Oficiální Výsledková listina Memoriál Jana Fryce Neratovice
27. 8. 2017

10 km

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Skupina 4#4Oficiální časZtráta
1. Flegl VlastimilSpartak Vrchlabí#128#Mdo401.muži1.00:34:07Detail
2. Kupidlovský DanielPraha#120#M40plus1.muži2.00:34:43+00:00:36.35Detail
3. Michálek MichalMlazice#87#M40plus2.muži3.00:36:09+00:02:02.35Detail
4. Tall PavelPivovar Monta#130#M40plus3.muži4.00:36:15+00:02:08.35Detail
5. Hurych JakubMaratón klub Kladno#105#Mdo402.muži5.00:36:56+00:02:49.35Detail
6. Dzian PatienceTišice#23#M40plus4.muži6.00:37:00+00:02:53.35Detail
7. Kvarta SlavomírPostřižín#137#Mdo403.muži7.00:37:25+00:03:18.35Detail
8. Zámorský MichalPřívory#139#Mdo404.muži8.00:39:07+00:05:00.35Detail
9. Faltys LukášFalty Gym Mnichovice#82#Mdo405.muži9.00:39:27+00:05:20.35Detail
10. Kociánová TerezaNeratovice#132#Zdo301.ženy1.00:40:01+00:05:54.35Detail
11. Trop JakubPraha#51#Mdo406.muži10.00:40:02+00:05:55.35Detail
12. Oliva AlbertRunporg#123#Mdo407.muži11.00:40:15+00:06:08.35Detail
13. Korotvička OndřejSpořilov#1#Mdo408.muži12.00:40:24+00:06:17.35Detail
14. Kostinek TomášPraha#67#Mdo409.muži13.00:40:30+00:06:23.35Detail
15. Halász PavolNová Ves#124#M40plus5.muži14.00:40:54+00:06:47.35Detail
16. Krátký TomášPraha#126#M40plus6.muži15.00:41:09+00:07:02.35Detail
17. Věchet LadislavČeská Lípa#116#M40plus7.muži16.00:41:16+00:07:09.35Detail
18. Přibyl AlešNeratovice#93#Mdo4010.muži17.00:42:05+00:07:58.35Detail
19. Hradečný ViktorNeratovice#2#Mdo4011.muži18.00:42:20+00:08:13.35Detail
20. Mraček JanTechnika Praha#79#M40plus8.muži19.00:42:28+00:08:21.35Detail
21. Novák AntonínRemy Team#119#M40plus9.muži20.00:42:34+00:08:27.35Detail
22. Vojna MichalNeratovice#134#M40plus10.muži21.00:42:48+00:08:41.35Detail
23. Česáková KristinaHastrmanteam#135#Z30plus1.ženy2.00:43:00+00:08:53.35Detail
24. Pavlů Michal#106#M40plus11.muži22.00:43:26+00:09:19.35Detail
25. Lánský MichalPříkrý#84#Mdo4012.muži23.00:43:59+00:09:52.35Detail
26. Třísková KatařinaPraha 6#127#Z30plus2.ženy3.00:44:01+00:09:54.35Detail
27. Srb JiříNeratovice#48#Mdo4013.muži24.00:44:08+00:10:01.35Detail
28. Kačer CtiborRun the World#29#Mdo4014.muži25.00:44:31+00:10:24.35Detail
29. Ševčík ZdeněkBrandýs nad Labem#10#Mdo4015.muži26.00:44:44+00:10:37.35Detail
30. Běloch OndřejNeratovice#94#Mdo4016.muži27.00:44:54+00:10:47.35Detail
31. Mikeš JanFalty Gym / Říčany#81#Mdo4017.muži28.00:45:05+00:10:58.35Detail
32. Pajma MartinNeratovice#110#Mdo4018.muži29.00:45:06+00:10:59.35Detail
33. Bišický VendaSukorady#73#Mdo4019.muži30.00:45:13+00:11:06.35Detail
34. Kelin Petr#129#Mdo4020.muži31.00:45:20+00:11:13.35Detail
35. Maštera JanPraha 9#28#Mdo4021.muži32.00:45:31+00:11:24.35Detail
36. Kotěšovcová PavlaSK Jesenice#121#Zdo302.ženy4.00:45:34+00:11:27.35Detail
37. Řihout RomanBrandýs#125#Mdo4022.muži33.00:45:43+00:11:36.35Detail
38. Bukovský MatějNeratovice#77#Mdo4023.muži34.00:46:17+00:12:10.35Detail
39. Štěpnička JanPřívory#111#Mdo4024.muži35.00:46:18+00:12:11.35Detail
40. Zapletal PavelZlaté Hory#76#Mdo4025.muži36.00:46:20+00:12:13.35Detail
41. Hospes VítězslavNeratovice#27#Mdo4026.muži37.00:46:25+00:12:18.35Detail
42. Trochta PavelKlub Na hřišti Velký Vorek#97#M40plus12.muži38.00:46:29+00:12:22.35Detail
43. Krejčí RobertMP Neratovice#16#M40plus13.muži39.00:46:33+00:12:26.35Detail
44. Heinrich Richard#122#M40plus14.muži40.00:46:37+00:12:30.35Detail
45. Pelikán Albert LubošMělník#7#Mdo4027.muži41.00:47:17+00:13:10.35Detail
46. Polák JanMělník#26#Mdo4028.muži42.00:47:38+00:13:31.35Detail
47. Šebestová KateřinaLobkovice#140#Zdo303.ženy5.00:47:59+00:13:52.35Detail
48. Horák PetrS-Team/Neratovice#42#Mdo4029.muži43.00:47:59+00:13:52.35Detail
49. Balda PetrMladá Boleslav#44#Mdo4030.muži44.00:48:18+00:14:11.35Detail
50. Pávková LucieNeratovice#143#Z30plus3.ženy6.00:48:29+00:14:22.35Detail
51. Šmíd JáchymNeratovice#75#Mdo4031.muži45.00:48:34+00:14:27.35Detail
52. Novotná VeronikaNeratovice#83#Z30plus4.ženy7.00:48:40+00:14:33.35Detail
53. Ryba RomanNeratovice#118#M40plus15.muži46.00:48:53+00:14:46.35Detail
54. Holec MichalNeratovice#103#Mdo4032.muži47.00:48:53+00:14:46.35Detail
55. Záhorský PavelSK Dolní Stakory#117#Mdo4033.muži48.00:48:54+00:14:47.35Detail
56. Novák PavelMělník#9#Mdo4034.muži49.00:49:26+00:15:19.35Detail
57. Baránek JanNeratovice#47#M40plus16.muži50.00:49:36+00:15:29.35Detail
58. Šuťák JakubPraha#64#Mdo4035.muži51.00:49:42+00:15:35.35Detail
59. Nesvadbová EliškaŽatec#4#Zdo304.ženy8.00:49:50+00:15:43.35Detail
60. Zelenka MartinRun the World#11#M40plus17.muži52.00:49:54+00:15:47.35Detail
61. Stuchlíková LenkaKamenice#54#Z30plus5.ženy9.00:49:59+00:15:52.35Detail
62. Čejka MartinNeratovice#138#M40plus18.muži53.00:50:09+00:16:02.35Detail
63. Laryšová RadkaNeratovice#74#Z30plus6.ženy10.00:50:24+00:16:17.35Detail
64. Dobešová JanaNeratovice#96#Z30plus7.ženy11.00:50:24+00:16:17.35Detail
65. Blecha AntonínKojetice u Prahy#24#Mdo4036.muži54.00:50:30+00:16:23.35Detail
66. Vorel JiříKojetice u Prahy#45#Mdo4037.muži55.00:50:30+00:16:23.35Detail
67. Voždová AlenaNeratovice#52#Z30plus8.ženy12.00:50:32+00:16:25.35Detail
68. Fogl MilanLibiš#25#M40plus19.muži56.00:52:02+00:17:55.35Detail
69. Forejtková Iva Neratovice#108#Z30plus9.ženy13.00:52:14+00:18:07.35Detail
70. Čemus MatějKostelec nad Labem#112#Mdo4038.muži57.00:52:33+00:18:26.35Detail
71. Bareš JindřichMlékojedy#60#Mdo4039.muži58.00:52:58+00:18:51.35Detail
72. Lojda MartinPraha 4#5#Mdo4040.muži59.00:52:59+00:18:52.35Detail
73. Kulatka TomášStará Boleslav#142#Mdo4041.muži60.00:53:05+00:18:58.35Detail
74. Sloup PetrObříství#55#Mdo4042.muži61.00:53:52+00:19:45.35Detail
75. Dvořák JiříNeratovice#22#Mdo4043.muži62.00:54:03+00:19:56.35Detail
76. Fiala JanČelákovice#99#Mdo4044.muži63.00:54:07+00:20:00.35Detail
77. Mostek PetrPraha#53#M40plus20.muži64.00:54:19+00:20:12.35Detail
78. Moudrý IvanLiberec#39#Mdo4045.muži65.00:54:38+00:20:31.35Detail
79. Šimonek JosefMělník#102#M40plus21.muži66.00:54:43+00:20:36.35Detail
80. Růžička JosefLibiš#71#M40plus22.muži67.00:54:46+00:20:39.35Detail
81. Janoušková ŽofiePSK Olymp Praha#68#Zdo305.ženy14.00:55:11+00:21:04.35Detail
82. Kunst Tomáš#50#Mdo4046.muži68.00:55:25+00:21:18.35Detail
83. Kopejska TomášNeratovice#43#Mdo4047.muži69.00:55:26+00:21:19.35Detail
84. Hanuš JiříLiberec#65#Mdo4048.muži70.00:55:34+00:21:27.35Detail
85. Koprnický JanNeratovice#69#Mdo4049.muži71.00:55:39+00:21:32.35Detail
86. Kočí PavelNeratovice#109#Mdo4050.muži72.00:56:02+00:21:55.35Detail
87. Trochtová DenisaKlub Na hřišti Velký Vorek#98#Z30plus10.ženy15.00:56:02+00:21:55.35Detail
88. Hartman JanNeratovice#35#Mdo4051.muži73.00:56:07+00:22:00.35Detail
89. Dragon MiroslavSemčice#12#Mdo4052.muži74.00:56:08+00:22:01.35Detail
90. Šebesta JakubLobkovice#141#Mdo4053.muži75.00:56:11+00:22:04.35Detail
91. Haris MarekBrandýs nad Labem - Stará Boleslav#17#Mdo4054.muži76.00:56:12+00:22:05.35Detail
92. Duchoslav MarekNeratovice#114#Mdo4055.muži77.00:56:36+00:22:29.35Detail
93. Duchoslavová Kateřina Neratovice#115#Zdo306.ženy16.00:56:37+00:22:30.35Detail
94. Soumarová MagdalenaKosmonosy#13#Zdo307.ženy17.00:56:41+00:22:34.35Detail
95. Mračková HanaNeratovice#78#Z30plus11.ženy18.00:56:44+00:22:37.35Detail
96. Kučerová PavlaNupaky#61#Z30plus12.ženy19.00:57:05+00:22:58.35Detail
97. Konečný František#133#Mdo4056.muži78.00:57:07+00:23:00.35Detail
98. Hroudová KarolínaLiberec#38#Zdo308.ženy20.00:57:07+00:23:00.35Detail
99. Gondek MartinNeratovice#144#Mdo4057.muži79.00:57:15+00:23:08.35Detail
100. Mrázová Pavla#49#Zdo309.ženy21.00:57:24+00:23:17.35Detail
101. Řezníčková LenkaLibochovice#95#Z30plus13.ženy22.00:57:31+00:23:24.35Detail
102. Janoušek VáclavPraha#136#Mdo4058.muži80.00:57:54+00:23:47.35Detail
103. Němečková EliškaMnichovo Hradiště#36#Zdo3010.ženy23.00:58:12+00:24:05.35Detail
104. Trhoňová LenkaSHM Klub Neratovice#31#Z30plus14.ženy24.00:58:27+00:24:20.35Detail
105. Ryba MichalNeratovice#20#Mdo4059.muži81.00:58:35+00:24:28.35Detail
106. Váňková IvanaMělník#19#Zdo3011.ženy25.00:58:35+00:24:28.35Detail
107. Daniel JakubPraha#56#Mdo4060.muži82.00:58:48+00:24:41.35Detail
108. Kobrle DanielMělník#8#Mdo4061.muži83.00:58:49+00:24:42.35Detail
109. Šindelářová MichaelaFalty Gym Mnichovice#80#Zdo3012.ženy26.00:59:06+00:24:59.35Detail
110. Simandl PavelMladá Boleslav#34#M40plus23.muži84.00:59:09+00:25:02.35Detail
111. Gondová AndreaLiptovský Hrádok#30#Zdo3013.ženy27.01:00:25+00:26:18.35Detail
112. King Elizabeth #131#Z30plus15.ženy28.01:00:30+00:26:23.35Detail
113. Janda AlešKralupy nad Vltavou#62#Mdo4062.muži85.01:00:46+00:26:39.35Detail
114. Langrová ZuzanaNeratovice#14#Zdo3014.ženy29.01:01:31+00:27:24.35Detail
115. Šimonová JitkaNeratovice#72#Z30plus16.ženy30.01:01:34+00:27:27.35Detail
116. Niesnerová AnnaMorgan Team#21#Zdo3015.ženy31.01:02:32+00:28:25.35Detail
117. Hůlková LucieKosmonosy#32#Zdo3016.ženy32.01:02:38+00:28:31.35Detail
118. Němeček MatějMnichovo Hradiště#37#Mdo4063.muži86.01:02:38+00:28:31.35Detail
119. Havránek ŠtěpánSemily/Praha#85#Mdo4064.muži87.01:03:28+00:29:21.35Detail
120. Simandlová HedvikaMladá Boleslav#33#Zdo3017.ženy33.01:03:30+00:29:23.35Detail
121. Hojný TomášLiberec#41#Mdo4065.muži88.01:04:26+00:30:19.35Detail
122. Kolář VojtěchNeratovice#3#Mdo4066.muži89.01:04:55+00:30:48.35Detail
123. Sigut JakubPraha#113#Mdo4067.muži90.01:07:29+00:33:22.35Detail
124. Soukupová HanaNeratovice#57#Z30plus17.ženy34.01:11:17+00:37:10.35Detail
125. Lencová IvetaNeratovice#58#Z30plus18.ženy35.01:11:17+00:37:10.35Detail
126. Janda JanNeratovice#63#Mdo4068.muži91.01:11:17+00:37:10.35Detail
127. Dlasková JitkaNeratovice#101#Z30plus19.ženy36.01:14:34+00:40:27.35Detail
128. Černý LukášNeratovice#91#Mdo4069.muži92.01:14:38+00:40:31.35Detail
irontime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz