Startovní listina Janovský trhák

Zobrazit celou listinu

Počet přihlášených: 198

st. č.PříjmeníJménoKlub nebo městoZávodKategorieSkupina 2PlatbaStart Čas
1 Buchmannová Marie DěčínDětské závodynejmladší 13:20:03
1 Kopecká Ivana MK - Cyklo DěčínJednotlivciženy I.ano 10:01:00
2 Ledašilová Natálie DěčínDětské závodyNaděje I. 13:37:38
2 Nosek Daniel MK - Cyklo DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 10:02:00
3 Jeřábková Elenka DěčínDětské závodynejmladší 13:20:03
3 Řezníček Petr Děčín BikersJednotlivciVeteráni I.ano 10:03:00
4 Hasman Jiří Děčín BikersJednotlivciVeteráni I.ano 10:04:00
4 Procházka Tomáš DěčínDětské závodyNaděje I. 13:37:38
5 Košíková Barbora Dětské závodyNaděje II. 13:53:52
5 Krnáč Marcel DěčínJednotlivciVeteráni I.ano 10:05:00
6 Kopecka Jana JANOVJednotlivciženy I.Z domácíano 10:06:00
6 Krnáčová Terezka DěčínDětské závodyNaděje II. 13:53:52
7 Buchmannova Emma DecinDětské závodyNaděje II. 13:53:52
7 Suja David KrupkaJednotlivciVeteráni II.M domácíano 10:07:00
8 Kopecky Milan JANOVJednotlivciVeteráni II.M domácíano 10:08:00
8 Laskošová Sofie JanovDětské závodyNaděje II. 13:53:52
9 Buchmann Jan DecinJednotlivciVeteráni I.ano 10:09:00
9 Procházková Tereza DěčínDětské závodyNaděje II.ne 13:53:52
10 Gebhard Petr Dětské závodyMladší chlapci 14:07:15
10 Zounek Petr KamenecJednotlivciVeteráni I.ano 10:10:00
11 Procházka Tomáš DěčínJednotlivciVeteráni I.ano 10:11:00
12 Daněk Jiří DěčínJednotlivciVeteráni I.ano 10:12:00
13 Ekrtová Lada Eleven Mercedes-Benz MitasHandicap 10:13:00
13 Karim Mical DěčínDětské závodyNaděje I. 13:37:38
14 Juřička Petr JednotlivciVeteráni II.ano 10:14:00
14 Nehasil Daniel JanovDětské závodyNaděje II. 13:57:18
15 Jeřábková Irena DěčínJednotlivcijuniorkyano 10:15:00
15 Pros Sebastian Dětské závodyNaděje I. 13:37:38
16 Pros Tobias DěčínDětské závodynejmladší 13:20:03
16 Zelinka Tomáš DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 10:16:00
17 Poláková Lucie Dětské závodynejmladší 13:20:03
17 Vacek Martin JanovJednotlivciM60+M domácíano 10:17:00
18 Polák Tomáš Dětské závodyNaděje I. 13:37:38
18 Vacková Jaroslava JanovJednotlivciženy II.Z domácíano 10:18:00
19 Hlaváčková Jaroslava KámenJednotlivciženy II.ano 10:19:00
19 Vohradlíková Karolína Dětské závodynejmladší 13:20:03
20 Macán Karel Ústí nad LabemJednotlivciVeteráni III.ano 10:20:00
20 Vohradník Ondra Dětské závodyNaděje II. 13:57:18
21 Hrdlička Lukáš Dětské závodyNaděje I. 13:37:38
21 Vacek Radim Skoro Janovskej /DěčínJednotlivciM+Jano 10:21:00
22 Dej Matěj ArnolticeDětské závodyMladší chlapci 14:07:15
22 Ticháček Jiří DěčínJednotlivciM+Jano 10:22:00
23 Bříšková Kája Benešov nad PloučnicíDětské závodyNaděje II. 13:53:52
23 Kopecký Miloslav LibouchecJednotlivciM60+ano 10:22:00
24 Friš Ladislav Dětské závodyNaděje I. 13:39:26
24 Holub Jiří DěčínJednotlivciM60+ano 10:23:00
25 Blažek Jiří Ústí nad LabemJednotlivciVeteráni II.ano 10:24:00
25 Doležal Matyáš Dětské závodyMladší chlapci 14:07:15
26 Doležal Miroslav Dětské závodyNaděje II. 13:57:18
26 Kučera Jan DěčínJednotlivciVeteráni I.ano 10:26:00
27 Muchna Vladimír JednotlivciVeteráni II.ano 10:27:00
27 Prokop Vít Děčín JanovDětské závodynejmladší 13:20:03
28 Ječmínek Ondřej PrahaDětské závodyNaděje I. 13:39:26
28 Uhlíř František JanovJednotlivciVeteráni II.M domácíano 10:28:00
29 Ječmínek Tobiáš PrahaDětské závodyNaděje I. 13:39:26
29 Krejčí Jakub DěčínJednotlivciM+Jano 10:29:00
30 Abtrachimov Matyáš ArnolticeDětské závodyMladší chlapci 14:07:15
30 Gut Vilém DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 10:30:00
31 Gut Vilém DěčínJednotlivcist. chlapci a kadetiano 10:31:00
31 Vágner Jakub DěčínDětské závodyNaděje I. 13:39:26
32 Rostislav Gut Jednotlivcist. chlapci a kadetiano 10:32:00
33 Bulák Jan CANYON TOPEAK TEAM DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 10:33:14
33 Šťastný Radim Dětské závodyNaděje I. 13:39:26
34 Bozsenik David DěčínDětské závodyMladší chlapci 14:07:15
34 Michal Rosulek KursportJednotlivciVeteráni III.ano 10:34:00
35 Hajek Jan VarnsdorfJednotlivciVeteráni I.ano 10:35:00
35 Zelenka Jan Dětské závodyMladší chlapci 14:07:15
36 Krejčí Ondřej DěčínJednotlivcist. chlapci a kadetiano 10:36:00
36 Strnad Miroslav Dětské závodyMladší chlapci 14:07:15
37 Nováková Elena Dětské závodynejmladší 13:20:03
37 Pátek Marcel DěčínJednotlivciM60+ano 10:37:00
38 Soukupová Lucie Dětské závodyNaděje II. 13:53:52
38 Šiller Jan Benešov nad PloučnicíJednotlivciVeteráni II.ano 10:39:00
39 Hájek Jiří CK 1967 Česká Kamenice, z.s.JednotlivciVeteráni II.ano 10:39:00
40 Šlechta Petr JednotlivciVeteráni II.ano 10:40:00
41 Šlechta Tomáš JednotlivciVeteráni I.ano 10:41:00
42 Friš Ladislav JanovJednotlivciM60+ano 10:42:00
43 Kadlec David ŽandovJednotlivciVeteráni I.ano 10:43:00
44 Kadlec Vítězslav Horní HabarticeJednotlivciVeteráni II.ano 12:27:00
45 Skobla Jiří SCOTT OFBIKE teamJednotlivciM+Jano 10:45:00
46 Meisner Pavel Skalice u České LípyJednotlivciVeteráni III.ano 10:46:10
47 Koloc Jakub LudvíkoviceJednotlivciM+Jano 10:47:03
48 Bozsenik David DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 10:48:00
49 Otřísal Václav Nový BorJednotlivciVeteráni III.ano 10:49:00
50 Bárta Luboš KL sport MostJednotlivciM+Jano 10:50:00
51 Vrtílková Jarmila RumburkJednotlivciženy II.ano 10:51:00
52 Abtrachimov Zdenek ArnolticeJednotlivciVeteráni II.ano 10:52:00
53 Labo Miroslav TRKAČIJednotlivciM60+ano 10:53:00
54 Matoušek Zdeněk JednotlivciVeteráni III.M domácíano 10:54:00
55 Chládek Ondřej RD Velké BřeznoJednotlivciVeteráni I.ano 10:55:00
56 Hrouzek Karel Horní HabarticeJednotlivciVeteráni I.ano 10:56:00
57 Jírová Šárka RadejčínJednotlivciženy I.ano 10:57:00
58 Jíra Petr RadejčínJednotlivciVeteráni I.ano 10:58:00
59 Budíčková Eliška Dětské závodyNaděje II. 13:53:52
59 Jana Ockova JanovJednotlivciženy I.Z domácíano 10:59:00
60 Erbanová Jolana Staré KřečanyJednotlivciženy I.ano 11:00:00
61 Parlesák Ota Bohemia Cargo BikeJednotlivciVeteráni II.ano 11:01:00
62 Křivan Miloš DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 11:02:00
63 Strnad Miroslav PK DěčínJednotlivcist. chlapci a kadetiano 11:03:00
64 Strnad Miroslav DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 11:04:00
65 Tonder Oliver OfbikeJednotlivciM+Jano 11:05:15
66 Gebhardtová Anna Dětské závodyMladší dívky 14:03:37
66 Wiedermann Jaroslav DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 11:06:00
67 Felczán Tomáš DěčínJednotlivciVeteráni II.ano 11:07:00
68 Růžička Aleš Kolbenka bike teamJednotlivciVeteráni III.ano 11:08:00
69 Filípek Pavel Koloshop TeamJednotlivciVeteráni I.ano 11:09:00
70 Sak Miroslav ArnolticeJednotlivciVeteráni II.ano 11:10:00
71 Němec Tomáš Pepermint teamJednotlivciM+Jano 11:11:00
72 Bříško Antonín JanovJednotlivciM60+M domácíano 11:12:00
73 Košík Jan JanovJednotlivciVeteráni II.M domácíano 11:13:10
74 Trnka Martin DěčínJednotlivciVeteráni III.ano 11:14:00
75 Král Jaroslav BDSM&FETISH race teamJednotlivciVeteráni II.ne 11:15:00
76 Očí Vír BDSM&FETISH race teamJednotlivciVeteráni II.ne 11:16:00
77 Pampalini Paolo BDSM&FETISH race teamJednotlivciVeteráni II.ne 11:17:00
78 Peroutka Vojtěch HřenskoJednotlivcist. chlapci a kadetine 11:18:00
79 Peroutková Helena HřenskoJednotlivcijuniorkyne 11:19:00
80 Zrůstová Ivana LudvíkoviceJednotlivciženy II.ne 11:20:00
81 Zrůst Miroslav LudvíkoviceJednotlivciVeteráni III.ne 11:21:00
82 Pajer Ivan DěčínJednotlivcist. chlapci a kadeti 11:22:00
83 Rulf Jakub DěčínJednotlivciM+J 11:23:00
84 Čílová Lenka Dětské závodyNaděje II. 13:53:52
85 Pajer Jan DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:24:31
86 Číla Radek Jednotlivcist. chlapci a kadeti 11:26:00
87 Košíková Anna JanovJednotlivcist. dívky a kadetkyZ domácí 11:25:40
88 Fišer Milan Děčín-AFSJednotlivciVeteráni III. 11:28:15
89 Malík Leoš Růžová 234JednotlivciVeteráni III. 11:29:00
90 Pros Jaroslav DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:30:10
91 Polák David JednotlivciVeteráni II. 11:31:00
92 Bureš Lukáš CK KolokrámJednotlivciVeteráni I. 11:32:00
93 Matejicek Jaromír MTB Biolit - RůžováJednotlivciVeteráni II. 11:33:00
94 Sieler Miroslav MTB Biolit DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:34:00
95 Vokůrka Pavel MTB Biolit - RůžováJednotlivciVeteráni II. 11:35:00
96 Seilek Václav MTB Biolit DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:36:00
97 Fisek Roman MTB Biolit - RůžováJednotlivciM+J 11:38:00
98 Sebek Jaroslav MTB Biolit DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:37:00
99 Svoboda Jakub CK KolokrámJednotlivciVeteráni II. 11:39:00
100 Valeš Jan Česká LípaJednotlivciVeteráni II. 11:40:00
101 Toráň Petr CK KolokrámJednotlivciVeteráni I. 11:41:10
102 Nádvorník Jan CK KolokrámJednotlivciVeteráni I. 11:42:00
103 Hrdličková Vendula Sršáni SklepaJednotlivciženy I. 11:43:00
104 Hrdlička Pavel Sršáni SklepaJednotlivciM60+ 11:44:00
105 Hrdličková Barbora Sršáň SklepDětské závodyMladší dívky 14:03:37
106 Schmidt Karsten RSV54 VenusbergJednotlivciVeteráni III. 11:46:00
107 Dej Daniel ArnolticeJednotlivcist. chlapci a kadeti 11:47:10
108 Vlček Tomáš DěčínJednotlivciVeteráni II. 11:48:10
109 Struková Dana DěčínJednotlivciženy II. 11:49:00
110 Hrouda Matěj TJ Lokomotiva NymburkJednotlivciM+J 11:50:00
111 Haraskova Simona MK Cyklo DecinJednotlivcijuniorkyZ domácíne 11:51:00
112 Knicky Milan MK Cyklo DecinJednotlivciVeteráni I.M domácíne 11:52:00
113 Prášek Jiří Ofbike Scott TeamJednotlivciVeteráni III. 11:53:00
114 Trnka Ondra Reality - ŠirokýJednotlivcist. chlapci a kadeti 11:54:00
115 Hula Martin CK Vinohradské ŠlapkyJednotlivciM+J 11:55:15
116 Závodnice Bejvalá PolipsyJednotlivciženy I. 11:56:15
117 Vopice Nachmelená ČurandaJednotlivciVeteráni II. 11:57:20
118 Seifert Jan DěčínJednotlivciVeteráni I. 11:58:00
119 Mikl Jindřich DěčínJednotlivciVeteráni I. 11:59:00
120 Rothe Matěj Bohemian Coffee HouseJednotlivciM+J 12:00:03
121 Pöche Mario Petz RacingJednotlivciVeteráni II.ne 12:01:00
122 Schinköthe Ralt Petz RacingJednotlivciVeteráni II. 12:02:00
123 Burgi Arno JednotlivciVeteráni III. 12:03:00
124 Linack Alexander Petz RacingJednotlivciVeteráni I. 12:04:00
125 Porstmann Vincenz Petz Racing-Team DresdenJednotlivciM+J 12:05:00
126 Šťastný Václav JednotlivciM+J 12:06:10
127 Ječmínek Tomáš PrahaJednotlivciVeteráni I. 12:07:13
128 Ječmínková Klára PrahaJednotlivcijuniorky 12:08:00
129 Bouška Karel Magic VeteransJednotlivciVeteráni III. 12:09:00
130 Boušková Eliška Jednotlivcijuniorky 12:10:00
131 Privara Vít JednotlivciVeteráni I. 12:11:10
132 Metela Ondřej DěčínJednotlivciVeteráni I. 12:12:00
133 Ehrlich Václav JednotlivciVeteráni II. 12:13:00
134 Slaměná Ivana Jednotlivcijuniorky 12:14:00
135 Temeschinková Petra DěčínJednotlivcijuniorky 12:15:00
136 Slavíček Jan Forbidden TeamJednotlivciVeteráni I. 12:16:00
137 Ondečko Jiří JednotlivciVeteráni II. 12:17:00
138 Vokoun Petr KC Sport DěčínJednotlivciVeteráni III. 12:18:00
139 Hanuš Miroslav SK MS Auto Česká LípaJednotlivciM60+ 12:19:00
140 Musil David Bitters Superior Cycling TemJednotlivciM+J 12:20:00
141 Gruhl Holger Petz RacingJednotlivciVeteráni II. 12:21:00
142 Petzold Robert Petz RacingJednotlivciM+J 12:22:00
143 Beil Henriette Picardellics Velo TeamJednotlivcijuniorky 12:23:05
144 Racek, Ekrtová Tomáš, Lada Eleven Mercedes-Benz MitasTandem 12:24:05
145 Vála Miroslav RůžováJednotlivciVeteráni II. 12:25:00
146 Zounková Pavlína Dětské závodyMladší dívky 14:03:37
147 Cortina Zetek Matias San Juan ArgentinaDětské závodyNaděje I. 13:39:26
148 Zounková Eliška Dětské závodyNaděje II. 13:53:52
149 Cortina Zetek Samuel San Juan ArgentinaDětské závodyNaděje II. 13:57:18
150 Haluskovi Curo A Mario Sts Chvojkovice BrodTandemano 10:00:00
160 Kopecka Adelka JANOVDětské závodyNaděje II. 13:53:52
161 Buláková Nikola DěčínDětské závodyMladší dívky 14:03:37
162 Zrustova Anna JanovDětské závodyMladší dívky 14:03:37
182 Ondečková Klára Jednotlivcijuniorky 12:26:00
0 Hubka Dušan DěčínJednotlivciVeteráni II.ne
0 Koloc František DěčínJednotlivciM60+ne
0 Koloc Vladimír LudvíkoviceJednotlivciVeteráni II.ne
0 Krausová Jaroslava DěčínJednotlivciženy I.ne
0 Pacovský Josef SoukromníkJednotlivciVeteráni I.ne
0 Täubrich Rajko Petz RacingJednotlivciVeteráni II.ne
0 Vlček Karel Eleven Mercedes Mitas teamJednotlivciVeteráni I.ne