Startovní listina Karlštejnská 9

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 629

PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategoriePlatba
Achberger Kateřina Horymír Neumětelyhlavní 9 kmZ35-44ano
Achberger Kateřina Horymír Neumětelyhlavní 9 kmZ35-44ano
Aubrechtová Erika Kolínhlavní 9 kmZ35-44ano
Aubrechtová Erika Kolínhlavní 9 kmZ35-44ano
Babuka Michal Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 let
Babuka Michal Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 let
Babuková Alžběta Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Babuková Alžběta Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Bares Michal Letyhlavní 9 kmM40-49ano
Bares Michal Letyhlavní 9 kmM40-49ano
Bartošová Milada Příbramhlavní 9 kmZ55plusano
Bartošová Milada Příbramhlavní 9 kmZ55plusano
Bauer Martin Chlustinahlavní 9 kmM40-49
Bauer Martin Chlustinahlavní 9 kmM40-49
Beránek Lukáš Loko Berounhlavní 9 kmM18-39ano
Beránek Lukáš Loko Berounhlavní 9 kmM18-39ano
Beránková Jaroslava Žebrákhlavní 9 kmZ55plusano
Beránková Jaroslava Žebrákhlavní 9 kmZ55plusano
Bertuzzi Yanis Praha 7dětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Bertuzzi Yanis Praha 7dětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Bezrouková Alžběta Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Bezrouková Alžběta Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Bezrouková Anna Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Bezrouková Anna Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Bishofová Josefína Prahadětské závodyžákyně 10 – 11 let
Bramborová Anna Loko Beroundětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Bramborová Anna Loko Beroundětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Brož Lubomír Narysovhlavní 9 kmM18-39ano
Brož Lubomír Narysovhlavní 9 kmM18-39ano
Brožík Ivan Atletika Benešovdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Brožík Ivan Atletika Benešovdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Brožíková Marie Pyšelydětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Brožíková Marie Pyšelydětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Bubník Lukáš Střela - Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Bubník Lukáš Střela - Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Bubníková Šárka Sřela - Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Bubníková Šárka Sřela - Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Bureš Michal hlavní 9 kmM40-49
Bureš Michal hlavní 9 kmM40-49
Burešová Alžběta Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 4 – 5
Burešová Alžběta Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 4 – 5
Burešová Markéta Hlásná Třebáňdětské závodyžákyně 10 – 11 let
Burešová Markéta Hlásná Třebáňdětské závodyžákyně 10 – 11 let
Bürgerová Kristýna Oplanyhlavní 9 kmZ35-44ano
Bürgerová Kristýna Oplanyhlavní 9 kmZ35-44ano
Butzke Petr Kotva Braníkhlavní 9 kmM50-59ano
Butzke Petr Kotva Braníkhlavní 9 kmM50-59ano
Carmine Nicol Atletika Jižní Městodětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Carmine Nicol Atletika Jižní Městodětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Černá Kristýna Příbramdětské závodypřípravka děvčata 3 a ml.ne
Černá Kristýna Příbramdětské závodypřípravka děvčata 3 a ml.ne
Černá Tereza Bios Fitdětské závodypřípravka děvčata 4 – 5ne
Černá Tereza Bios Fitdětské závodypřípravka děvčata 4 – 5ne
Černý Martin SK Spartak Příbramdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ne
Černý Martin SK Spartak Příbramdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ne
Červenka Jiří Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Červenka Jiří Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Diedrichová Eliška Střela Žebrákdětské závodyžákyně 10 – 11 let
Dintar Josef Kingdžaj z Mnišku pod Brdy hlavní 9 kmM18-39ano
Dintar Josef Kingdžaj z Mnišku pod Brdy hlavní 9 kmM18-39ano
Dítě Martin Štěchovicehlavní 9 kmM50-59ano
Dítě Martin Štěchovicehlavní 9 kmM50-59ano
Dlabač Václav SK ZŠ Jeseniovadětské závodyžáci 12 – 13 letano
Dlabač Václav SK ZŠ Jeseniovadětské závodyžáci 12 – 13 letano
Dohnal František Lovosicehlavní 9 kmM18-39ano
Dohnal František Lovosicehlavní 9 kmM18-39ano
Druzescu Filip Letyhlavní 9 kmM40-49ano
Druzescu Filip Letyhlavní 9 kmM40-49ano
Dřízhalová Daniela Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Dřížďalová Daniela Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Dřížďalová Gabriela Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Dřížďalová Gabriela Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Dudášová Monika SK Vlaškahlavní 9 kmZ45-54ano
Dudášová Monika SK Vlaškahlavní 9 kmZ45-54ano
Duchoslav Jakub Sk Sporting Příbramdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Duchoslav Jakub Sk Sporting Příbramdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Duchoslav Mattias Sk Sporting Příbramdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Duchoslav Mattias Sk Sporting Příbramdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Dvořák Pavel Berounhlavní 9 kmM40-49
Dvořák Pavel Berounhlavní 9 kmM40-49
Fencl Radek SK Vlaškahlavní 9 kmM50-59ano
Fencl Radek SK Vlaškahlavní 9 kmM50-59ano
Filip Karel Nové Strašecíhlavní 9 kmM60-69ano
Filip Karel Nové Strašecíhlavní 9 kmM60-69ano
Flachs Michal Zličínhlavní 9 kmM18-39ano
Flachs Michal Zličínhlavní 9 kmM18-39ano
Flor David Prahadětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ne
Flor David Prahadětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ne
Florová Monika AC Sparta Prahadětské závodyžákyně 14 – 15 letne
Florová Monika AC Sparta Prahadětské závodyžákyně 14 – 15 letne
Franěk Ondřej Prahahlavní 9 kmM18-39ne
Franěk Ondřej Prahahlavní 9 kmM18-39
Franěk Ondřej Prahahlavní 9 kmM18-39ne
Franěk Ondřej Prahahlavní 9 kmM18-39
Fraňková Michaela Franěk Team Vysokáhlavní 9 kmZ45-54ano
Fraňková Michaela Franěk Team Vysokáhlavní 9 kmZ45-54ano
Gregorová Daniela Komárovhlavní 9 kmZ35-44ano
Gregorová Daniela Komárovhlavní 9 kmZ35-44ano
Gregovská Adéla Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Gregovská Adéla Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Gregovský Jakub Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 let
Gregovský Jakub Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 let
Hájková Bára Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Hájková Bára Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Hájková Tereza Loko Berounhlavní 9 kmZ35-44ano
Hájková Tereza Loko Berounhlavní 9 kmZ35-44ano
Halounek Jan Dobřichovicehlavní 9 kmM40-49ano
Halounek Jan Dobřichovicehlavní 9 kmM40-49ano
Hartmanová Stanislava Oxygen Příbramhlavní 9 kmZ55plusano
Hartmanová Stanislava Oxygen Příbramhlavní 9 kmZ55plusano
Hatinová Magdalena Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Hatinová Magdalena Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Havelka David AC Praha 1890dětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ne
Havelka David AC Praha 1890dětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ne
Havelka Petr ELEVEN RUN TEAMhlavní 9 kmM40-49ano
Havelka Petr ELEVEN RUN TEAMhlavní 9 kmM40-49ano
Havelkova Kristina AC Praha 1890dětské závodyžákyně 10 – 11 letne
Havelkova Kristina AC Praha 1890dětské závodyžákyně 10 – 11 letne
Havlová Kateřina Žebrákhlavní 9 kmZ18-34ano
Havlová Kateřina Žebrákhlavní 9 kmZ18-34ano
Henč Alexandr Chyňavadětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Henč Alexandr Chyňavadětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Henčová Michaela TJ Kraso Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Henčová Michaela TJ Kraso Beroundětské závodyžákyně 12 – 13 let
Henčová Romana Gymnázium Berounhlavní 9 kmZ35-44ano
Henčová Romana Gymnázium Berounhlavní 9 kmZ35-44ano
Henych Petr Liberechlavní 9 kmM50-59ano
Henych Petr Liberechlavní 9 kmM50-59ano
Holina Jindřich Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 let
Holina Jindřich Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 let
Horník Marek Loko Beroundětské závodyžáci 10 – 11 let
Horník Marek Loko Beroundětské závodyžáci 10 – 11 let
Hošek Ondřej Buková u Příbramědětské závodyžáci 12 – 13 letano
Hošek Ondřej Buková u Příbramědětské závodyžáci 12 – 13 letano
Houžvičková Jindřiška FK Podesídětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Houžvičková Jindřiška FK Podesídětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Houžvičková Kateřina Příbramhlavní 9 kmZ18-34
Houžvičková Kateřina Příbramhlavní 9 kmZ18-34
Hradečná Nela Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Hradečná Nela Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Hradečná Sofia Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Hradečná Sofia Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Hrubý Richard Fbc Spartak Žebrákhlavní 9 kmM18-39ano
Hrubý Richard Fbc Spartak Žebrákhlavní 9 kmM18-39ano
Hřídel Radek Příbramhlavní 9 kmM40-49
Hřídel Radek Příbramhlavní 9 kmM40-49
Hudač Peter Humpolecke střely hlavní 9 kmM18-39ano
Hudač Peter Humpolecke střely hlavní 9 kmM18-39ano
Huml Filip Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Huml Filip Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Huml Jakub Cerhovicedětské závodypřípravka kluci 3 a ml.ano
Huml Jakub Cerhovicedětské závodypřípravka kluci 3 a ml.ano
Huml Jan Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 letano
Huml Jan Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 letano
Humlová Eliška Střela Žebrákdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Humlová Eliška Střela Žebrákdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Hurt Lukáš Horní Počernicehlavní 9 kmM18-39ano
Hurt Lukáš Horní Počernicehlavní 9 kmM18-39ano
Chaloupkova Marketa Berounhlavní 9 kmZ18-34ne
Chaloupkova Marketa Berounhlavní 9 kmZ18-34ne
Choutka Marek Aktis Prahadětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Choutka Marek Aktis Prahadětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Choutková Marie Aktis Prahadětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Choutková Marie Aktis Prahadětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Jámborová Daša CS Radotínhlavní 9 kmZ35-44ne
Jámborová Daša CS Radotínhlavní 9 kmZ35-44ne
Jámborová Ema Adrien Elixi EliteTeamdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ne
Jámborová Ema Adrien Elixi EliteTeamdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ne
Janda Jan Neratovicedětské závodypřípravka kluci 3 a ml.ne
Janda Jan Neratovicedětské závodypřípravka kluci 3 a ml.ne
Jandurová Veronika Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Jandurová Veronika Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Jarolímková Eliška ZŠ Bratří Čapkůdětské závodyžákyně 12 – 13 letne
Jarolímková Eliška ZŠ Bratří Čapkůdětské závodyžákyně 12 – 13 letne
Jelínek Jaromír Berounhlavní 9 kmM40-49
Jelínek Jaromír Berounhlavní 9 kmM40-49
Jeníková Martina SK Sporting Příbramdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Jeníková Martina SK Sporting Příbramdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Jeřábková Jana Los retívroshlavní 9 kmZ18-34ne
Jeřábková Jana Los retívroshlavní 9 kmZ18-34ne
Ježek Kašpar Srbskodětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Ježek Kašpar Srbskodětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Ježková Rozka Srbskodětské závodyžákyně 10 – 11 let
Ježková Rozka Srbskodětské závodyžákyně 10 – 11 let
Ježková Viky Srbskodětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Ježková Viky Srbskodětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Jiri Jiri Hlásná Třebaňhlavní 9 kmM40-49ne
Jiri Jiri Hlásná Třebaňhlavní 9 kmM40-49ne
Jírů Marie hlavní 9 kmZ18-34ano
Jírů Marie hlavní 9 kmZ18-34ano
Joudalová Stela Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 let
Kafka Lukáš TK Zdicedětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Kafka Lukáš TK Zdicedětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Kafková Lucie Zdicehlavní 9 kmZ35-44ano
Kafková Lucie Zdicehlavní 9 kmZ35-44ano
Kalous Jan Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Kalous Jan Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Karas Tomáš Bohutínhlavní 9 kmM50-59ano
Karas Tomáš Bohutínhlavní 9 kmM50-59ano
Karasová Anna Bohutíndětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Karasová Anna Bohutíndětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Karasová Daniela Bohutíndětské závodyžákyně 14 – 15 letano
Karasová Daniela Bohutíndětské závodyžákyně 14 – 15 letano
Karasová Věra Bohutínhlavní 9 kmZ45-54ano
Karasová Věra Bohutínhlavní 9 kmZ45-54ano
Kašková Michaela Kazíndětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Kašková Michaela Kazíndětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Kaucká Ilona Sázavahlavní 9 kmZ35-44ano
Kaucká Ilona Sázavahlavní 9 kmZ35-44ano
Kiliján Adam Tomáš Kladnodětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Kiliján Adam Tomáš Kladnodětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Kiliján Tomáš Kladnohlavní 9 kmM18-39
Kiliján Tomáš Kladnohlavní 9 kmM18-39
Kilijánková Kristina Sofie Kladnodětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Kilijánková Kristina Sofie Kladnodětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Kinclová Nikola SK Doubravan Újezdhlavní 9 kmZ18-34ne
Kinclová Nikola SK Doubravan Újezdhlavní 9 kmZ18-34ne
Klán Lukáš Hlásná Třebaňhlavní 9 kmM40-49ano
Klán Lukáš Hlásná Třebaňhlavní 9 kmM40-49ano
Klementova Anna Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Klementova Anna Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Klementova Olivie Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Klementova Olivie Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Knýbel Pavel Řevnicehlavní 9 kmM40-49ano
Knýbel Pavel Řevnicehlavní 9 kmM40-49ano
Kolařík Lukáš Karlštejnhlavní 9 kmM18-39ano
Kolařík Lukáš Karlštejnhlavní 9 kmM18-39ano
Kolářová Pavla SK Vlaškahlavní 9 kmZ35-44ano
Kolářová Pavla SK Vlaškahlavní 9 kmZ35-44ano
Königsmarková Petra Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 let
Konopáč Matěj Loko Beroundětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Konopáč Matěj Loko Beroundětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Konopáčová Magdalena Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Konopáčová Magdalena Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Kopecký Jiří Kladnohlavní 9 kmM18-39ano
Kopecký Jiří Kladnohlavní 9 kmM18-39ano
Korbel Matyáš Loko Beroundětské závodyžáci 10 – 11 let
Korytář Jiří Valachiarun.czhlavní 9 kmM18-39ano
Korytář Jiří Valachiarun.czhlavní 9 kmM18-39ano
Kotěra Ladislav SC Zmaštěný strojehlavní 9 kmM50-59
Kotěra Ladislav SC Zmaštěný strojehlavní 9 kmM50-59
Koudelková Iva Humpolecké střelyhlavní 9 kmZ18-34ano
Koudelková Iva Humpolecké střelyhlavní 9 kmZ18-34ano
Kozová Vendula Korejský Sršnihlavní 9 kmZ18-34ano
Kozová Vendula Korejský Sršnihlavní 9 kmZ18-34ano
Král Václav Rozběháme Českohlavní 9 kmM18-39ne
Král Václav Rozběháme Českohlavní 9 kmM18-39ne
Krátká Helena TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 12 – 13 let
Krátká Helena TJ Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 12 – 13 let
Krátká Kateřina TJ Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Krátká Kateřina TJ Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Krátký Martin Nelahozeveshlavní 9 kmM40-49
Krátký Martin Nelahozeveshlavní 9 kmM40-49
Krejci Gabrielova Jana Gymnazium Berounhlavní 9 kmZ45-54ne
Krejci Gabrielova Jana Gymnazium Berounhlavní 9 kmZ45-54ne
Krchova Zuzana fyziokinesis rehabilitacehlavní 9 kmZ18-34ne
Krchova Zuzana fyziokinesis rehabilitacehlavní 9 kmZ18-34ne
Kroupova Petra Pribramhlavní 9 kmZ18-34ano
Kroupova Petra Pribramhlavní 9 kmZ18-34ano
Krtek Ondřej LOKO Beroundětské závodyžáci 10 – 11 letano
Krtek Ondřej LOKO Beroundětské závodyžáci 10 – 11 letano
Krtková Michaela Liteňdětské závodyžákyně 14 – 15 letano
Krtková Michaela Liteňdětské závodyžákyně 14 – 15 letano
Kubálek Petr Korejský Sršnihlavní 9 kmM40-49ano
Kubálek Petr Korejský Sršnihlavní 9 kmM40-49ano
Kubáni Matyáš Jan Praha 7dětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Kubáni Matyáš Jan Praha 7dětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Kučerová Karolína Králův Dvůrhlavní 9 kmZ18-34ano
Kučerová Karolína Králův Dvůrhlavní 9 kmZ18-34ano
Kučerová Veronika Zbečnodětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Kučerová Veronika Zbečnodětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Kuskov Igor Prshahlavní 9 kmM18-39ano
Kuskov Igor Prshahlavní 9 kmM18-39ano
Kyncl Marek SK Doubravan Újezddětské závodydorostenciano
Kyncl Marek SK Doubravan Újezddětské závodydorostenciano
Lochman Dominik Naboso.cz/Praha 2dětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Lochman Dominik Naboso.cz/Praha 2dětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Lochman Matěj Naboso.cz/Praha 2dětské závodyžáci 10 – 11 let
Lochman Matěj Naboso.cz/Praha 2dětské závodyžáci 10 – 11 let
Lochman Petr Naboso.cz/Praha 2hlavní 9 kmM40-49
Lochman Petr Naboso.cz/Praha 2hlavní 9 kmM40-49
Lochmannová Blanka Naboso.cz/Praha 2hlavní 9 kmZ35-44
Lochmannová Blanka Naboso.cz/Praha 2hlavní 9 kmZ35-44
Macík Ondřej Bykošhlavní 9 kmM18-39ano
Macík Ondřej Bykošhlavní 9 kmM18-39ano
Mach Martin Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ne
Mach Martin Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ne
Mach Maxmilián RACdětské závodypřípravka kluci 4 – 5ne
Mach Maxmilián RACdětské závodypřípravka kluci 4 – 5ne
Machová Monika SK Sporting Příbramdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Machová Monika SK Sporting Příbramdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Malisova Karla Sabzohlavní 9 kmZ55plusano
Malisova Karla Sabzohlavní 9 kmZ55plusano
Manda Jakub Kazíndětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Manda Jakub Kazíndětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Mandík Michal Atletika Jižní Městodětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Mandík Michal Atletika Jižní Městodětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Mandíková Daniela Atletika Jižní Městodětské závodyžákyně 10 – 11 let
Mandíková Daniela Atletika Jižní Městodětské závodyžákyně 10 – 11 let
Mandová Eliška Kazíndětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Mandová Eliška Kazíndětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Marešová Linda Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Marešová Linda Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Marhoul Václav TJ Sokol Říčany a Radošovicedětské závodyžáci 10 – 11 let
Marhoul Václav TJ Sokol Říčany a Radošovicedětské závodyžáci 10 – 11 let
Marhoul Vojtěch TJ Sokol Říčanydětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Marhoul Vojtěch TJ Sokol Říčanydětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Maryska Milos Žižkovský Tygřihlavní 9 kmM18-39ano
Maryska Milos Žižkovský Tygřihlavní 9 kmM18-39ano
Medová Ivana Zbečnohlavní 9 kmZ35-44ano
Medová Ivana Zbečnohlavní 9 kmZ35-44ano
Megelová Jana Sky4Runhlavní 9 kmZ45-54ano
Megelová Jana Sky4Runhlavní 9 kmZ45-54ano
Mejzr Dušan Veverkyhlavní 9 kmM40-49
Mejzr Dušan Veverkyhlavní 9 kmM40-49
Míková Barbora Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Míková Barbora Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Míková Marie Domeček Hořovicedětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Míková Marie Domeček Hořovicedětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Míková Viktorie Hýskovdětské závodypřípravka děvčata 4 – 5ano
Míková Viktorie Hýskovdětské závodypřípravka děvčata 4 – 5ano
Mikula Miroslav Iron Stars Berounhlavní 9 kmM50-59ano
Mikula Miroslav Iron Stars Berounhlavní 9 kmM50-59ano
Mikulová Renata Iron Stars Berounhlavní 9 kmZ45-54ano
Mikulová Renata Iron Stars Berounhlavní 9 kmZ45-54ano
Minchev Ivan JUSThlavní 9 kmM60-69ano
Minchev Ivan JUSThlavní 9 kmM60-69ano
Mitterwald Martin Letyhlavní 9 kmM40-49ano
Mitterwald Martin Letyhlavní 9 kmM40-49ano
Modr Jakub Karlštejndětské závodyžáci 10 – 11 let
Mosler Ignác Příbramdětské závodyžáci 12 – 13 let
Mosler Ignác Příbramdětské závodyžáci 12 – 13 let
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Nademlejnská Šárka Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Nademlejnský Pavel Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Nademlejnský Pavel Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Nejedlá Lucie Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Němcová Karolína Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Němcová Karolína Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
North Shaun Prahahlavní 9 kmM40-49ano
North Shaun Prahahlavní 9 kmM40-49ano
Novák Lukáš SK Sporting PBdětské závodyžáci 10 – 11 letne
Novák Lukáš SK Sporting PBdětské závodyžáci 10 – 11 letne
Nováková Lenka Dobříšhlavní 9 kmZ35-44ano
Nováková Lenka Dobříšhlavní 9 kmZ35-44ano
Ondřejka Čeněk MEFISdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Ondřejka Čeněk MEFISdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Ondřejka Kryštof MEFISdětské závodyžáci 12 – 13 let
Ondřejka Kryštof MEFISdětské závodyžáci 12 – 13 let
Ondřejka Prokop MEFISdětské závodyžáci 10 – 11 let
Ondřejka Prokop MEFISdětské závodyžáci 10 – 11 let
Opálecká Valerie Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Opálecká Valerie Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Pánková Lucie Loko Rakovníkdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ne
Pánková Lucie Loko Rakovníkdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ne
Pánková Tereza Loko Rakovníkdětské závodyžákyně 10 – 11 letne
Pánková Tereza Loko Rakovníkdětské závodyžákyně 10 – 11 letne
Pašek Ondřej Loko Beroundětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Pašek Ondřej Loko Beroundětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Pašková Eliška Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Pašková Eliška Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Pavlíček Rudolf srtg strupčicehlavní 9 kmM40-49ano
Pavlíček Rudolf srtg strupčicehlavní 9 kmM40-49ano
Pavlišen Alexandr Bezděkov pod Třemšínemhlavní 9 kmM40-49ano
Pavlišen Alexandr Bezděkov pod Třemšínemhlavní 9 kmM40-49ano
Pech Jiří Střela Žebrákdětské závodyžáci 14 – 15 let
Pech Karel Střela Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 let
Pejša Jan smí být prázdnéhlavní 9 kmM40-49ano
Pejša Jan smí být prázdnéhlavní 9 kmM40-49ano
Pergl Lukáš Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Pergl Lukáš Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Pergl Vojtěch Střela Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Pergl Vojtěch Střela Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 letano
Pešek Dominik Střela Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 let
Pešice Šimon Futsal Dobřichovicedětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Pešice Šimon Futsal Dobřichovicedětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Petríková Patrícia Prahahlavní 9 kmZ18-34ano
Petríková Patrícia Prahahlavní 9 kmZ18-34ano
Picka Jan FIThlavní 9 kmM18-39ano
Picka Jan FIThlavní 9 kmM18-39ano
Picková Anna Chramištědětské závodydorostenkyano
Picková Anna Chramištědětské závodydorostenkyano
Picková Jana Chramištěhlavní 9 kmZ45-54ano
Picková Jana Chramištěhlavní 9 kmZ45-54ano
Pirona Paolo Prahahlavní 9 kmM50-59ano
Pirona Paolo Prahahlavní 9 kmM50-59ano
Placatka Matěj SK Sporting Příbramdětské závodyžáci 14 – 15 let
Placatka Matěj SK Sporting Příbramdětské závodyžáci 14 – 15 let
Placatková Ela SK Sporting Příbramdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Placatková Ela SK Sporting Příbramdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Placatková Tereza SK Sporting Příbramdětské závodyžákyně 14 – 15 let
Placatková Tereza SK Sporting Příbramdětské závodyžákyně 14 – 15 let
Plavec Hynek D. Dušníkyhlavní 9 kmM40-49ano
Plavec Hynek D. Dušníkyhlavní 9 kmM40-49ano
Pokorná Tereza Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Polák Marek HCT Atlethlavní 9 kmM18-39ano
Polák Marek HCT Atlethlavní 9 kmM18-39ano
Pondělíček Michal Horovicehlavní 9 kmM18-39ano
Pondělíček Michal Horovicehlavní 9 kmM18-39ano
Povalová Eva hlavní 9 kmZ18-34ano
Povalová Eva hlavní 9 kmZ18-34ano
Prenosil Stanislav Breznicehlavní 9 kmM40-49ano
Prenosil Stanislav Breznicehlavní 9 kmM40-49ano
Procházka Aleš Chrustenicehlavní 9 kmM40-49ano
Procházka Aleš Chrustenicehlavní 9 kmM40-49ano
Pullman Miroslav jablonec nad nisouhlavní 9 kmM60-69ano
Pullman Miroslav jablonec nad nisouhlavní 9 kmM60-69ano
Rada Petr Chrustenicehlavní 9 kmM50-59
Rada Petr Chrustenicehlavní 9 kmM50-59
Rataj Pavel Rokycanyhlavní 9 kmM40-49ano
Rataj Pavel Rokycanyhlavní 9 kmM40-49ano
Rendl Pepa tj packa prahahlavní 9 kmM40-49ne
Rendl Pepa tj packa prahahlavní 9 kmM40-49ne
Resch Tomáš Střela Žebrákdětské závodyžáci 10 – 11 let
Riegerová Michaela Vyběhej se Příbramhlavní 9 kmZ35-44ano
Riegerová Michaela Vyběhej se Příbramhlavní 9 kmZ35-44ano
Roberts Shaun hlavní 9 kmM18-39ano
Roberts Shaun hlavní 9 kmM18-39ano
Rosol Jiří LOKO BEROUNhlavní 9 kmM40-49ne
Rosol Jiří LOKO BEROUNhlavní 9 kmM40-49ne
Rosolová Ivana TK ZDICEhlavní 9 kmZ35-44ne
Rosolová Ivana TK ZDICEhlavní 9 kmZ35-44ne
Ryvola Vojtěch Karlštejnhlavní 9 kmM18-39ano
Ryvola Vojtěch Karlštejnhlavní 9 kmM18-39ano
Řápek Václav AVC Prahahlavní 9 kmM70plusano
Řápek Václav AVC Prahahlavní 9 kmM70plusano
Řeháková Laura Atletika Benešovdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Řeháková Laura Atletika Benešovdětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Řeháková Valerie Atletika Benešovdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Řeháková Valerie Atletika Benešovdětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Řechková Svatava Příbramhlavní 9 kmZ45-54ano
Řechková Svatava Příbramhlavní 9 kmZ45-54ano
Sakač Mikulaš Beroundětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Sakač Mikulaš Beroundětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Sakačová Stanislava Berounhlavní 9 kmZ18-34ano
Sakačová Stanislava Berounhlavní 9 kmZ18-34ano
Sedivec Matej Loko Beroundětské závodyžáci 10 – 11 letne
Sedivec Matej Loko Beroundětské závodyžáci 10 – 11 letne
Sedláček Miroslav Hořovicehlavní 9 kmM18-39ano
Sedláček Miroslav Hořovicehlavní 9 kmM18-39ano
Sedláčková Nela Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 let
Sedláčková Nela Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 let
Seeman Tomas Medicinahlavní 9 kmM50-59ano
Seeman Tomas Medicinahlavní 9 kmM50-59ano
Seemanova Jana SABZOhlavní 9 kmZ35-44ano
Seemanova Jana SABZOhlavní 9 kmZ35-44ano
Sehnal Adrien SC Radotínhlavní 9 kmM60-69ano
Sehnal Adrien SC Radotínhlavní 9 kmM60-69ano
Seidl Filip Beroundětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Seidl Filip Beroundětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Semenchukov Maxim Running Cheffhlavní 9 kmM18-39ano
Semenchukov Maxim Running Cheffhlavní 9 kmM18-39ano
Schonová Aneta Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 let
Schonová Aneta Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 let
Schwarz Marek Běžecká parta Žižkovhlavní 9 kmM18-39ano
Schwarz Marek Běžecká parta Žižkovhlavní 9 kmM18-39ano
Schwarz Monika Praha 3hlavní 9 kmZ35-44ano
Schwarz Monika Praha 3hlavní 9 kmZ35-44ano
Sirůček Kamil Příbramhlavní 9 kmM18-39ano
Sirůček Kamil Příbramhlavní 9 kmM18-39ano
Sirůčková Jana Příbramhlavní 9 kmZ35-44ano
Sirůčková Jana Příbramhlavní 9 kmZ35-44ano
Skalický Jan Vorvanihlavní 9 kmM18-39ano
Skalický Jan Vorvanihlavní 9 kmM18-39ano
Sklenář Jan Řevnice hlavní 9 kmM40-49ano
Sklenář Jan Řevnice hlavní 9 kmM40-49ano
Sládeček Jakub senešnicehlavní 9 kmM40-49ano
Sládeček Jakub senešnicehlavní 9 kmM40-49ano
Sladký Lukáš Vorvanihlavní 9 kmM18-39ano
Sladký Lukáš Vorvanihlavní 9 kmM18-39ano
Smělý Jaroslav Berounhlavní 9 kmM50-59ano
Smělý Jaroslav Berounhlavní 9 kmM50-59ano
Smetanová Monika hlavní 9 kmZ45-54ano
Smetanová Monika hlavní 9 kmZ45-54ano
Smrž Martin hlavní 9 kmM18-39ano
Smrž Martin hlavní 9 kmM18-39ano
Sojka Karel Zbečnohlavní 9 kmM40-49ano
Sojka Karel Zbečnohlavní 9 kmM40-49ano
Sojková Anežka Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Sojková Anežka Lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Sojková Dorota Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Sojková Dorota Lokomotiva Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Staněk Kamil Prahahlavní 9 kmM18-39
Staněk Kamil Prahahlavní 9 kmM18-39
Staněk Valdemar Prahahlavní 9 kmM40-49ano
Staněk Valdemar Prahahlavní 9 kmM40-49ano
Staňková Zuzana hlavní 9 kmZ18-34
Staňková Zuzana hlavní 9 kmZ18-34
Svatek Lubomir hlavní 9 kmM60-69ano
Svatek Lubomir hlavní 9 kmM60-69ano
Svoboda Jan Pivovar Zlosynhlavní 9 kmM70plusano
Svoboda Jan Pivovar Zlosynhlavní 9 kmM70plusano
Svoboda Miroslav Bodo Teamhlavní 9 kmM40-49ano
Svoboda Miroslav Bodo Teamhlavní 9 kmM40-49ano
Svobodová Dana Pivovar Zlosynhlavní 9 kmZ55plusano
Svobodová Dana Pivovar Zlosynhlavní 9 kmZ55plusano
Sýkorová Anna Střela Žebrákdětské závodyžákyně 10 – 11 let
Šamanová Markéta Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Šamanová Markéta Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Šašková Lenka hlavní 9 kmZ35-44ano
Šašková Lenka hlavní 9 kmZ35-44ano
Šedivec Matěj Vítek Loko Beroundětské závodyžáci 10 – 11 let
Šedivý Jan Legolas z Mníšku pod Brdyhlavní 9 kmM18-39ano
Šedivý Jan Legolas z Mníšku pod Brdyhlavní 9 kmM18-39ano
Šilar Michael Liberec 25hlavní 9 kmM18-39ano
Šilar Michael Liberec 25hlavní 9 kmM18-39ano
Šinágl Martin Liteňdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Šinágl Martin Liteňdětské závodypřípravka chlapci 6 – 7
Širanec Peter Koněprusyhlavní 9 kmM18-39ano
Širanec Peter Koněprusyhlavní 9 kmM18-39ano
Škarda Milan AC falcon Rokycanyhlavní 9 kmM50-59ano
Škarda Milan AC falcon Rokycanyhlavní 9 kmM50-59ano
Šlosarová Eliška Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 let
Šneberger Jan Falcon Rokycanyhlavní 9 kmM18-39ne
Šneberger Jan Falcon Rokycanyhlavní 9 kmM18-39ne
Šnoblová Adéla Sport Team Dubnodětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Šnoblová Adéla Sport Team Dubnodětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Šnoblová Agáta Sport Team Dubnodětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Šnoblová Agáta Sport Team Dubnodětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Špírková Karolína Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Špírková Karolína Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Štěpánová Hana Zadní Trebanhlavní 9 kmZ35-44ano
Štěpánová Hana Zadní Trebanhlavní 9 kmZ35-44ano
Štrobl Vítězslav Tachovhlavní 9 kmM18-39ano
Štrobl Vítězslav Tachovhlavní 9 kmM18-39ano
Šubertová Vanesa Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Šubertová Vanesa Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Švarc miloslav Žebrákhlavní 9 kmM40-49ano
Švarc Miloslav Žebrákhlavní 9 kmM40-49ano
Švarcová Simona Střela Žebrákdětské závodyžákyně 14 – 15 letano
Švarcová Simona Střela Žebrákdětské závodyžákyně 14 – 15 letano
Švarcová Tereza Střela žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Švarcová Tereza Střela žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Švihnosová Anna Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Švihnosová Anna Střela Žebrákdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Švihnosová Marie Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 let
Švihnosová Marie Střela Žebrákdětské závodyžákyně 12 – 13 let
Teichman Viktor Ritkahlavní 9 kmM40-49ano
Teichman Viktor Ritkahlavní 9 kmM40-49ano
Turečková Jana TK Bohutínhlavní 9 kmZ45-54ano
Turečková Jana TK Bohutínhlavní 9 kmZ45-54ano
Turek Jiří Chaloupkyhlavní 9 kmM50-59ne
Turek Jiří Chaloupkyhlavní 9 kmM50-59ne
Urban Kryštof Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Urban Kryštof Střela Žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9ano
Urban Matyáš Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 letano
Urban Matyáš Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 letano
Urx Radek Třebotovhlavní 9 kmM40-49
Urx Radek Třebotovhlavní 9 kmM40-49
