.17Detail
82. Bláha JiříKarlštejn#2#M40-4915.01:05:34+00:33:41.17Detail
83. Jiroušková VeronikaBáječné ženy v běhu#21#Z45-542.01:14:47+00:42:54.17Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz