Oficiální Výsledková listina Běh Mrázovkou
4. 11. 2017

předškoláci 100 m

# Příjmení Jméno Klub st. č.Kategorie# v kat.Oficiální časZtráta
1. HARTMANOVÁ TerezaDukla Praha#10Předškoláci dívky1.00:00:16Detail
2. KODYMOVÁ KristýnaSokol Smíchov#47Předškoláci dívky2.00:00:17+00:00:01Detail
3. FALTA JanSokol Smíchov#64Předškoláci hoši1.00:00:17+00:00:01Detail
4. TUČEK KryštofTJ Sokol I. Smíchov#83Předškoláci hoši2.00:00:17+00:00:01Detail
5. KOPČILOVÁ AliceTJ Táta#52Předškoláci dívky3.00:00:17+00:00:01Detail
6. JUNGMANNOVÁ VeronikaSokol Smíchov#21Předškoláci dívky4.00:00:17+00:00:01Detail
7. KOMERS FerdinandPraha 5#55Předškoláci hoši3.00:00:18+00:00:02Detail
8. DUŠKOVÁ BarboraVINPR#77Předškoláci dívky5.00:00:18+00:00:02Detail
9. BÁZLÍKOVÁ AnnaS.O. Pišišvorové#14Předškoláci dívky6.00:00:19+00:00:03Detail
10. URBANOVA EliskaPraha 6#35Předškoláci dívky7.00:00:19+00:00:03Detail
11. SIMMONS SebastianPraha#76Předškoláci hoši4.00:00:19+00:00:03Detail
12. VAŇKOVÁ KláraTJ Stodůlky Praha#78Předškoláci dívky8.00:00:20+00:00:04Detail
13. ŠEDLBAUER AdamAtletika JM#27Předškoláci hoši5.00:00:20+00:00:04Detail
14. KEIM Jiří#39Předškoláci hoši6.00:00:21+00:00:05Detail
15. VESELÁ JohanaPraha#42Předškoláci dívky9.00:00:21+00:00:05Detail
16. ŠÍMA PetrAtletika Človíček#15Předškoláci hoši7.00:00:21+00:00:05Detail
17. KALOUS ŠimonPraha#17Předškoláci hoši8.00:00:22+00:00:06Detail
18. DOHNALOVÁ Tereza#45Předškoláci dívky10.00:00:22+00:00:06Detail
19. SAČKOVÁ ViktorieTJ SOKOL I. SMÍCHOV#71Předškoláci dívky11.00:00:23+00:00:07Detail
20. RADOVÁ EliškaBikeclinic junior team#46Předškoláci dívky12.00:00:23+00:00:07Detail
21. LEHNEROVÁ NikolPraha 5#54Předškoláci dívky13.00:00:24+00:00:08Detail
22. NOVÁK OtoSokol I. Smíchov#999Předškoláci hoši9.00:00:24+00:00:08Detail
23. JANDEČKA KryštofS.O. Pišišvorové#5Předškoláci hoši10.00:00:25+00:00:09Detail
24. REŽNÁ AmálieSokol Smíchov#56Předškoláci dívky14.00:00:25+00:00:09Detail
25. DOSTÁL DanielMalvazinky#33Předškoláci hoši11.00:00:25+00:00:09Detail
26. DRBOHLAV Jonáš#25Předškoláci hoši12.00:00:26+00:00:10Detail
27. SZOTKOWSKÁ LuciePraha#32Předškoláci dívky15.00:00:26+00:00:10Detail
28. REŽNÁ AntonieSokol Smíchov#58Předškoláci dívky16.00:00:26+00:00:10Detail
29. BADICKÁ Žofie#59Předškoláci dívky17.00:00:26+00:00:10Detail
30. VOCHOZKA JakubKarate#69Předškoláci hoši13.00:00:27+00:00:11Detail
31. FALTOVÁ JulieSokol Smíchov#62Předškoláci dívky18.00:00:29+00:00:13Detail
32. SAČEK JáchymTJ SOKOL I. SMÍCHOV#73Předškoláci hoši14.00:00:30+00:00:14Detail
33. JANDEČKOVÁ AlžbětaS.O. Pišišvorové#7Předškoláci dívky19.00:00:35+00:00:19Detail
34. KALOUS DavidPraha#19Předškoláci hoši15.00:00:41+00:00:25Detail
35. KOT TobiášTJ Stodůlky#65Předškoláci hoši16.00:00:46+00:00:30Detail
36. POCHMANOVÁ JohanaSokol Smíchov#2Předškoláci dívky20.00:00:49+00:00:33Detail
37. VAŇKOVÁ NelaTJ Stodůlky Praha#79Předškoláci dívky21.00:01:32+00:01:16Detail
38. SIMMONS NickolasPraha#75Předškoláci hoši17.00:01:34+00:01:18Detail
39. KOT EliášTJ Stodůlky#67Předškoláci hoši18.00:01:34+00:01:18Detail
IronTime - irontime.cz | Našli jste nesrovnalost? Kontaktujte nás info@irontime.cz