Startovní listina Zimní běh Litní a zámeckým parkem

hlavní

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 85

PříjmeníJménoKlub nebo městoKategoriePlatba
Mališová Karla SabzoZ55plus
Svobodová Dana Pivovar ZlosynZ55plus
Smetanová Monika BerounZ45-54
Řechková Svatava PříbramZ45-54
Sirůčková Jana PříbramZ35-44
Kafková Lucie ZdiceZ35-44
Petráčková Jana DobřichoviceZ18-34
Uxová Anett URT BerounZ18-34
Kroupova Petra PribramZ18-34
Svoboda Jan Pivovar ZlosynM70plus
Filip Karel Nové StrašecíM60-69
Ungr Antonín KozojedyM60-69
Minchev Ivan PrahaM60-69
Dítě Martin ŠtěchoviceM50-59
Basel Miroslav Kralupy nad VltavouM50-59
Turek Jiří ChaloupkyM50-59
Uxa Tomáš URT BerounM50-59
Škarda Milan AC Falcon RokycanyM50-59
Pavlišen Alexandr Drtič BezděkovM40-49
Votava Martin Králův DvůrM40-49
Sládeček Jakub M40-49
Batulka Martin PunkTrailM40-49
Kupidlovský Daniel StodůlkyM40-49
Vykysalý Petr Lokomotiva BerounM40-49
Král Václav Rozběháme ČeskoM18-39
Kupka Libor Rozběháme ČeskoM18-39
Bělohlávek Karel PodluhyM18-39
Sirůček Kamil PříbramM18-39
Štěrba Pavel M18-39
Čanda Jan SK TochoviceM18-39
Sedláček Miroslav Rozběháme ČeskoM18-39
Ryvola Vojtěch KarlštejnM18-39
Kolařík Lukáš KarlštejnM18-39
Matějka Dušan Sparta PodluhyM40-49
Třísková Katarína Praha 6Z45-54
Brož Lubomír NarysovM18-39
Burianová Andrea Rybářské potřeby BurianZ18-34
Fencl Radek SK VlaškaM50-59
Flachs Michal PRAHA ZLICINM18-39
Franěk Ondřej PrahaM18-39
Hájková Tereza Loko BerounZ35-44
Hodač Vladimír Králův DvůrM40-49
Hofman Jiří SK HalounyM18-39
Janový Petr AC- TRIAL PLZEŇM70plus
Karlík Tomáš SK HalounyM18-39
Mach Tomáš Ztělesněné ZloM18-39
Medová Ivana ZbečnoZ35-44
Pejša Jan smí být prázdnéM40-49
Povalová Eva PrahaZ18-34
Rosol Jiří Loko BerounM40-49
Skalický Jan TJ JinceM18-39
Sojka Karel ZbečnoM40-49
Stříbrná Zuzana ČSOB Na zdravíZ35-44
Širanec Peter KoněprusyM18-39
Škrlant Martin ŽebrákM18-39
Šneberger Jan RokycanyM18-39
Šnebergerová Lucie RokycanyZ35-44
Vlček Jiří Mníšek pod BrdyM50-59
Vlk Pavel PříbramM18-39
Bartošová Milada PříbramZ55plus
Jámborová Daša Dukla PrahaZ35-44
Sehnal Adrien Dukla PrahaM60-69
Vávra Pavel VorvaniM50-59
Nesvačil Tomáš PříbramM50-59
Szabo David SK Nové ZámkyM40-49
Fraňková Michaela Franěk Team VysokáZ45-54
Šamanová Simona Lokomotiva BerounZ18-34
Bonk Roman Tri Klub PříbramM18-39
Horník Martin M50-59
Schütz Petr OrlováM50-59
Bauer Martin ChlustinaM40-49
Gregorová Daniela KomárovZ35-44
Gregor Martin KomárovM40-49
Smetana Ondřej Vyběhej se M18-39
Řápek Václav Praha AVCM70plus
Hubička Filip M40-49
Pazdera Lukáš TT PříbramM18-39
Vacarda Vladimír Eleven Run TeamM50-59
Mareš Martin Zruč - SenecM50-59
Hofmanová Markéta SK HalounyZ18-34
Masák Lukáš Praví KokotiM40-49
Tuháček Milan SK PrdlavkyM50-59
Dražan Michal Žárovka VranoviceM18-39
Riegerová Michaela Vyběhej se PříbramZ35-44
Marsa Martin M40-49