Urx Tomáš Třebotovdětské závodyžáci 10 – 11 let
Urx Tomáš Třebotovdětské závodyžáci 10 – 11 let
Urxová Eliška Třebotovdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Urxová Eliška Třebotovdětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Valachová Lucie Tereza TJ lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Valachová Lucie Tereza TJ lokomotiva Beroundětské závodyžákyně 12 – 13 letano
Valentová Květoslava Hasiči Prahahlavní 9 kmZ55plusano
Valentová Květoslava Hasiči Prahahlavní 9 kmZ55plusano
Valuchová Julie Zš Bratří Venclíķů dětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Valuchová Julie Zš Bratří Venclíķů dětské závodypřípravka děvčata 8 – 9ano
Valuchová Veronika Zš Bratří Venclíķů dětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Valuchová Veronika Zš Bratří Venclíķů dětské závodyžákyně 10 – 11 letano
Vaněk Pavel Prahahlavní 9 kmM50-59ano
Vaněk Pavel Prahahlavní 9 kmM50-59ano
Vavra Pavel Vorvanihlavní 9 kmM50-59ano
Vavra Pavel Vorvanihlavní 9 kmM50-59ano
Večerková Nikola Veverkydětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Večerková Nikola Veverkydětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Veselá Jana hlavní 9 kmZ35-44
Veselá Jana hlavní 9 kmZ35-44
Veselá Viktorie Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Veselá Viktorie Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Veselý Petr Střela Žebrákdětské závodyžáci 12 – 13 let
Větrovský Jan hlavní 9 kmM18-39ano
Větrovský Jan hlavní 9 kmM18-39ano
Větrovský Petr hlavní 9 kmM50-59ano
Větrovský Petr hlavní 9 kmM50-59ano
Vitásek Josef Bukováhlavní 9 kmM60-69ano
Vitásek Josef Bukováhlavní 9 kmM60-69ano
Vlachová Anna Chomutovhlavní 9 kmZ18-34ano
Vlachová Anna Chomutovhlavní 9 kmZ18-34ano
Vlk Pavel Author Sedláček Příbramhlavní 9 kmM18-39ano
Vlk Pavel Author Sedláček Příbramhlavní 9 kmM18-39ano
Vojtěch Michal Fotbalová akademie Alexe Zbůradětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Vojtěch Michal Fotbalová akademie Alexe Zbůradětské závodypřípravka chlapci 6 – 7ano
Vojtěchová Klára Kazíndětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Vojtěchová Klára Kazíndětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Vojtěchová Tereza Kazíndětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Vojtěchová Tereza Kazíndětské závodypřípravka děvčata 6 – 7
Vokrouhlík Michal Prahahlavní 9 kmM18-39ano
Vokrouhlík Michal Prahahlavní 9 kmM18-39ano
Vokurka Lukáš Střela žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Vokurka Lukáš Střela žebrákdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Vorlíčková Irena Praha 9hlavní 9 kmZ35-44ano
Vorlíčková Irena Praha 9hlavní 9 kmZ35-44ano
Vosmek Lukáš Vyběhej se / Halexhlavní 9 kmM18-39ano
Vosmek Lukáš Vyběhej se / Halexhlavní 9 kmM18-39ano
Votava Lukáš TJ Sokol Králův Dvůrdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Votava Lukáš TJ Sokol Králův Dvůrdětské závodypřípravka chlapci 8 – 9
Votava Martin Králův Dvůrhlavní 9 kmM40-49ano
Votava Martin Králův Dvůrhlavní 9 kmM40-49ano
Vykysalá Anna Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Vykysalá Anna Loko Beroundětské závodyžákyně 10 – 11 let
Vykysalá Barbora Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Vykysalá Barbora Loko Beroundětské závodypřípravka děvčata 8 – 9
Vykysalý Petr Loko Berounhlavní 9 kmM40-49ano
Vykysalý Petr Loko Berounhlavní 9 kmM40-49ano
Vyšínská Ema Atletika Neratovicedětské závodyžákyně 10 – 11 let
Vyšínská Ema Atletika Neratovicedětské závodyžákyně 10 – 11 let
Vyšínská Michaela Neratovicehlavní 9 kmZ35-44
Vyšínská Michaela Neratovicehlavní 9 kmZ35-44
Vyšínský Adam Atletika Neratovicedětské závodyžáci 14 – 15 let
Vyšínský Adam Atletika Neratovicedětské závodyžáci 14 – 15 let
Vyšínský Martin MP Prahahlavní 9 kmM40-49ne
Vyšínský Martin MP Prahahlavní 9 kmM40-49
Vyšínský Martin MP Prahahlavní 9 kmM40-49ne
Vyšínský Martin MP Prahahlavní 9 kmM40-49
Wallcon Martina Musher klub JCChlavní 9 kmZ35-44ano
Wallcon Martina Musher klub JCChlavní 9 kmZ35-44ano
Weissová Kateřina Kladnohlavní 9 kmZ35-44ano
Weissová Kateřina Kladnohlavní 9 kmZ35-44ano
Zděnovcová Aneta Sporting Příbramdětské závodyžákyně 10 – 11 letne
Zděnovcová Aneta Sporting Příbramdětské závodyžákyně 10 – 11 letne
Zindulka Robert hlavní 9 kmM18-39ano
Zindulka Robert hlavní 9 kmM18-39ano
Zindulková Tereza Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Zindulková Tereza Beroundětské závodypřípravka děvčata 6 – 7ano
Zoulek Ales Dobrichovicehlavní 9 kmM18-39ano
Zoulek Ales Dobrichovicehlavní 9 kmM18-39ano
Žák Jakub Tachlovicedětské závodydorostenci